Чому чоловікам все одно з ким спати? Правда, що чоловікам все одно з ким займатися сексом?

Чому чоловікам все одно з ким займатися сексом?

Багато жінок зовсім не розуміють чоловіків, у відповідь представники сильної статі говорять про жіночу логіку, якої не існує. Насправді стосунки між чоловіком і жінкою завжди були досить складними, при цьому нерідко дівчатам здається, що чоловіки їх використовують, для того щоб отримати бажаний секс. У цій статті ми розповімо, чи насправді чоловікам все одно з ким спати.

Ставлення до сексу у чоловіків і жінок

Справа в тому, що ставлення до сексу у чоловіків і жінок дещо відрізняється. Жінка завжди хоче бачити в пріоритеті відносини і любов, тому багато з них нерідко йдуть на своєрідні поступки. Вони дають чоловікові секс, бажаючи отримати натомість любов. Але найчастіше така схема не працює, тому що у чоловіка організм і усвідомлення самого процесу сексу і любові зовсім не такий. Чоловіки, як і жінки, хочуть любові, але у них схема взаємодії дещо відрізняється.

В першу чергу чоловік бажає задовольнити свої плотські потреби, тобто виплеснути або реалізувати свій інстинкт розмноження або домінування. Йому необхідно підкорити самку, завоювати її і отримати бажане для того, щоб виплеснути то кількість тестостерону, який накопичився. Відповідно тільки після задоволення своїх бажань, чоловік може подумати про емоційної складової, тобто про кохання.

Сучасні відносини

У чоловіків світогляд відрізняється від жіночого, відразу йде секс. Якщо джентльмен задовольнив плотські потреби, почуття піднімаються вище. Він може відчувати до жінки якусь прихильність. Тобто, задоволення в сексі призводить до того, що чоловікові комфортно з жінкою і в звичайних відносинах. У представниць слабкої статі відбувається навпаки. Тобто спочатку необхідно відчути, що вона потрібна, що її люблять, цінують і поважають.

Завдяки цьому виникає своєрідний емоційний настрій на сексуальні відносини. Жінкам потрібна прелюдія не для того, щоб збудитися, а для того, щоб відчути себе бажаною і коханою. Завдяки цим емоціям почуття збудження опускається вниз і вже безпосередньо на рівні статевих органів жінки відчувають бажання. У чоловіків працює по-іншому: у них відразу виникає бажання в області статевих органів, і лише потім, при задоволенні бажань належним чином, може виникати любов.

Кохання чи секс

Правда, що чоловікам все одно з ким займатися сексом?

Багато жінок скаржаться, що чоловікам все одно з ким спати. Ці висновки зроблені зі звичайного життя.

Результати дослідження:

  • Можна спостерігати цікаві ситуації, коли чоловік йде від більш привабливою, успішною і начебто красивої жінки, до зовсім непоказної дамі. Тому жінки вважають, що чоловікам все одно. Насправді це не зовсім так, як здається жінкам.
  • Британські вчені провели ряд досліджень, в ході яких було з'ясовано, що дійсно, при появі в приміщенні представниці прекрасної статі не дуже красивою, у більшості чоловіків рівень тестостерону підвищувався майже на 8%.
  • При цьому жінки мінялися, але рівень тестостерону у одного і того ж чоловіка піднімався до певної позначки, тобто 8%. Практично ніякого значення мало, наскільки красива жінка. Рівень тестостерону у будь-якому випадку підвищувався до цієї позначки.
  • Вчені з'ясували, що чоловіком керують інстинкти. Він відчуває неподалік самку, мозковий центр надходять сигнали, йде викид тестостерону, що дуже сильно впливає на поведінку чоловіка. Це можна помітити по рухах, міміці, а також за поведінкою чоловіка. Він хоче сподобається або якимось чином звернути увагу жінки. Причому абсолютно неважливо, наскільки вона красива.
Красива жінка

Чому чоловікам все одно з ким спати?

Саме тому багатьох чоловіків звинувачують у так званому колекціонуванні, або в секс заради сексу. Так, це дійсно властиво більшості чоловіків, не тому що вони полігамні, а тому, що так закладено генетично, на рефлекторному рівні. Поведінка чоловіка регулює рівень чоловічих гормонів. Відповідно дійсно багато чоловіків хочуть переспати з якомога більшою кількістю жінок.

З представницями прекрасної статі відбувається абсолютно навпаки. Сексуальний досвід у дам не залежить від кількості сексуальних партнерів. Дійсно, більшість жінок згодні з твердженням, що досвід залежить від ступеня довіри до партнера. Чим вище ступінь довіри, тим більше жінка готова відкритися і дозволити чоловікові. Відповідно для цього потрібні тривалі й довірчі відносини.

Багато чоловіків не готові витрачати масу часу для того, щоб отримати секс з певною жінкою. Це пов'язано як раз з виділенням величезної кількості тестостерону і бажанням зайнятися сексом тут і зараз. Саме тому у більшості чоловіків в «скарбничці» секс з максимально доступними жінками, які не заморочуються з відносинами і хочуть секс заради сексу.

Виходить дуже цікава ситуація, що чоловік виходить секс від тієї жінки, яка максимально доступна, готова його дати в певний момент часу, коли він необхідний самця. Відповідно, жінки, які хочуть відносин не отримують ні відносин, ні сексу.

Секс і відносини

Секс як спосіб отримання відносин і кохання

У свою чергу існує інша категорія жінок, яка дає секс, щоб отримати відносини і так звану любов. Жінка потребує ласки й емоційному підкріпленні себе, для того щоб відчувати впевненість, а також бути коханою, навіть якщо насправді це не так.

Секс і відносини:

  • Саме тому багато жінок нещасні в шлюбі. Вони не отримують ніякого задоволення від сексу, в той же час відчувають, що у чоловіка немає ніяких почуттів. Це відбувається тому, що чоловік просто задовольняє свої тілесні потреби і приходить туди, де тепло, затишно, а також смачно готують.
  • Таким чином жінка йде на певні жертви, для того, щоб отримати уявні стосунки, кохання. В даному випадку чоловік отримує секс і комфорт.
  • Насправді такого роду відносини є неправильними апріорі. Це пов'язано з тим, що спочатку жінка виставляє себе як жертва, і погоджується давати секс, в обмін на відносини. Побудувати любов і дійсно серйозні, довірливі стосунки практично неможливо.
  • Спочатку жінці необхідно пояснювати і розповідати чоловікові, починаючи з відносин в ліжку, як їй хочеться, наполягати на певній прелюдії.
  • Також варто розповідати про якісь свої таємні точках, що потрібно робити, щоб відчути себе задоволеною і щасливою. Коли жінка буде відчувати задоволення від сексу, в емоційному плані вона буде набагато щасливішим чоловіки.
  • Представники сильної статі — це эмпаты, вони відчувають, коли жінка отримує задоволення від сексу чи ні. Якщо ви навчитеся отримувати задоволення від статевих стосунків, у вас налагодяться і звичайні взаємини зі своїм обранцем.
Жіночі помилки в сексі

ВІДЕО: Секс і відносини