Які форми і типи обличчя бувають у жінок: короткий опис

У даній статті ми розглянемо короткі характеристики існуючих типів і форм особи у жінок.

Будь-яка жінка може чудово виглядати, якщо правильно вивчить свою зовнішність. А саме – типаж і форму особи. Адже від цих, здавалося б, на перший погляд незначних деталей залежить не тільки правильно підібрана зачіска, макіяж, прикраси, але і весь імідж в цілому. Тому в цьому матеріалі ми пропонуємо з'ясувати, які форми і типи особи у жінок бувають і чим вони характеризуються.

Які бувають форми і типи особи у жінок: 3 основних типажу

Найчастіше візажисти підбирають макіяж за кольоротипом, що йде паралельно з порами року. Та й візуально між ними проходить тісний аналогія. В такому поділі велику роль відіграє кольоровий трикутник очей, шкіри і волосся. За останньою характеристикою ми часто зустрічаємо блондинок, брюнеток або рудих. Але ось зовсім небагато знають, що в загальному поділі велику роль відіграє саме тип особи.

Біляві красуні або скандинавський (північний) тип особи

Через брак меланіну прекрасні представниці жіночої статі мають світлу шкіру з рожевим або персиковим відтінком. Засмагають погано або слабо. Волосся переливаються всіма попелястими або бронзовими тонами, а очі йдуть в колірній палітрі блакитних, зелених або сірих колоритів. Найчастіше вони володіють високим зростанням, а проживають в північних регіонах. Хоча наша країна багата даними світлими дівчатами і на південних поясах. Такі панянки прекрасно себе почувають у темних чи навіть чорних кольорах одягу, оскільки він надає їм впевненості.

Протилежний типаж або південні красуні

Незважаючи на ефектну та яскраву зовнішність – це найпоширеніший вид. Дівчата мають темне волосся, але різних відтінків. Більше переважає в них холодний тон. Головна видає риса – це практично цілорічний загар. Або ж у них просто смаглява шкіра. Засмагають добре і швидко. Очі можуть бути і світлих, і темних, практичних чорних тонів. Акцент ще йде за рахунок виділяються темних брів або довгих і густих вій. Але підкреслює даних представниць і яскравий одяг всіх кольорів веселки, яка оздоблює їх сірі будні. Хоча вибирати її потрібно виключно під колір очей.

Європейські представниці за типом особи

Це рудоволосі і русяве дівчини. Відмітна характеристика – золотистий відлив, що вносить нотку рыжести. Очі частіше бувають у бурштиновому або зеленому кольорі, але зустрічаються і рідкісні синьоокі красуні. Меланін розвинений гірше всіх, тому часто це блідолиці дівчата, які погано загоряють. Але бувають і винятки. З недоліків варто виділити підвищену чутливість до пігментації, особливо від сонця, і схильність до веснянкам. Хоча вони часом вносять додатковий шарм. Віддають перевагу пастельним тонам в одязі.

Зліва на право: північний, європейський і східний тип обличчя

Які форми і типи особи бувають: поділ по геометричним фігурам

Більшість дівчат, хоч краєм вуха, але чули про поділ нашої форми особи по геометричним фігурам. Дійсно, якщо придивитися, то можна знайти з ними певну аналогію. Всього виділяють 7 форм, а як їх визначити самостійно і підібрати зачіску, ви можете подивитися в статті. Як правильно визначити форму обличчя за допомогою малюнка, сантиметри і підібрати зачіску дізнайтеся тут.

Почнемо з правильної фігури або овалу

 • Подовжена форма обличчя, що має саму широку зону в області вилиць. Лоб не виділяється шириною, а підборіддя має м'які і закруглені переходи. Але ці частини обличчя трохи витягуються, чим і створюють таку пропорцію. Всі візажисти прагнуть пом'якшити контур інших форм осіб саме під цей тип. Головний плюс – відсутність великої корекції, тільки виділення переваг.
 • До речі, це аристократична форма особи, яка перебуває під знаком Сонця. Такі дівчата частіше бувають привабливої зовнішності і добре стежать за собою, а також не люблять порожні розмови і віддають перевагу блискучим штучок.

