Плазмоліфтінг суглобів: порядок проведення, показання, протипоказання, відгуки

Показання та протипоказання до проведення плазмолифтинга суглобів, опис процедури.

Плазмоліфтінг широко використовується в косметології вже досить давно. Це відмінний метод, який допомагає поліпшити стан шкіри, прибрати деякі дефекти. У цій статті ми розповімо, яким чином плазмоліфтінг може поліпшити роботу суглобів.

Що таке плазмоліфтінг суглобів і як проводиться?

Хвороби опорно рухового апарату досить складно піддаються лікуванню. Це пов'язано з тим, що якщо процвітають дегенеративні, руйнівні процеси, то в колінах або якихось інших частинах тіла руйнується суглоб, зменшується міцність самої кісткової і хрящової тканини. Відповідно це вимагає тривалого лікування, а також супроводжується суттєвою хворобливістю. Іноді пацієнти кульгають, не можуть нормально випрямити коліна, тому їм доводиться користуватися милицями, іноді рухливість зводиться практично до нуля. Такі люди можуть пересуватися лише в межах квартири, що негативно позначається в цілому на якості життя людини.

Плазмоліфтінг — процедура, яка досить давно використовується в ортопедії, і як не дивно розробив її московський доктор. Маніпуляція являє собою не що інше, як введення безпосередньо в хворий суглоб плазми крові самого ж пацієнта.

Відбір крові

Зверніть увагу, що перед проведенням процедури обов'язково необхідна консультація ортопеда або травматолога. Справа в тому, що такі процедури не проводяться, якщо немає можливості взяти безпосередньо аналіз крові для біохімічних досліджень. Це необхідно з тієї метою, щоб визначити, чи є якісь інфекційні захворювання, гострі процеси. У таких випадках, якщо людина чимось хворіє, у нього виявлена інфекція, процедура відкладається до повного одужання. Тому що така плазма непридатна для введення в колінний суглоб.

Крім того, додатково вартість може збільшуватися при необхідності використання УЗД апарату для точності введення. Хоча досвідчені фахівці часто роблять уколи в суглоб і без використання УЗД апаратів. Повністю відмовлятися від консервативних методів також не варто. Найбільшою ефективністю відрізняються як раз комбіновані методи. Це прийом ліків, уколів, протизапальних мазей, а також плазмоліфтінг. Всі ці процедури приведуть до повного виліковування, якщо хвороба не запущена.

Проведення плазмолифтинга
Порядок процедури:

 • Відповідно перед маніпуляцією, у людини відбирається від 10 до 50 мл крові, які містяться в центрифугу і при постійному збовтуванні відшаровують плазму, яка відбирається шприцом. Після цього рідина вводиться безпосередньо в суглоб.

Багато пацієнтів відзначають, що маніпуляція абсолютно безболісна, тому немає необхідності робити якісь знеболюючих уколів. Процедура проводиться з використанням звичайної голки, і біль така ж, як при звичайному внутрішньом'язовому уколі. Що ж робить плазма, коли потрапляє в суглоб? Справа в тому, що в складі крові містяться певні клітини, які покращують регенерацію тканин.

Відповідно після введення плазми в 5 разів збільшується швидкість відновлення суглоба. Тому період одужання істотно скорочується. При цьому методика відрізняється практично повною відсутністю протипоказань. Справа в тому, що це не ліки, практично ніяк не впливає на роботу печінки, нирок чи інших органів людини. Відповідно це практично повністю безпечний метод, який можна використовувати за винятком деяких випадків.

Плазмоліфтінг

Показання до проведення плазмолифтинга суглоба

При яких захворюваннях показаний плазмоліфтінг суглобів?

Свідчення:

 • Тендиніт
 • Артрити
 • Артрози 1-2 ступеня
 • Остеохондроз
 • П'яткова шпора

Плазмоліфтінг допомагає поліпшити харчування суглобів, робить їх більш рухливими, гнучкими знімає хворобливі відчуття. Найголовніше, він не знімає симптоми недуги, а повністю займається лікуванням і усуненням причини, яка призвела до виникнення хворобливих відчуттів. Тобто цей метод не зняття симптомів, для чого зазвичай використовуються нестероїдні протизапальні препарати, різноманітні знеболюючі уколи. Це насправді лікування, яке здатне відновити суглоби і повернути їм колишню силу, гнучкість.

