Як намалювати Ждуна: для початківців, мультяшного, простим олівцем, олійними фарбами. Простий спосіб намалювати Ждуна

Як намалювати Ждуна: простим олівцем, олійними фарбами.

Останнім часом дуже популярним став мем Ждун. Інтернет заполонило зображення смішного і забавного істоти – володаря довгого носа, гладкої шкіри та великої кількості складочок, що покривають все його тіло.

Звір цей з філософським поглядом – втілення очікування і покірності. Звідси і назва – Ждун. Якщо неіснуюче в природі, але миле створіння на ім'я Ждун зачепило ваше серце і подобається вашим дітям, то пропонуємо навчитися малювати його, слідуючи нашим докладним інструкціям.

Як намалювати Ждуна кольоровими олівцями: опис, покрокові фото

Озброюємося олівцями, листом паперу, іншими канцелярськими приладдям, без яких неможливо що-небудь намалювати, і починаємо розкривати секрети зашкалює мимишности Ждуна допомогою ліній, штрихів і точок.

Ждун — малюнок простим олівцем
 • Для початку нагадаємо кордону майбутнього малюнка. Деякі забувають про це важливому пункті і відразу ж приступають до малювання голови або тіла персонажа. Такий спосіб малювання можна практикувати тільки при наявності великого досвіду за плечима і пухкого альбом із замальовками, скетчами і начерками.
 • Починаючому ж художнику краще спочатку виробити звичку створювати малюнок правильно. Після деякого часу межі малюнка будуть існувати візуально у вас перед очима і не знадобиться більше наносити їх на робочу поверхню перед початком роботи.
 • Після того, як ми змалювали ледь помітними лініями межі малюнка, приступаємо до найцікавішого, — малюємо округле тулуб нашого персонажа, яке у верхній частині плавно перетікає в іншу частину тіла – голову. Голова Ждуна округла і має значно менший діаметр, ніж тулуб. Домальовували руки в традиційній для істоти позі – схрещені.
Проводимо початкові лінії
 • Приступаємо до більш детальній промальовуванні загальних контурів тіла і голови Ждуна. «Прикрашаємо» обличчя нашого персонажа видатним хоботообразным носом. Додаємо рот і великі виразні очі. Вздовж спини і черевця промальовуємо складочки.
 • Настала черга малювання кінцівок нашого персонажа. Малюємо їх складеними близько щоки. Щоб Ждун виглядав більш звично, додамо йому складочки в області шиї та вздовж спини.
Промальовуємо контур мордочки, всі складки мема і складені разом руки
 • Намалюємо ще поперечні складочки на носі невідомої тваринки, і прикрасимо голову красивим віночком з дрібних квітів, що розпустилися і бутонів. Тепер можна детально промальовувати лінії.
Домальовували відсутні деталі
 • Переходимо до найцікавішого – разукрашиваюнию інтернет-мема. Тулуб і голову розмальовуємо бежевим і темно-коричневим кольорами.
 • Коричневим кольором покриваємо затемнені ділянки на тілі Ждуна. Чорним колір нам знадобиться для промальовування і уточнення контуру веселого персонажа з вінком на голові.
Розмальовуємо світло коричневим олівцем тіло Ждуна
Уточнюємо контури чорним кольором
 • Розмальовуємо яскравими квітами віночок. Наш персонаж буде виглядати веселіше, якщо заповнити задній фон приглушеним відтінком жовтого кольорів. Ось і готовий мем – символ очікування з милою мордочкою і вінком весняних квітів.
Розмальовуємо квіти
Зафарбовуємо фон жовтим кольором

Відео: ЖДУН

Як намалювати Ждуна простим олівцем: опис, покрокові фото

Намалюємо Ждуна в більш звичному для нас образі – таким, яким ми його знаємо по картинках з всесвітньої павутини.

 • Малюємо очі і початкові контури мордочки мема. Намалюємо його видатний хобот і намітимо контури добрейших очей. Проводимо лінію голови.
Малюємо мордочку мема
 • Позначимо ледь вловиму лінію шиї, враховуючи те, що все тіло персонажа покрита суцільними лініями, які ми пізніше намалюємо.
Малюємо шию і руку мема
 • Додаємо кінцівки: спочатку малюємо одну лапу з тонкими довгими пальцями, потім – другу. Проведемо лінії між складеними руками, показавши складки м'якого живота мема.
Малюємо складки мема
 • Продовжимо лінію тулуба вниз, домальовуючи таким чином контур мема повністю. Уточнюємо контури, прибираємо зайві лінії і милуємося виконаною роботою!
Домальовували нижню частину тіла Ждуна

Більш детально процес малювання мема показано у відеоролику, показаному нижче.

Відео: Як намалювати Ждуна Мем?

Як намалювати Ждуна з дитиною: опис, покрокові фото

Незважаючи на те, що Ждун – вигаданий персонаж, його можна намалювати в реалістичному стилі або в мультяшному. Пропонуємо вам освоїти другий варіант малюнка.

 • Малюємо зморшкуватий контур нижньої частини шиї, хобот, і голову Ждуна. Малюємо контур великих очей і заповнюємо їх чорним кольором, додаючи мимишности і глибини погляду.
Малюємо голову, ніс Ждуна
 • Продовжуємо розпочату в попередньому кроці лінії. Домальовували іншу частину тулуба, не забуваючи про те, що Ждун – персонаж м'який і зморшкуватий. Тому відразу показуємо складки на тілі. Пізніше ми уточнимо контур і додамо складки при необхідності.
Малюємо очі мема
Проводимо лінії вниз і малюємо нижню частину тіла
 • Малюємо лапи Ждуна з переплетеними між собою пальцями – типова для мема поза. Залишилося тільки прикрасити мема. Але тут вже можна дати волю фантазії.
Малюємо лапи мема
Розмальовуємо Ждуна

Відео: ЖДУН — як намалювати ЖДУНА?

Як намалювати Ждуна олійними фарбами?

 • Щоб намалювати Ждуцна олійними фарбами, краще потренуватися і зробити кілька олівцевих начерків мема. Так ви наб'єте руку і потім без праці перенесете контур персонажа на основу (полотно) для більш детальної роботи з використанням масляних фарб.
 • При відсутності масляних фарб можна використовувати акрилові або гуаш. Якщо ви будете уважні і, орієнтуючись на фото, будете переносити мазки на папір, то у вас обов'язково вийде красивий малюнок.
 • Почнемо роботу з того моменту, коли початкові контури мема вже перенесені на полотно. Починаємо заповнювати нижню частину тіла Ждуна сірою фарбою. Але ви можете взяти і світло-коричневу фарбу або охру. Все залежить від вашої фантазії. Адже мем – вигадане тварина й нікому точно не відомо, якого кольору його м'яка, гладка шкіра, правда?
Початкові контури Ждуна
 • Намічаємо темною фарбою нижню межу складок мема і починаємо наносити більш світлий відтінок на верхню половину тіла Ждуна.
Заповнюємо сірим кольором нижню частину тіла Ждуна
 • Заповнюємо тим же світлим кольором верхній контур лап мема, позначивши складки під пахвами.
Верхню частину тіла Ждуна фарбуємо більш світлим відтінком
 • Продовжуємо наносити фарбу до шиї Ждуна. Останні штрихи заповнюємо світло-сірим відтінком, фарби голову і позначаємо м'які тіні під хоботом Ждуна. Ось ми і намалювали Ждуна фарбами.
Готовий малюнок

Відео: Як намалювати Ждуна олійними фарбами?

А ось ще два варіанти малювання Ждуна:

Відео: Як намалювати мем ЖДУН?