Жіноче ім'я Христина — що означає: опис імені. Ім'я дівчинки Христина таємниця: значення імені в православ'ї, розшифровка, характеристика, доля, походження, сумісність з чоловічими іменами, національність

Цікаво дізнатися таємницю, історію, походження імені Христина? Читайте статтю.

Зміст

Христина — це російський варіант старослов'янського імені «Христина». В перекладі з латині це ім'я означає «християнка». Раніше і навіть зараз в католицьких країнах Христина може вимовлятися, як Християна або Крістіана.

Що означає ім'я Христина за церковним календарем?

Що означає ім'я Христина за церковним календарем?

Святий покровитель імені Христина

Святий покровитель охороняє від різних негараздів. Йому потрібно молитися, коли належить виконати складне справа, перед далекою дорогою і по будь-якому іншому випадку. У кожного імені є свій покровитель. В ім'я Христина кілька Святих покровителів:

 • Христина Перська — день вшанування 26 березня;
 • Христина Кесарийская — 19 лютого;
 • Христина Лампсакийская — 31 травня;
 • Христина Никомидийская — 13 червня;
 • Христина Тирская — 6 серпня;
 • Мучениця Христина — 18 серпня.

Порада: Купіть собі іконку в церкві одного з покровителів і завжди носіть з собою. Це допоможе вберегтися від ворогів і злих язиків.

Таємниця імені Христина

Таємниця імені Христина

Всі Христини дуже доброзичливі і товариські. Вони люблять людей і завжди прийдуть на допомогу будь-якій людині, особливо, якщо їх про це попросити. Але таємниця імені Христина полягає в дуже образливому характері. Вона не потерпить критику в свою адресу, і неважливо, заслужені будуть зауваження чи ні. Крім цього Христина надовго запам'ятає ваші слова і при нагоді обов'язково «кине» образливу фразу у відповідь.

Ще одна таємниця дівчат і жінок на ім'я Христина — це палкий темперамент, який ховається за зовнішньою холодністю образу. На обличчя завжди «одягає» серйозну маску — це потрібно для того, щоб залицяльники хоч на деякий час відійшли в сторону.

Якої національності ім'я Христина?

Христина — це старослов'янське ім'я. Але, якщо дивитися на походження, національність цього імені грецька. Варто відзначити, що таке ім'я для дівчаток і жінок можна зустріти у турків, українців, молдаван, білорусів і циган. Тому за національністю ім'я Христина невизначений і багатозначне.

Ім'я Христина: походження і значення, популярність

Ім'я Христина: походження і значення, популярність

Походження імені Христина — грецьке. Це ім'я так і залишилося б чисто грецькими, але з прийняттям православної віри на Русі, цим ім'ям стали називати своїх дітей старі слов'яни. Воно перекладалося, як Christianus — християни, Христос.

Значення імені Христина визначається його звучанням з деяким іноземним відтінком. Сучасні люди чують в цьому імені відбиток аристократизму і елітарності на відміну від наших предків, у яких воно асоціювалося з селянами або рабами. Коли батьки дають своїй дочці це ім'я, вони припускають, що вона не буде схожа на інших. Обраність, стильність, образність — все це відноситься до Христини.

Значення імені для зрілої жінки визначається потребою досягти високого становища. Тому часто Христини вибирають модні професії, в яких можна рости по кар'єрних сходах. Навіть якщо Христина буде все життя домогосподаркою, вона все одно буде мріяти про високе становище.

Найвищої популярності використання цього імені для дівчаток досягло в 90-х роках. До 2013 року популярність цього імені впала майже до нуля і знову зросла до 2015 року. Зараз все рідше батьки називають цим іменем своїх дітей, але, можливо, через пару років вона знову стане популярним.

Христина — розшифровка ім'я з грецької

Розшифровка імені Христина з грецької Χριστός — Христос, божественна, християнська. На грецькій мові це ім'я писали так: Christina, а вимовляли — Христина.

