Що робити, якщо у чоловіка багато друзів жінок? Як вести себе з подругами і коли варто хвилюватися?

Не завжди чоловік має багато друзів чоловіків. Часом, в його оточенні буває багато жінок. І як бути в такому випадку? Варто йому вірити чи треба задуматися? Давайте розберемося в цьому та інших питаннях.

Скільки людей, стільки й думок. Щодо дружби між чоловіком і жінкою давно ведуться суперечки. Хто-то вважається, що такого не буває, а хтось упевнений, що хлопець і дівчина цілком можуть дружити без сексуального підтексту. Так, звичайно, кожній жінці хочеться, щоб серед друзів коханого були тільки чоловіки. Але як бути, якщо замість цього у нього в друзях одні жінки? Давайте розберемося, чи варто панікувати з цього приводу і як себе вести.

Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Різностатева дружба

Ось тільки нерідко жінки стикаються з такою ситуацією, що у благовірного багато подружок. При цьому, коли це розкривається, виявляється вже запізно, адже відносини вже зав'язалися і розривати їх не хотілося б. Незважаючи на це погані думки починають лізти в голову і з'являється ревнощі, тривожність і починаються підозри. Це все буде рости ще й з причини громадської думки, що чоловіки завжди змінюють, а самотні дівчата настільки хочуть знайти щастя, що руйнують чужі сім'ї.

Це занепокоєння можна назвати цілком виправданим, тому що сьогодні заміжжя не є приводом для того, щоб не заводити коханок і не розлучатися. У чоловіка завжди є можливість знайти іншу і кинути дружину навіть з дітьми. Та й трагедією це багато хто не вважають.

Питання про дружбу чоловіків і жінок завжди залишається актуальним, особливо для тих, хто вже з цим стикався. Швидше за все, причина в тому, що нас з дитинства навчають тому, що різностатевій дружби не буває.

Що робити, якщо у чоловіка багато жінок друзів?

У нього багато подруг
 • Подруга з минулого

Вони знайомі мало не з дитячого саду. Вона завжди йому допомагала в навчанні, давала списувати, підтягувала і взагалі, якщо б не вона, то чоловік зараз був би яким-небудь вантажником, а не менеджером великої компанії. Стара подруга — це дуже неприємна суперниця, тому що вона знає вашого улюбленого краще вас. Може бути ваше щастя будується завдяки їй може вона дала пораду, що варто вибрати вас. Замість того, щоб з нею сваритися, краще подружитеся. Спробуйте знайти щось спільне, поговорити, подружитися.

 • Колега по роботі

Улюблений буває з нею частіше, ніж з вами, тому що він постійно працює. Вони знаходяться в одному офісі, обідають і відвідують корпоративи. Вона гарна і не дурна, а тому у вас прокидається до неї почуття ненависті.

У такій ситуації не варто йти на поводу в емоцій, а краще ретельно проаналізувати ситуацію. Спочатку дізнайтеся більше про потенційну суперницю. Може вона заміжня, у неї щасливий шлюб. Крім того, спробуйте подружитися з колегами чоловіка і відвідуйте корпоративи. Обов'язково питайте, як у вашого благовірного справи на роботі.

 • Віртуальна подруга
Віртуальна подруга

Іноді у чоловіка раптом стає багато віртуальних подруг. Не обов'язково це коханки, можливо, просто цікаві особистості, коучі, тренера і так далі. Це може вказувати на те, що ви самі приділяєте мало часу коханому. Спробуйте виправити цю ситуацію і займіться чим-небудь разом. Сходіть в кіно, на концерт, на дискотеку або просто запросіть друзів. Можна навіть разом записатися на які-небудь курси.

Іншими словами, вам варто зробити все, щоб реальне життя була для вас обох привабливою і не хотілося занурюватися у віртуальну. Запитайте у нього, що йому подобається у спілкуванні в мережі. Може бути справа дійсно не в жінках, просто так співпало, а ви приділяєте йому мало уваги.

 • Вірна прихильниця

Набагато складніше ситуація, коли жінки навіть не є друзями, а прихильницями. Вони у відкриту говорять, який ваш чоловік хороший, чекають його біля будинку, постійно пишуть sms і телефонують. Можливо, вашому чоловікові й самому неприємно таке увагу, а тому він стає злим і роздратованим.

У такій ситуації ваш чоловік не при чому, це треба просто пережити. Ні в якому разі не лайте чоловіка, намагайтеся його підтримати і не піддавайтеся на провокації. В іншому випадку ви теж можете потрапити в список неадекватних жінок.

 • Колишня дівчина
Колишня дівчина

Спробуйте поговорити з коханою. Запитайте, чому він все ще спілкується з колишньою і скажіть, що вам це не подобається. Запропонуйте розлучитися з минулим життям, щоб не псувати нинішні стосунки, адже не хочеться руйнувати їх з-за ревнощів, страху і тривоги.

Як спілкуватися з подругами хлопця, чоловіка, щоб не зіпсувати відносини?

Щоб не псувати з чоловіком стосунки і розібратися, які ж у нього подруги, потрібно навчитися з ними спілкуватися. Існує кілька правил, як спілкуватися і не нашкодити вам обом.

 • Об'єктивно оцінюйте ситуацію

Ви зустрічалися довгий час і він вас познайомив зі своїми друзями, а точніше, подругами. Найперша реакція зазвичай — це бажання влаштувати скандал і змусити коханого перервати всі стосунки. Ось тільки чоловіки зазвичай не піддаються на такі забаганки, бо їм приємніше вести звичний спосіб життя. До того ж він не стане цього робити, якщо вважатиме, що ваші вимоги не мають підстав і вони дурні. Адже він же тільки спілкується з ними, яка може бути ревнощі!? І тут доводиться просто вірити словам коханого. Якщо у ваших відносинах дійсно стало бути присутнім недовіру, то спробуйте це виправити.

