Який колір волосся підібрати дівчатам та жінкам для блакитних очей: поради стиліста, фото. Йде рудий, русявий, каштановий, чорний, червоний, колір волосся, блонд блакитнооким дівчатам і жінкам? Незвичайний колір волосся для блакитних очей: ідеї, фото

У даній статті ми розглянемо варіанти фарбування волосся, які найкраще будуть поєднуватися з блакитними очима.

Зміст

Волосся є гордістю і красою будь-якої дівчини. Саме тому всі ми так любимо щось міняти в своєму образі і пробувати нове. На сьогоднішній день існує величезна кількість варіантів, якими можна скористатися, щоб удосконалити або ж повністю змінити свій зовнішній вигляд. Як стверджують фахівці, вдалий образ багато в чому залежить від того, чи підходить колір волосся до кольору очей.

Який колір волосся підібрати дівчатам та жінкам для блакитних очей: поради стиліста, фото

Блакитні очі є мрією багатьох дівчат, однак, дістається такий подарунок далеко не кожній. Насправді блакитноокі дівчата точно так само як і панянки з іншими відтінками очей, можуть експериментувати з кольором волосся, вибираючи те, що до душі саме їм. Але, незважаючи на це, є якісь усталені образи представниць прекрасної статі, які мають блакитними очима.

 • Важливо відзначити той факт, що колір локонів треба вибирати, звертаючи увагу не тільки на колір очей, але і на кольоротип вашої шкіри. Отже, для початку давайте з'ясуємо цю ситуацію. Існують 4 кольоротипи:
 1. Літо. Для літнього типу характерні світлі, світло-русяве кольору волосся. Відтінок у кучерів попелястий, а шкіра людини достатньо світла. Очі, як правило, чисті блакитні або з відтінками/

  Річний кольоротип
 2. Зима. Для цього типу характерний чорний або темно-коричневий колір волосся, брів і очей. Блакитні очі в зимовому цветотипе зустрічаються вкрай рідко. Шкіра найчастіше «холодна», тобто, має блакитний відтінок.

  Зимовий тип
 3. Осінь. Для цього типу характерна наявність «золота» у зовнішності. Руді, золотисті локони, шкіра ніжного рожевого кольору з веснянками, очі найчастіше зелені або карі. Блакитні в чистому вигляді зустрічаються дуже рідко.

  Осінній тип
 4. Весна. Цей тип дуже схожий з «влітку». Однак цей тип на відміну від літа і зими є теплим. Волосся переважно світлі, але мають золотий відтінок, шкіра так само світла з дрібним ластовинням і золотим відливом. Очі найчастіше блакитні або зелено-блакитні.
Ніжна весна

Тепер, коли ви знаєте особливості кожного кольоротипу, ви зможете визначити свій власний і на підставі цих знань, вибрати колір волосся підходить до очей і шкіри. Якщо говорити в загальному, то дівчатам з блакитними очима варто віддавати перевагу таким кольорам для фарбування волосся:

 • Блонд
 • Попелястий
 • Чорний з синім, бордовим, фіолетовим відтінком
 • Русявий
 • Рудий з золотистими відтінками
 • Синій
 • Червоний
 • Темно-зелений
 • Яскраво-оранжевий

Який відтінок блонда, підходить для фарбування волосся блакитнооким дівчатам і жінкам: поради, фото

Блондинки з небесними очима здавна вважаються еталоном краси і привабливості, однак, не всі відтінки блонда підходять до блакитним очам.

