Модні чоловічі стрижки на 2019 рік: назви, модні тенденції, тренди, фото. Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році на середні, короткі та кучеряве волосся, з чубчиком, виголеними скронями, потилицею, ультракороткі, екстремальні: фото. Стрижки чоловічі з

Огляд модних молодіжних стрижок для чоловіків в 2019 році.

Зміст

В цьому році стилісти як не можна постаралися і створили для чоловіків величезна кількість нових і незвичайних зачісок. У цьому сезоні на піку популярності зухвалість, нетривіальність, а також якесь бунтарство. Тому будьте готові змінити свою зачіску і зробити її більш сміливою.

Мода на чоловічі стрижки в 2019 році: модні тенденції, тренди, фото з показів

Моделей стрижок для сильної половини людства величезна кількість. Величезне значення має будова черепа, наявність зайвої ваги і вік. Варто враховувати м'якість локонів і їх слухняність. У цьому році для молоді величезна кількість моделей, які поєднують в собі здавалося б не особливо поєднувані прийоми. В тренді моделі з довгими пасмами, як і раніше заказываемыми залишаються варіанти з довгою чубчиком, а також зі смужкою волосся, яка нагадує ірокез. Завдяки плавному переходу, вдається з однієї стрижки створювати масу цікавих і нетривіальних моделей, які підходять як для клубних вечірок, так і для походу в офіс.

У цьому році також популярні моделі, які поєднуються з бородою. Незважаючи на деяке ослаблення позицій і зменшення популярності бороди, вона все одно є досить затребуваною серед молоді, а також серед людей старшого віку. До бороді підходять зачіски досить пристойної довжини. Це можуть бути як стрижки в стилі боб, бокс, напівбокс, а також звичайне каре.

У моді локони, які обрамляють обличчя. Але такого роду зачіски можуть дозволити собі чоловіка з тонкими і м'якими рисами обличчя. До недавнього часу вважалася ознакою мужності лиса голова, зараз все з точністю до навпаки. Чоловікам рекомендує відрощувати шевелюру, і багато уваги приділяти створенню зачіски, а також і укладанні. Тому в цьому сезоні доведеться відрощувати шевелюру, а також купувати засоби для стайлінгу.

Список самих трендових моделей для представників сильної половини людства:

 • Андеркат
 • Канадка
 • Напівбокс
 • Гаврош
 • Hitler jugend
 • Шапочка
Фото з показів
Фото з показів
Андеркат, чубчики, ірокези
Фото з показів
Стрижки з показів
Мода 2019

Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році на середні волосся: назви, фото

Чоловічі моделі на пасма середньої довжини вимагають досить ретельного догляду, тому що довгі пасма швидко забруднюються, стають сальними. Будьте готові до того, що доведеться за ними доглядати, точно так само, як доглядають за ними дівчата. Вам знадобиться шампунь-бальзам, маски для локонів, а також спеціальні засоби для стайлінгу, які будуть полегшувати процес укладання. Доведеться також обзавестися феном.

Основною перевагою таких моделей є те, що їх можна зробити як класичними, так і більш скуйовдженим. Варіант стрижки дозволяє це зробити. Якщо ви зачешете пасма назад, то отримаєте офісний, класичний і строгий варіант. Якщо ж зберете волосся в пучок, то будете виглядати молодіжно і стильно. Крім того, є можливість при використанні плойки та прасування завити локони або перетворити передню частину, зробити чубок в'ється. Таким прийомом ви можете зробити лоб більш високим, а особа витягнутим. Самими трендовими моделями є:

 • Андеркат
 • Канадка
 • Напівбокс
 • Гранж
Моделі на середню шевелюру
Варіанти на середню шевелюру
Модні варіанти

Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році на короткі волосся: фото

Короткі моделі вибирають шанувальники консерватизму, а також ділові люди, які регулярно зустрічаються з бізнес партнерами. Тому їм необхідно завжди виглядати бездоганно. Але це не означає, що протягом декількох десятиліть вам доведеться носити одну й ту ж стрижку. Зараз існує маса способів урізноманітнити моделі, навіть на короткі пасма. Самим основним прийомом, для того щоб зробити зачіску грайливою, молодіжної, є вистригання скронь, а також області потилиці. В області чубчика пасма залишаються набагато більшої довжини.

