Standard Shipping: що за метод доставки на Алиэкспресс? Як відстежити посилку з Китаю з Алиэкспресс з трек-номером, відправлену службою доставки Standard Shipping в Росію?

Aliexpress Standard Shipping — які переваги такого способу доставки товарів.

Існуючі способи доставки товарів служба Алиэкспрес поповнила ще одним — доставкою Standard Shipping. Більшість продавців всесвітньовідомої торгової площадки розташовують цим методом доставки.

 • Замовляючи дешеві лоти, покупцеві доведеться оплатити доставку Standard Shipping, якщо у нього виникне бажання скористатися цим методом. Однак ця послуга не з найдорожчих на майданчику Алиэкспресс.

Який це спосіб доставки, як дізнатися, де знаходиться відправлена посилка в даний момент і які переваги доставки Standard Shipping порівняно з іншими способами? Про це і буде наша стаття.

Standard Shipping: що за метод доставки на Алиэкспресс?

Алиэкспресс являє собою величезний маркетплейс, на якому здійснюється продаж різних виробів численних китайських продавців. Покупець укладає угоду через адміністрацію Алиэскпресс і користуючись інструментами, наданими йому майданчиком, з конкретним продавцем.

 • Безкоштовна доставка замовлених товарів здійснюється безпосередньо продавцем. У такому разі йому необхідно виконати наступні дії: в звичайному поштовому відділенні оформити інвойс, вказати адресу доставки та інші відомості.
 • Після того, як посилка буде оформлена і відправлена, успішність її отримання покупцем моніторить також сам продавець, а при виникненні проблем з доставкою, йому необхідно особисто їх вирішувати.
 • Вибір перевізника також лягає на плечі продавця. Тому більшість продавців віддають перевагу більш економним варіантом, не замислюючись про надійності і швидкості доставки.
 • Покупець може обумовлювати бажаний спосіб доставки з продавцем, проте в дійсності все може проходити інакше.
Покупець може обумовлювати бажаний спосіб доставки з продавцем
 • Наприклад, покупець замовляє товар і пише продавця, що посилку слід відправити службою China Post. Але у продавця в цей день багато посилок і відправляти їх він збирається через службу WeDo. Робити виняток для однієї єдиної посилки і відправлятися через все місто в іншу службу доставки буде тільки дуже відповідальний китайський продавець. В інших же випадках можливі проблеми при доставці товарів.
 • Торгова майданчик Алиэскпресс не має важелів для вибору перевізника продавцями, також ресурс не контролює правильність оформлення і те, успішно доставлена посилка. Торгова майданчик Алиэскпресс підключається до арбітражу тільки при виникненні загострених спорів.

Чим же відрізняється новий спосіб доставки Aliexpress Standard Shipping від звичайного безкоштовного? Тим, що частково питання, пов'язані з організацією відправки товарів, бере на себе сам віртуальний магазин. В такому випадку обов'язком реалізатора Алиэкспресс є лише формування і доставка замовлення в логістичний хаб Aliexpress. Вибирати поштове відділення або логістичну компанію йому не потрібно. Контролювати доставку він також не буде.

Послуга Aliexpress Standard Shipping гарантує безпосередню участь торгової площадки Алиэкспресс в рух посилки.

Послуга Aliexpress Standard Shipping гарантує безпосередню участь торгової площадки Алиэкспресс в русі посилки

Служба доставки Standard Shipping на Алиэкспресс: час, терміни доставки в Росію

  Aliexpress Standard Shipping на стадії оформлення замовлення, відкривши стандартне меню способу доставки. При такому способі доставки торгова майданчик координує свої дії з доставки посилки з транспортними компаніями. Онлайн магазин виконує роль посередника.
 • Відправка замовлень здійснюється Поштою Сінгапуру або Естонії. Але тут є один нюанс: обрана Алиэкспресс транспортна компанія доставляє посилки не безіменного китайського продавця, а світового гіганта. Таким чином доставка автоматично виходить на більш високий рівень.
Як обрати спосіб доставки
 • Відправляючи звичайним способом свій товар, продавець не зацікавлений в тому, щоб посилка вирушила до покупця як можна раніше. Але якщо покупець замовляє послугу AliExpress Standard Shipping, то товари приходять до пункту призначення в стислі терміни з дотриманням усіх термінів доставки. Адже процес відправки контролюється безпосередньо логістами торговельної площадки .Алиэкспресс
Якщо покупець замовляє послугу AliExpress Standard Shipping, то товари приходять до пункту призначення в стислі терміни з дотриманням усіх термінів доставки

 

