Що подарувати дитині на 1, 2, 3, 4 хлопчикові: список найкращих подарунків хлопцеві на День народження, свято, Новий рік. Яку іграшку подарувати хлопчику на 1 — 4 роки? Як купити подарунки для однорічного й двох, трьох річного хлопчика на Алиэкспрес

Найкращий подарунок для дитини — це іграшка. Читайте у статті, що можна подарувати малюкові віком від 1 року до 4 років.

Зміст

День народження дитини — це завжди багато радості, позитивного настрою і веселощів. В будинку збираються всі родичі і багато дітей, нудьгувати не доводиться нікому. Бабусі, дідусі, тітки, дядьки і інші родичі та знайомі завжди задаються питанням: що подарувати дитині?

 • Адже у дитини у віці від 1 року до 4-х років ще немає якихось інтересів і уподобань, а іграшки йому потрібні не тільки для ігор, але і для того, щоб спробувати на смак. Особливо це стосується однорічних малят.
 • Хочеться вручити максимально корисний подарунок, який буде допомагати розвиватися і рости.
 • У цій статті ви знайдете відповіді на питання: що подарувати хлопчику від 1 року до 4-х років? Яку іграшку краще вибрати — цікаву чи креативну? Що сподобається дитині в цьому віці?

Що подарувати дитині на 1, 2, хлопчикові: список найкращих подарунків хлопцеві на День народження

При виборі подарунка дитині в 1 або 2 роки керуйтеся його вміннями і навичками. Здається, що він ще нічого не вміє, адже він тільки навчився ходити, але це не так. Малюк вже впевнено пересувається по квартирі, досліджуючи все, до чого він може дотягнутися. Всі предмети будуть випробувані на смак, ощупаны маленькими пальчиками і досконало розглянуті. У цьому віці діти вже добре розуміє мову дорослих і виконують прості прохання батьків.

Отже, що подарувати дитині на 1, 2, хлопчикові? Список найкращих подарунків хлопцеві на День народження:

Що подарувати дитині на 1, 2, хлопчикові: список найкращих подарунків хлопцеві на День народження

Кубики і найпростіші дерев'яні конструктори. У цьому віці дитина все тягне в рот, тому деталі іграшок повинні бути великими, без гострих кутів і виконані з природних матеріалів, наприклад, з дерева. Разом з кубиками дитина буде пізнавати світ. Можна купити таку іграшку, зроблену з тканини. Її можна м'яти в руках і навіть спробувати на смак. Для дитини цього віку досить кубиків і конструктора з 4-х деталей, але можна купити і іграшку «на виріст» — з 6-8 деталей.

Що подарувати дитині на 1, 2, хлопчикові?

Розвиваючі сортери. Виконані зазвичай з дерева, у вигляді різних предметів: кубиків, відерця, будиночків, тварин і так далі. Призначені для сортування предметів за формою, кольором чи розміром. Є музичні іграшки такого виду, які видають звуки, якщо дитина все виконав правильно.

Що подарувати дитині на 1, 2, хлопчикові: навчальний килимок

Килимки і плакати зі звуком. Дитина в 1 або 2 роки вже добре сприймає звуки і розрізняти їх на слух. Тому йому можна подарувати навчальну звукову іграшку. Килимки і плакати можуть називати букви і цифри, наслідувати звукам тварин, птахів, транспорту. Якщо плакат повісити на стіну, то малюк буде сам підходити до нього, натискати конкретну кнопку і повторювати, запам'ятовуючи звуки.

Що подарувати дитині на 1, 2, хлопчикові: дидактична взуття

Дидактична взуття. Чобітки, черевички з наявністю спеціальних додаткових деталей — все це буде корисним подарунком для малюка. Вбудовані дзеркала, гудзики, незвичайні застібки, липучки допоможуть батькам заховати сюрприз для свого синочка, а малюк зможе дістати його, пізнаючи при цьому світ і розвиваючись.

Ігровий центр. Дитині в цьому віці обов'язково сподобається такий подарунок, адже з його допомогою можна створювати самі незвичайні звуки. Безліч функцій, велика кількість різних світять і миготливих предметів, панель управління — все це приведе в захват не тільки дитини, але і його батьків.

