Як намалювати тигра олівцем, фарбами: фото, опис. Як намалювати тигра з дітьми: покроковий опис. Як намалювати мультяшного тигра: покрокові фото.

Докладні описи малюнка тигра, маленького тигра і мультяшного персонажа.

 • У статті поетапно описано процеси малювання величного і граціозного хижака – тигра. Ми розглянемо кілька способів: малюнок простим олівцем, фарбами, кольоровими олівцями або фломастерами.
 • Дотримуючись наших порад, ви намалюєте смугастого хижака в стилі «натюр», а також мультяшного тигра.

Як намалювати тигра простим олівцем для початківців?

 • Передати з допомогою простого олівця та гумки всю граціозність і красу смугастого хижака можна тільки в тому випадку, якщо поряд буде лежати його картинка або фотографія. У природному середовищі існування обережного звіра, який знаходиться на межі зникнення, можна побачити тільки в зоопарку або в цирку.
 • Місце проживання граціозних кішок – територія від Далекого Сходу Росії до Індонезійських островів, але зустріти тварин в дикій природі – справа непроста. Залишається тільки одне – представляти хижака за залишеним на звіриних стежках слідах.
 • Малюнок, на якому зображений тигр, привабливий, навіть якщо виконано простим олівцем.
 • Щоб зобразити тигрові смужки, доведеться потрудитися. Малювати хижака буде простіше, якщо уявити форму тіла кішки, адже все котяче сімейство має однакові обриси з деякими відмінностями і зміною розмірів. Ось тільки котики цілком нешкідливі, а опинитися поряд з тигром, хоч і дресировані, малоприємна ситуація.

Але ближче до справи — починаємо малювати!

Малюнок тигра простим олівцем

Як намалювати тигра простим олівцем?

У цьому уроці розглянемо процес малювання сибірського тигра. Цей вид котячих мешкає на території далекосхідної тайги.

 • Починаємо малюнок з обмежувальних ліній: нам потрібно провести прямі по краях листа, щоб картинка не виходила за його межі. Легкими штрихами вимальовуємо форму тіла звіра. Адже Нам потрібно буде потім видалити зайві штрихи.
 • Лінії проводимо в певній послідовності: спочатку малюємо дві окружності. Це буде голова і шия звіра. Намічаємо овал для тіла. Частину овалу з правої сторони малюємо трохи опуклою.
Малюємо три кола
 • Потім проводимо прямі вниз – це кінцівки, останній етап – проведення лінії хвоста. Робимо розмітку на голові. Ці лінії нам знадобляться, щоб симетрично розташувати очі і пащу.
 • Проводимо лінії для вух у верхній частині кола. З обох сторін проводимо по одній вигнутій лінії, що нагадує трикутник, починаючи вести їх за вухами.
Робимо розмітку в області очей, вух
 • Усередині (у вухах) малюємо невеликі зигзагоподібні лінії, які створять ефект вовни.

 

Промальовуємо деталі на морді тигра
 • Короткими штрихами малюємо шерсть знизу на щоках тигра. Опрацьовуємо тим ж способом волохатий підборіддя на морді. Проведемо дві вигнуті лінії посередині голови. Таким чином ми підготували місце для очей.
Промальовуємо контур морди і переходимо до лап

 

 • Приступаємо до деталізації морди хижака. Для цього проводимо лінію (верхня частина рота, що нагадує велику «U» у нижній частині голови). Орієнтиром повинна служити центральна лінія. Знизу контур маленьких щік малюємо у вигляді літери «W», якщо розташувати кожну «галочку» на великій відстані один від одного.
 • Переходимо до малювання передніх лап хижака. Зображуємо їх, змальовуючи проведені раніше лінії з боків для додання обсягу лапах. По всьому тілу малюємо штриховими лініями хутро хижака.
  Додаємо на голові відсутні деталі: змальовуємо контур очей, намічаємо лінію носа, всередині вушних раковин позначимо короткою лінією оброслий шерстю край.
 • Задні лапи будемо малювати під невеликим кутом. Нам потрібно показати, що кінцівки звіра трохи розгорнуті в сторони. Щоб повністю передати звички хижака і для більш реалістичною картинки, ми зобразимо нашого персонажа гарчить. Малюємо гострі кігті, додаємо відсутні штрихи.
Коли загальний контур готовий, приступаємо до деталізації зображення
 • Ось ми і дійшли до заключного етапу в малюванні смугастого звіра. Нам потрібно більш детально промальовувати морду звіра: додаємо вуса, малюємо очі. Щоб передати хижий вираз звіра, переносимо всі лінії, орієнтуючись на оригінал малюнка.
 • Вимальовуємо плечову кістку над передньою лапою звіра. Уважно переносимо на папір візерунок на шкірі тигра — смуги по всьому тілу. Щоб вони не виглядали хаотично, орієнтуємося на фотографію хижака. Тепер можна прибрати всі додаткові лінії. Більш детально опрацьовуємо малюнок.
 • Додамо зображення звіра об'ємності з допомогою штрихових ліній. Наносимо їх у тих ділянках, які знаходяться в тіні. Розмальовуємо картинку, додавши елементи навколишнього тайгового пейзажу.
Додаємо смужки на шкірі тигра

