Підбірка найкращих фільмів про кохання, весілля: дивитися онлайн, список, опис сюжету. Російські, індійські, американські, зарубіжні фільми, комедії про любов, весілля: найкраща підбірка, список

Стаття пропонує вам великий вибір фільмів на весільну тематику. тут ви відкриєте для себе, як комедії, так і мелодрами.

Зміст

Кращі американські весільні фільми: список

Одна з найпопулярніших американських картин про весілля – «Трошки одружені». Історія розповідає про те, як двоє закоханих намагаються влаштувати для себе ідеальну весілля, зробити найкраще свято в їхньому житті, але у них ніяк не виходить. Весілля для них стала непідйомним вантажем. Фільм виглядає на одному диханні» тільки тому, що сюжет насичений смішними сценами, де в організацію заходу втручаються «зайві» люди, настирливі родичі і проблеми.

Кадр з фільму

Відео: «Трошки одружені: трейлер»

Смішна жіноча комедія про неймовірну історію кохання «27 весіль». Історія розповідає про одній чарівній молодій дівчині – організатора весіль. Справа в тому, що зробивши 27 чужих весіль, вона так і не має можливості зіграти свою. Головна героїня завжди знаходить слова підтримати своїх клієнток і часто виступає в ролі подружки нареченої (навіть на двох весіллях одночасно). Вся ситуація повністю змінюється тоді, коли один журналіст вирішується написати статтю в журналі про «вічної подружці нареченої».

Кадр з фільму

Відео: «27 весіль: трейлер»

Класична американська історія кохання радує глядача у фільмі «Весільний переполох». Історія розповідає про милою і талановитій дівчині Мері – організатора весіль. Вона чудово розбирається в своїй справі, але не має особистого життя і серйозних відносин. Доля приготувала їй приємний подарунок – зустріч зі Стівом. Мері тут же розуміє, що вперше за довгий час закохалася, але, на жаль, дізнається про те, що Стів – наречений її заможною клієнтки.

Кадр з фільму

Відео: «Весільний переполох: відрізок фільму»

Смішна весільна комедія «Війна наречених» розповідає глядачеві про історію життя і дружби двох молодих успішних дівчат. Про ідеальне весілля ці подружки мріяли з дитинства. На щастя, їм практично одночасно зробили пропозицію їх улюблені. Все б було добре, якби організатори помилково не поставили їх весілля в один день. Між головними героїнями виникає сварка із-за нерозуміння і тепер кожна вирішує зіпсувати весілля своєї подруги.

Кадр з фільму

Відео: «Війна наречених: трейлер»

Один з кращих американських фільмів на весільну тематику – «Знайомство з батьками». Історія розповідає про те, як молода пара знайомитися з батьками дівчини і одночасно святкувати весілля її сестри. На жаль, головний герой Грег, не припав до смаку батькові нареченої (колишньому працівнику ЦРУ) і той прирікає його на безліч випробувань.

Кадр з фільму

Відео: «Знайомство з батьками: трейлер»

Кращі зарубіжні весільні фільми: список

Класичний весільний добрий фільм «Весілля на Різдво». Історія розповідає, як двоє закоханих хочуть зв'язати себе узами шлюбу саме в Різдвяні свята. Свято для них дуже символічним, адже саме тоді вони познайомилися.

На жаль, Емілі змушена виїхати у відрядження і всі організаційні моменти обрушуються на Бена. Здавалося б, все можна вирішити, але доля готує молодій парі неприємний «сюрприз» і рейс Емілі відкладається із-за поганих погодних умов.

Відео: «Весілля на Різдво: трейлер»

Класичний «весільний» фільм з Джулією Робертс у головній ролі – «Весілля кращого друга». Сюжет фільму цікавий – два кращих друга (дівчина і хлопець) сперечаються між собою про те, що якщо протягом п'яти років їх особисті життя ніяк не налагодяться, вони самі одружаться.

За волею долі, кращий друг Джулі (головної героїні) зустрічає любов і одружується на ній. До цього моменту вона зрозуміла, що любить його і не готова ділити з іншою жінкою. Але чи зможе Майкл (той самий друг) зробити важливий вчинок заради неї?

Відео: «Весілля кращого друга: трейлер»

Старий американський фільм «Батько нареченої» — це добра сімейна комедія, яка розповідає глядачам чергову історію підготовки до весілля. Доля зводить події так, що організація виходить не самою вдалою, а сам батько нареченої не може прийняти те, що його дочка вже виросла і виходить заміж. Погіршують ситуацію надмірні весільні витрати. Яким же несподіваним буде фінал фільму, коли всі будуть щасливі, крім самого батька нареченої.