Що подарувати дитині на 3, 4 хлопчикові: список найкращих подарунків хлопцеві на День народження

В три або чотири роки хлопчик вже підросла, і він вже добре говорить і навіть може вважати. Відповідно, іграшки в цьому віці повинні бути відповідні, дозволяють розвиватися, освоювати навколишній світ і удосконалювати свої вміння. Що подарувати дитині на 3, 4 хлопчикові? Список найкращих подарунків хлопцеві на День народження:

Що подарувати дитині на 3, 4 хлопчикові: список найкращих подарунків хлопцеві на День народження

Залізниця. Мрія хлопчиків в будь-якому віці. Навіть батьки будуть з задоволенням слідкувати за рухом вагонів і паровоза, а ще поїзд буде «чухать» і випускати дим.

Що подарувати дитині на 3, 4 хлопчикові?

Конструктори. Їх вибір великий в будь-якому магазині. Купіть конструктор за своїм перевагу і він обов'язково сподобається малюкові.

Що подарувати дитині на 3, 4 хлопчикові: літаки, вертольоти

Літаки, вертольоти, кораблі на радіоуправлінні. Для хлопчика 3-х років можна купити літак без радіоуправління, так як він ще не розуміє суть такої іграшки і буде керувати сам, а 4-х річному хлопчині сподобається іграшка, яка літає самостійно.

Що подарувати дитині на 3, 4 хлопчикові: інтерактивні іграшки

Інтерактивні звірята. Сподобаються хлопчику, який обожнює кішок, собак та інших домашніх вихованців. Такі іграшки роблять все як справжні тварини: нявкають, гавкають, ворушать вухами.

Що подарувати дитині на 3, 4 хлопчикові: триколісний велосипед

Триколісний велосипед. Відмінний подарунок для будь-якого хлопчика цього віку.

Що подарувати дитині на 3, 4 хлопчикові: подарунки для творчості

Подарунки, з якими можна творити. Сюди відноситься космічний пісок, спеціальний дитячий пластилін, і звичайні пальчикові фарби, фломастери, олівці, альбоми та інші приналежності для творчості.

Яку іграшку подарувати хлопчику на 1 — 4 роки?

Невелика іграшка — це хороший подарунок для маленьких хлопчиків. Але не варто підносити м'яку іграшку, так як вона не викличе у малюка великого інтересу, а через кілька днів після Дня народження, буде припадати пилом десь на полиці.

Яку іграшку подарувати хлопчику на 1 — 4 роки? Ось кілька ідей:

 • Різні машинки, трактори, танки, кораблі та інше. Все це подобається хлопчикам. Хоча вони грають зазвичай такими іграшками недовго, так як починають їх розбирати, але все одно малюк буде радий такому сюрпризу.
 • Дерев'яні пазли з великими елементами.
 • Дерев'яні конструктори.
 • Динозавр.
 • М'яч.
 • Іграшкова зброя.
 • Ігрові фігурки у вигляді лицарів, роботів і так далі.
 • Дитяче лото з великими елементами.
 • Інтерактивні іграшки, завдяки яким малюк навчиться якимось корисним навичкам.
 • Іграшка на радіоуправлінні.

Перераховувати дитячі іграшки можна нескінченно. Якщо ви не знаєте, що купити дитині в цьому віці, зайдіть в іграшковий магазин і попросіть продавця вам допомогти з вибором подарунка. Ви обов'язково оберете щось незвичайне і цікаве.

Подарунки для однорічного й двох, трьох річного хлопчика на Алиэкспресс: каталог з ціною

переглянути відео інструкцієюта зареєструватися за ним.

Подарунки для однорічного й двох, трьох річного хлопчика на Алиэкспресс: каталог з ціною

Каталог з цінами з подарунками для однорічного й двох, трьох річного хлопчика на Алиэкспресс ви зможете побачити за цим посиланням. Ви можете відсортувати товари і виставити категорії лівому стовпчику. Так вам буде легше знайти те, що ви хочете тут купити.

Що можна подарувати дитині 1 — 4 роки хлопцеві на Новий рік?

Новий рік — найулюбленіше свято всіх дітей та дорослих. Відповідно, малюки завжди його чекають з нетерпінням, так як Дід Мороз обов'язково принесе під ялинку щось цікаве і незвичайне. Необов'язково на цей зимовий свято дарувати щось тематичне, іграшки можуть бути простими або незвичайними, головне, щоб вони сподобалися малюкові і він міг користуватися цим подарунком цілий рік, до наступного свята.