Найбільш придатними і модними видами блонда в такому випадку будуть:

 • Золотий. Такий колір дарує кучерям своєї власниці природний і натуральний вигляд. Зазначений відтінок найкраще підійде дівчатам зі смаглявою і бронзовою шкірою. Якщо ж ви володієте світлою або блідою шкірою, то краще утримайтесь від такої фарби.
Золотий для блакитнооких
 • Пісочний. Цей колір відрізняється якимось золотим блиском, які добре підкреслює блакитні очі. Найбільш вигідно подібний колір виглядає у дівчат із золотистою або трохи засмаглою шкірою.
Пісочний для блакитнооких
 • Холодний платиновий. Цей відтінок не має золотистих і рудих нюансів, він відрізняється м'яким платиновим переливом. Цей колір ідеально підходить для власниць блакитних, зелених очей. Дуже красиво платиновий блонд виглядає на довгому волоссі.
 • Світлий платиновий. Працювати з цим кольором досить складно, так і перевтілення в такий колір є дуже ризиковим, оскільки платиновий блонд – це дуже яскравий відтінок блонда. Однак такий відтінок відмінно підходить трохи смаглявим дівчатам з яскравими блакитними очима.
Платинові відтінки для блакитнооких
 • Перлинний. Такий відтінок підходить до природного кольору шкіри, на якій є невеликий рум'янець. При цьому набагато краще відтінок виглядає з блідими блакитними очима або ж сіро-блакитними.
Перлинний

Блонд, тобто, світлий колір волосся, вважається досить привабливим, проте, зміна іміджу таким чином справа ризикова. Тому фарбувати локони в такий колір і його відтінки ми рекомендуємо в салоні.

Який відтінок рудого кольору підходить для фарбування волосся блакитнооким дівчатам і жінкам: поради, фото

У природі дами з таким кольором волосся і очей зустрічаються дуже рідко, однак, такий спосіб привертає досить велика кількість дівчат. Образ рудоволосої, блакитноокою жінки є популярним, оскільки таке поєднання кольорів дарує своїй власниці неймовірну сексуальність і привабливість.

Отже, для жінок з небесними очима відмінно підійдуть наступні відтінки рудого:

 • Вогненно-руді. Такі відтінки є досить «сміливими», але вони дуже добре підкреслюють колір очей. При цьому загальний образ жінки стає яскравим і помітним.
Яскраво-рудий
 • Якщо ви володієте рудим кольором волосся, однак, вам не вистачає в ньому яскравості, то пофарбуйте локони у фарбу, тон якої збігається з тоном ваших локонів.
 • Іржаві. Такий варіант фарбування так само можливий, якщо ви щаслива володарка блакитних очей. Проте вам краще відмовитися від таких експериментів, якщо шкіра вашого обличчя занадто бліда, оскільки на тлі таких волосся вона буде ще блідіше.
Рудий відтінок для блакитноокою
 • Дівчатам, у яких шкіра має фарфоровий колір, підходять практично всі відтінки рудого.
 • Рудо-червоний. Колір непогано підходить до мармурової шкірі і яскравим небесним очам. Дівчатам з блідим типом шкіри такий колір краще не використовувати.
 • Золотисто-рудий. Цей колір створює образ принцеси і добре виглядає з насиченим блакитним кольором очей.
Золотисто-рудий
 • Морквяно-рудий. Це якраз той варіант кольору, яким повинні віддати перевагу дами з порцеляновою шкірою і світлими волошковими очима.
Насичений колір

Вибираючи для своїх кучерів рудий колір, ви повинні розуміти, що прирікаєте себе на постійне увагу сторонніх людей. Якщо вам не вистачає саме цього, а також яскравих фарб у життя, то рудий колір і його відтінки, це саме ваш варіант.

Який відтінок русявого кольору підходить для фарбування волосся блакитнооким дівчатам і жінкам: поради, фото

Такий колір шевелюри є найбільш поширеним в природі, більше того, багато жінок обирають його для фарбування своїх локонів. Вся справа в тому, що такий колір та його відтінки роблять кучері природними натуральними, а зараз, як відомо, це досить модно.

