60 років спільного життя в шлюбі: яке весілля, як називається? Що подарувати батькам, бабусі з дідусем на діамантове весілля? Сценарій святкування і гарні поздоровлення з діамантовим весіллям від дітей, онуків і правнуків у віршах і прозі

Стаття пропонує вам ідеї для святкування «діамантового» річниці та варіанти вітальних віршів.

Зміст

Чому весілля 60 років спільного життя називається діамантовим?

Річниця подружнього шлюбу в 60 років воістину вважається однією з найбільш знаменних дат в історії сім'ї. Такий ювілей трапляється далеко не часто і тому завжди потребує особливої уваги, вшанування та поваги. Назва річниці зовсім неудивительное, адже діамант заслужено вважається одним з найбільш твердих і міцних каменів у світі.

Крім того, діамант – самий дорогоцінний камінь. Так і шлюб через 60 років знаходить схожу цінність і визнання світом. Накопичене багатство подружньої пари вимірюється не в грошах і цінності, набагато важливіше для них тепло близьких: рідних, дітей, внуків і правнуків. До цього можна додати мудрість, накопичену з роками, час, проведений в подорожах і вихованні спадкоємців.

За 60 років подружня пара знаходить величезну розуміння, у них стає багато спільного, а навколишній світ сприймається однаково (як чоловіком, так і жінкою). Так само цінні спогади пари про прожитих роках. Любов через 60 років вже не така палка і пристрасна, але міцна і сильна, адже її навряд чи можна порівняти з тим почуттям, що з'явилося між подружжям багато років тому і призвело» їх під вінець.

ЦІКАВО: «Діамантової» весілля назвали багато століть тому. Справа в тому, що дожити до такої дати, було величезною рідкістю (навіть враховуючи той факт, що одружилися у 13 і 14 років). Річниця не часто «зустрічалася» серед люблячих людей, так само рідко, як натуральний діамант у природі. Цінних шлюб вважався і тому, що в той час здоров'я, що дозволяє дожити до віку 75-80 років, так само було великою рідкістю.

Сучасна «діамантова» річниця святкується, звичайно ж, з допомогою дітей, онуків і правнуків ювілярів. Сама ж пара в силу свого віку не здатна займатися такими організаційними питаннями. У цей день прийнято збиратися всією сім'єю, запрошуючи на захід навіть далеких родичів.

Винуватців торжества прийнято вітати красивими словами, віршами і дарувати подарунки. Дата дуже велика і тому ваші презенти для подружжя повинні бути значущими, потрібними або дорогими. Так само можна переслідувати назва річниці, підносячи в подарунок сувеніри з кристалами і камінням, що імітують діамант (це принесе в сім'ю гармонію, порозуміння і лад).

Святкування «діамантового» річницею

Як відзначити ювілей 60 років весілля: ідеї святкування

Як уже говорилося, ця річниця має велике значення для всієї родини і тому вимагає обов'язкового святкування. Найчастіше її зазначають:

 • Замовляючи кафе або ресторан. Найпопулярніший спосіб привітати своїх батьків (або бабусю з дідусем). На такому заході «вікова пара» зможе спокійно зайняти своє почесне місце і провести час із задоволенням. Як правило, всі торжество ведеться тамадою у супроводі музикантів, конкурсів, розваг (як це буває на самій першій весіллі).
 • Можна організувати святкування на природі. У теплу пору року природа може стати альтернативою залу ресторану чи кафе. На галявині можна розтягнути тент, розставити столи з частуваннями, організувати зону для фотосесії і їжі на багатті. Гарна ідея – зробити свято біля водойми, ліси, в парковій зоні.
 • Відправити пару в подорож або місце відпочинку. Якщо пара не хоче проводити «пишне» святкування своєї річниці (а таке часто трапляється у вікових пар), можна в якості подарунка і розваги для своїх батьків (бабусі з дідусем) організувати невелику подорож або на відпочинок в санаторії, спеціальних оздоровчих закладах, де їм нададуть різноманітність процедур і вправ для підтримки гарного самопочуття.
 • Організувати святкування вдома. Таким святкуванням так само можна обмежитися, але не забувайте, що навіть скромний сімейний вечерю можна урізноманітнити гарними віршами, піснями, відеофільмами про сім'ю, фотоколлажами і слайдами, конкурсами, жартами, подарунками та сюрпризами. Для цього слід самостійно написати сценарій свята.
Святкування річниці весілля у 60 років