Що можна подарувати дитині 1 — 4 роки хлопцеві на Новий рік? Ось кілька ідей:

Що можна подарувати дитині 1 — 4 роки хлопцеві на Новий рік?

Намет-будиночок. Подаруйте дитині таку іграшку і ви зможете облаштувати його дозвілля на кілька років вперед. Малюк із задоволенням буде гратися в ньому, знесе всі іграшки в цей будиночок і буде з ними там грати. Він буде показувати цей будинок іншим малюкам, які будуть приходити до вас у гості разом з батьками. Зараз в магазинах велика різноманітність таких будиночків: у вигляді піратського корабля, палацу, великого сільського будинку і так далі.

Що можна подарувати дитині 1 — 4 роки хлопцеві на Новий рік: гойдалки

Гойдалки підвісні або підлогові. Зараз можна купити стаціонарні гойдалки, але вони займають багато місця і підходять тільки дитині до 2-х років. Відмінним подарунком стануть підвісні гойдалки, які можна зберігати в шафі і кріпити, коли потрібно. Підвісити такі гойдалки можна до турніка або на спеціальні кріплення в дверному отворі, які доведеться зробити самостійно. Такі гойдалки використовуються поки малюкові не виповниться 5 років.

Що можна подарувати дитині 1 — 4 роки хлопцеві на Новий рік: гойдалка

Традиційні гойдалки. Ще в радянський час існували конячки-качалка, але такі іграшки не втратили своєї актуальності і зараз. В даний час в дитячих магазинах можна купити не тільки конячок, але й інших тварин. Однорічному маляті доведеться допомагати, так як сам він не зможе всидіти на цій іграшці, але з часом, малюк освоїть цей навик і така гойдалка буде улюбленою його іграшкою протягом 3-х років.

Що можна подарувати дитині 1 — 4 роки хлопцеві на Новий рік: санки

Санки, дитячий велосипед. На Новий рік можна подарувати дитині санки або навіть триколісний велосипед. На санчатах він буде кататися по снігу, а на велосипеді буде їздити спочатку вдома, а коли потеплішає і малюк підросте — на вулиці.

Також ви можете подарувати малюкові щось з універсальних предметів:

 • Дитячі книги
 • Одяг, взуття
 • Постільні приналежності
 • Посуд
 • Гроші

Не всі такі універсальні подарунки зацікавлять дитину, але зате ви зробите приємно батькам, якщо подаруєте, наприклад, гроші, а вони вже можуть купити щось потрібне і корисне для свого сина на свій розсуд.

Цікаві, креативні подарунки дитині 1 — 4 роки хлопчикові: список кращих

На День народження завжди хочеться здивувати винуватця торжества і піднести йому незвичайних і оригінальний презент. Малюкові можна зробити цікавий сюрприз у вигляді креативної іграшки, яка стане для нього улюбленою. Діти люблять щось незвичайне, те, що вони ще ніде не бачили і ні в кого немає.

Список кращих цікавих і креативних подарунків дитині 1 — 4 роки хлопчикові:

 • Пальчикові фарби. Дитина в 1 або 2 роки ще не вміє правильно тримати пензель, але дітям в цьому віці дуже подобається малювати. Пальчикові фарби допоможуть творити в будь-якому віці. Вони гіпоалергенні, легко змиваються водою і зовсім нетоксичні.
 • Кінетичний або космічний пісок. Дитина в 2-3 роки вже починає проявляти інтерес до піску. Міні-пісочницю можна зробити йому будинку. Пофарбований у яскраві кольори, такий пісок не бруднить руки і легко збирається з підлоги.
 • Інтерактивні іграшки. Їх можна обрати та придбати в будь-якому стаціонарному або інтернет-магазині.
 • Дитячий мольберт або дошка для малювання, на яких він може малювати пальчиковими фарбами.
 • Домашній вихованець. Але перш ніж дарувати такий подарунок, потрібно дізнатися у батьків, чи вони не проти такого презенту, а дитині обов'язково сподобається пухнастий кошеня або вухатий заєць.
 • Запрошення аніматора. Якщо батьки не влаштовують анімаційне подання з нагоди Дня народження свого малюка, то будь-який з гостей може запросити веселого клоуна або будь-якого іншого мультиплікаційного героя, щоб розвеселити дитину.

