Як красиво прикрасити пляшку коньяку своїми руками подарунок для чоловіка у військову форму, поліцейського, гусара, смокінг, фотографією, стрічками, цукерками, букетом з цукерок: ідеї, дизайн, фото. Як прикрасити пляшку коньяку своїми руками для жінки?

Гарний декор пляшок з коньяком.

Зміст

Якісний і дорогий коньяк може бути прекрасним подарунком на День народження, Новий рік, 23 Лютого і навіть ювілей. Правда для того, щоб такий подарунок не виглядав банально, треба постаратися красиво його прикрасити. Про те, як можна швидко й оригінально задекорувати пляшку коньяку і розповість вам наша стаття.

Як красиво прикрасити квадратну пляшку коньяку для чоловіка військового військову форму, поліцейського, гусара: ідеї, дизайн, фото

Фото №1
Фото №2
Фото №3

Будь-якому чоловікові, напевно, сподобається, якщо ви прикрасите пляшку коньяку так, щоб візуально вона нагадувала поліцейського, військового або гусара. Спочатку може здатися що зробити такий декор зможе тільки справжня майстриня. Насправді ж, все що вам треба буде робити, правильно і надійно фіксувати швейну бейку на пляшці.

Отже:

 • Для початку купіть приблизно 10 м чорної бейки і 1 м білій
 • Крім цього, для остаточного прикраси, вам знадобляться сталеві гудзички і зірочки невеликого розміру
 • На початковому етапі треба буде обклеїти пляшку з коньяком картонній папером
 • Вона повинна бути обклеєна вся, відкритим може залишатися тільки шийку
 • Горло треба буде акуратно обернути білою стрічкою і надійно зафіксувати її краю спеціальним клеєм
 • Якщо ви плануєте робити пляшку у вигляді поліцейського, то на цьому етапі треба буде вирізати з чорної стрічки краватку і зафіксувати його на горлечку
 • Далі, нарізаємо стрічки на шматки і починаємо формувати плечі майбутнього військового або поліцейського
 • Для цього беремо стрічку в руки, прикладаємо її до шийки пляшки і формуємо виріз майбутнього мундира
 • Знову закріплюємо все клеєм і чекаємо поки стрічка схопиться
 • Після цього можна буде починати фіксувати інші стрічки
 • Їх треба буде накладати внахлест, максимально добре розпрямляючи
 • Після того як вся пляшка буде обклеєна стрічкою, вам треба буде прикрасити її гудзиками і зірками
 • Крім цього вам треба буде зробити з паперу чорний коло і приклейте його на верх горлечка

Як красиво прикрасити квадратну пляшку коньяку для чоловіка в смокінг: ідеї, дизайн, фото

Смокінг із стрічок
Майстер-клас з виготовлення паперового смокінга
Готовий смокінг
Рекомендації по виготовленню квітки для бутоньєрки

Що стосується такого декору, то його можна зробити двома способами. При бажанні ви можете зробити як ми розповіли вам трохи вище. Вам теж треба буде взяти білі і чорні стрічки і обклеїти ними пляшку.

Ви цілком спокійно можете діяти за тим же алгоритмом, просто на початковому етапі замініть краватку на метелика, а в самому кінці прикрасьте пляшку коньяку не сталевими гудзиками і зірочками, а, наприклад, маленькими чорними ґудзиками і бутоньєркою з штучних квітів.

Як зробити квітку для бутоньєрки ви можете побачити в спеціальному майстер-класі. У випадку якщо вам треба зробити все максимально швидко, тоді просто виготовте смокінг з паперу, а потім за допомогою клею зафіксуйте його на пляшці. Задню частину можна заклеїти простий чорним папером.

Як красиво прикрасити пляшку коньяку для чоловіка фотографією ідеї, дизайн, фото

Фото №1
Фото №2
Фото №3

Прикрасити пляшку коньяку фотографією простіше всього. Все що вам треба буде зробити в цьому випадку, вибрати найвдалішу фотографію, підігнати її параметри під розміри пляшки, і за допомогою клею зафіксувати її на самому видному місці. Що стосується подальших дій, то тут все буде залежати від вашого терпіння і фантазії.