Відео: «Батько нареченої: відрізок фільму»

Стара американська історія кохання у фільмі «4 весілля і одні похорони» розповідає про одного англійця на ім'я Чарльз, який вже встиг розчаруватися у відносинах. На щастя, він зустрічає Керрі – американку, яка повністю змінюють його світогляду. Фільм насичений подіями, в яких встигаю одружитися друзі і вмирати близькі, фінальна весілля належить головним героям.

Відео: «Чотири весілля і одні похорони: відрізок фільму»

«Моє велике грецьке весілля» — фільм розповідає про життя «американських» греків, почитали свої традиції. Тула – молода дівчина гречанка, закохується в американця Іена. Через довгі суперечки, батько все-таки приймає Іена в сім'ю і дає згоду на шлюб. Фільм насичений безліччю смішних моментів, які трапляються з головними героями під час організації і проведення весілля.

Відео: «Моє велике грецьке весілля: трейлер»

Всім відома комедія і мелодрама «наречена-Втікачка», мабуть, кращий зарубіжний фільм даної тематики. Тут картина відає глядачам історію Меггі – вродливої молодої дівчини, яка заручається черговий раз з хлопцем, але не знаходить у собі сили вийти за нього заміж і тікає. З Меггі знайомиться журналіст Айк, який згодом закохується в неї і робить їй пропозицію, в надії що вона не втече.

Кадр з фільму

Відео: «наречена-Втікачка: повний фільм»

Кращі старі російські весільні фільми: список

Багатьом відомий такий старий радянський фільм, як «Весілля в Малинівці». Фрази з цієї картини розібрані на афоризми, а сценки та жарти не рідко можна почути в повсякденному житті. Просте, але душевне кіно розповідає глядачеві історію про весілля, що відбувається у звичайному селі Малинівка, що на Україні.

У селі Малинівка, змученому громадянською війною, нарешті-то радість – весілля Андрійка і Яринки. Але і тут не все пройшло гладко, на село нападає розбійний банда отамана Таврійського. Отаману сподобалась молода наречена і він вирішує її домагатися. Дівчина тікає в ліс, де зустрічає кінну гвардію «червоних» і просить їх про допомогу. По підступному плану Яринка повинна погодитися на весілля, щоб під час урочистості в село увірвалися «червоні» і напали на розбійну банду.

Відео: «Весілля в Малинівці: повний фільм»

Смішна класична комедія «За двома зайцями» — це забавна історія знайомства, шалений розвиток подій і безліч гумористичних моментів у фільмі. Модник цирульник – Голохвастов програє гроші в картковій грі і щоб хоч якось поправити своє становище, придумує одружитися на багатій» нареченій.

На щастя, він знаходить собі відповідну пасію – Проню Сірко, якій батьки обіцяють велике придане. Все б було добре, але Голохвастов несподівано закохується молоду і бідну красуню Галю. Низка невдач і інтриг переслідує головного героя, по мірі того, як йдуть підготовки до весілля. У свою чергу, мати Галі вже посватала його своїй дочці насильно, але все вирішить день весілля.

Відео: «За двома зайцями: повний фільм»

Радянський фільм «Повторне весілля» — це радянська мелодрама, головну роль в якій грає відомий актор А. Миронов. Сюжетна лінія дуже проста – чоловік, перебуваючи у шлюбі ось уже п'ять років, несподівано закохується в іншу молоду жінку і кидає дружину. Через деякий час він розуміє, що помилився і повертається в сім'ю, де його приймають. Ліда ж, та сама молода дівчина, не може це прийняти і її вчинок призводить до трагедії.

Відео: «Повторне весілля: повний фільм»

Ще один старий російський фільм «Весілля», де головна роль належить світовий жінці – Фаїні Раневській. Картина є екранізацією одного з творів Чехова – «Міщани Жигаловы». Сюжетна лінія проста і незрозуміло одночасно – головний герой, чиновник, вмовляє вийти заміж дочку поміщиків, але весілля грати він зовсім не має наміру.