Ім'я Христина англійською, латинською, різних мовах

Ім'я Христина англійською, латинською, різних мовах

У сучасному світі потрібно знати, як пишеться ім'я латиницею та англійською. Це необхідно для заповнення багатьох документів, для роботи в інтернеті, для поїздок за кордон та по Росії і так далі. Коли батьки вибирають ім'я своєї дочки, вони теж хочуть знати, як воно звучить на інших мовах, адже зараз це важливо. Отже, ім'я Христина англійською, латинською та інших різних мовах:

Ім'я Христина на різних мовах

Як в закордонному паспорті пишеться ім'я Христина?

Пам'ятайте: При оформленні офіційних документів (віз, квитків та інших), ви повинні вказувати ім'я, як воно написано в закордонному паспорті. В електронних листах і при роботі з іноземцями, можна підписуватися, як завгодно.

Христина: яке скорочене коротке ім'я, зменшувально пестливе?

Для будь-якої дівчинки і жінки важливо, щоб до неї зверталися лагідно. Тому при виборі імені для дочки, батьки завжди звертають увагу на те, як воно буде звучати скорочення і зменшувально ласкательном варіанті:

Христина: яке скорочене коротке ім'я, зменшувально пестливе?

Христина: значення імені, характер і доля

Христина: значення імені, характер і доля

Христина росте гарною дівчинкою. Вона відмінно ладнає з іншими дітьми і любить з ними грати. Трохи сором'язлива, але, коли розкривається, вона стає впевненою в собі. Ось ще кілька характеристик імені Христина:

 • Значення імені — у навчанні Христина дуже посидюща й наполеглива. Відмінно даються їй гуманітарні науки, але математику і фізику також швидко подужає. В цьому їй допоможуть серйозне ставлення до всіх справах і відповідальність. Батьки повинні з розумінням та увагою ставитися до Христини, не перевантажувати її додатковими заняттями (репетиторством, танцями і так далі), якщо вона цього не хоче. Дорослі Христини також люблять свободу, які-небудь обмеження вони не потерплять.
 • Характер — доброзичливий. Всі Христини комунікабельні, легко знаходять друзів в будь-якому віці. Зовні вони здаються холоднокровними і навіть зарозумілими, але це не так. Христини дуже добрі і розуміють. На роботі Христина відповідальна, все зважує перед прийняттям важливого рішення і легко знаходить спільну мову з членами колективу.
 • Доля — розкішна. Христина з малих років любить все прекрасне і, виростаючи, вона домагається своєї мети. Вона йде по життю впевненими кроками і навіть готова до егоїстичним вчинків. Походження імені Христина, пов'язане з християнством, не дасть жінці здійснювати непоправних помилок. Вона успішно обходить всі перешкоди і з легкістю виходить з найскладніших ситуацій.

Христина дуже спостережлива і завжди вивчає навколишній світ. Вона рухлива, але рішення приймає свідомо. Може здатися, що характер у Христини непростий. Вона не поспішає розкривати душу всім підряд, але це не заважає їй жити так, як вона хоче.

Яке по батькові підходить дівчинці на ім'я Христина: сумісність з чоловічими іменами

Яке по батькові підходить дівчинці на ім'я Христина: сумісність з чоловічими іменами

Батьки при народженні дитини повинні вибирати не тільки ім'я, але і дивитися на те, як воно звучить з по батькові.

 • Часто саме по батькові відіграє ключову роль у виборі імені, адже всі чудово розуміють, що у дорослому житті до людини будуть звертати повністю — по імені та по батькові.
 • Дуже негарно, коли доводиться вимовляти це словосполучення, як би спотикаючись.
 • Крім цього по батькові може одні риси характеру виділяти, а інші приглушувати.

Яке по батькові підходить дівчинці на ім'я Христина? Відмінна сумісність з такими чоловічими іменами:

Яке по батькові підходить дівчинці на ім'я Христина?

Коли іменини, День Ангела у Христини за православним календарем?