На превеликий жаль, на ділі нерідко виявляється так, що друзі виявляються коханцями. Тому ви повинні самі об'єктивно оцінювати ситуацію, а не вірити чужим словам. Він може сказати вам все, що завгодно, але поведінка скаже все сама за себе. Вам буде набагато легше, якщо вас не мучитимуть погані думки і ви переконаєтеся, що відносини лише дружні. Визначити це можна за кількома ознаками:

 • Спілкування завжди відбувається у вашій присутності і вони при цьому не відчувають незручності або напруги. При цьому і ви берете участь у бесіді
 • Подруга не телефонує вашому хлопцеві, не відволікає його і не боїться, якщо трубку взяли ви
 • Ви завжди в курсі, де вони зустрічаються і навіщо, і навіть вас запрошують на зустрічі
 • У подруги є і своя сім'я, яка їй дуже дорога

Якщо ви можете ствердно відповісти на всі пункти, що так воно і є, то боятися вам нічого.

 • Повністю довіряйте дружину

Повна довіра

Якщо ваш чоловік активно спілкується з жінками і у нього серед них багато друзів, то просто відпустіть ситуацію. Порада може здатися дивним, але якщо ви впевнені в собі і своєму матеріальному становищі, а також в самому чоловікові, то не варто переживати. Ви можете просто відмовитися від усього і дозволити улюбленому дружити з тими, з ким йому більше подобається.

Проте, коли ви залежні від відносин, то вчинити так буде вже складніше. Залишиться тільки довіряти на слово і надати свободу. Адже його помилки будуть на його совісті. Таке ставлення до ситуації дозволить не боятися залишитися ошуканою. Якщо справа дійде до зради, то це станеться навіть якщо ви будете спокійні. Так навіщо мучитися?

 • Завжди чекайте гіршого

Якщо ваш чоловік має багато друзів жінок, то будьте заздалегідь готові до того, що зрада можлива. Відразу для себе вирішите, чи будете ви з таким миритися чи ні. Безперечно, таке буває, коли двоє людей просто спілкуються і навіть не думають про секс. Ось тільки коли подружок багато, то це малоймовірно.

Зазвичай це пояснюється тим, що жінку і чоловіка тягне один до одного, але вони не хочуть бути разом і починають прикриватися дружбою. Ще може бути, що дівчина закохана в хлопця, але раз він вибрав вас, то намагається бути з ним поруч і дружити. Щоб не бути відданою, намагайтеся тверезо оцінити ситуацію і не дивитися на світ через рожеві окуляри.

Чим небезпечна подруга хлопця, чоловіка для відносин?

Чи небезпечна подруга чоловіка

Якщо ви дізналися, що у вашого коханого з'явилася подруга, то не варто відразу панікувати і влаштовувати скандали. Просто оцініть їх відносини для початку. Може бути вони і справді дружать. Це цілком можливо, якщо чоловік вже давно знає подругу, познайомився задовго до зустрічі з вами. Їхні стосунки вже пройшли перевірку і вони поважають і цінують один одного, так що не варто заважати. Щоб зрозуміти, чи небезпечна така подруга для відносин, зверніть увагу на кілька моментів:

 • Як вони поводяться один з одним.? Вони фліртують? Змінюється поведінка, коли вони удвох? В таких умовах люди зазвичай не приховують своїх почуттів.
 • Як буде реагувати чоловік на прохання припинити спілкування? Наприклад, можна запропонувати обмежитися лише розмовами по телефону, але без особистих зустрічей і подивитися, як поведе себе коханий. Буде він злитися? Чи стане крадькома зустрічатися з подругою?
 • Зверніть увагу, як він готується до зустрічі з нею. Якщо він не робить нічого незвичайного і взагалі, відчуття, що він йде з друзями на футбол, то все добре. Але якщо він ретельно підбирає костюм, чистить взуття, чепуриться, то це вже привід замислитися.
 • Запропонуйте зібратися разом і подивіться на поведінку обох. Намагайтеся вести себе як зазвичай і покажіть, що ви готові дружити. Якщо ваші старання будуть взаємними, від повірте, що перед вами всього лише подруга.
 • Спробуйте під час її дзвінка відповісти на нього і поговорити. Запитайте, як справи, розкажіть, що-небудь цікаве. Якщо ініціатива буде сприйнята в штики, то, швидше за все, має місце не просто дружба. Звичайно, ви можете спробувати зруйнувати стосунки чоловіка та його подруги, але як вчинити, якщо таких подруг багато? Неможливо ж воювати з усіма відразу. Крім того, якщо коханий вам бреше і зраджує, то робити це він буде навіть без вашої боротьби. Так що постарайтеся подбати про свій емоційний стан, щоб приготуватися до будь-яких ситуацій.

Як бути, якщо ви ревнуєте чоловіка до подруги?

Ревную чоловіка

Якщо його не влаштовує такий стан речей, то спробуйте знайти інший компроміс, який буде зручний всім. Якщо чоловік вас і справді любить, то він точно не стане вас ігнорувати. Навіть може перервати всі дружні контакти з суперницею.

Однак, якщо чоловік має багато жінок у подруг і навіть після вашої розмови ситуація не змінилася, то це значить, що це не подруги зовсім. Тільки таким чином можна пояснити поведінку коханого. А призвести це може до того, що він буде брехати й ховатися. Поступово ви зрозумієте, що у вас вже не залишилося нічого спільного. Так, це прикро, але не варто сумувати і опускати руки, адже навколо багато інших хороших чоловіків, так навіщо витрачати час на того, хто вас не гідний?

Відео: 32. У чоловіка є подруга, я ревную. 100 питань про стосунки