 • Стандартні терміни доставки посилки Aliexpress Standard Shipping складають 15-45 діб. Зазвичай в кінцевому пункті, яким є поштове відділення або транспортна компанія, замовлений товар виявляється на 25-30 день після того, як його відправили зі складу Алиэкспресс. У деяких випадках доставка товару здійснюється ще швидше.
 • Вказуючи під час замовлення товарів послугу Aliexpress Premium Shipping, покупець може розраховувати на те, що посилка прийде в максимально стислі терміни. Зазвичай це 5 — 10 днів. Посилку доставляє кур'єрська компанія.
Стандартні терміни доставки посилки Aliexpress Standard Shipping складають 15-45 діб

Позитивні сторони доставки товарів за послуги Aliexpress Standard Shipping:

 • у разі втрати поштового відправлення та відкриття спору, диспут відразу переходить в розряд загострених
 • у відкритому суперечці щодо посилки, яка загубилася в дорозі, беруть участь медіатори Алиэкспресс
 • покупцеві не потрібно відправляти численні листи продавцю і дізнаватися про переміщення посилки
  вирішення спору щодо посилки, яка не прийшла за послугу доставки Aliexpress Standard Shipping проходить звичним чергою
Позитивні сторони доставки товарів за послуги Aliexpress Standard Shipping

Як відстежити посилку з Китаю з Алиэкспресс з трек-номером, відправлену службою доставки Standard Shipping в Росію?

<>Відстежити посилку покупець може стандартним способом:
 • Необхідно зайти на сайт Алиэкспресс.
 • Перейти в «Мої замовлення«.
 • Дізнатися трек-номер поштового відправлення (для цього потрібно відкрити розділ Відстеження відправлення вашого замовлення, натиснувши слово «Детальніше» біля потрібного замовлення. Трек-номер складається з цифр і великих латинських букв.
 • Відкрити сайт, з допомогою якого відстежуються посилки з трек-номером і вставити в рядок пошуку трек-номер.

Наприклад:

 • ГдеПосылка
 • Трек24
 • АлиТрек

Трек-номер посилки з Алиэскпресс нічим не відрізняється від звичайних міжнародних треків. У кожного перевізника свій формат трек номери, тому немає єдиного значення.

Терміни доставки і вартість

Трек номер можна побачити відразу ж після відправлення зі складу . АлиэскпрессВін з'явиться тільки через 5-7 днів після відправки.

Як відстежити посилку

Щоб відстежити посилку з трек номером, можна відкрити сайти, які створені для відслідковування посилок. Якщо покупець не користується подібними ресурсами, то відстежити відправлення поштового відправлення можна з сайту, зазначеного в засланні в коментарях до замовлення.

Як дізнатися трек номер

Вказавши під час оформлення замовлення доставку AliExpress Shipping трек номер можна відстежити і на самому сайті ,Алиэкспресс відкривши подробиці замовлення. Також можна подивитися, який трек номер вказаний в списку замовлень, натиснувши на кнопку «перевірити відстеження».

Де знайти посилання на сайт для відстеження посилки

Aliexpress Standard Shipping: куди приходить посилка?

 • Посилка, яка доставляється по послузі AliExpress Standard Shipping, набагато швидше приходить на вказаний покупцем адресу. Щоб посилка дійшла до покупця швидше і надійніше, служба логістики визначає, яка компанія буде доставляти посилку зі складу. Алиэскпресс Відправка здійснюється кур'єрською службою. Посилка буде доставлена в одну з поштових служб або в кур'єрську компанію.
 • Замовлений на Алиэскпресс товар проходить шлях від продавця, до складу Алиэкспресс. Далі кур'єрська компанія здійснює доставку в поштову службу.

Переваги доставки AliExpress Shipping

 • значно скорочується термін відправки і доставки посилки
 • відсутні прострочення
 • Алиэскпресс, а не продавець
 • є можливість відстежити посилку безпосередньо на сайті Алиэкспресс
 • виключається шахрайство з боку продавця
 • шлях посилки — найбільш оптимальний і скорочений
 • при виникненні спірних питань медіатори підключаються без зволікання
 • спір вирішується за безпосередньою участю медіаторів

Aliexpress Standard Shipping: відгуки про доставку

Наталя, 45 років: «Замовляла кільце для чоловіка. Оскільки розмір не підійшов, довелося відправляти посилку назад і замовляти кільце іншого розміру. Під час оформлення покупки вказала спосіб доставки Aliexpress Standard Shipping. Була приємно здивована тим, що посилка прийшла в ідеальному стані, не пом'ята. Ще й подарунок всередині був від продавця. Відстежувала посилку з трек номером прямо на сайті Алиэкспресс.«

Євген, 36 років: «При оформленні замовлення на Алиэкспресс вирішив скористатися послугою Aliexpress Standard Shipping. Розраховував на те, що посилка прийде протягом заявлених 25-35 днів. Але замовлений товар був доставлений в рекордно короткі терміни — за 15 діб. Посилка була добротно упакована, бо не було ніяких пошкоджень. За програмою «Де посилка» відстежував шлях поштового відправлення.

Відео: ДОСТАВКА ALIEXPRESS STANDARD SHIPPING