Важливо відзначити той факт, що відтінків русявого існує величезна кількість. Блакитнооким дівчатам підходять такі його відтінки:

 • Світлий. Цей відтінок вважається самим світлим з усіх, які відносяться до русому кольором волосся. Світлий русявий відмінно поєднується зі світлим блакитним кольором очей, а також зі світлою і блідувато шкірою.
 • Золотий. Цей відтінок дуже теплий і підходить практично всім жінкам, незалежно від кольору очей і шкіри. Завдяки поєднанню русявого кольору і золотистого відливу, локони стають неймовірно живими і красивими.
Світлі золоті кучері
 • Попелястий. Цей відтінок русявого досить примхливий. Його краще вибирати дамам без вад на шкірі, тим, хто володіє світлою шкірою, без ознак смаглявості і засмаги. Добре такий колір поєднується з сіро-блакитними очима, а також блідими відтінками блакитного.
Ніжні відтінки для блакитнооких
 • Пшеничний. Такий колір користується величезною популярністю, оскільки він максимально наближений до натурального. Він добре виглядає і з яскравими небесними очима, і з блідими відтінками блакитного.
Пшеничний для голубоглазок

Який відтінок каштанового кольору підходить для фарбування волосся блакитнооким дівчатам і жінкам: поради, фото

Каштановий колір з якихось причин несправедливо відсувають на задній план, віддаючи перевагу чорному і блонду. Однак насправді правильно підібраний відтінок каштанового додасть вам привабливості і шарму.

Якщо вам пощастило, і ви володієте блакитним кольором очей, то віддати перевагу краще таким відтінкам каштанового:

 • Шоколадний. Цей відтінок є дуже насиченим і теплим, він відмінно поєднується зі смаглявою і трохи засмаглою шкірою. При цьому дівчатам з блідим типом шкіри краще утриматися від такого кольору. Шоколадний добре підходить до холодного блакитного кольору очей.
 • Карамельний. В цьому відтінку є нотки рудого та карамельного, він добре виглядає навіть з блідою шкірою. Досить непогано він підходить дівчатам, які володіють яскравими блакитними очима.
 • Горіховий. Цей відтінок відноситься до світлих каштановим. Він вигідно підкреслює образ ніжною та жіночною натури. Підходить як смаглявим, так і блідолицим панночкам з волошковими очима різних відтінків.
Шоколадно-горіхові тони в поєднанні або окремо
 • Темно-каштановий. Цей відтінок вважається холодним і чудово поєднується з будь-якими відтінками небесного і синього кольору очей. При цьому найкраще він підходить дівчатам зі смаглявою шкірою.
Темні відтінки
 • Гарячий шоколад. Цей колір відносять до найбільш вдалим для жінок з блакитним кольором очей.
Гарячий шоколад

Який відтінок чорного кольору підходить для фарбування волосся блакитнооким дівчатам і жінкам: поради, фото

Чорний колір здавна вважався одним з найбільш привабливих і елегантних. Саме цим пояснюється така любов наших жінок до даного кольору.

Здавалося б, чорний він і є чорний, однак, ринок косметики не втомлюється радувати нас різними відтінками цього шикарного кольору. До речі, прийнято вважати, що блакитнооким жінкам ні в якому разі не можна фарбуватися у чорний колір, однак, модні і стильні образи, які створюються на практиці, доводять нам протилежне.

Блакитнооким панночкам відмінно підходять наступні відтінки чорного:

 • Натуральний чорний. Цей колір дійсно дуже близький до натурального, єдине, він кілька яскравіше природного чорного. Такий колір добре підходить жінкам зі смаглявою шкірою і яскравими блакитними очима. Блідолицим дівчатам і жінкам з веснянками фарбувати локони в такий колір не рекомендовано.
 • Синяво-чорний. Цей відтінок вважається досить сміливим, оскільки на сонці локони переливаються синім кольором. Незважаючи на це, з допомогою синяво-чорного кольору можна створити неймовірно оригінальний образ. Смаглява шкіра або шкіра з рум'янцем і блакитні очі прекрасно доповнювати цей образ.
Поєднання темних волосся і блакитних очей
 • Чорний з рудим. Таке поєднання кольорів добре виглядає з сіро-блакитними і не дуже яскравими блакитними очима. При цьому шкіра може бути блідою. Сам колір досить темний, однак, з нотками червоного і помаранчевого.
 • Чорний шоколад. Цей відтінок не є яскравим чорним. Це суміш чорного і коричневого кольорів. За рахунок такого поєднання колір виходить глибоким і підходить для дівчат з яскравими блакитними, так і сіро-блакитними очима.
 • Чорний тюльпан. Цей відтінок чорного вважається неймовірно модним і красивим. Самі локони виглядають чорними, але на сонці вони грають фіолетовими і бордовими відтінками. Зазначений колір не підходить жінкам з дуже білою шкірою, однак, добре поєднується зі всіма відтінками небесних очей.
Темне волосся для блакитних очей

