Красиві коробочки для подарунків своїми руками: ідеї, форми, шаблони, трафарети, схеми, оформлення, фото. Як прикрасити коробочку для подарунка своїми руками?

Рекомендації з виготовлення коробочок для подарунків рідним і близьким.

Зміст

Якщо ви думаєте, що зробити коробочку для подарунка дуже важко, то глибоко помиляєтеся. Для того щоб змайструвати своїми руками оригінальну упаковку для презенту треба лише запастися кольоровим картоном і терпінням. У випадку якщо ви виявите хоча б крапельку фантазії, то зможете порадувати своїх рідних і близьких оригінально запакованим подарунком.

Ідеї, форми і фото красивих коробочок для подарунків своїми руками

Коробочка для подарунка з ажурним декором
Коробочка для подарунка: серце
Квадратна коробочка для подарунка
Новорічна коробочка для подарунка
Коробочка для подарунка: зірка

Якщо ви хочете показати своєму другу чи родичу все свою повагу і любов, тоді спробуйте зробити своїми руками коробочку для подарунка. По можливості постарайтеся проявити всю свою фантазію і змайструвати максимально оригінальну упаковку. При бажанні ви можете зробити коробочку круглої, трикутної та ромбовидної форми або ж змайструвати упаковку візуально схожий на квітку, будиночок, фрукт або навіть діамант.

Звичайно ж, останні варіанти будуть вимагати трохи більше майстра, але зате в результаті ви отримаєте унікальну річ, яку точно не можна буде придбати в магазині. Єдине, що ви повинні пам'ятати, що подібні вироби люблять точність. У цьому випадку при вирізанні шаблону ви не можете дозволити собі відступати від лінії ні в одну ні в другу сторону.

Ви повинні прорізати всі лінії максимально точно, намагаючись створювати ідеально рівні краї. У разі якщо цей етап робіт буде проведено не так, як треба, то з великою ймовірністю можна сказати що в підсумку коробочка вийде не зовсім презентабельна.

Як зробити коробочку картону для подарунка: шаблон, викрійка

Крок № 1
Крок № 2

Якщо ви є новачком у цій справі, тоді починати своє знайомство з подібним видом рукоділля потрібно з найпростіших речей. Повірте, якщо ви все зробите правильно, то навіть звичайна коробочка квадратна буде виглядати привабливо. Зараз ми представимо вашій увазі майстер-клас, з допомогою якого можна зробити прямокутну коробку для подарунків.

Для її виготовлення вам знадобиться тільки клей, ножиці і спеціальний картон. У випадку якщо у вас немає такого, сильно не переймайтеся. Ви цілком спокійно можете взяти навіть той, який використовують дітки на уроках у школі, і зробити каркас вироби з нього. Просто в цьому випадку після того, як коробочка буде готова вам доведеться додатково її задекорувати. Це можна зробити за допомогою техніки декупажу або ж з допомогою органзи, фатину або атласних стрічок.

Як зробити маленьку міні-коробочку для подарунка з паперу: шаблон, викрійка

Схема для роботи
Коробочка для подарунка
Готова коробочка

 

Шаблон № 1
Шаблон № 2

Якщо ви плануєте подарувати близькій людині невеликий презент, то для такого подарунка можна змайструвати маленьку коробочку. Робити таку дурничку, як і попередню найкраще з щільного паперу. Якщо ви зробите її з тонкої, то є ймовірність того, що вона не буде тримати потрібну форму, або ж просто порветься від механічного впливу, яке буде надавати на її стінки презент.

Так, і в цьому випадку вкрай важливо максимально відповідально ставитися до кріплення всіх бічних частин. Так як в цих виробах не передбачено наявність секретних замків, то буде краще, якщо ви будете фіксувати все за допомогою клею або двостороннього скотча. Якщо ж перша коробочка здається вам занадто простий, то нижче ми розташували ще два досить цікавих шаблону, роздрукувавши які ви з легкістю зробите досить милі вироби.

Як зробити коробочку скрапбукінг для подарунка?

Шаблон № 1
Коробочка з квадратів

У випадку якщо ви хочете здивувати близьку людину по-справжньому, тоді зробіть для нього коробочку скрапбукінг. Для його виготовлення вам знадобиться звичайний картон, так і спеціальний папір для скрапбукінгу. З картону ви зробите міцний каркас, а за допомогою паперу додасте йому святковий вигляд. Найприємніше, що в цьому випадку у вас буде величезне поле для фантазії. Так як передбачається, що ця коробочка буде розв'язуватися, ви можете прикрасити її як зсередини, так і зовні.