Відновлення суглоба

Протипоказання до проведення плазмолифтинга суглобів

Навіть при серйозних захворюваннях печінки, нирок, а також при цукровому діабеті, цей метод лікування суглобів є найбільш безпечним і ефективним. Звичайно, як і у більшості методик лікування, навіть найсучасніших і нешкідливих, є протипоказання.

Протипоказання:

 • Захворювання крові
 • Аутоімунні порушення
 • Онкологічні захворювання
 • Злоякісні пухлини
 • Вагітність
 • Інфекції гострого характеру
Хворі суглоби

Переваги плазмолифтинга суглобів

Протягом всього курсу укол робиться один раз приблизно в 3-5 днів. Після цього знову повторюється, до досягнення необхідної кількості маніпуляцій. В середньому доведеться витратити приблизно місяць на те, щоб забути про болі в суглобах. Такого роду маніпуляції призначають при артритах і артрозах 1, 2 ступеня. Якщо це важкі дегенеративні руйнування, таким способом їх вилікувати неможливо.

Біль у суглобах

Багато пацієнтів відзначають, що дійсно плазмоліфтінг багатьох позбавив від майбутньої операції. Руйнування суглоба може відбувається досить стрімко. Плазмоліфтінг дозволяє відновити структуру самого суглоба, кісткову і хрящову тканину, поліпшити стан, рухливість, а також прибрати біль. Це особливо важливо у пацієнтів літнього віку, у яких є величезна кількість протипоказань до прийому різноманітних ліків і медичних препаратів.

Відповідно знижується навантаження на організм, на переробні та видільні органи, що також важливо для пацієнтів літнього віку. Тому немає необхідності пити підтримуючі препарати для того, щоб печінка і нирки добре працювали.

Плазмоліфтінг

Плазмоліфтінг суглобів: відгуки

Відгуки після проведення процедури в основному всі позитивні. Вони суттєво відрізняються в залежності від стадії захворювання та конкретного випадку.

Відгуки:

Тетяна, Москва, 57 років. Страждаю артрит колінного суглоба вже більше 10 років. Дуже багато грошей витратила на лікування та придбання хондропротекторів, різноманітних мазей і блокад. Мені нічого не допомагало. Останнім часом коліно практично не сгибалось, ходила з паличкою. Після 7 процедур плазмолифтинга ситуація значно покращилася: коліно нарешті стало згинатися. Тепер я можу ходити без милиць і палички.

Євген, Пыталово, 28 років. Активно займаюся спортом, беру участь у змаганнях, навантаження на колінні суглоби весь час дуже висока. Іноді болять коліна після серйозних змагань. Також цьому сприяють і травми. Використовував плазмоліфтінг після розриву зв'язок і пошкодження суглоба, після падіння. Процедура допомогла, після 5 маніпуляцій дійсно пішов на поправку, зараз практично повністю нічого не болить і я можу повернутися до тренувань.

Олег, Єкатеринбург, 43 роки. Працюю в шахті, відповідно важкі фізичні навантаження постійно відчуваю на своїх суглобах. Останнім часом дуже сильно ломить спину. 2 тижні лежав у стаціонарі, практично нічого не допомагало, класичне лікування було марним, незважаючи на дорожнечу. Доктор в платній клініці порадив плазмоліфтінг і дійсно стан покращився. Я тепер можу нормально розгинатися і згинатися, повернувся до праці.

Болить спина

 

Основною перевагою плазмолифтинга суглобів є висока ефективність, практично повна відсутність протипоказань, а також доступна ціна. Справа в тому, що це не ліки, і купувати його не потрібно. Плазма відокремлюється від крові за допомогою медичної центрифуги і вводиться безпосередньо в суглоб. Тому вартість такого лікування обійдеться набагато дешевше, ніж серйозне втручання з використанням лікарських препаратів. Витратившись на таку процедуру, ви заощадите витрачені гроші на придбання знеболюючих ліків, а також протизапальних засобів та хондропротекторів.

ВІДЕО: Плазмоліфтінг суглобів