Коли іменини, День Ангела у Христини за православним календарем?

Іменини і День Ангела святкують в День народження Святого Покровителя. День народження Христини повинно бути близько до дати вшанування Святого. Наприклад, іменини, День Ангела у Христини за православним календарем:

 • Покровитель Христина Перська — день вшанування 26 березня. День народження людини повинен бути в березні, квітні.
 • Покровитель Христина Кесарийская — 19 лютого. День народження повинен бути в січні або лютому.
 • Покровитель Христина Лампсакийская — 31 травня. День народження повинен бути у травні, червні.
 • Покровитель Христина Никомидийская — 13 червня. День народження в липні, серпні.
 • Покровитель Христина Тирская — 6 серпня. День народження повинен бути в серпні, вересні.
 • Мучениця Христина — 18 серпня.

Якщо у вас День народження в жовтні, листопаді або грудні, то ви можете вибрати покровителя, у якого дата народження ближче до: Мучениця Христина або Христина Персидська. День Ангела святкується в день шанування Святого.

Привітання з Днем Ангела Христини короткі у віршах і прозі

Завжди хочеться привітати з Днем Ангела кохану донечку, дружину, дівчину, маму, бабусю або просто знайому жінку незвично і оригінально. Це можна зробити у віршах або прозі. Але пам'ятайте, що прочитані слова повинні бути вимовлене з любов'ю і від щирого серця.

Привітання з Днем Ангела для Христини короткі у віршах і прозі:

Привітання з Днем Ангела Христини короткі у віршах і прозі
Привітання з Днем Ангела Христини короткі у віршах
Привітання з Днем Ангела Христини короткі у прозі
Привітання з Днем Ангела Христини короткі в гарній прозі

Пісня з ім'ям Христини

Привітайте Христину піснею або просто подаруйте їй приємний момент і наспівайте кілька незабутніх акордів. З ім'ям Христина багато пісень, ось кілька з них:

 Відео: Пісня про Крістіну

Відео: Філіп Кіркоров — Христина / Золотий грамофон 2011

Відео: Пісня А. Яблонева ,,Христина,,

Відео: ХРИСТИНА Согр (дівчина Христина) КЛІП з музикантами групи ©

Тату з ім'ям Христини

Татуювання в моді давно, але зараз варіантів натільного живопису так багато, що можна розгубитися при виборі відповідного ескізу. Останнім часом популярно робити тату з ім'ям. Це може бути ім'я коханої дівчини, власної дитини або своє власне. Красиві тату з ім'ям Христини:

Оригінальне тату для жінки з її ім'ям:

Тату з ім'ям Христини

Тату у чоловіка на руці — ім'я коханої жінки.

Тату з ім'ям Христини для чоловіка

Ескіз тату імені Христини на японській мові.

Тату з ім'ям Христини японською

Ескіз татуювання імені Христина для жінки.

Оригінальне тату з ім'ям Христини

Таке тату підійде і для чоловіка і для жінки.

Стильне тату з ім'ям Христини

Тонкі лінії, оригінальна напис — така татуювання буде ледве помітним, але вийде дуже стильною.

Жіноче тату з ім'ям Христини

Брутальне тату — чіткі літери, рівні лінії. Підійде для чоловіка.

Брутальне тату з ім'ям Христини

Підвіска з ім'ям Христини із золота: фото

Багатьом жінкам подобається носити прикраси з їх ім'ям. Їм хочеться, щоб все навколо дізналися, яке у них красиве ім'я. Тому підвіска з ім'ям Христини із золота буде відмінним подарунком на будь-яке свято. Фото таких золотих прикрас:

Підвіска «Христина», виконана з жовтого золота, дуже стильно виглядає завдяки оригінальному виконанню. Нерівні лінії додають вишуканості в напис, а прикраса роблять незвичайним.