Який відтінок червоного кольору волосся підходить для фарбування блакитнооким дівчатам і жінкам: поради, фото

Пофарбувати волосся в такий «кричущий» колір можуть воістину відважні і не бояться критики дівчини. Такий колір локонів однозначно буде привертати увагу оточуючих, тому віддаючи перевагу червоному, будьте до цього готові. Червоний колір і його відтінки підбираються не стільки з урахуванням кольору очей, скільки з урахуванням того, йде цей колір людині в принципі чи ні.

Отже, блакитноокі панянки можуть порадувати себе такими відтінками червоного:

 • Червоне дерево. Цей колір відрізняється червоним і шоколадним відтінками. Незважаючи на яскравість, волосся, пофарбоване в такий колір, не дуже виділяються. Це ідеальний варіант для тих, хто любить насичені кольори, але не хоче надто виділятися. Відмінно поєднується колір червоного дерева з засмаглою шкірою і світлими небесними очима.
 • Темний червоний. Відтінок близький до бордового і добре підходить жінкам з блідувато шкірою, а також з очима холодного глибокого і небесного кольору.
Червоні волосся для голубоглазок
 • Мідний червоний. Цей відтінок дуже нагадує нам рудий колір. Тому варто враховувати цю його особливість. Подібний відтінок вигідно підкреслює бліді обличчя з веснянками і яскравими блакитними очима.
 • Вогненно-червоний. Такий колір підійде далеко не кожній жінці і дівчині, оскільки це сама червона з усіх червоних кольорів. Локони, пофарбовані в яскраво-червоний, безсумнівно, будуть привертати увагу оточуючих до вашої персони. З допомогою такого кольору можна створити дуже сексуальний образ. Цей відтінок підходить людям з бронзовою шкірою. Колір очей може бути абсолютно будь-який.

Який колір волосся підійде смаглявим блакитнооким дівчатам і жінкам: поради, фото

Смаглявість завжди надає образу деяку привабливість. Проте ще більшу привабливість смагляві дівчата набувають тоді, коли фарбують свої локони в правильно підібрані кольори, з урахуванням кольору їхніх очей.

Для смаглявих блакитнооких жінок відмінно підійдуть такі кольори локонів:

 • Каштановий. Колір дуже добре поєднується зі смаглявою шкірою, а яскраві блакитні очі в цьому випадку чудово доповнюють образ.
Смаглява блакитноока дівчина
 • Натуральний чорний. Цей колір не буде занадто яскравим і помітним, однак, він в міру підкреслить колір ваших очей. Темні відтінки волосся завжди дуже добре виглядають з засмаглою і смаглявою шкірою. При цьому колір очей може варіюватися від сіро-блакитних до небесно-синіх.
 • Темно-русявий. Цей колір практично універсальний і тому блакитнооким смаглявим панночкам він так само підійде.
Поєднання кольору волосся і очей
Яскраве поєднання
 • Бордовий. Ще один цікавий колір для блакитнооких дам. Дуже вигідно такий колір виглядає з небесно-блакитними і сіро-блакитними очима. Найкраще таке поєднання підходить для короткого волосся.
Смаглява дівчина
 • Світлий русявий. Цей колір сам по собі дуже підходить світлим блакитним очам, а в поєднанні з засмаглою шкірою спосіб буде просто неймовірно красивим.
 • Пшеничний. Пшеничний колір волосся виглядає неймовірно ефектно в поєднанні з яскравими блакитними і синіми очима. При цьому такий колір можна вибирати не тільки смаглявим жінкам, але і тим, хто має блідою шкірою з рум'янцем.
Світловолосі смагляві дівчата

Який колір волосся підійде білошкірим блакитнооким дівчатам і жінкам: поради, фото

Багато хто думає, що підібрати правильний колір волосся для білошкірої дівчата набагато складніше, ніж для смаглявої. Однак насправді все не зовсім так. Дійсно власницям білої і блідої шкіри вибрати відповідний колір волосся дещо складніше, проте, повірте, вибрати є з чого.