Малюнок тигра: поради

 • Граціозний смугастий хижак, незважаючи на свої великі розміри, виглядає витончено і велично. Ці якості потрібно враховувати при малюванні одного з найбільших наземних хижаків. На першому місці за розмірами залишається все таки ведмідь.
 • Ми постараємося показати кілька способів малювання тигра, щоб і дорослі і діти змогли зафіксувати на папері це граціозне тварина.
 • Дітям важко буде впоратися з малюнком хижака в стилі «натюр», бо для них представлена покрокова інструкція малювання мультяшного тигра і маленького тигра. Початківцям ж художникам більше сподобається варіант малювання амурського тигра і шаблезубого, а також спосіб малювання незвичайного тигра.

Для малювання знадобиться:

 • Чистий аркуш паперу
 • Простий олівець
 • Ластик
 • Фломастери, кольорові олівці або фарби (залежно від того, які матеріали вам більше подобається)

Як малювати: покрокові фото

 • Починайте з простих малюнків, поступово переходячи до більш складних. В такому випадку у вас обов'язково вийде гарний малюнок , який можна з гордістю показувати друзям.
 • Починаємо малюнок з проведення прямих ліній по краях аркуша. Таким чином, ми впишемо майбутнє зображення на аркуш паперу.
 • Кожен малюнок починається з двох кіл: для голови коло поменше, для тулуба – побільше. Після цього малюємо лінії для лап, хвоста. Проводимо допоміжні лінії всередині окружності голови, щоб потім симетрично розташувати на морді очі, ніс, щоки, вуса тигра.
 • Далі слідуємо інструкціям на картинці і переносимо поетапно всі лінії. Фінальний штрих – нанесення барвистого шару на малюнок. Тут вже можна проявити фантазію і дати волю своєму творчому початку. Хто знає, може ваш тигр незвичайної забарвлення стане популярним авторським малюнком?
Малюємо шаблезубого тигра
Як правильно намалювати морду тигра
Як намалювати морду тигра
Як намалювати уссурійського тигра
Як намалювати біжить тигра
Як намалювати амурського тигра
Як намалювати тигра

Відео: Як намалювати тигра гуашшю?

Як красиво намалювати тигра?

