Переплутав і вказав невірний індекс на Алиэкспресс: що робити? Що значить поштовий індекс Алиэкспресс? Як дізнатися свій поштовий індекс для Алиэкспресс?

Неправильно зазначений індекс на Алиэкспресс: як змінити.

Поштовий індекс — це послідовність з 6-ти цифрових значень, що істотно полегшує роботу з автоматичного сортування кореспонденції. Номер відділення пошти, на який повинен прибути поштове відправлення, вказаний у цих 6-ти цифрах.

 • По першим трьом цифрам визначається код міста, за рештою трьома — номер відділення поштового зв'язку. У поштовій адресі обов'язково повинен зазначатися точний індекс. По цим цифрам автоматично сортується кореспонденція.
 • Доставка листів, посилок здійснюється швидше, якщо 6 цифр індексу вписані в адресу доставки правильно. В іншому випадку, очікувана вами кореспонденція довго намотує кола по місту, поки одержувач все таки не знайдеться.
 • Замовлений вами товар з Алиэкспресс слід до відділення пошти адресою, спираючись на шість цифр індексу. Поштовий працівник, сортуючи поштові відправлення, дивиться вже не на індекс, а не на вказаний адреса на посилці.
 • У відвідувачів сайту Алиэкспресс, які вперше реєструються або знаходяться на стадії заповнення форми замовлення при внесенні в полі «адреса доставки» інформації, можуть виникнути труднощі з визначенням поштового індексу. Покупець повинен вводити 6 цифр найближчого до нього відділення «Пошти Росії». Щоб ваша посилка не загубилася і була доставлена вчасно, дізнайтесь із статті, як правильно вписати індекс на Алиэкспресс при заповненні реєстраційної форми або при оформленні замовлення, і як вносити зміни в полі «адреса доставки».

Що таке поштовий індекс Алиэкспресс, що це значить при замовленні?

Якщо ви тільки починаєте здійснювати покупки на Алиэкспресс або інших онлайн-магазинах, то у вас можуть виникнути питання щодо доставки посилок. Оформляючи замовлення на Алиэскпресс, вам необхідно буде вказати індекс.

Які ж цифри вписувати у бланк замовлення? Для мешканців невеликих містечок, в яких є єдина пошта, індекс залишається один і той же. Але які цифри вказувати жителям великих міст, з декількома поштовими відділеннями?

Реєстраційна форма на Алиэскпресс
 • У форму Алиэкспресс вписується індекс, закріплений за певним відділенням поштового зв'язку. Ці 6 цифр і вписуються вами адресі доставки.
 • Індекс міста, райцентру, головпоштамту не вказується. Покупцеві необхідно з'ясувати, яке поштове відділення обслуговує його адресу. В адресі прописуються цифри, що вказують на номер цього поштового відділення.

Якщо ви тепер остаточно збиті з пантелику і не можете визначити, які 6 цифр вводити в поле «адреса доставки» на Алиэкспресс, то ця стаття для вас.

Як дізнатися свій поштовий індекс для Алиэкспресс?

Для визначення номера пошти, за якою закріплений вашу адресу, скористайтесь сайтом з викладеної базою відповідності адреси та індексу.

Щоб дізнатися індекс, потрібно зайти на сайт «Пошта Росії»
 • Достатньо виконати кілька дій: зайти в Яндекс і вписати в пошуковий рядок місто, вулицю та номер будинку.
 • Заходьте за будь відкрилися на сторінці посилань і ви зможете відшукати знайомі шість цифр індексу.
 • Якщо це вас не влаштовує, введіть в пошуковику назву «Пошта Росії» і введіть адресу вашої пошти, який ви використовуєте для отримання кореспонденції. Можна також скористатися спеціальною вкладкою «пошук індексу».
 • Однак трапляється й так, що після пошуку індексу в інтернеті вас все одно гризуть сумніви щодо відповідності індексу вашу адресу. У такій ситуації варто пошукати в своєму будинку кореспонденцію з держустанов, яку оправляли на вашу адресу вам особисто (з податкової, Даі, соцзабезу).
Натиснувши на кнопку «купити» перший раз на сайті, ви зможете заповнити поле «адреса доставки»
Форма для заповнення адреси доставки
 • Якщо таких листів ви не змогли знайти, то можна запитати знайомого пенсіонера про індекс. Нарахування пенсії відбувається за адресою відділення поштового зв'язку, індекс якого вас цікавить.
 • У будь-якому відділенні пошти вам також зможуть підказати правильний індекс.
 • Коли ви заповнюєте всі поля, не поспішайте натискати кнопку » Save (Підтвердити)»: перевірте, чи відповідають внесені дані дійсності. Можливо, ви допустили невеличку помилку або ввели не ту цифру, що зробить доставку замовленого та оплаченого товару до вас неможливою.

Помилився індексом на Алиэкспресс: як поміняти індекс?

Якщо ви записали на сайті Алиэкспресс ні той індекс, то не варто засмучуватися.