 • Синяво-чорний. Багато хто боїться даного кольору, вважають його дуже яскравим і молодіжним, тому не вирішуються вибрати його для себе. А ось і даремно. Саме такий відтінок чорного кольору чудово виглядає разом з білою шкірою і блакитними очима.
 • Морквяний рудий. Такий колір непогано підійде красуням, які є щасливими володарками блакитних очей і веснянок. Щодо яскравий колір змінить вашу зовнішність і додасть до неї більше фарб.
Яскрава рыжинка
 • Шоколадний. Цей відтінок коричневого кольору дуже добре підходить дівчатам зі світлою шкірою і світлими сірими очима.
Темне волосся до світлої шкірі
 • Попелястий чорний. Ще такий відтінок називають графітовим. Попелястий чорний ідеально підходить для белолицых жінок з сірими, блакитними очима.
 • Чорне дерево. Цей відтінок прийнято вважати універсальним. Тому якщо ви хочете поекспериментувати з темними кольорами, але не можете визначитися, що саме вам потрібно, сміливо беріть чорне дерево. Повірте, результат вас порадує.
 • Перловий блонд. Цей колір досить добре виглядає зі світлою шкірою. Краще всього він підкреслює світлі голубі і сіро-блакитні очі.
 • Пшеничний блонд. Цей відтінок так само можна використовувати жінкам, які не можуть похвалитися смаглявою шкірою. При цьому такий колір створить контраст і вигідно підкреслить ваші очі.
Світле поєднання

Який колір волосся підійде дівчатам і жінкам зі світлими блакитними очима: поради, фото

Ми часто не звертаємо уваги на те, що кожен колір очей має свої відтінки. А даремно. Насправді є велика різниця між світлим блакитним, темним блакитним, сіро-блакитним та синім кольором. Ми ж найчастіше всі ці відтінки називаємо просто блакитним кольором.

Разом з тим, фахівці стверджують, що від відтінку очей залежить потрібний колір волосся.

Для панянок зі світлими блакитними очима підходять такі кольори волосся:

 • Золотий блонд. Цей колір можна вважати найбільш підходящим для тих дівчат, які володіють світлими блакитними очима. Золотий блонд створює дуже гармонійний і природний спосіб таким жінкам.
Блонд для голубоглазок
 • Золотий горіх. Цей колір також буде доречний у поєднанні зі світлими очима, причому не обов'язково блакитними. Золоті нотки додадуть образу більше яскравості і насиченості.
Светлоглазая дівчина
 • Русявий. Цей природний колір, як вже раніше згадувалося, підходить практично всім людям, незважаючи на їх тип шкіри і колір очей. Однак у поєднанні зі світлими блакитними очима такий відтінок створює дуже ніжний і романтичний образ.
 • Медовий. Перевага даного кольору в тому, що він підходить жінкам будь-якого віку, при цьому візуально омолоджує.
Медові волосся
 • Світлий коричневий. Якщо ви віддаєте перевагу більш темним тонам, скористайтеся таким відтінком. Світлий коричневий підкреслить ваш образ і вигідно виділить очі, зробивши їх трохи яскравіше.

Дуже важливо: власницям дуже світлих блакитних очей не рекомендують експериментувати з сірим, попелястим і занадто темними тонами. Найчастіше подібні експерименти додають жінкам пару зайвих років. Фарбування в такі кольори доречно тоді, коли конкретно вам такий спосіб підходить.

