Дюфалак — приймати до їди чи після? Коли пити Дюфалак — вранці або ввечері?

Дюфалак дозволяє позбутися від запорів, але у пацієнтів часто виникають питання з приводу часу прийому препарату. Давайте дізнаємося, коли це можна робити — до або після їжі.

Дюфалак являє собою лікарський препарат, який застосовується при виникненні запорів і для очищення кишечника перед різного роду маніпуляціями. Докладно про те, коли призначається Дюфалак, його дозування, протипоказання та побічні дії ви можете дізнатися у статті за посиланням, а ми відповімо на хвилююче багатьох питання — коли його приймати до або після їжі?

Дюфалак — приймати до або після їжі: інструкція

Дюфалак — до або після їжі?

Згідно інструкції, Дюфалак необхідно приймати лише раз в день і робити це краще під час їжі. Його дозволяється змішувати з різними рідинами, наприклад, простою водою або соком. Це обумовлено тим, що при проникненні в організм разом з їжею, ліки швидше доходить до товстого кишечника. А рідина робить проносне дію краще і м'якше.

Найкращим часом для прийому Дюфалака є сніданок. Це дасть можливість нормалізувати стілець, і він буде дорівнює однаковим тимчасовим проміжкам. Якщо лікар призначає прийом в обідній час, і потім його треба пити в цей час. Допускається прийом Дюфалака до їжі один раз з дотриманням проміжків часу.

Важливо відзначити, що ліки досить солодкий смак. Він настільки нудотний, що не кожен може його випити. Так що краще всього запивати Дюфалак водою або розбавляти нею. Ще потрібно знати, що максимальний ефект досягається при вживанні рідини в нормальних кількостях. Норма для дорослих становить 1-1,5 літра в день, а для дітей до 2 літрів. Якщо пити ще більше, то це пом'якшить стілець. Даний факт завжди приймається в розрахунок при зміні дозування препарату.

Деяким може не вистачити однієї дози, прийнятої з самого ранку. Запор може все одно не йти. У таких випадках краще взяти потрібну кількість за два рази — зранку і ввечері. Не варто забувати, що доза та курс прийому повинна контролюватися лікарем, щоб не було шкоди для здоров'я.

Відео: Як правильно приймати «Дюфалак» при запорах дорослими і дітьми?