Доглядати за такими зачісками зовсім нескладно. Вони вимагають мінімальної кількості засобів для стайлінгу і часу. Тому вранці ви дозволите собі довше повалятися в ліжку. Відносно коротких моделей, то популярними є стрижки «під машинку». Тобто на всій площі голови довжина пасм однакова. Це не означає що зачіска нудна. Ви можете урізноманітнити її виголеними ділянками, експериментувати з скронями і чубчиком, а також з областю потилиці.

Короткі моделі
Короткі варіанти
Короткі варіанти

Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році на кучеряве волосся: фото

Кучері вимагає ретельного догляду, а також використання засобів для стайлінгу. Тому нудьгувати з такою шевелюрою вам не доведеться. Але зате ви можете скористатися великою кількістю варіантів укладок. Ви можете експериментувати зі своїми кучерями. Справа в тому, що завдяки різноманітним стрижок, ви зможете зробити образ як класичним, діловим, так і молодіжним, а також грайливим. Варіантів стрижок на кучері велика кількість.

Якщо ви любите довгі волосся, перукарі рекомендують скористатися звичайним прийомом драбинкою. Тобто градуюванням з укорочуванням пасом у овалу обличчя, і поступовим їх збільшенням донизу. Крім того, має місце і пошарова стрижка, коли залишається шапочка, нижня частина пасм більшої довжини. Необхідно враховувати, що вам доведеться за допомогою гелю, мусу або воску витягати пасма, щоб вони виглядали живими, натуральними, а також доглянутими.

Але це не значить що кучеряве волосся необхідно обов'язково відрощувати. Можна зробити стильну стрижку і на короткі кучеряві пасма. З цією метою можна скористатися відомими варіантами, тобто боб або каре, можливо напівбокс або бокс. Відмінними є варіанти на основі модних зачісок, які стали популярні кілька років тому, це стиль гранж і андеркат.

Кучері
Кучері
Кучері

Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році з чубчиком: фото

Чубок в чоловічих стрижках дуже часто комбінують з виголеним потилицею, а також областю у скронь. Виглядає це досить цікаво. При цьому роблять плавний перехід від найбільшої довжини до самої маленької, у напрямку від маківки до потилиці. Найцікавіше що варіанти з чубчиком досить функціональні, тому як їх можна укладати різними способами. Застосовуючи засоби для стайлінгу, можна зачесати назад, чи трохи завити чубок, зробити її стирчить, грайливою. Таким чином вдасться доповнити образ як для вечірки, так і для походу в офіс.

Чубчик
Чубчик
Чубчик

Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році з поголеними скронями: фото

Вибриті віскі відмінно поєднуються з майданчиком, або з такою зачіскою, як гаврош. В тренді андеркат, який передбачає подовжені пасма в районі лоба. Їх можна зачісувати різними образами. Вибриті віскі часто поєднують з більшою довжиною в області верхівки, тобто до половини виголюють волосся, решту підстригають. Вона може бути досить довгої. Особливо симпатично такі стрижки виглядають на локонах і кучерявого пасмах.

Незвичайні моделі
Незвичайні варіанти
Незвичайні варіанти

Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році з виголеним потилицею: фото

Вже кілька сезонів поспіль у тренді голений потилицю, як серед жінок, так і серед чоловіків. Він здатний урізноманітнити навіть саму класичну зачіску. Нижче представлені найбільш трендові варіанти.

Модні моделі
Модні варіанти
Модний варіант

Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році з проділом: фото

Багато перукарі навіть і не підозрювали, що їх стрижки будуть носити таким чином, розділяючи проділом, але зараз цей штрих став основним акцентом зачіски. Він надає певної завершеності стрижці. Часто поєднують з андеркатом, а також гранжем.

