Лікувальна мінеральна вода Донат Магній: склад, показання до застосування, інструкція по застосуванню для дорослих, дітей, вагітних, протипоказання, побічні дії, аналоги, відгуки. Як пити воду Донат Магній при запорах, для схуднення: інструкція, рада

Donat Mg — це вода з унікальними властивостями і складом. Вона насичена магнієм і іншими корисними складовими. Далі мова піде саме про цю природного панацею, дізнайтеся, для чого її вживають і як.

Зміст

Чудодійними силами володіє вода, яка протікає в підземних басейнах, що знаходяться в районі гірських порід. Така вода має властивість збагачуватися мінералами, які мають цілющі властивості. Курорт, розташований на сході країни Словенії — Рогашка Слатіна відомий майже у всьому світі. Популярність він завоював завдяки джерела мінеральної води Donat Mg.

Лікувальна мінеральна вода Донат Магній: склад, показання до застосування

Від інших лікувальних мінеральних вод Donat Mg відрізняється своїм складом. В такій воді є багато корисних компонентів, вона унікально збалансована, придатна для комплексного лікування різних хвороб. Її рекомендують лікарі для поліпшення роботи внутрішніх органів, зміцнення м'язової, кісткової тканин. Вона ефективна для лікування наступних патологій:

  • Діабету, порушень функціональності шлунково-кишкового тракту
  • Гастриту, виразки шлунка, кишечника, печії
  • Панкреатиту та холециститу, гепатиту
  • Гіпертонії, позбавляє від підвищеного рівня холестерину крові

Крім того, мінеральна вода знімає напругу, розслабляє мускулатуру при спазматичних станах. Вона підвищує потенцію, сприяє схудненню, виводить токсини, шлаки.

Мінеральна вода — склад

ВАЖЛИВО: Магній, який входить до складу мінеральної води, сприяє накопиченню енергії в тканинах кліток, він зміцнює нервову систему завдяки антистресовим властивостями.

Лікувальна мінеральна вода Донат Магній: інструкція по застосуванню для дорослих

Природна панацея володіє істинно унікальними властивостями. Вона підсилює обмінні процеси в різних системах організму, зміцнює зубну емаль, постачає вуглекислоти, іони натрію, сульфат кальцію, бром, магній, літій, фтор, бром, йод і інші речовини в життєві системи людини. Єдине, що лікувальну воду треба пити за певною схемою і вірну дозування може підібрати пацієнтові тільки лікуючий лікар. Тільки в такому випадку ви отримаєте користь з цієї мінеральної води. Якщо вважати приблизно, то дорослій людині треба вживати приблизно триста-п'ятсот мілілітрів Donat Mg на добу.

Вода Donat Mg

Низький вміст мінералу Mg в системі організму людини призводить до хвороб серця, травного тракту, депресій, апатиям.

Щоб цього не сталося, треба приймати Donat Mg за певною методикою:

Фахівці рекомендують пити її курсами, не разово. Це буде сприяти накопиченню так потрібних компонентів організму. Вірно буде пити панацею протягом 5-6 тижнівтри рази в рік.

Пийте воду три рази на добу — обов'язково після прийому їжі. Інтервал між трапезою і вживанням Donat Mg повинен бути два з половиною години. На один кілограм ваги людини повинно припадати 26-30 мл води в добу.

ВАЖЛИВО: Активні речовини Donat Mg досить-таки швидко проникають у судини, кров людини, тим самим провокують біохімічні процеси. Завдяки чому пацієнт відчуває прилив сил і загальне поліпшення картини здоров'я.

Лікувальна мінеральна вода Донат Магній: інструкція по застосуванню для дітей

Маленькі діти, особливо до певного періоду, активно ростуть. У них відбуваються зміни, точніше йде формування всіх органів різних систем. Саме тому дітям просто необхідні природні мінерали, яких предостатньо в воді Donat Mg. Пити воду треба в певних дозах. Нижче надана таблиця даних про те, як вживати панацею.

дітям до 3-х річного віку 120-145 мл
дітям від 4-х до 6-ти років 155 — 225 мл,
дітям — від 7-ми до 10-ти років 225-275 мл,
підліткам — від 11-ти до 17-ти років 255 — 325 мл
або
4-5 мл на кг ваги дитини на добу
Donat Mg — як пити дітям?

Лікувальна мінеральна вода Донат Магній: інструкція по застосуванню для вагітних

Користь мінеральної води Donat Mg очевидна. Природно, якщо нею не зловживати, а пити по наданим вище схемами. Незважаючи на це у вагітних можуть виникнути сумніви — чи не зашкодить джерело унікальних компонентів майбутній дитині.

Donat Mg корисна майбутнім мамам на будь-якому терміні, головне, щоб у жінки не було протипоказань до її складу і не захоплюватися надмірним її вживанням.

У невеликих кількостях вода позбавить майбутню породіллю від токсикозу, анемії, запорів, безпричинних занепокоєння, депресії, викидня, проблем з внутрішніми органами, всяких страхів, нервових перевозбуждений.

Ще Донат Mg буде корисна і маленькій крихітці, вона здатна насичувати організм корисними речовинами, нормалізувати функціональність всіх життєво важливих систем організму.