Більш того, при бажанні ви можете навіть в тих частинах вироби, які будуть відкидатися, передбачити місця для маленьких презентів. Наприклад, ви можете зробити там місця для записок, в яких напишіть самі приємні слова. Але врахуйте, щоб вітальні записочки добре вписувалися в загальний стиль подарункової коробки, вони повинні бути витримані в тій же кольоровій гамі, що й вона.

Як зробити коробочку для подарунка орігамі?

 

Крок №1
Крок № 2
Крок №3

Останнім часом техніка орігамі стала настільки популярною, що з її допомогою стали робити навіть подарункові коробочки. В принципі зробити таку саморобку можна з будь кольорового паперу, але так як ви все-таки майструєте виріб для важливого свята, то буде краще, якщо ви витратити на папір для скрапбукінгу.

В цьому випадку вам не потрібно додаткове декорування внутрішньої частини виробу так, як ви зробите її такою як треба. Єдине, що ви повинні враховувати, для створення коробочки, майстер-клас якій розміщений вище, треба використовувати два квадратних листа, один з яких буде менше буквально на 11-12 міліметрів. Якщо ви не врахуєте цей нюанс, то в результаті у вас просто не вийде з'єднати дві частини в один виріб.

Як зробити коробочку для подарунка з кришкою?

Рекомендації з виготовлення круглої коробочки

Подарункова коробка з кришкою є ідеальною упаковкою для більш важких і важких подарунків. Якщо ви зробите її трохи більше, ніж показано у майстер-класі, то зможете доповнити основний подарунок цукерками, бутоньєрками з живих квітів і власноруч зробленими листівками. Як ви вже, напевно, зрозуміли робити таку коробочку краще всього з щільного картону.

Якщо у вас є можливість, то придбайте його в спеціалізованому магазині, або ж підіть в найближчий супермаркет і візьміть там будь-паперовий ящик. Принісши додому, розкладіть його горизонтально і покладіть під що-небудь важке. Залиште його в такому положенні буквально на годину, а потім переходьте до прочерчиванию каркаса майбутньої вироби. Така маленька хитрість допоможе вам розгладити вигини, які б напевно заважали вам в процесі створення вашого шедевра.

Як зробити коробочку для подарунка з сюрпризом?

Коробочка у вигляді шматка торта
Шаблон №1
Шаблон №2

В принципі коробочка з сюрпризом може мати абсолютно різну форму, колір і декор. В цьому випадку все буде залежати виключно від того, на яке захід ви йдете. Якщо ви йдете на день народження до людини, то це може бути цілком стандартна коробочка квадратної і прямокутної форми, всередину якої крім самого презенту буде покладений листок з побажаннями (він повинен бути максимально довгим і складена в гармошку).

У випадку якщо ви збираєтеся на свято до дитини, тоді зробіть для нього подарункову коробку у вигляді шматка торта і обов'язково встановіть всередину парочку мультяшних героїв з картону. А для того щоб вони дійсно виявилися для малюка сюрпризом, закріпіть фігури на гнучкі пружини, які будуть виштовхувати їх, як тільки буде зніматися кришка з коробки.

Як зробити коробочку для подарунка з побажаннями?

Майстер-клас по виготовленню пірамідки
Рекомендації по виготовленню пірамідки

Запам'ятайте, для того щоб подібний сюрприз виглядав цікаво, масштаб малюнка потрібно збільшити як мінімум у два рази. Тільки в цьому випадку у вас буде можливість зробити на зовнішній стороні виробу кишеньки, в які згодом можна буде покласти милі записочки. Так, і пам'ятайте, ці кишеньки необов'язково робити з паперу, ви цілком спокійно може використовувати для цього, наприклад, мережива. Просто, коли будете їх зміцнювати, то замість клею використовуйте степлер.

Як зробити прозору коробочку для подарунка?

Прямокутна коробка для подарунка
Висока коробка для подарунка
Трикутна коробка для подарунка

Вище ми вже показали вам, як можна зробити подарункову коробку з картону і звичайного паперу, а зараз ви дізнаєтеся, як можна зробити дуже милу прозору упаковку. Найприємніше те, що для виготовлення подібної вироби вам не доведеться купувати матеріал.

