Скільки років зараз служать в Російській Армії і Морфлоті: термін строкової служби солдат за призовом

Скільки років становить термін служби в армії Російської федерації і на Морському флоті?

Питання про те, скільки років потрібно витратити молодим людям на службу в армії, завжди цікавив їх самих і їхніх родичів. Розібратися з усіма існуючими на сьогоднішній день, термінами спробує дана стаття.

Скільки років зараз служать в Російській Армії: термін строкової служби солдат за призовом

Який термін служби у російській армії?
  • Ще кілька років тому термін служби в армії призовників становив 2 роки. Потім цей відрізок часу був скорочений до 18 місяців. З 2008 року солдати служать в армії Російської Федерації всього один рік, тобто дванадцять місяців. Як обіцяє уряд Росії в 2017-2018 роках ця цифра залишиться незмінною.
  • Призовний вік становить 18-27 років.
  • Що стосується контрактної служби в армії, то у бажаючих заробити хороші гроші і стаж на сьогодні є можливість укласти контракт на 2 або 3 роки. Однак таким хлопцям необхідно знати про те, що контрактників у будь-який момент можуть відправити у гарячі точки.
  • Офіцерський склад укладає контракт на 5 років.
  • Обмеженням для контрактної служби в армії є вік 65 років.

Скільки років зараз служать в Російському Морфлоті: термін строкової служби солдат за призовом

Термін служби на Морському флоті Російської Федерації
  • Морський флот для новобранців у радянські часи звучав як вирок. Справа в тому, що до 1996 року термін служби таких військах був максимальним — 3 роки або 36 місяців. З 1996 року в Морфлот Російської Федерації почали призивати вже на 24 місяці. А в 2008 році армійська реформа скоротила термін служби в Російському Морфлоті до 12 місяців.
  • Що стосується контрактників, то укласти контракт про службу в Морфлоті можна на 24 або 36 місяців. Повторний контракт може бути укладений на термін від року до граничного віку. При цьому, після виходу на пенсію людина також має право бути контрактником. У такому випадку договір між Російським Морфлотом і моряком укладається на термін від одного року до 10 років.

Термін служби в армії Російської Федерації: Відео