 • Автоматичне сортування кореспонденції полегшує роботу фахівців на пошті. Але адресу одержувача місцеві працівники пошти також враховують.
 • При наявності в місті двох і більше відділень поштового зв'язку, якщо у адресі зазначено індекс головпоштамту, або адресу, закріплений за іншим відділенням пошти, ви в результаті отримаєте замовлений на Алиэскпресс товар, але не скоро.
 • Оформляючи замовлення, не варто пропускати етап внесення 6-ти цифр індексу, сподіваючись, що рано чи пізно потрібний вам товар прийде за призначенням. Цим ви тільки ускладнюєте роботу пошти, а момент, коли ви зможете отримати посилку, відкладається на невизначений час.
Як змінити адресу доставки на Алиэкспресс

Змінити адресу на Алиэкспресс можна наступним способом:

 • Переходимо в розділ «Мій Акаунт», далі — по вкладці Мій AliExpress
 • Перейти в розділ «Адреса доставки» і натискаємо на кнопку редагування
 • Після внесених змін (не забуваємо про транслітерації: пишемо всі англійськими літерами), тиснемо на кнопку Save

Покупець може змінити дані в адресі вже на стадії здійснення замовлення, скориставшись вкладкою «Редагувати». Вона розташована відразу під адресою. Після натискання на кнопку, вносяться зміни. Без індексу в адресі посилка буде довго перебувати в дорозі.

Як надіслати повідомлення продавцеві

Повідомити продавця про неправильно вписаних у вже оплачене замовлення контактних даних можна в особистому листуванні. Для ще не відправленого поштового відправлення:

 • Продавець заведе адресу із змінами на посилці. Плутанини не виникне, якщо ви будете писати в повідомленні в полі » MESSAGE» інформацію англійською мовою. Однак покупцеві слід знати, що в обов'язки продавця це не входить.
 • До того ж у такому разі за відправку зі зміненим адресою бюджетної нерегистрируемой посилки йому потрібно буде заплатити, або ця процедура виявиться нездійсненним.
 • Вказувати у повідомленні лише доповнення до вже вписаному адресою не варто, адже так ви тільки внесете плутанину. Продавцю буде важко визначити точну адресу.
 • Якщо замовлення уже оформлений, але покупець помітив помилку в контактних даних, то можна скасувати замовлення. При цьому вказується причина скасування — неправильну адресу. Але слід знати, що скасування вашого замовлення повинен підтвердити продавець.
 • В такому випадку грошові кошти, одержані продавцем за замовлення, покупець отримає через 9-14 днів. Після цього залишиться тільки розмістити нове замовлення, в якому вже будуть правильні контактні дані (адресу, за якою ви хочете отримати посилку, а не адресу прописки або місця проживання).

Неправильно вказав на індекс Алиэкспресс | Aliexpress: що буде, куди прийде посилка?

 • «Заблукала» посилку, звичайно, переправлять, якщо працівники пошти розберуться з неправильним адресою. Але якщо справа зовсім погано, то посилка, яку ви так чекаєте, буде відправлена назад або доставлена на першу-ліпшу пошту. Якщо такий товар знайде свого одержувача, то, цілком імовірно, що у нього будуть пошкодження через неодноразові пересилок.
 • Якщо ви замовили товар на Алиэскпресс і продавець швидко оформив відправку, то внести зміни в адресу доставки, а також поміняти індекс на правильний не вийти. Вважається, що продавець у такому випадку подає заяву в поштове відділення. Однак подібне вирішення проблеми з неправильним індексом не реальне.
Як змінити адресу доставки
 • Покупець може змінити адресу доставки, якщо з відправкою замовленого товару не поспішили. Побачивши неправильний індекс, варто якомога швидше змінити його.
 • Робиться це з особистого кабінету на Алиэкспресс. Пишемо безпосередньо продавцеві, заповнивши полі «Повідомлення», яке знаходиться на сторінку з даними про замовлення. Навіть якщо продавець вирішить проігнорувати ваше повідомлення, то в диспуті з-за не прийшов, але оплаченого товару, ви будете мати перевагу.
 • Отримати посилку, не вказавши місто в рядку «адреса» неможливо.
 • Посилка, яка потрапить не на ту пошту, отримає статус при відстеженні «Досилаючи» і буде перенаправлена в інше відділення.
 • Якщо замовлений вами товар відправлений, але з помилкою в адресі, то можна відстежити посилку з трек-номером. Покупець зможе отримати товар з Алиэкспресс, якщо прийде на пошту з паспортом і телефоном. Доведеться пояснити ситуацію на пошті і переконати працівників, що замовлений товар призначається вам.

Як здійснюється досилаючи посилки?

 • Пошта Росії надає послугу «Досилаючи посилки на іншу адресу». Для цього потрібно звернутися до поштового відділення за своєю адресою. Там вам видадуть бланк Заяви-повідомлення на зміну адреси доставки посилки.
 • В заяві потрібно вказувати адресу і дату відправлення посилки на латиниці. Неправильну адресу також вписується на латиниці. Адреса, за якою поштове відправлення має бути доставлено, вказуйте по-російськи.
 • Далі необхідно оформити заяву у поштовому відділенні. Не забудьте взяти з собою паспорт. Послуга досыла посилки платна. Вам потрібно буде зберегти відривний купон заяви-повідомлення і відстежувати за трекінгом подальший шлях посилки.

Відео: Що робити, якщо з трек номером, Ваша посилка не їде на Вашу адресу?