Решту пляшки можна просто прикрасити фарбами, а саму фотографію виділити рамочкою з паперу, стрічки або середнього розміру намистин. Також для декорування пляшки можна використовувати мережива, нитки різної товщини, черепашки, камінці і шматочки тканини.

Як красиво прикрасити пляшку коньяку для чоловіка стрічками ідеї, дизайн, фото

Фото №1
Фото №2

Атласні стрічки є прекрасним матеріалом для декорування пляшок з алкоголем. Більш того, цей спосіб прикраси є дуже простим, тому при бажанні з ним може впоратися будь-яка людина.

Отже:

 • Купіть атласні стрічки потрібного кольору
 • Прикладіть стрічку до шийки пляшки трохи вище характерного розширення
 • Відміряйте шматок такої довжини, щоб кінця стрічки при склеюванні накладалися один на одного
 • Відріжте шматок від основної частини стрічки і зафіксуйте всі клеєм
 • Зачекайте, поки клей трохи просохне і починайте обклеювати пляшку далі
 • Для цього просто злегка накладайте край однієї стрічки на іншу
 • У випадку якщо ви хочете в результаті отримати візерунок у вигляді колоска, тоді фіксуйте її так само, як і на горлечку
 • Якщо ж ви хочете, щоб у вас виходили ідеально рівні лінії, тоді фіксуйте стрічку в горизонтальному положенні

Як красиво прикрасити пляшку коньяку для чоловіка цукерками ідеї, дизайн, фото

Фото №1
Фото №2
Фото №3

Якщо ваш чоловік, брат або близький друг відноситься до того типу чоловіків, які люблять солодке, то йому напевно сподобається коньяк, прикрашений цукерками. В цьому випадку краще всього вибирати якісні шоколадні цукерки, що мають форму півсфери. Як показує практика, вони легше кріпляться до пляшці і не вимагають посиленої фіксації. Робиться подібний дизайн найпростішим способом. Вам треба буде змастити клеєм обгортку цукерки, а потім обережно зафіксувати її на пляшці.

Під словом акуратно мається на увазі, що притискати шоколад треба таким чином, щоб він не деформувався, і щоб під обгортку не потрапив клей. Цукерки можна клеїти рядами, спіралькою або імітувати гроно винограду. Коли пляшка буде обклеєна, вам залишиться прикрасити її верхівку. Зробити це можна буде за допомогою атласної стрічки, просто зав'язавши її в пишний бант.

Як красиво прикрасити пляшку коньяку для чоловіка букетом з цукерок: ідеї, дизайн, фото

Фото №1
Фото №2
Рекомендації з виготовлення квіток

У випадку якщо ви хочете здивувати свого близької людини ще більше, тоді піднесіть йому коньяк, прикрашений букетом з цукерок. Так, такий декор вимагає більше часу на виготовлення, але зате в результаті виходить дуже оригінальний презент.

Рекомендації по виготовленню:

 • Для початку визначтесь, що буде грати роль підставки (картон, шматок фанери або просто підставна тарілка плоска)
 • Далі, візьміть шматок гофрованого паперу і акуратно оберніть нею обрану вами підставку
 • Можете вже на цьому етапі слега закодувати її невеликими намистинками або паперовими бантиками
 • На наступному етапі приступайте до створення букета з цукерок
 • Для початку виготовте самі цукеркові пуп'янки, листочки до них, і тільки після цього зберіть сам букет
 • Далі, візьміть пляшку з коньяком, змастіть її дно клеєм і зафіксуєте на постачання
 • Таким же способом поступите і з букетом
 • Після висихання клею підігніть листя і бутони так, щоб композиція виглядала максимально красиво

Як прикрасити пляшку коньяку своїми руками для жінки?