 • Почнемо з окреслення загального контуру тулуба і голови хижака. Як бачите, початкові лінії намалювати не складно. Потрібно тільки враховувати відповідність частин тіла тварини і не боятися провести лінію неправильно: якщо малювати без натиску на простий олівець, то завжди можна в подальшому повністю позбутися допоміжних ліній. А без них малювати важко навіть досвідченому художнику.
 • Малюємо дві окружності. Одна з них має бути більше. Це буде голова. Інша – менше. З неї зробимо шию. Після цього малюємо довгий овал, який потім перетвориться в тіло хижака. Не потрібно намагатися намалювати ідеально рівний овал. Нам потрібна лише допоміжна овальна лінія.
Наводимо загальний контур тіла і кінцівок
 • Ліву частину овалу робимо трохи ширше. Намічаємо короткими лініями місця для очей, а також позначаємо короткими відрізками загальний контур пащі хижака.
 • Наступний крок – обмальовка контурів голови хижака. Малюємо два невеликих трикутника на «кутах» верхнього краю голови. Це будуть вуха тигра. Проводимо бічні лінії морди тигра, і намічаємо зігнутою лінією підборіддя звіра. Ми зобразимо тигра в спокійному стані з відкритою пащею. Намітимо щоки звіра, намалювавши фігуру, що нагадує широку букву «W». Намічаємо контури передніх і задніх кінцівок.
Більш детально вимальовуємо голову звіра
 • Повернемося до більш детальної змалюванні голови звіра. Проведемо дві короткі лінії приблизно у верхній третини голови. Позначимо маленькими кружечками очі тигра. Намічаємо тонкими лініями контури носа і рота хижака. Якщо лінії нас влаштовують, то уточнюємо контури.
Позначаємо місця для очей
 • Починаємо малювати передні лапи звіра, змальовуючи з обох боків раніше намальовані лінії. Малюємо кігті. Тут потрібно буде попрацювати. Нічого складного в змалюванні контуру пазурів немає, але на виконання цієї частини малюнка знадобиться деякий час і уважність. Кігті додадуть реалістичності звірові.
Малюємо лапи звіра
 • Звіряємо з оригіналом і додаємо відсутні деталі. Після цього можна прибрати допоміжні лінії. Робимо це акуратно, намагаючись не змітати рукою чи яким-небудь предметом крихти від гумки. Сдуваем утворився після видалення сміття, так олівцеві штрихи не будуть розмазуватися.
Прибираємо зайві лінії
 • Якщо ви випадково видалили потрібні лінії, то наведіть їх більш «жирно». По верхньому контуру тіла хижака пройдіться дрібним «зигзагом», зображуючи хутро хижака. Фінальний штрих – обмальовка контуру хвоста і оригінального візерунку на шкірі тварини. Тепер додаємо тіні короткими штриховими лініями і прикрашаємо хижака.
Додаємо смужки на шкурі звіра
Розмальовуємо малюнок

Як намалювати мультяшного тигра?

 • Ми будемо малювати хижака в лежачому положенні. Починаємо з окреслення початкових контурів. Для цього зобразимо за допомогою геометричних фігур основні складові тіла тварини. Окружностями зобразимо голову, груди, і задню частину тіла смугастого хижака. Легкими лініями намітимо очі, рот, хвіст хижака, і контури кінцівок.
 • Зупинимося на промальовуванні морди і лап тварини. Лінія пасти – це зігнутий контур внизу морди. Відразу під нею зображуємо зигзагоподібною лінією волохатий підборіддя. Щоб малюнок вийшов, постійно звіряйтеся з оригіналом. Малюємо зігнутою лінією великий ніс хижака і відразу короткою лінією покажемо щоку тигра.
 • Переходимо до дрібних деталей морди і лап. Малюємо вуха звіра, зображуємо зигзагоподібними лініями густу шерсть по краю нижнього контуру голови – бакенбарди. Додаємо чубчик.
 • Малюємо пальці з кігтями на лапах звіра. Для більш правдоподібного зображення мультяшного звіра намалюємо подушечки пальців з кігтями, піднімаючи їх вгору.
 • Малюємо спину звіра і проводимо лінію задніх лап. Потрібно спробувати перенести лінії згідно з оригіналом, адже від цього залежить, як буде виглядати малюнок смугастого хижака.
 • Більш детально промальовували хвіст, лапи, враховуючи лежаче положення хижака. Додаємо смужки. При малюванні тигра в стилі «натюр» смужки на шкірі розташовуються уздовж тіла хижака. Але ми малюємо мультяшного звіра, бо смужки малюємо перпендикулярно по відношенню до тулуба. Смужки на морді хижака малюємо так: конструктивні частини смужки немов огинають, набуваючи вигляду перпендикулярних ліній.
 • Розмальовуємо готові малюнок.
Як намалювати мультяшного тигра

Як намалювати тигра з дитиною?

Для малювання тигра з дитиною вибираємо самі прості схематичні варіанти. Малюкові буде цікаво малювати дитинчат тигра. Можна також запропонувати помалювати знайомого персонажа з мультика.

Малюємо мультяшного тигра
Малюємо маленького тигра
Як намалювати тигреня
Як намалювати тигреня з сердечком

Відео: Як намалювати тигра — урок малювання для дітей від 3 років

Відео: Як малювати тигра? Урок малювання для дітей від 4 років