Так робиться вона зі звичайної пластикової пляшки, то вам доведеться купити хіба що стрічки і кумасі для прикраси. Отже, візьміть прозору пластикову пляшку і відріжте від неї горлечко і денце. В результаті у вас в руках повинен залишитися ідеальний циліндр. Потім візьміть ножиці і акуратно розріжте його точно так, як показано на рисунку.

Після того як закінчите з цим, починайте загинати матеріал таким чином, щоб ви чітко бачили всі ребра майбутньої вироби. Якщо у вас не виходить зробити це руками, тоді використовуйте для цього ножиці. Як тільки зрозумієте, що пластик став більш слухняним, можете сміливо збирати коробочку. Для надійності перев'яжіть її атласною стрічкою.

Як зробити коробочку для жіночого подарунка на 8 Березня?

Шаблон №1
Шаблон №2
Шаблон № 3

Так вже склалося, але чомусь у більшості жінок 8 Березня асоціюється з ніжними гілочки мімози і червоними тюльпанами. Саме тому роблячи коробку для цього свята ви повинні пам'ятати, що на її зовнішній стороні обов'язково повинні бути квіти. Будуть вони намальованими або зробленими за допомогою аплікації, вирішувати тільки вам. Головне, щоб ваша упаковка всім своїм виглядом показувала, що вже зовсім скоро настане весна.

Якщо ви не хочете витрачати зайвий час на декорування коробочки, тоді потратьтесь на папір для скрапбукінгу. У випадку якщо ви готові трошки попрацювати, тоді може завантажити якийсь цікавий шаблон в інтернеті, зробити з нього квіти і обклеїти готову коробочку квіткової аплікацією. Також при бажанні ви можете просто її красиво розмалювати.

Як зробити коробочку для чоловічого подарунка на 23 Лютого?

Шаблон № 1
Шаблон № 2
Шаблон № 3

Якщо у вашій родині є справжні чоловіки, то ви просто зобов'язані зробити 23 лютого особливим днем. Допоможе вам створити святкову атмосферу правильна упаковка для подарунка. В принципі зробити її можна досить просто. Ви можете зробити коробочку з будь-якого шаблону або майстер-класу, з яким ми вас познайомили, тільки з урахуванням того, що ви готуєте подарунок для представника сильної статі.

Тобто, в цьому випадку краще всього забути про квіточках, завитках і різного роду жіночих штучках. Буде краще якщо ви будете робити подарункову коробочку з паперу з камуфляжним принтом, або ж просто розмалюйте готовий виріб різними відтінками зеленого і коричневого кольору. У випадку якщо ви хочете таким чином запакувати подарунок для чоловіка більш старшого віку, то можете спробувати задекорувати коробочку червоною зіркою чи будь-якою іншою атрибутикою радянської епохи.

Її теж можна намалювати, або ж роздрукувати шаблон і вже з отриманих заготовок зробити потрібну аплікацію. Ну а якщо ви є любителем всього нового, тоді спробуйте зробити коробочку у вигляді чоловічої сорочки. Як її зробити ви можете побачити на малюнку, який розміщений трохи вище.

Як зробити коробочку для подарунка, для закоханих 14 лютого?

 

Коробочка на 14 лютого
Шаблон № 1
Шаблон №2
Шаблон №3

Багато хто думає, що коробочку у вигляді серця зробити дуже складно. Насправді ж подібне виріб робиться по тому ж принципу, що всі інші упаковки. Все що від вас буде вимагатися в цьому випадку, просто знайти правильний шаблон і з його допомогою склеїти коробочку. Ми вирішили полегшити вам задачу і тому пропонуємо вам на вибір відразу кілька цікавих ідей для подарункових коробок на 14 лютого.

У випадку якщо ви вирішите робити найбільшу і об'ємну пам'ятайте, що в цьому випадку вам теж належить зробити виріб, що складається з двох частин. Одна частина буде виконувати роль безпосередньо коробки для подарунка, а інша буде кришкою. Тому при вирізанні каркаса майбутньої вироби обов'язково перевірте має одна з частин трохи більші розміри.

Як і у випадку з прямокутним виробом це потрібно для того, щоб у підсумку можна було без проблем надіти верхню частину на нижню. Що стосується кольору коробки, то він обов'язково повинен бути червоним, при бажанні ви можете зробити серце рожевим, малиновим або навіть пурпурно-білим.