Що подарувати на ювілей весілля 60 років батькам: ідеї подарунків

Без подарунка подружню пару в честь такого ювілею не можна залишити. Підберіть дійсно потрібний і приємний подарунок, які подарують подружжю емоції і радість:

 • Путівку в санаторій – якщо ваші батьки мають досить міцне здоров'я для переїзду, ви можете запропонувати їм провести час в оздоровчому закладі, де вони не тільки зможуть подбати про своє хорошому самопочутті, але і добре провести час.
 • Подорож – хороший подарунок для тієї пари, що не любить «сидіти на місці» і завжди готова пізнавати нове. Подорож може бути зовсім не далеке (до озера, на морі, в гірську місцевість, до місця видобутку мінеральних вод). Дозвольте батька у своєму віці випробувати яскраві емоції і отримати порцію яскравих вражень.
 • Свято – саме святкування річниці може стати подарунком для подружньої пари, адже захід це досить дороге, витратна сил і часу. Організуйте свято, замовивши тамаду, запросивши всіх рідних і близьких, подбавши про зовнішньому вигляді «молодят» (простіше кажучи, зробіть для них «друге весілля»).
 • Грошова сума – як не крути, а гроші завжди виявляються важливим і потрібним подарунком. Парі віком вони можуть стати в нагоді на лікування, придбання побутових речей і одягу (які часто до цього віку приходять в знос).
 • Символічну статуетку – це невеликий, але значущий подарунок. Важливо підібрати ту фігурку, яка буде прикрашені кристалами, що імітують діаманти. Подарунок дозволить парі запам'ятати свою роковину і частково усвідомити її значимість.
 • Сімейний портрет – можливо, у ваших батьків досі немає повного портрета сім'ї. Такий подарунок, як фотографія, так і намальований полотно, зможе стати цим «скарбом» для літньої пари. Замовте малюнок художнику, надавши фотографії близьких або влаштуйте організовану фотосесію в студії.
 • Прикраси з символом річниці – цей подарунок досить дорогий в силу того, що діаманти коштують не дешево. Однак, такі прикраси можуть зберігатися в родині, як реліквії і передаватися поколіннями.
Подарунки батькам

Що подарувати на діамантове весілля 60 років улюблених бабусі і дідуся: ідеї подарунків

Варіанти:

 • Відеофільм – дуже зворушливий і сучасний подарунок. Його можна зняти самостійно, наповнивши привітаннями, спільними фотографіями і цитатами про щасливу родину. Так само можна найняти професійного оператора, який може професійно створювати зворушливі подружні фільми.
 • Фото-слайди – такий подарунок чимось схожий на відеофільм, він теж повинен спровокувати напад чуттєвості і нагадати про сімейні цінності, які присутні у кожної пари і розцінюються, як скарб.
 • Меблі – приміром, новий диван або ліжко з ортопедичним матрацом буде дуже до речі, враховуючи стан здоров'я літньої пари. Вибирати такий подарунок слід, орієнтуючись на смаки та побажання подружжя.
 • Домашній текстиль – завжди приємний, і потрібний подарунок. В силу значущості дати слід вибирати дорогий текстиль та якісних, дорогих матеріалів: сатинове постільна білизна, постільна білизна з вишивкою, м'які покривала і пледи, штори, атласні скатертини, рушники і халати.
 • Сервіз або посуд- так само може пригодиться літній парі, у виборі такого подарунка не слід дешевіти і купувати тільки дорогі і якісні сервізи для чаю, кави, званого обіду, щоденного користування.
 • Витримане вино (60 років) – цей подарунок символічний і красивий одночасно. Таке вино (або ж будь-який інший «благородний» алкогольний напій) може стати сімейною реліквією або просто нагадати літній парі про те, наскільки цінний, доріг і довговічний їх шлюб.
Подарунки на «діамантову» річницю бабусі і дідуся

Сценарій діамантового весілля в колі сім'ї: чим урізноманітнити свято

Для великої і «пишним» річниці весілля будуть дуже актуальні веселі конкурси. Вони стануть розвагою, скоріше не для подружжя, а для присутніх гостей.

Конкурси на «діамантове» весілля:

Конкурси

Відео: «Діамантове весілля-60 років разом!!!»

