Як оформити онлайн-заявку на кредитну картку банку " Тінькофф і залишити на розгляд? Заявка онлайн на кредитну картку банку " Тінькофф Платинум: оформлення. Банк тінькофф: як перевірити статус заявки на отримання кредитної картки?

Отримати кредитну картку від Тінькофф банку просто. Дотримуйтесь інструкцій, наведених у статті.

Ще кілька років тому, аби отримати кредитну карту, потрібно було прийти в банківську установу, просидіти в черзі кілька годин, залишити заяву і через місяць прийти і забрати готову карту. Можливо, в деяких російських банках так ще й відбувається, але в сучасній фінансовій установі Тінькофф все набагато зручніше, швидше і комфортніше.

Як оформити онлайн-заявку на кредитну картку банку " Тінькофф і залишити на розгляд?

Цей банк був заснований давно. Він встиг зарекомендувати себе на ринку, як стабільна фінансова і кредитна організація, яка пропонує різні банківські послуги населенню на високому рівні. Бажаючих оформити кредитку в мережі багато, але не всі люди знають, як це правильно зробити. Як оформити онлайн-заявку на кредитну картку банку " Тінькофф і залишити на розгляд? Рекомендації:

Зайдіть на головну сторінку сайту за цим посиланням. Перед вами відкриється пропозицію отримати кредитку за 5 хвилин.

Як оформити онлайн-заявку на кредитну картку банку " Тінькофф і залишити на розгляд?

Натисніть «Оформити картку зараз». Перед вами відкриється форма, в якій потрібно заповнити контактну інформацію. Приготуйте паспорт, так як вам знадобляться дані цього документа посвідчення особи. Уважно подивіться, що потрібно заповнювати і приступайте до оформлення.

Заявка онлайн на кредитну картку банку " Тінькофф Платинум: оформлення

Головне у заповненні заявки — це вказівка достовірних даних. Тільки завдяки цьому банк розгляне вашу заявку і дасть згоду на видачу карти. Будьте готові до того, що вам можуть зателефонувати співробітники цієї фінансової установи, щоб уточнити яку-небудь інформацію. Отже, як заповнити заявку в режимі онлайн на кредитну картку банку " Тінькофф Платинум? Оформлення проводиться за такими етапами:

На наступній сторінці після головної сторінки сайту, вкажіть Ф. В. О., номер телефону, електронну пошту, суму бажаного кредиту. Натисніть «Далі».

Заявка онлайн на кредитну картку банку " Тінькофф Платинум: оформлення

Тепер потрібно заповнити дані паспорта, адреса реєстрації та проживання. Після заповнення всіх полів натисніть «Далі».

Заявка онлайн на кредитну картку банку " Тінькофф Платинум

На наступній сторінці вас попросять ввести адресу організації, в якій ви працюєте, номер робочого телефону, стаж роботи та інші дані. Коли всі поля будуть заповнені, натисніть «Далі».

Заявка на кредитну картку банку " Тінькофф Платинум: оформлення

Після цього залишиться лише один крок — це заповнення форми додаткової інформації та підтвердження введених номерів телефонів: особистого, додаткового і робочого.

Коли банк переконається у вашій платоспроможності, буде прийнято рішення про видачу кредитної картки. Про це вас повідомлять по телефону та електронною поштою. Карта буде випущена за 1-2 дні. Вам її доставлять за вказаною адресою в будь-який регіон Росії.

Як заповнити заявку на кредитну картку банку " Тінькофф?

Ви можете вибрати не тільки карту Платинум. За цим посиланням є список всіх карт, які пропонує банк Тінькофф. Вибирайте вподобану кредитку за умовами і заповнюйте заявку на отримання. Для цього потрібно натиснути на іконку самої карти.

Як заповнити заявку на кредитну картку банку " Тінькофф?
Оформити картку».

Як заповнити заявку на кредитну карту Тінькофф?

Заповнюйте всі особисті дані у формі, як було зазначено вище. Вводите номер телефону. Після заповнення заявки, фахівці банку вам передзвонять для підтвердження отриманої інформації, і через 1-2 дні готову карту вам привезуть додому.

Банк тінькофф: як перевірити статус заявки на отримання кредитної картки?

У Тінькофф банку все зроблено для зручності клієнтів. Якщо ви вже оформили заявку на кредитку, то вам цікавий її статус в даний момент. Як перевірити статус заявки на отримання кредитної картки?

Пройдіть по цьому посиланню на сайті Тінькофф банк. Перед вами відкриється сторінка. У рядку потрібно ввести номер телефону, який ви вказували при оформленні заявки. Натисніть «Відправити СМС». Протягом кількох хвилин до вас на телефон прийде повідомлення зі статусом заявки.

Банк тінькофф: як перевірити статус заявки на отримання кредитної картки?

Також ви можете зателефонувати до банку за телефоном, або зробити в режимі онлайн, натиснувши спеціальну кнопку на сторінці. Ця активна кнопка знаходиться нижче на сторінці, на якій ви залишали номер телефону для перевірки статусу.

Банк тінькофф: як перевірити статус заявки на отримання кредитної картки за номером телефону?

Фахівці банку відповідять на всі питання, і розкажуть на якій стадії схвалення знаходиться ваша заявка.

Відео: Кредитна Карта Тінькофф Платинум. Інструкція отримання