Як зробити коробочку для подарунка на весілля?

Шаблон №1
Шаблон №2
Шаблон №3
Шаблон №4
Шаблон №5

Напевно, навіть не варто говорити про те, що коробка для весільного подарунка повинна бути особливою. І справа тут не формою вироби, а в його декорі. Тому сміливо вибирайте шаблон, по якому вам хотілося б виготовити таку саморобку, а потім починайте продумувати яким буде оздоблення готового виробу.

Відразу ж хочеться сказати, щоб у підсумку у вас вийшло щось по-справжньому святкове, декор повинен бути багатошаровим. Тобто ви можете створювати об'єм за допомогою наклеєних на один одного квіток, листків або сердечок і доповнювати всю цю красу елегантними завитками, викладеними з страз і паєток.

Початківцям рукодільниця краще всього зупинити свій вибір на виробах квадратної і прямокутної форми. Такі вироби не тільки робляться швидше, але і прикрашаються легше. Так як перед вами буде фактично полотно, то ви зможете спочатку викласти з елементів майбутню картинку, подивитися, як всі деталі будуть виглядати разом, і тільки після цього приступати до їх фіксації.

Як зробити коробочку для подарунка на День народження?

Шаблон для виготовлення торта

 

Шаблон №1
Шаблон №2
Шаблон №3

День народження відноситься до тих свят, які все чекають з нетерпінням. Немає ніякої різниці скільки років виповнилося винуватцеві торжества, в цей день він все одно хоче відчути себе самим улюбленим і дорогим. А що ще може повернути нас у дитинство і подарувати прекрасні спогади як не подарунок, запакований у коробку імітує іменинний торт. Зробити таку саморобку легко, головне, проявити трішки терпіння.

Вище ви можете побачити шаблон, по якому ви можете зробити один шматочок торта. Якщо ви бачите, що в результаті подарункова упаковка буде мати менші розміри ніж вам треба, тоді збільшіть масштаб до потрібної величини, просто стежачи, щоб у процесі були дотримані всі пропорції. Потім виготовити потрібну кількість шматків, складіть їх в коло і заміряйте діаметр отриманої фігури.

Але основі отриманих даних виріжте круглу підставку, на яку ви і виставте всі заготовки. При бажанні можете обклеїти її край ажурними сніжинками або мереживом. Коли курка буде готова, заповніть всі коробочки презентами, сформуйте з них торт і зафіксуйте всі атласною стрічкою.

Як зробити коробочку для подарунка на Новий рік?

Шаблон №1
Шаблон №2
Шаблон №3
Шаблон №4
Шаблон №5

Як ви вже, напевно, зрозуміли при бажанні своїми руками можна зробити коробочку для свята будь-якої форми і кольору. Що стосується Нового року, то і в цьому випадку у вас буде з чого вибрати. Якщо ви виявите трошки терпіння і кмітливості, то за допомогою наших шаблонів зможете змайструвати красивого сніговика, пухнасту ялинку, будиночок або Діда Мороза.

Якщо ви роздрукуєте шаблони на кольоровому принтері, використовуючи папір для фотографій, то вам залишиться тільки вирізати деталі майбутньої коробочки для подарунка і акуратно їх склеїти. Якщо у вас немає можливості роздрукувати шаблони, ви завжди можете зробити подарункову упаковку з паперового пакета і зимової аплікації, наприклад, голови Діда Мороза, Снігуроньки або сніговика.

В цьому випадку пакет, в залежності від обраного персонажа, треба буде зробити червоним, білим або блакитним, а потім на верхню частину пакету приклеїти голову, наприклад, Діда Мороза. Їх потрібно буде кліть дві штуки і обов'язково передбачити з самого верху дірочки для стрічок, якими згодом ви будете зав'язувати ваш презент.

Як зробити коробочку для грошового подарунка?

Коробочка для грошей
Шаблон №1
Квіти для прикраси

Зараз вже нікого не здивуєш подарунковим конвертом для грошей, тому більшість людей намагаються презентувати їх більш оригінально. Оптимальним варіантом для такого випадку буде коробка для грошового подарунка. Її ви можете зробити за досить простим шаблоном. Правда, при виготовленні подібної вироби, ви повинні пам'ятати, що в цьому випадку ви будете майструвати коробочку, внутрішня частина якої буде висуватися.