Торт на ювілей весілля 60 років: ідеї

Гарний торт, замовлений у професійного кондитера, стане «родзинкою» свята. Торт обов'язково повинен бути красивий, особливий, великий і нести в собі всю енергетику річниці.

Ідеї для торта:

Варіант № 1
Варіант № 2
Варіант № 3
Варіант № 4
Варіант № 5
Варіант № 6
Варіант № 7

Красиві привітання з діамантовим весіллям для пари, друзів у віршах і прозі

Дорогі (прізвище подружжя)! Дивлячись на вас, не можна стримати сліз радості: ви такі гарні, щасливі, так життєрадісні і веселі. Хочеться побажати вам ще безліч добрих подружніх років. Нехай вас не покидає тепло близьких, турбота дітей, онуків і правнуків.

Шановні (прізвище подружжя)! Доживши до діамантової річниці весілля, ви здобули велику цінність – любов терміном придатності до 60 років. Такий «скарб» є далеко не у кожної пари і тому дозвольте випити за ваше здоров'я, довголіття і той хороший приклад, який ви подаєте своїм дітям!

Улюблені наші (прізвище подружжя)! Ви навіть не уявляєте, яке це задоволення – бути присутнім на вашому святі. Спасибі, що не перестаєте радувати нас своєю чуттєвістю відносин і надихаєте своєю щирістю!

Діамант – дуже міцний камінь
І сьогодні він символ любові,
Нехай смуток ваш на мить розтане,
Залишаючи лише почуття силу!

Ваша пара порівняй алмазу,
Так само яскраво сяє на сонці,
І гарна, як троянди у вазі,
Промениста, як світло в віконце!

Ваш союз виблискує яскраво,
Немов рідкісний діамант,
Приймайте всі подарунки,
Не печальте добрий погляд

Ви прожили багато добрих років,
Ви родині дарували дорогоцінне світло,
Ви дбали, любили, надихали,
Кожен день душею переживали.

І сьогодні в цей дуже важливий день
Ми покликали близьких і гостей,
Ми вас щиро і голосно вітаємо,
Вам ще чимало яскравих років бажаємо!

Шість десятків літ щасливих
Пролетіли в одну мить,
Життя пройшла легко, красиво,
Смуток залишивши позаду.

І сьогодні поруч з вами
Повно радісних людей,
Всі з подарунками, квітами,
Багато правнуків, дітей.

Вітаємо вас душевно
І бажаємо добрих років,
Щоб життя була досконалою,
Де проблемам місця немає.

Ви так усміхнені і ради,
Та й не псують вас роки,
Ваш шлюб, близьким, як нагорода,
Нехай не котиться сльоза ...

Нехай, все так само молодіють
Ваші щасливі очі,
І всі проблеми нехай бояться
При ваших радісних сльозах!

Ваша любов, як ювелірний камінь,
Він виблискує, цінується, блищить,
Нехай життя прекрасним буде, легкої і стабільною,
Нехай кожен про вас добрим словом говорить!

Як важко відшукати велике почуття,
Як справжній коштовний діамант,
Нехай ніколи не буде в житті порожньо,
Прожити так щасливо все життя – це талант!

Роками вимірюється любов,
У вас величезна і найцінніше багатство.
Нехай вона хвилює вашу кров,
І в житті буде все у вас чудово!

Нехай не будуть похмурі дні,
Нехай для вас сонце яскраво виблискує,
У вас стільки прекрасної любові,
Її всім в родині вистачає вашої!

Ваше прекрасне подія
Зібрала нас сьогодні не марно,
Нехай сонце світить у небі вашому ясно
І все вам дарують лише любов і ласку!

Красиві привітання

Красиві привітання з діамантовим весіллям від чоловіка дружині у віршах і прозі

Дорога дружина! Спасибі тобі за цей чудовий привід – святкувати 60-річчя нашого шлюбу. Твоє терпіння і ласка стали фундаментом для нашої щасливої родини. Нехай Бог дарує тобі ще чимало років і міцного здоров'я для того, щоб ти могла радувати мене ще дуже довго.

Кохана моя дружина! Стільки років минуло, а я досі бачу в тобі ту молоду і красиву дівчину, що взяла в полон моє серце. Спасибі тобі за терпіння і турботу, гарних дітей і казкове життя.

Ти окраса моєї неспішної життя,
Ти привнесла в наш побут спокій, тепло.
З тобою легкі мої важкі всі думки,
Я часто думаю, що мені так пощастило!