Підвіска з ім'ям Христини із золота: фото

Підвіска з рожевого золота з чотирма блакитними фіанітами. Відмінне поєднання каміння та дорогоцінного металу роблять це прикраса надзвичайно красивим.

Підвіска з ім'ям Христини із золота

Підвіска з ім'ям і маленькою короною. Жовте золото і рівні літери роблять виріб дуже стильним і трохи розкішним.

Підвіска з ім'ям Христини із золота з короною

Біле золото, велична перша буква імені — роблять прикраса неповторним дизайном. Така підвіска сподобається будь-якій дівчині.

Підвіска з ім'ям Христини з білого золота: фото

Ім'я Христина: інтуїція, інтелект, моральність

Христина завжди рассудительна і не приймає поспішних рішень. Тому її інтелект і інтуїція відрізняються від цих же якостей у жінок з іншими іменами.

 • Інтуїція — Христина не покладається тільки на своє натхнення. Вона буде ретельно планувати всі справи і вчинки, у неї день розписаний по хвилинах, і відійти від наміченого плану вона не зможе.
 • Інтелект — чоловічий склад розуму допомагає терпляче виконувати всі поставлені завдання. Добре уживається з чоловічим колективом. Представники сильної статі завжди прислухаються до Христини. Аналітичний склад розуму дозволяє успішно вести будь-які справи.
 • Моральність — Христина живе за своїми законами. Вона дотримується принципів, які для інших людей здадуться міщанськими: дріб'язковість, жадібність, відповідальність перед зовсім незнайомими людьми.

Христині потрібно багато часу, щоб проявити свою активність. Тому люди навколо повинні бути терплячими.

Ім'я Христина: захоплення, діяльність, бізнес

Ім'я Христина: захоплення, діяльність, бізнес

Христина не буде розраховувати на якесь везіння. Вона всього добивається сама, хоч це буває і по закінченні багатьох років. Наполегливість і старанність — головні професійні якості Христини.

 • Діяльність — наукова: інженери в галузі електроніки, вчителі, співробітники науково-дослідних інститутів. У виборі професії Христині краще не заважати, інакше вона потім буде звинувачувати, якщо цей вибір їй не сподобається.
 • Бізнес — їй під силу будь-яку справу, якою вона хоче займатися. У грошах Христина не потребує, так як успішне фінансове становище здатне забезпечити себе самостійно.
 • Захоплення — різнобічні. Їй подобається все і все вона хоче спробувати.

Навіть якщо Христина стане домогосподаркою, вона все одно буде мріяти про відкриття, наприклад, кафе, ресторану або якійсь компанії. Вона не заспокоїться, поки їй це не вдасться зробити.

Ім'я Христина: здоров'я і психіка

Здоров'я у жінок з ім'ям Христина середня. Потрібно берегти вуха, так як є ймовірність виникнення отиту. Організм Христини схильний до інфекційних захворювань, тому потрібно займатися своїм імунітетом протягом усього життя.

Психіка — не завжди вдається зрозуміти, про що думає ця жінка. Але це і не потрібно, так як якщо з Христиною спокійно поговорити, то вона все сама розкаже.

Ім'я Христина: сексуальність, шлюб

Ім'я Христина: сексуальність, шлюб

Гонорові прагнення можуть перешкодити Христині побачити справжнє щастя. Шлюб для неї не можуть замінити навіть успіх і слава, але вона це пізно розуміє. Однак Христина настільки вертка за життя, що зможе успішно вийти заміж, коли захоче — і в 40, і навіть 50 років.

Сексуальність Христини розкривається, якщо вона бачить перспективу в партнері. Якщо чоловік хоче створити міцні відносини з нею, то він повинен володіти великим потенціалом, інакше шансів у нього немає.

До якого знаку зодіаку підходить ім'я Христина?

 • Діва — артистичні натури. Допоможуть Христині розкрити свій потенціал.
 • Близнюки — віддані й однолюби. Христина сама і не буде чекати про себе деяких вчинків по відношенню до свого партнера.
 • Козероги — позитивні люди. Христина зможе побудувати плани та здійснити їх, налаштовуючи оточуючих на творення.