Фото №1
Фото №2
Фото №3

Напевно, навіть не варто говорити про те, що жінки люблять все красиве і оригінальне. Саме тому щоб прикрасити пляшку коньяку для представниці прекрасної підлоги, треба проявити максимум фантазії. Наприклад, ви можете прикрасити пляшку все тим же букетом з цукерок. Але для того, щоб було зрозуміло, що ви зробили подарунок для жінки, можете додатково змайструвати маленьку декоративну капелюшок і зробити імітацію королівської червоній мантії.

Приклад такого декору ви може побачити на картинці, розміщеної трохи вище. Ще одним безпрограшним варіантом є товсті яскраві нитки. В цьому випадку вам треба буде нанести на пляшку товстий шар клею, а потім максимально ретельно обмотати її нитками. Після того як все це просохне, вам залишиться тільки додатково задекорувати поверхню.

Як прикрасити пляшку коньяку для чоловіка рибака?

Фото №1
Фото №2
Фото №3

Порадувати рибака може тільки морська або річкова тематика. Саме тому буде краще, якщо для прикраси пляшки коньяку ви будете використовувати черепашки, дрібні річкові камінці, сітку, рибальські гачки та яскраву силіконову наживку. Всю цю красу потрібно буде фіксувати на пляшці, створюючи при цьому радує око композицію.

У разі ж якщо ви хочете зробити щось максимально оригінальне, тоді купіть так звану структурну пасту тонким шаром нанесіть її на всю поверхню пляшки. Далі, візьміть прозорий гліттер і з його допомогою зімітуйте риб'ячу луску. Як тільки він висохне, вам залишиться пофарбувати пляшку в потрібний колір і можна буде прикрашати її черепашками або навіть сухою травою.

Як прикрасити пляшку коньяку для чоловіка на 23 Лютого?

Фото №1
Фото №2
Фото №3

Так як 23 Лютого є особливим святом для чоловіків, то в цьому випадку краще всього відмовитися від декору у вигляді квітів, бантиків і різних намистин. Якщо ви прагнете підкреслити важливість цього презенту, то зробіть його в армійському стилі, наприклад, зшийте армійську плащ-намет і зафіксуйте її на пляшці з коньяком. Також ви можете взяти гофрований папір і обклеїти нею пляшку, імітуючи парадний мундир. Як все це втілити в життя ви можете побачити трохи вище.

Як прикрасити пляшку коньяку для чоловіка на річницю весілля?

Фото №1
Фото №2
Фото №3

Для річниці весілля ідеально підійде декор у стилі декупаж. Даний вид обробки вважається бюджетним так, як в цьому випадку вам треба буде купити тільки двошарові серветки з потрібним вам малюнком і клей. Так, і це необов'язково має бути весільна тематика. Ви можете використовувати будь-який малюнок, який напевно сподобається вашій близькій людині.

Отже:

 • Спробуйте зрозуміти, що в підсумку буде розташовуватися малюнок на пляшці, і відповідно з цим виріжте мотив
 • Відокремте верхню частину серветки від основної маси
 • Частина з малюнком відкладіть в сторону, і таким же чином приготуйте ще кілька таких же заготовок
 • Видавіть трохи клею ПВА в миску і злегка розведіть його водою
 • Робити це треба обов'язково, інакше ви не зможете рівномірно розподілити малюнок на поверхні
 • Далі, беремо будь-яку пензлик і наносимо клей на пляшку
 • Акуратно прикладаємо на промазанное місце малюнок, і за допомогою змоченої у воді пензлика його розгладжуємо
 • Приклейте до пляшці всі інші заготовки і дайте клею висохнути
 • Після висихання, презент можна затонувати акриловими фарбами

Як прикрасити пляшку коньяку для чоловіка на День народження?

Фото №1
Фото №2
Фото №3

В принципі прикрасити пляшку коньяку на День народження чоловіка можна будь-яким з тих способів, якими ми вас познайомили. У разі якщо всі вони здаються вам дуже складними, тоді спробуйте задекорувати її за допомогою звичайної паперу або тканини. Як це можна зробити ви можете побачити на картинках, розміщених трохи вище.

