Чи можна оплатити замовлення бонусами Спасибі від Ощадбанку на Алиэкспресс?

Бонуси від Ощадбанку «Спасибі» надають величезні можливості клієнтам самого великого російського фінансової установи.

На сьогоднішній день Алиэкспресс є найбільшою торговою майданчиком у світі. За покупки тут можна розплатитися готівкою, переказом з електронного гаманця і пластиковими картами від різних банків.

  • Якщо ви ще не зареєстровані на Алиэкспресс, то прочитайте статтю, в якій є інструкція. Також ви можете переглянути відеоінструкцію і зареєструватися самостійно.
  • У клієнтів Ощадбанку виникає питання, чи можна на Алиэкспресс використовувати бонуси від Ощадбанку. Адже партнерами бонусної програми «Спасибі» є більше 100 компаній — це зручно і вигідно для клієнтів банку.
  • Нижче опубліковано відповідь на це питання. Більш детально про бонуси, як їх заробити і де можна витратити, читайте в нашій статті на цьому сайті.

Можна витратити бонуси «Спасибі» від Ощадбанку на Алиэкспресс?

Можна витратити бонуси «Спасибі» від Ощадбанку на Алиэкспресс?

Алиэкспресс міг би стати найбільшим партнером Ощадбанку, але ця міжнародна торгова майданчик не є такою. Тому бонуси «Спасибі» від Ощадбанку можна витратити на Алиэкспресс. Але ви можете відправитися на шопінг в інший магазин чи супермаркет. Повірте, ви отримаєте велике задоволення від покупок, адже з вами карта і бонуси від найбільшого банку Росії — Ощадбанку.

Відео: Як обміняти бонуси Спасибі від Ощадбанку на гроші Як перевести в готівку «Спасибі» від Ощадбанку