Красивий плакат на День народження коханої, дружини своїми руками: шаблони, ідеї, фото. Як зробити гарний плакат на День народження коханій, дружині з побажаннями, фотографіями, з солодощів?

Ідеї незвичайних і яскравих плакатів на день народження коханої жінки перераховані в даній статті.

Зміст

Красивий плакат на День народження улюбленої своїми руками: шаблони, ідеї, фото

Порадувати кохану жінку в її свято чоловік може з допомогою яскравого і барвистого плаката. Це вельми незвичайний, але дуже популярний спосіб залишити приємні враження і подарувати те увагу, якого від вас чекають. Плакат — це листівка, тільки велика і кріпиться на стіну для загального огляду. Чим більше часу ви витратите не його створення, тим краще і вище оцінять вашу працю.

ЦІКАВО: Якщо ви хочете порадувати вітальним плакатом не лише свою кохану, вам слід ознайомитися з рекомендаціями щодо створення плаката мамі та бабусі, тата і дідуся, сестри або подруги, коханому чоловікові або другові, братові. Так само є багато прикладів створення дитячих плакатів для дівчаток і хлопчиків.

Якихось особливих правил щодо створення плакату немає, але у вашій роботі можуть бути присутні такі елементи, як:

  • Написані побажання — від руки або роздруковані, великим красивим шрифтом, фарбами або маркерами, великі чи маленькі, але душевні.
  • Компліменти — їх люблять абсолютно всі жінки і тому улюблену не слід обділяти по частині красивих слів.
  • Вірші — їх так само можна роздрукувати на принтері, або ж вручну переписати, скласти самостійно. Вірші мають, або поздоровляти з днем народження, або оспівувати красу жінки.
  • Фотографії — найяскравіші і важливі моменти, зафіксовані на фото, одиночні, парні або сімейні фото.
  • Вирізки і картинки — вони зможуть доповнити ваш плакат, або підтримати певну тематику. Вирізки можна взяти з журналів, газет, скачати картинки з інтернету.
  • Солодощі — це одна з улюблених частин вітального плаката для жінок, адже прекрасна стать дуже любить ласувати смачними і «забороненими» плодами, а в день народження можна все!
  • Сюрпризи — мініатюрні подарунки, сувеніри, конверти з записочки або квитками, сертифікатами (спа, манікюр, перукар, масаж і т. д.), грошима і всім тим, на що у вас вистачить фантазії!
  • Прикраси — тут мова йде про декоративної обробки плаката: штучні квіти, прикраси з гофрованого паперу, повітряні кулі, блискітки і багато іншого!

Ідеї для створення плаката коханої жінки:

Плакат з вітальними написами, віршами і красивими фото — просто і ефектно
Плакат, намальований своїми руками в жартівливій формі
Різні види плакатів для коханої жінки, зроблені своїми руками
Малюнок на плакаті своїми руками фарбами
Плакат для роздруківки на комп'ютері

Красивий плакат на День народження дружині своїми руками: шаблони, ідеї, фото

Те, яким повинен бути вітальний плакат, вирішуєте лише ви. Заздалегідь сплануйте свою роботу і час і в залежності від цього на чернетці зробіть попередній начерк. Це допоможе вам подумки уявити готовий виріб, усунути недоліки і зрозуміти, що вам потрібно: прикраси, фарби, фломастери, картинки, солодощі.

Перегляньте вже готові роботи і виберіть приклад плаката, найбільш влаштовує вас. Якщо кріпите фотографії коханої, вибирайте тільки ті знімки, які їй подобаються (приклеїти «невдале» фото на загальний огляд — велика помилка). Плакат бажано робити в таємниці, щоб ваша дама не знала про сюрприз і могла йому дійсно зрадіти.

Готовий виріб слід повісити в будинку на самому видному місці, щоб будь-який гість, що приходить в будинок, оцінив вашу роботу і ваш знак уваги коханій жінці. Не полінуйтеся прикрасити кімнату, в якій вішаєте плакат: зробіть квіти і прикраси з гофрованого паперу, повісьте прості або фігурні кульки, можете навіть зробити цифри, що позначають вік жінки (якщо вона, звичайно, не образиться).

Приклади готових робіт та шаблони:

Плакат у вигляді чорно-білого колажу з фото
Плакат, де закінчують фрази назви солодощів
Плакат у вигляді колажу «Освідчення в коханні»
Приклад плаката з вирізок і картинок
Шаблон для вітального плаката (вставити фото)
Шаблон для роздруківки або срисовывания плаката
Оригінальний плакат для коханої на день народження, шаблон

Як зробити плакат на День народження коханої, дружини солодощів?

Будь-яка жінка здатна оцінити плакат, зроблений не тільки з привітань, але і з солодощів. Це не тільки приємний, але і смачний сюрприз. Крім того, ласощами (приклеєними на плакат з допомогою двостороннього скотча), можна балувати себе далеко не один день і це одна з явних переваг вітального плаката. Вибір «смачненького», їх розташування і фрази на плакаті повинні писатись тільки вами. Дизайн плаката залежить тільки від ваших переваг і фантазій.

Приклади готових «смачних» плакатів для коханої:

Великий плакат з «солодкими» побажаннями своїми руками
Плакат-папка в подарунок з подарунками та солодощами, варіант № 1
Плакат-папка в подарунок з подарунками та солодощами, варіант № 2
Солодкий плакат коханої
Солодкий плакат на ювілей

Як зробити плакат на День народження коханій, дружині з фотографіями і побажаннями?

Порадувати кохану жінку у вас вийде навіть простим плакатом з приклеєними фото. Для цього навіть можна використовувати не ватман і клей, а комп'ютерну програму, де ви самі налаживаете фон і знімки, а принтер друкує вам якісне зображення.

Приклади готових плакатів:

Вітальний плакат з фото, зроблений на комп'ютері
Простий плакат з приклеєними фото
Великий фото колаж на стіну для коханої
Красивий плакат із зізнаннями й фото для дружини

Що написати на плакаті з Днем народження коханої, дружини, які побажання та поздоровлення?

Як говоритися, «жінки люблять вухами» і тому важливо підібрати дійсно красиві слова для того, щоб написати на плакаті. Ви може це зробити вручну, можете роздрукувати готові вірші або фрази. Скористайтеся запропонованими красивими рядками:

Вірші на плакат, приклад № 1
Вірші на плакат, приклад № 2
Вірші на плакат, приклад № 3
Вірші на плакат, приклад № 4
Вірші на плакат, приклад № 5
Вірші на плакат, приклад № 6
Вірші на плакат, приклад № 7
Вірші на плакат, приклад № 8

Як придбати на Алиэкспресс шаблон для плаката на День народження коханої, дружини?

Якщо ви хочете зробити свято своєї дружини або коханої яскравим і насиченим, вам стане в нагоді не тільки барвистий вітальний плакат, зроблений своїми руками, але і деяка атрибутика урочистості. На щастя, сучасний інтернет магазин Алиэкспресс, пропонує вам великий каталог товарів для святкування дня народження Тут ви зможете знайти не тільки шаблонів плакатів і барвисті банери на стіну, але так само і прапорці, повітряні кулі, прикраси для будинку і святкового торта.

Відео: «Подарунки своїми руками коханої»