Відео: «Весілля: повний фільм»

Кращі нові російські весільні фільми: список

«Золота наречена». Фільм знятий в 2014-му році і представляє глядачеві історію про молоду дівчину на ім'я Надія. Вона збирається вийти заміж за коханого чоловіка і всі підготовки до весілля вже завершені: сукні, запрошення, банкетний зал. Доля підносить Надії неприємний «сюрприз» — зрада нареченого. Розчарована в житті, вона відправляється в село до рідної тітки там шукати розради. Щоб «влаштувати життя» племінниці, її турботлива родичка пускає чутка по селі, що Надя – вдова мільйонера і тоді на молоду дівчину злітається безліч «женихів» з округи.

Відео: «Золота наречена: фільм»

Ще один цікавий фільм про весілля «Дозвольте тебе поцілувати...батько нареченої». Фільм є продовженням і другою частиною стрічки «Дозвольте тебе поцілувати...на весіллі». Події в цьому кіно відбуваються через кілька років і розповідають читачеві про Власова – військовослужбовці. Тепер він вже пенсіонер і спокійно відпочиває на дачі. В гості до чоловіка приїжджає дочка і не одна, а з «новим» закордонним нареченим. Фільм відкриває глядачам багато смішних моментів про організацію весілля.

Відео: «Дозвольте тебе поцілувати...батько нареченої»

Цікава сучасна кінострічка «Мамо, я одружуюсь!» представляє глядачам історію Тетяни, яка багато років пропрацювала в Загсі. Все життя для неї – це турбота про сина Дмитра. Жінка все спланувала і її плани різко зруйнувалися, коли син заявив, що хоче одружитися! Тетяна відразу ж починає будувати підступні плани, щоб зруйнувати цю весілля.

Відео: «Мамо, я одружуюсь!»

Ще одна сучасна весільна комедія «Гірко!» з Сергієм Свєтлаковим у головній ролі. Особливість фільму в тому, що актор зіграв самого себе. Вся сюжетна лінія розгортається навколо двох молодят, які переживають безліч випробувань в організації та святкування весілля. Всі проблеми походять від однієї людини – батька нареченої і тоді «молоді» вирішують піти наперекір всім.

Відео: «Гірко!»

Кращі індійські весільні фільми: список

«Любов і зрада» — індійський фільм, в якому розповідається складна історія сім'ї Мальхотра. Протягом 40 років шлюбу батьки нічого не шкодували для своїх синів, віддавали їм усе і ростили з любов'ю. Кожного свого сина вони зуміли одружити на гарній дівчині, але коли стали старі – залишилися не потрібні своїм дітям, захопленим тільки власними сім'ями.

Відео: «Любов і зрада: фільм»

«Доля в твоїх руках» — фільм розповідає історію життя Джона (молодого чоловіка та найманого вбивці). У нього немає свого особистого життя, а є лише робота. Одного разу йому потрапив замовлення вбити всю родину, але зустрівшись поглядом з дочкою «замовленого» людини, він не зміг здійснити справу, бо закохався в неї і захотів знайти з нею щастя.

Відео: «Доля в твоїх руках»

«Любов без слів» — старий багатий старий забажав одружитися на молодій дівчині Гаурі. Обманним шляхом йому вдалося умовити її, надіславши фото свого німого слуги. В день весілля наречена дізнається про обман і з допомогою того ж глухого слуги біжить в ліс, де сподівається надійно сховатися від старого. Двоє молодих людей закохуються один в одного, але Раджа – старий, їх знаходить і забирає дівчину в полон.

Відео: «любов без слів: фільм»

«Дорога» — у цій історії йдеться про молоду дівчину, дочку відомого власника фабрики і впевненою в собі жінки – Шитал. Одного разу вона вступає в суперечку з простаком Раджем і не помічає, як залишається «в дурнях». Помститися простакові вона вирішує оригінальним способом – вийти за нього заміж і «загнати під каблук», принизивши перед усіма.

Відео: «Дорога: фільм»

Кращі весільні комедії: список

Смішна сучасна американська комедія «Одного разу у Вегасі» з світовими акторами Камерон Діаз і Ештон Катчер – це запаморочлива історія знайомства двох молодих людей в місті «гріха і спокуси». Джой та Джек провели разом божевільну ніч, а прокинувшись вранці виявили, що одружені.

Вранці ця ідея здалася їм не найбільш вдалою і зізналися одне одному, що шкодують про це. Однак після цього вони згадують, що виграли вчора великий джек-пот. Вони вирішують розлучитися і забрати свої частки. Але Вегас не дозволить зробити все так просто і, зрештою, молоді люди розуміють, що любов набагато дорожче грошей.