Який колір волосся підійде дівчатам і жінкам з темними блакитними очима: поради, фото

Темні блакитні очі набагато виразніше світлих. Тому, як правило, це саме очі підкреслюють колір волосся, а не навпаки. Можна сказати, що темні блакитні очі знаходяться десь на межі з синіми. Для таких очей відмінно підійдуть такі кольори волосся:

 • Карамельний. Цей колір найбільш вигідно буде виглядати у власниць смаглявої шкіри. У поєднанні з темними блакитними очима ми отримуємо неймовірно привабливу зовнішність.
 • Каштановий. Цей колір практично універсальний і підходить для багатьох жінок. Ідеально такий колір виглядає зі світлою шкірою і темними очима.
Темні очі з темними волоссям
 • Темний русявий. Цей природний колір чудово підкреслює глибину темних блакитних очей. Такий колір рекомендують вибирати жінкам, чия шкіра має бронзовий колір.
Темний колір підкреслює темні очі
 • Синяво-чорний. Цей колір дуже добре поєднується з темними очима, і темні блакитні не складають виключення. Для тих, хто боїться експериментувати з таким кольором – цей колір дає відтінок синього, але не є синім в принципі.
 • Чорний. Чорний колір дуже вдало підкреслює темні блакитні очі. Прийнято вважати, що чорний колір підходить винятково для темних очей, однак, на практиці ми можемо бачити, що і світлі блакитні очі відмінно поєднуються з цим кольором.
 • Блонд. Блондинки, з яскраво вираженими темними, майже синіми очима, в уявленні багатьох людей є найкрасивішими жінками. Дійсно блонд і темний блакитний колір поєднуються дуже добре, створюючи потрібний контраст.
Блакитноока блонді

Який колір волосся підійде блакитнооким дівчатам та жінкам для короткого волосся: поради, фото

Стрижка і довжина волосся також відіграє велику роль при виборі кольору для фарбування. Багато жінок чомусь помилково думають, що для оригінального і гарного образу потрібно правильно підібрати тільки колір волосся, але як стверджують професіонали і як показує практика, це не зовсім так.

Блакитнооким дамам, які носять короткі волосся доречно вибирати такі кольори локонів:

 • Чорний. Цей колір дуже красиво виглядає на коротких волоссі. Причому це може бути не тільки каре, але і так звані стрижки «під хлопчика».
 • Блонд. Блакитноокі панянки з волоссям, пофарбованим у блонд, виглядають неймовірно елегантно і сексуально.
Блонд
 • Попелястий з різними відтінками. Дуже гарно з блакитними очима і короткою стрижкою поєднується попелястий і сірий колір. Тут можна пограти з відтінками, додаючи трохи більше світлих або темних тонів. Такі процедури слід проводити тільки в салоні краси, оскільки працювати з цим кольором досить важко, а ось зіпсувати їм свої кучері дуже просто.
Попелястий
 • Мідний. Цей колір відмінно виглядає на коротких волоссі в поєднанні з яскравими блакитними очима. При цьому короткі волосся дуже вигідно буде виглядати в цьому кольорі, якщо зробити на них невелику завивку або просто надати їм трохи обсягу.
 • Світлий русявий. Такий колір добре вибирати дамам, у яких блакитні очі і стрижка з асиметричною чубчиком. Виглядає це досить вигідно і розкішно.
 • Червоний колір і яскраві відтінки. Такий спосіб можуть дозволити собі або підлітки, або сміливі та впевнені в собі жінки. Яскравий червоний колір дуже добре поєднується зі світлими блакитними очима. При цьому красиво буде виглядати подібне поєднання, якщо зробити стрижку під назву «твіггі». Чубчик залишається досить довгою, віскі подбриваются, волосся за бажанням укладаються або асиметрично, або залишаються прямими.

Який колір волосся підійде блакитнооким дівчатам та жінкам для довгого волосся: поради, фото

Довге волосся в усі часи користувалися величезною популярністю. Довгі доглянуті локони і по сьогоднішній день асоціюються з розкішшю і багатством.