Проділ
Проділ
Проділ

Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році з волоссям тому: фото

Цього року варіант вважається найбільш популярним. Але перед тим як зважитися на подібну модель, необхідно враховувати, що вам доведеться придбати деякі засоби для стайлінгу, бо як прядки самі по собі не будуть так лежати. Їх потрібно таким чином укладати. Справа в тому, що така зачіска не підійде чоловікам, у яких дуже жорсткі прядки, або доведеться відрощувати велику довжину щоб під власною вагою вони могли нормально лежати, у напрямку до області потилиці. Найчастіше для створення таких укладок використовується гель для волосся, мус. Найчастіше використовується фен під час сушіння, а також кругла щітка, яка надає обсяг, якщо ви будете піднімати локони під час сушіння, і заводити їх назад.

Моделі 2019
Моделі 2019
Моделі 2019

Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році екстремальні: фото

Екстрім
Екстрім
Екстрім

Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році креативні: фото

Креатив як завжди в моді, бородою та довгим чубом вже нікого не здивуєш. Тому як це стало майже традицією, і так як у всіх. Тому багато молоді люди прагнуть відмовлятися від бороди, виглядати креативно і незвично. Нижче представлено кілька трендових моделей.

Креатив
Креатив
Креатив

Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році асиметричні: фото

Асиметрія завжди в моді, незалежно від того, якого роду моделі популярні. Їх можуть собі дозволити молоді чоловіки з досить тонкими рисами обличчя, яким все йде. Але це не означає, що не варто експериментувати чоловіків більш старшого віку. Це дозволить відійти від консерватизму і урізноманітнити класичний варіант.

Асиметрія
Асиметрія
Асиметрія

Самі модні молодіжні чоловічі стрижки в 2019 році: фото

Серед молоді найпопулярнішою є стрижка андеркат. Навіть люди, яким вона не дуже йде, все одно прагнуть підстригтися саме таким чином. Бо як довгі пасма допомагають витягнути овал обличчя, зробити його більш худорлявим, мужнім. Часто поєднується з бородою або тунелями у вухах.

Молодіжні моделі
Молодіжні моделі
Молодіжні моделі

Стрижки Боб, Каре: чоловіча мода 2019, фото

Боб каре — всім відома класична стрижка, але в цьому році вона виглядає нетривіально, незвично. Бо поєднується з голеними ділянками в області вух, потилицю, а також з можливою градуюванням, драбинкою, филировкой. Нижче представлені цікаві молодіжні моделі.

Боб, Каре
Боб, Каре

Стрижка Їжачок: чоловіча мода 2019, фото

Такого роду моделі підійдуть чоловікам, у яких не так багато шевелюрою на голові, вони не можуть собі дозволити зачіски в стилі гранж, андеркат. Їжачок дозволить приховати деякі залисини, а також ділянки, на яких дуже невелика кількість пасм.

Їжачок
Їжачок
Їжачок

Стрижка Андеркат: чоловіча мода 2019, фото

Такого роду стрижка вже протягом трьох років вважається трендової, і найчастіше замовляється серед молоді і чоловіків у віці. Але справа в тому, що для такої стрижки необхідно деякий час відрощувати пасма, для того щоб вони добре вкладалися, необхідна достатня довжина.

Виникла модель стрижки Андеркат більше 100 років тому. Її оцінили британські військові. Прядки залишалися довгими, але не заважали, так як їх можна було зібрати в хвіст на маківці.

Андеркат

Модель Андеркат не підійде:

 • Чоловікам у віці. Трендова зачіска дуже динамічна і підійде молодим і активним людям.
 • Чоловікам з неслухняними пасмами. Дуже складно впоратися з кучериками. Вони погано піддаються укладанню, стирчать.
 • Представникам класики. Подібного роду експерименти із зовнішністю не поєднуються з класичними костюмами
Андеркат
Андеркат
Андеркат

Стрижка Італійка: чоловіча мода 2019, фото

Італійка — це звичайний варіант з градуюванням, який передбачає пошарове зрізання пасм. Також варто зазначити, що подібного роду моделі роблять на пасмах, довжиною не коротше передпліч. Найчастіше їх також використовують на кучеряві локони.