Відео: «Одного разу у Вегасі: трейлер»

Ще одна смішна комедія на весільну тематику про Вегас «дівочі посиденьки у Вегасі». Це дуже жіноча історія «відпочиваючих» молодих дівчат, які намагаються проводити свою подругу в щасливе заміжжя. Як вважає традиція, дівич-вечір проходить у місті, яке ніколи не спить» — Вегасі. За організацію свята і всі клопоти береться Енні, забуваючи про всі проблеми, які є у неї в житті. Протягом всієї картини з дівчатами відбувається безліч курйозних моментів, в яких неможливо стримати сміх.

Кадр з фільму

Відео: «дівочі посиденьки у Вегасі: трейлер»

Не менш популярний і прославлений фільм, у продовження тематики, називається «Мальчишник у Вегасі». Ця історія про те, як 4 друга вирушили в Вегас святкувати одруження свого друга. Як і передбачає «місто гріхів», тут вони відриваються на повну протягом ночі і зранку виявляють безліч змін, таких як: вибиті зуби, татуювання на обличчі і найголовніше – втрата нареченого!

Відео: «Мальчишник у Вегасі: трейлер»

Кращі фільми про весільну подорож: список

«Заміж за три дні» — головна героїня фільму дізнається про старих шотландських легендою, яка говорить: «раз в 4 роки, у високосний день 29 лютого жінки мають право робити пропозицію чоловікам, а ті не мають права їм відмовити». Слідуючи повір'ям, дівчина відправляється в Шотландію слідом за своїм коханим, який поїхав на семінар. В дорозі вона зустрічає місцевого жителя, якого за гроші просить її гідом, але несподівано один для одного, ці двоє людей закохуються.

Відео: «Заміж за три дні: трейлер»

«Медовий місяць у Лас-Вегасі» — двоє закоханих відправляються в Вегас, щоб там швидко і щасливо одружитися. Доля підносить їм неприємний подарунок і Джек (наречений), програє в казино велику суму грошей. У Джека немає іншого варіанту, як погодитися віддати свою наречену на вихідні «на прокат». Після прийнятого рішення, він відразу ж передумує і їде за коханою на Гаваї.

Відео: «Медовий місяць у Лас-Вегасі»

«Дівчина моїх кошмарів» — головний герой Едді успішний у бізнесі, але не щаслива в коханні. Близькі «посватали» йому наречену і Едді вирішив не опиратися, пускаючи все на самоплив, вони одружилися. Весілля пройшло добре, а ось весільна подорож «відкрило йому очі», показавши, що поспіх буває шкідливою.

Відео: «Дівчина моїх кошмарів»

«Сутінки: Світанок» — роман вампіра і дівчата закінчується красивою і ошатною весіллям. Після урочистості пара їде в романтичну подорож на острови, де проводить щасливий медовий місяць. Під час подорожі Белла раптово виявляє, що вагітна і це є початком серйозних проблем, адже плід всередині неї – не людина.

Відео: «Сутінки Світанок: уривок»

Краще фільми про любов і весілля: огляд

Фільм «Непрохані гості» — це історія двох друзів, які по суті є завзятими любителями свободи і холостяками. Вони мають дуже цікаве захоплення – проникати на чужі весілля і заводити там знайомства з дівчатами заради «інтимного продовження» і смачного частування. Після «свята життя» хлопці просто тікають під ранок. Але, що ж буде з головними героями, коли несподівано для себе вони зустрінуть тих дівчат, які підкорять серця?

Відео: «Непрохані гості: трейлер»

«Дитина Бріджит Джонс» — це завершення історії «Щоденників Бріджит Джонс». У фільму головна героїня нарешті вирішується на важливий крок – завести дитину. І все було б чудово, якщо б вона знала хто батько, адже в ті дні, коли відбулося зачаття, вона була з двома чоловіками. У боротьбі за її серце перемагає її перша любов і нарешті Бріджит виходить заміж.

Відео: «Дитина Бріджит Джонс: фільм»

«Знову ти» — кумедна історія молодої дівчини, яка була в дитинстві «гидким каченям» і змогла перетворитися на прекрасного лебедя. Вона їде в рідне місто, щоб відсвяткувати разом з сім'єю весілля старшого брата. Яке ж було її здивування, коли в братовій вона розпізнала свою шкільну кривдницю.

Відео: «Знову ти: трейлер»