Спасибі, мила, прекрасна дружина,
За 60 років вірності людський,
Тобі намагався бути підтримкою та другом,
Мені не уявити життя вже інший!

Року тебе зовсім не змінили,
Я бачу дівчину, що багато років тому
Мені стала серцем і душею всієї кохана,
Я так ціную твій добрий, ніжний погляд!

Мені не забути, як щасливі ми були,
Колись дітей народжували в цей світ,
Тепер вони, як ми тоді їх так любили,
Нас охороняють, дарують життя сенс.

Спасибі, добра моя, за ці дні і ночі,
Що ти була зі мною поруч і завжди
Дарувала світло, коли я дивився в твої ясні очі,
І не давала привід засумніватися ніколи!

Вітаю тебе з річницею чарівної,
Хай лякають нас цифри величиною,
Але за все життя з тобою мені не було тісно,
Якби міг, я б прожив ще вічність з тобою!

Нас зв'язали з тобою 60 добрих років,
Я сьогодні помітив, як швидкий їх біг,
Але впевнений, рідна, що у нас попереду
Дуже багато подій, що нас здивує!

Дуже багато причин посміхатися і знати,
Що ніщо не зуміє нас в житті розборонити,
Що у нас багато близьких, коханих людей,
Що розбавлять і зроблять життя веселіше!

Сьогодні гарна ти, наче не було тих років,
Що ми прожили, пережили багато,
Сьогодні я запитаю і отримаю відповідь:
«Згодна ти знову пройти однією дорогою?»

Сьогодні ти взгрустнешь і, може бути, засмутишся,
Що життя тієї залишилося на стежину, але...
Я хочу пройти її з тобою лише
І довга, коротка вона – мені все одно!

Як солодкий наш союз з тобою,
Наповнений миром і спокоєм,
Нехай триває він ще ні рік,
Хай буде світлим небосхил!

Характер твій твердий, як алмаз,
Ти щасливий і радуєш очей,
Дякую, що ти поруч, близько,
Що полум'я даруєш мені іскри!

Ти пам'ятаєш наше весілля, дорогий,
З тих пір я дуже щаслива з тобою,
Дякуємо за душевних почуттів тепло,
З тобою дуже сильно пощастило!

Накритий сьогодні пишний стіл для нас,
Посмішки близьких радують наше око,
Красиво і кругом рідні люди,
Таке весілля, очно не забудемо!

Спасибі вам за безліч турбот,
Нам дуже в цьому житті пощастило,
У нас є велика і дружна родина,
Ми щодня живемо її люблячи!

Добрі побажання

Красиві привітання з діамантовим весіллям від дружини чоловікові у віршах і прозі

Дорогий мій чоловік! Здається що, скільки на небі зірок, стільки і ми пережили подій, прожили стільки років. Спасибі тобі, дорогий, за те, що наповнив моє життя радістю. Не будь тебе поруч, я не була б такою щасливою! Ти втілюєш в собі всі смисли для існування і є для мене ідеалом чоловіка!

Твої слова, коханий, дарують натхнення.
Спасибі, що завжди вмієш підбадьорити!
Щаслива дружина я, без всякого сумніву,
Ти став мені сенсом, вірою, з якою просто жити!

Року змінили твої риси,
Але так само мені милий, так само дорогий ти,
Мені разом з тобою завжди тепло,
Ти став мені так доріг, як надалі ніхто!

Ти подарував мені діамант,
Який в цілих 100 карат,
Назва йому – родина,
З ним так щаслива в житті я!

Оповита твоїм увагою
Я багато років поспіль,
У нас є розуміння,
Воно як діамант!

Ми розбили багато чашок,
Багато склеїли потім.
Не прогнала щастя наше
Ні одна біда із хати!

Добрих 60 років до ряду
Жили ми, як кажуть,
Так «коли нічого не треба»
Нам для щастя і для благ!

Часом ми часто забуваємо,
Як треба життя свою цінувати,
Але ніколи не перестанемо
Один одного щиро любити!

Часом нам здається недовгим
Наш непростий, суворий вік,
Але я живу легко і спокійно,
Коли зі мною людина!

І він людина з великої літери:
Він чоловік, батько, прадід і дід,
Не пережити з тобою розлуки,
Живи ще хоч сотню років!

Дивлюся в очі твої ясні
І кажу: «Життя прекрасне!»
Спасибі, що щастя наше
Ти зробив алмазу краше!