Так, і пам'ятайте, що ви не зобов'язані прикрашати свій презент так, як показано на малюнках. При бажанні ви можете додати якийсь елемент і від себе, головне, щоб він ідеально вписувався в загальну колірну гамму і підходив по структурі до інших матеріалів.

Як прикрасити пляшку коньяку для чоловіка до Нового року?

Новорічна ялинка з коньяку
Фото №1
Фото №2

Найпростіший спосіб прикрасити пляшку коньяку до Нового року, зробити з неї ялинку. Правда пам'ятайте, для того щоб презент візуально нагадував лісову красуню, тара повинна мати відповідну форму. А це значить, що вам треба буде знайти алкоголь, який розлитий в пласку пляшку, розширюється в самому низу.

Після того як коньяк буде куплений, вам залишиться тільки максимально ретельно обернути його пухнастим новорічним дощиком і прикрасити всю цю красу маленькими ялинковими іграшками і сніжинками. Крім цього, пропонуємо вашій увазі ще кілька ідей для оформлення новорічної пляшки коньяку.

Як прикрасити пляшку коньяку для чоловіка на весілля?

Фото №1
Фото №2
Фото №3

Ми звикли вважати, що весільний презент обов'язково повинен бути прикрашений квітами, стрічками і сердечками. Насправді ж, на весільне торжество близької людини ви можете презентувати пляшку коньяку, прикрашену по-особливому. Спробуйте проявити трішки своєї фантазії і розмалюйте її фарбами.

Малюйте все що вам подобається головне, щоб у підсумку ваш сюрприз виглядав яскраво. Так, і якщо ви хочете, щоб молодята надалі не викинули порожню пляшку, тоді після того, як фарба висохне, обов'язково розкрийте всю поверхню безбарвним лаком.

Як прикрасити пляшку коньяку для чоловіка на ювілей?

Фото №1
Фото №2
Фото №3

Ювілей є важливою подією для кожної людини. Саме тому на це свято найкраще презентувати непросто красиво прикрашену пляшку коньяку, а цілу композицію на підставці. Все що вам треба буде зробити закріпити пляшку з алкоголем на міцній підставці, а потім прикрасити все, чим душа забажає.

Чудово на такій композиції буде виглядати шоколад, маленькі зефірки або мармелад. Якщо ж ви хочете підкреслити брутальність подарунка, тоді зробіть букет з сушеної риби і прикріпіть на підставку саме його.

Як прикрасити пляшку коньяку для чоловіка на день Святого Валентина?

Фото №1
Фото №2
Фото №3

Як правило, чоловіки досить холодно ставляться до таких атрибутів свята всіх закоханих, як сердечка. Тому якщо ви розмалюєте ними пляшку коньяку або оклеите, то напевно це його не дуже сильно порадує.

Зважаючи на це, буде краще, якщо ви зробите що-небудь більш оригінальне, наприклад, сюрприз у техніці терра. В цьому випадку для декорування скляної тари вам знадобиться яєчна шкаралупа, клей, звичайна мотузка і пару штучних каменів різної форми.

Отже:

 • Обезжирьте пляшку ацетоном і починайте наносити на неї клей
 • Наносьте його невеликими ділянками і відразу ж закладайте їх шматочками яєчної шкаралупи
 • Задекоріруйте таким чином половину пляшки
 • Далі, поріжте на невеликі шматочки крафт-папір і змочіть її водою
 • Коли вона розм'якне, опустіть її на 1 хвилину в клей ПВА
 • Дістаньте папір з клею, і формуючи дрібні складочки, розподіліть її по верхній частині пляшки
 • Дощитиме, коли все висохне, а потім задекоріруйте всі мотузкою та штучними каменями

Відео: Як прикрасити пляшку коньяку? Букет з цукерок