Donat Mg — для вагітних

ВАЖЛИВО: Вживати вагітним Donat Mg треба по тій же схемі, що і дорослим.

Як пити воду Донат Магній при запорах

Запор — викликає дискомфорт у людей, з-за цієї недуги пацієнти відчувають постійне відчуття втоми, неприємний присмак у ротовій порожнині, здуття живота, нудоту. Вода Donat Mg здатна позбавити людину від такої проблеми. Вона підсилює вироблення секреції жовчі, підвищує роботу перистальтики товстого кишечника. Вона насичує організм рідиною, тим самим перешкоджає застою калових мас.

Для позбавлення від даної симптоматики застосовуйте воду за звичайною схемою — три рази на добу по триста - чотириста мілілітрів на добу.

Donat Mg при запорах

Як пити воду Донат Магній при схудненні?

Якщо ви вирішили скинути зайву вагу за допомогою цього природного напою, то вам необов'язково сидіти на жорсткій дієті і постійно виснажувати себе тренуваннями в тренажерному залі. Ви зможете це зробити і без цього, приймаючи тільки воду Donat Mg перед вживанням їжі. Багато тих, що худнуть вже перевірили якість води на собі. За один календарний місяць можна втратити від двох до шести кілограмів маси тіла. Для досягнення максимального результату пийте воду курсом за 25 хвилин до їжі. Схема вживання Донат Mg представлена в таблиці нижче.

Як приймати? Обсяг споживаної води Температурний режим Як вживати? Скільки брати?
За 25 хвилин перед ранковим прийомом їжі 225-325 мл Температура — 55°С Швидкими ковтками

 

Від 5-ти до 6-ти тижнів
За 25 хвилин до обіду 175-225 мл Температура — 25°С Повільними ковтками
За 25 хвилин перед вечірнім прийомом їжі 175-225 мл Температура — 25°С Повільними ковтками

Чи можна і як приймати мінеральну воду Донат Магній при цукровому діабеті?

Якщо людина регулярно не правильно харчується і переїдає, то у нього може порушитися обмін речовин і як наслідок може виникнути метаболічний синдром. Він полягає в тому, що у пацієнта порушується робота органів. З-за цього відбувається неправильна вироблення інсуліну. Він є в організмі, але не працює так, як годиться — перетворюється в гормон, що в подальшому призводить до зайвої повноти.

І допомагає впоратися з ситуацією в таких випадках Donat Mg. Головне речовина, якого в рідині достатньо — магній проникає в клітини, де за рахунок виштовхування кальцію і натрію стає більше рецепторів на мембрані клітин. А гідрокарбонат сприяє виробленню хороших гормонів, що покращують вироблення інсуліну.

Вода знижує цукор у крові, нормалізує функціональність поджелудки, сприяє уповільненню процесів старіння клітинних складових. Вживають її також, як і для схуднення до прийому їжі за двадцять п'ять хвилин протягом місяця у кількості 225-500 мілілітрів на добу.

Вода Donat Mg при діабеті

Лікувальна мінеральна вода Донат Магній: протипоказання, побічні дії

Навіть у такий природного панацеї, як мінеральна вода, є ряд протипоказань. Її не можна пити:

  • пацієнтам із захворюваннями нирок
  • з патологіями жовчнокам'яної хвороби, що вимагають хірургічної операції
  • онкохворим, під час загострення патології
  • людям з виразкою шлунка, виразкою дванадцятипалої кишки при внутрішніх кровотечах
  • пацієнтам зі зниженою кислотністю

Щоб не було ніяких ускладнень, приймайте Donat Mg в помірних дозах. Причому не починайте пити воду відразу з рекомендованих доз. Слід починати пити її з малої кількості (бажано половини дози), а потім, переконавшись у тому, що вона вам підходить — приймайте 325-500 мл води в добу.

Протипоказання. Кому небажано пити Donat Mg?

ВАЖЛИВО: Щоб мінеральна вода не втратила всі свої корисні властивості в жодному разі не залишайте її в холодильнику. Не можна її також заморожувати. Пийте воду лише для профілактики. Не варто Donat Mg замінювати добову дозу споживання рідини.

Лікувальна мінеральна вода Донат Магній: аналоги

Важко знайти мінеральну воду Donat Mg в звичайному продажі. Більш дешевим її аналогом може стати Stelmas MgSO4. В її складі є схожі компоненти, але вони все ж таки дещо різняться. Ця мінеральна вода також має жовчогінну, проносну впливом. Пити аналог необхідно тільки за призначенням лікаря-спеціаліста в рекомендованих дозуваннях.

Вода Стэлмас Магній — аналог Donat Mg

Ця мінеральна вода здавна популярна, зараз її властивості так само не втрачені. Тому вона не втратила своєї популярності і на сьогоднішній день. Її не застосовують для лікування різних хвороб. Вона рекомендована для підтримки здоров'я, профілактичних цілей. Якщо не враховувати протипоказання Donat Mg, то можливі ускладнення та проблеми зі здоров'ям пацієнта. Перед вживанням її — порадьтеся з лікарем-фахівцем.

Відео: Лікувальна мінеральна вода Донат Магній: відгуки