Поздоровлення чоловікові

Красиві привітання з діамантовим весіллям для батьків у віршах і прозі

Дорогі мама й тато! Спасибі, що ви сьогодні тут на святі нашої сім'ї – 60-річчя шлюбного союзу (прізвище подружжя). Ви подарували нам красиве життя і найменше, що ми можемо зробити для вас – це віддячити цим святом, подарунками та теплими словами. Живіть ще дуже довго, щоб ми могли кожне десятиліття організовувати пишне гуляння на честь вашої любові!

Два найближчих людини,
Що виховали в нас любов,
Сьогодні святкують ту дату,
Що хвилювала в жилах кров!

Вже діамантове весілля
Для пари в цей день прийшла
І хочемо побажати всім вам
Душевних благ і лише добра!

Нехай буде сонячно в дорозі
На вашому життєвому шляху,
Нехай буде щастя дуже багато
І менше приводів сумувати!

Як міцно стиснуті ваші руки,
Так тісно пов'язані серця,
Бажаємо уникати розлуки
Удвох до самого кінця!

Хай буде вічно ваше почуття
У всі роки, у всіх віках,
Нехай не мрачнеют ваші думки
І вас не душить життя страх!

Живіть вічно, мамо, тато,
Ми дружно вас дякуємо,
За те, що дали життя колись,
За те, що нас завжди любили!

Знайти свою половину
Дуже складно, не всім дано.
Але ви знайшли любов сильну,
У цьому круто вам пощастило!

Діамантами життя усипана,
Ось вже 60 добрих років,
Нехай душа буде щастя відкрита,
Довговічна, як ваш обітницю!

Батьки, кохані ви наші люди,
Ми доброту і ласку вашу не забудемо,
Ви подарували нам любов і ніжність,
Нехай ваша радість буде, немов океан, безбрежна!

Ми пишаємося вами дуже сильно,
Ви свіжі, прекрасні, ви гарні!
Ми бажаємо вам ще не мало випадків
Довести любов свою могутню!

Привітання батькам

Зворушливі поздоровлення з діамантовим весіллям від онуків у віршах і прозі

Бабуся і дідусь! Ви навіть не уявляєте, яке це щастя бути поруч свамі тут і зараз! Спасибі вам за виховання, любов і ласку, які ви дарували нам роками. На вас дивляться наші діти, правнуки, і вбирають в себе хороший приклад, який навчить їх жити з любов'ю, відданістю, гідністю і щастям!

Роки летять, як птиці в ясному небі,
Погане забувається тепер,
Але де я і з ким би я не був,
Я знаю – мені відкрита ваша двері!

Мої ви досі дідусь і бабуся,
Нехай я вже не молодий і сам батько,
Але я так радий, що ви знайшли любов велику,
Що привела одного разу під вінець!

Батьки батьків – наші старійшини,
Вони красиві, в роду наймудріші,
Нам дали приклад любові ласкавою,
Що життя обгорне солодкою казкою!

Гарні ваші риси досі,
Красиві і думки, ваші добрі справи,
Нехай прекрасні розмови
Про вашому союзі ведуть за спиною.

Діамантовою всипане крошкою
Ваше минуле тільки хороше,
Хай легко буде жити вам і далі,
Геть йдуть образи, скандали все!

Красиві і зворушливі поздоровлення з діамантовим весіллям від правнуків у віршах і прозі

Прабабуся і прадідусь! Ось і скоро ваші правнуки «дозріють» для того, щоб пізнати цю таємницю і солодкість сімейного життя. Дуже добре, що для нас є такий яскравий, гарний і казковий приклад міцною, дружною і вірної родини!

Її ви дарували нам кожен раз,
І почуття прекрасне «ріже» око,
Нехай котяться сльози від радості,
Прабабуся, прадідусь – щасливої вам старості!

Ви молоді душею, зізнайтеся,
Ви з бадьорим духом надалі не розлучайтеся,
Живіть, щоб бачити наших діток,
Живіть багато добрих солодких років!

Ви – наша гордість і багатство,
Бажаємо вам ще років двадцять
Дивитися вперед і посміхатись,
І ніколи не розлучатися!

Посміхайтеся, наші любі,
Ви щасливі, а разом з вами ми!
Ви нам такі улюблені, рідні,
Будь вічно радісні і закохані!

Відео: «Діамантове весілля»