Потрібно відзначити, що далеко не у всіх кольорах довгі кучері виглядають вигідно. Для блакитнооких жінок з довгим волоссям підійдуть такі кольори:

 • Русявий. Дуже красиво і привабливо виглядають жінки і дівчата з довгим русявим волоссям. Виглядають волосся в такому кольорі дуже природно і натурально, часом їх дуже складно відрізнити від своїх кучерів, особливо якщо постаратися підібрати найбільш підходящий відтінок.
 • Холодний чорний. Цей колір дуже красиво підкреслює блакить очей і робить локони візуально ще більш пишними і довгими. Довге волосся, пофарбовані в такий колір, можна носити як розпущеним, так і зібраними у високий хвіст. Обидва варіанти зроблять ваш образ ідеальним.
Довге темне волосся
 • Холодний платиновий блонд. Панянки, що володіють довгим волоссям і світлими блакитними очима, можуть поекспериментувати з таким кольором. Найчастіше результат виявляється позитивним.
 • Світлий фіолетовий. Цей колір підходить для людей, які не бояться виділятися в натовпі. Довгі, злегка накручені фіолетові волосся разом з блакитними очима створять неймовірно ніжний образ якоїсь принцеси
 • Золотистий. Цей колір, особливо якщо ваші локони в'ються, підходить для казкового образу просто ідеально. Таке поєднання не залишить байдужим нікого.
Фіолетові волосся
 • Світлий платиновий. Такий відтінок найчастіше вибирають дівчата, які не уявляють себе, ні в якому іншому образі, крім блондинки. Насправді, таке поєднання кольору та довжини волосся з кольором очей воістину можна вважати ідеальним. Однак ви повинні розуміти, що волосся, пофарбовані в такий колір, потребують постійного і ретельного догляду, причому салонного, а не домашнього.
Світла ніжність

Незвичайний колір волосся для блакитних очей: ідеї, фото

Ринок косметики на сьогоднішній день радує нас величезною палітрою кольорів фарб для волосся. Крім звичних для всіх нас чорних, рудих, червоних і білих фарб, зараз можна знайти абсолютно будь-який інший, здавалося б, просто нереальний колір для кучерів.

Блакитноокі дами можуть поекспериментувати, вибравши для себе такі кольори:

 • Темно-зелений. Звичайно, зважитися на такі зміни в зовнішності вкрай складно. Однак, є безліч прикладів того, що цей колір дійсно підходить дівчатам з блакитними очима. До речі, зовсім не обов'язково фарбувати всю довжину волосся в цей колір, особливо, якщо довгі кучері. Зробіть забарвлення волосся в стилі «омбре». Поєднання чорного і темно-зеленого подарують вам абсолютно оригінальний образ.
Незвичайні кучері
 • Синій. Подібний колір підходить жінкам, чиї очі не просто блакитні, а темно-блакитні або навіть сині. Подібне поєднання створює досить ніжний образ. Найкраще колір виглядає на коротких волоссі, але і на довгих виглядає надзвичайно ефектно.
Яскрава блакить
 • Помаранчевий. Цей колір можуть спробувати ті, хто забарвлюється в яскраво-рудий. Різниця буде, звичайно ж, помітна, проте, такий колір додасть ще більше фарб вашої зовнішності. Єдине що, не варто експериментувати з таким кольором тим, у кого є веснянки, особливо у великій кількості.
Помаранчеві волосся
 • Чорно-біле омбре. Цей вид фарбування є досить популярним. Вся справа в тому, що і чорний, і блонд відмінно підходять дівчатам з блакитним кольором очей. Тому таке оригінальне поєднання всіх цих кольорів виглядає просто чарівно.
Чорно-біле омбре

Якщо ви вирішили поекспериментувати з незвичайними квітами для своїх кучерів, поставтеся до цього процесу з усією серйозністю, оскільки в ході таких маніпуляцій ваші локони будуть неабияк страждати. В домашніх умовах успішно і правильно пофарбувати волосся в подібні кольори і техніки практично неможливо, тому краще відвідайте салон або перукарню.

Як бачите, ідей, які можна втілити в життя, величезна кількість. Всі вони досить цікаві й оригінальні. Вибирайте те, що вам по душі і насолоджуйтесь своїм новим образом.

Відео: Колір волосся для блакитних очей