Подовжений прямокутник або витягнутий овал

 • В принципі, форма дуже схожа на попередній варіант, але от вилиці і лоб витягнуті, а сам підборіддя трохи звужений і навіть загострений. Довжина дуже сильно перевищує ширину обличчя, його риси мають трохи різкі переходи, чим сильно акцентують увагу на порівняно вузькому підборідді і широких щелепах. Хоча у жінок вони порівняно невеликі і зустрічаються рідко.
 • Такі дівчата частіше мають спортивну фігуру і такий же бойовий характер, адже перебувають під владою Марса. Не люблять легких шляхів, а дух суперництва, навпаки, вітають. Часом бувають суворі, але справедливі і не терплять брехня. Активні життя, але мають дратівливий і бойовий характер.
7 основних форм особи

Ідеальна фігура – це коло

 • Але тільки в геометрії. У дівчат з таким обличчям ширина дорівнює висоті, а лінії і переходи мають плавні вигини. Лоб чаші йде широкий, але низький. Підборіддя не виступає, а доповнюють його часто пухкі і круглі щічки. До речі, часом дані представниці мають другий підборіддя і зайва вага.
 • Ці дівчата знаходяться під заступництвом Місяця, тому мають і такий мінливий характер. Але круглолиці красуні навіть по східній школі вважаються добрими, чуйними, життєрадісними і товариськими. До речі, їм потрібно не так сильно звертати увагу на чужу думку.

Квадрат, що має виразні межі

 • У дівчат особа також має, як і у попереднього варіанту, однакову ширину і висоту особи. Але ось лоб йде не тільки широким, але і високим. Вилиці ж виступають його продовженням і переходять практично рівною лінією лише трохи виступаючий підборіддя. Іноді риси особи можуть бути навіть незграбним, що необхідно коригувати і приховувати за допомогою макіяжу і зачіски.
 • Це представниці Землі, що мають і такий приземлений і практичний розум. Дуже рішучі і наполегливі, енергійні та діяльні, тому добиваються поставлених завдань. Але деколи вони бувають зайво прямолінійні і напористі.

Ще одна фігура з геометрії – трикутник або серце

 • Така форма обличчя має акцент на підборідді, що візуально здається гострим і занадто вузьким. Справа в тому, що самі вилиці і лоб йдуть широкими, але короткими. Знаходяться вони в одній практично рівній площині, а різкий перехід йде вниз. Лінія росту волосся також йде значно ширше лицьовій частині.
 • Дівчата під заступництвом Меркурія. Мають непростий характер, але живий розум. Часто допитливі і добре вловлюють нові знання. В основному мають худорляву статуру і творчі здібності, часом зайво мрійливі.
Правильна зачіска і макіяж допоможуть приховати якісь недоліки форми обличчя
<>Грушовидна трапеція
 • В даній ситуації підборіддя, навпаки, виражається значним розширенням порівняно з верхньою частиною. За рахунок того, що чоло йде низьким і вузьким, нижня область привертає увагу своєю масивністю. Вилиці дуже слабо виражені. Хоча цей тип зустрічається рідше всіх інших, але коригування вимагає великих зусиль і знання правильної техніки.
 • Це дівчата Юпітера, що мають веселий і розсудлива вдача, а також володіють непоганими ораторськими здібностями і умінням слухати, що поєднується рідко. Добре пристосовуються до будь-яких умов. Китайці вважають, що найбільш сприятливими періодами їх життя будуть пізні роки.

Акцент на вилиці має ромб

 • Фігура, що з'єднала в собі всі визначні риси трьох попередніх варіантів. Вона схожа з квадратом своїми виразними і широкими вилицями. В принципі, це і є сама широка і масивна частина. Від них йде різкий перехід до довгого і вузького підборіддя, як і у трикутної форми. А от низький і вузький лоб проводить певну аналогію з трапецією.
 • Це дівчата під знаком Венери, тому мають імпульсивний і запальний характер, що часто перемішується з примхами. Не вміють слухати і прислухатися до оточуючих, хоча досить доброзичливі, але в спілкуванні вкрай обережні.

Відео: Які форми і типи особи у жінок бувають?