Тому якщо ви бачите, що бічні сторони вироби погано тримають форму, тоді обов'язково їх підсильте. Якщо ви будете робити це за допомогою картону, то буде достатньо однієї смужки. В разі якщо ви будете використовувати менш щільний папір, тоді спочатку склейте кілька шматочків між собою, і тільки після цього фіксуйте цей елемент на вашому виробі. Ну і, звичайно ж, пам'ятаєте, що поки всі деталі виробу не скріпити між собою, рухати внутрішню частину небажано.

Якщо говорити про обробці подібних виробів, то тут все залежить виключно від вашої фантазії. Ви можете прикрасити коробочку для грошового подарунка всім тим що є у вас під рукою, або ж спробувати зробити квіти з паперу для скрапбукінгу. Як їх можна змайструвати ви можете побачити трошки вище.

Як зробити коробочку для подарунка під солодощі?

Рекомендації з виготовлення коробочки
Проста коробочка для солодощів
Проста коробочка для солодощів

В принципі коробочка для солодощів може бути будь-якою. Ви можете, наприклад, зробити торт з коробочок, що імітують шматки десерту (як це зробити ми розповіли в попередньому пункті нашої статті) або ж змайструвати що-небудь простіше, наприклад, круглу або прямокутну коробочку. Тому, вибирайте яка форма вам по душі і починайте майструвати свою святкову саморобку. Якщо ж подібні вироби вам не подобаються, тоді спробуйте зробити коробочки по шаблонах, розміщеним трошки вище.

Але відразу ж хочеться сказати, що незалежно від того, що ви виберете особливу увагу треба приділити саме матеріалу, з якого будете робити свою саморобку. У цьому випадку категорично заборонено використовувати тонку стандартну папір так, як вона навряд чи зможе витримати вагу солодощів. Тому буде краще, якщо ви все-таки витратити і знайдете в спеціалізованому магазині максимально щільний картон, який не вимагатиме додаткового посилення.

Як зробити коробочку для подарунка дитині?

Шаблон №1
Шаблон №2
Шаблон №3
Шаблон №4

Якщо ви плануєте змайструвати своїми руками коробочку для дитячого подарунка, то пам'ятайте, що в цьому випадку на першому місці буде яскравість. Тому буде краще, якщо ви будете використовувати для створення подібної вироби папір соковитих і насичених відтінків.

Також для створення подібного шедевра підійде папір для скрапбукінгу, просто постарайтеся знайти матеріал, на який буде завдано дитячий малюнок. Це можуть бути замки, принцеси, милі тваринки, гоночні машинки або навіть лего. Але якщо вам навіть і не вдасться купити що-небудь подібне, тоді просто включіть свою фантазію і прикрасити виріб аплікацією.

Як оформити і прикрасити коробочку для подарунка своїми руками?

Троянди з паперу
Пишний квітка
Квіти з гофрованого паперу
Квіти з тканини
Рекомендації з виготовлення бантів
Бант з паперу
Виріб із стрічки
Ідея для аплікації
Аплікація для декорування коробки для подарунка

Якщо ви були уважними, то напевно зрозуміли, що прикрашати коробку для подарунка можна будь-яким декором. Тому в якості декоративного матеріалу ви можете використовувати навіть просту кольоровий папір. Отже, намалюйте на ній квітка потрібної форми в різних розмірах. Після того як це буде зроблено, вам залишиться тільки акуратно вирізати заготовки, а потім накласти їх один на одного в 3-4 шари.

При цьому ви повинні стежити, щоб пелюстки ваших квіток не розташовувалися один навпроти одного. Буде краще якщо пелюстки кожного нового кулі будуть трохи зміщуватися. Так ви зможете домогтися ефекту пухнастості і візуальної реалістичності квітки. Також ви можете обклеювати готову коробочку серцями, зірками, ажурними сніжинками, маленькими записочки з побажаннями і різного роду табличками.

Крім цього, з паперу можна зробити різні за формою бантики і теж розташувати їх на виробі. Ну і, звичайно ж, не забувайте, що папір цілком спокійно можна прикрашати виробами з стрічок і тканини. Як їх можна зробити ви можете побачити у майстер-класах, розміщених трохи вище.

Відео: Як зробити коробочку для подарунка за 10 хвилин?