Креативні подарунки можуть бути різними, але враховуйте інтереси дитини і особливості його характеру.

Дорогі подарунки дитині хлопчикові на 1 — 4 роки: список кращих

Якщо з перерахованих вище ідей вам нічого не підійшло, і ви хочете по-справжньому здивувати своїм подарунком, тоді зверніть увагу на дорогі іграшки для дітей цього віку. Такий презент обов'язково порадує малюка, приведе в захват батьків і здивує всіх присутніх на святі.

Дорогі подарунки дитині хлопчикові на 1 — 4 роки: список кращих
Список кращих дорогих подарунків дитині хлопчикові на 1 — 4 роки:

 • Фотосесія дитини або разом з батьками.
 • Електромобіль, електромотоцикл — такий подарунок сподобається кожному хлопчикові.
 • Дитяче автокрісло. Якщо дитина багато часу проводить в машині з батьками, то такий подарунок буде до речі. Зазвичай малюки люблять свої автокрісла, так як дітям в них комфортно і зручно сидіти, коли машина в дорозі.
 • Золотий ланцюжок з хрестиком або медальйоном.
 • Домашній планетарій. Таким подарунком малюк буде грати кілька років.
 • Спортивний інвентар. Шведська стінка, власний батут та інше.
 • Самокат. Для дитини двох років краще купити триколісний самокат. Дітям постарше можна придбати таку техніку на двох колесах і з різними інноваційними додатковими елементами.
 • LEGO DUPLO з яскравими і функціональними деталями. Такий конструктор від оригінального виробника коштує недешево, але він більш якісний, красивий і обов'язково сподобається дитині.
 • Навчальні роботи. Такі розвиваючі іграшки продаються за різними цінами, але найцікавіші коштують недешево. Цей робот з яскравими і привабливими елементами навчить дитину кольорам, розвине інтелектуальний розвиток і сенсорне сприйняття. Малюк навчиться відтворювати причинно-наслідкові зв'язки завдяки світловим елементів і відтворення звуку.
 • Пожежна машина. Ви можете купити машину іншого виду, головне, щоб в ній були всі деталі в мініатюрі, як у справжньої. Пожежна машина має двигун, регульовані дзеркала і навіть шланг, з якого подається вода.
 • Великий надувний басейн з кульками. Такий подарунок можна дарувати, якщо для нього буде місце. Наприклад, сім'я живе у великій квартирі або заміському будинку.
 • Великий ігровий комплекс. Для нього також знадобиться спеціально відведене місце.
 • Великий ігровий стіл, на якому розташовано кілька ігор. Такий подарунок сподобається хлопчикові, він відразу буде розглядати намальовані елементи і різні предмети.

Також можна подарувати теплий одяг або хороше взуття, гроші. Це не приведе в захват малюка, але сподобається батькам.

Дешеві подарунки дитині хлопчикові на 1 — 4 роки: список кращих

Дешеві подарунки дитині хлопчикові на 1 — 4 роки: список кращих

Дешевий подарунок теж може бути захоплюючим і цікавим. Найдешевший подарунок — це подарунок, зроблений своїми руками. Можна зшити подушку-іграшку, м'яку іграшку, крісло-мішок або зв'язати якусь одяг. Чоловік може зробити конструктор з дерева. Але можна і просто купити дешевий, але прикольний подарунок дитині хлопчикові на 1 — 4 роки. Ось список кращих презентів для дітей цього віку:

 • Калейдоскоп
 • Трансформер
 • Пластилін
 • Маска улюбленого мультиплікаційного героя
 • Дешеві машинки, літаки, вертольоти, кораблі
 • М'яч
 • Найпростіший конструктор
 • Навчальні ігри
 • Пазли
 • Книжки, розмальовки, фотооткрытка
 • Міні набори для творчості

Можна нескінченно перераховувати ідеї таких подарунків. Зайдіть в будь-магазин для дітей, назвіть продавцю ціну товару і він вам запропонує десятки дитячих іграшок, з яких ви зможете вибрати найкращий і недорогий подарунок.

Відео: ДИТЯЧІ ІГРАШКИ 2-3 РОКИ ♥ Розвиваючі іграшки для дітей