Христині підходять всього три знака Зодіаку, але саме вони зможуть доповнити її емоційний характер і зробити щасливою у житті.

Камінь-талісман до імені Христина

Камінь-талісман до імені Христина

Христині підходить три камені талісмани. Якщо їх носити завжди з собою у вигляді прикраси або просто в мішечку, то вони додадуть енергії і будуть оберегом.

 • Агат — камінь здоров'я і довголіття. Можна дарувати Христини навіть чорний агат, але тільки не Дівам.
 • Вогненний опал — камінь вірності і відданості. Хороший оберіг для Христини, якщо вона перебуває у шлюбі.
 • Яшма — захистить від невдач і злих заздрісників. Підживлює хорошою енергією.

Квітка, рослина, дерево-талісман для імені Христина

Квітка, рослина, дерево-талісман для імені Христина

Квіти супроводжують нас по життю. У кожної людини є свій квітка або рослина — оберіг. Вибирати його краще по імені. Для імені Христина існують такі обереги:

 • Рослина імені Христина — кипарис. Він наділяє жінок із цим ім'ям витривалістю і завзятістю при досягненні поставленої мети. Загострене почуття справедливості трохи заважає в цьому, особливо в підлітковому віці, але потім вже доросла жінка зможе пристосуватися до життя.
 • Квітка — жасмин. Від його аромату віє нової життєвої силою. Христині він допомагає бути життєлюбний і впевненою в собі.
 • Дерево-талісман — граб. Це дерево для діяльних людей, яким не вистачає ще більшої рішучості, щоб діяти і робити важливі рішення.

Якщо неможливо будинку посадити рослину-талісман, то можна засушити його листочок і носити завжди з собою. Воно буде захищати і відновлювати духовні сили людини з цим ім'ям.

Тотемна тварина імені Христина

Тотемна тварина імені Христина

Всі Христини прагнуть жити краще, ніж раніше. Тому вони завжди в русі, але вони знаходять час для сім'ї і дітей. Це можна пояснити тим, що у Крістін тотемна тварина — голуб. Він символізує материнство і жіночність. Якщо з боку здається, що кар'єра у Христини на першому місці, то в душі і серці у неї завжди спочатку сім'я, а потім вже все інше.

Нумерологія імені Христина

Христині протегує число 6. «Шістка» — це опора для близьких людей. Вона завжди прийде на допомогу, і її про це не треба просити. Людям цього числового сектора притаманне все прекрасне. Вони намагаються досягти повної гармонії у всьому.

Псевдонім ім'я Христина

Псевдонім ім'я Христина

Щоб придумати псевдонім, потрібно переставити букви в імені. При цьому важливо вимовляти вийшло слово вголос — воно повинно красиво звучати. Псевдоніми до імені Христина:

 • Тіна;
 • Рекса;
 • Киця;
 • Кислинка-Мальвинка;
 • Kriss;
 • Kriss-Gaston;
 • Кристик;
 • Kasch і так далі.

Також можна написати ім'я англійською і приписати до нього красивий нік. Вийде дуже стильний псевдонім, наприклад, Cristina Dorcas, Cristina Leslie або Cristina Genaro і так далі.

Відомі люди, знаменитості з ім'ям Христина

З ім'ям Христина багато відомих людей і знаменитостей. Серед них зустрічаються люди творчої сфери та спортивної середовища.

Відомі люди, знаменитості з ім'ям Христина

Якщо до цього списку додати олімпійських чемпіонок, то він збільшиться в три рази. Ім'я Христина — гарне ім'я. Його з гордістю носять знаменитості, їм називають новонароджених дітей у багатьох країнах світу. Це ім'я красиво виглядає на всіх мовах світу. Тому, якщо не знаєте, як назвати доньку, сміливо називайте її ім'ям Христина.

Відео: Значення імені. Христина