Італійка
Італійка
Італійка

Стрижка Пікс: чоловіча мода 2019, фото

Піксі — це стрижка з филировкой, також великою кількістю пасом, які стирчать у різні сторони. Зараз подібного роду стрижки йдуть на другий план. Але їх часто використовують у тому випадку, якщо у чоловіка досить густа шевелюра, її необхідно прорідити. Це робить її більш слухняною, полегшує процес укладання.

Піксі
Піксі
Піксі

Стрижка Британка: чоловіча мода 2019, фото

Британка була популярна в п'ятдесятих роках, але ось уже кілька років вона є дуже популярною як серед молоді, так і серед людей старшого віку. Техніка виконання досить проста. Основним недоліком є те, що загальна довжина пасм повинна становити не менше 10 см. При цьому віскі і потилицю зістригає найчастіше машинкою. У верхній частині голови залишаються пасма, пристойної довжини. Основною перевагою такого роду стрижки є різноманіття способів укладання.

Британка
Британка
Британка

Стрижка Канадка: чоловіча мода 2019, фото

Подібного роду зачіска стала популярною в сімдесятих роках, після візиту в СРСР збірної Канади. У більшості спортсменів була така зачіска. Зараз теж користується популярністю. Характеризується великим обсягом в області чола, а також тім'ячка. При цьому кількість пасом зменшується ближче до потилиці і до вух.

Канадка
Канадка
Канадка

Стрижка бокс: чоловіча мода 2019, фото

Простий варіант, який відрізняється невеликою довжиною, приблизно 3-4 див. Але це не означає, що ви будете виглядати зовсім просто. Бокс в поєднанні з цікавою зовнішністю може зрадити якоїсь брутальності і мужності, серйозності. Основна перевага у тому, що модель відкриває обличчя і дозволяє виділити широкі вилиці, а також масивне підборіддя.

Бокс
Бокс
Бокс

Стрижка напівбокс: чоловіча мода 2019, фото

Це теж варіант на короткі пасма, який підійде серйозним чоловікам, які віддають перевагу високий темп життя. Бо як укладати подібного роду зачіску немає необхідності. Виглядає вона завжди стильно, модно і незвично.

Напівбокс
Напівбокс
Напівбокс

Стрижка Теніс: чоловіча мода 2019, фото

Це універсальний варіант, який дозволяє регулювати довжину волосся. Тим самим створюючи обсяг, легку недбалість. Варто відзначити, що це один з варіантів андерката. Правда це стрижка виконується за дещо іншими правилами. В цілому зовнішній вигляд дуже нагадує пасма назад.

Теніс
Теніс
Теніс

Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році на тонкі волосся: фото

Основним недоліком тонких волосся є складність у підборі зачіски, тому вона повинна бути максимально об'ємної, з можливістю укладання. Тому ідеально підійде для людей, які люблять андеркат. За допомогою гелю, а також пінки вдасться надати додаткового обсягу і витягнути верхню частину обличчя. Що дозволить надати йому правильної форми.

Моделі для тонких прядок
Моделі для тонких прядок
Моделі для тонких прядок

Наймодніші чоловічі стрижки в 2019 році для повних чоловіків: фото

Основна складність в тому, що у таких чоловіків досить масивна нижня частина, а також можлива наявність другого підборіддя, чітко виражених великих щік. Щоб якось компенсувати подібного роду недоліки особи, необхідно уникати дуже об'ємних стрижок. Але це не означає, що ви не зможете насолодитися андеркат, або іншими модними зачісками.

У цьому сезоні дуже добре поєднується велике обличчя з подібною моделлю. Другий підборіддя можна приховати за допомогою бороди, а також вдалої стрижки. Рекомендуємо вам звернутися до стиліста, який допоможе усунути або приховати недоліки обличчя, зробити його більш витягнутим і худорлявим.

Моделі для повних
Моделі для повних
Моделі для повних

Як бачите, в цьому році мода досить різноманітна і незвичайна. Тому виглядати модно і добре зможе як молодь, так і люди зрілого віку.

ВІДЕО: Моделі чоловічих стрижок 2019