Ксенія, Ксенія, Оксана, Аксінья: різні імена чи ні? Чим відрізняється ім'я Ксенія від Аксіньі?

Прочитавши статтю ви дізнаєтеся, в чому схожість і відмінності імен Ксенія, Оксана і Ксенія.

В російській мові існує дуже багато імен як жіночих, так і чоловічих. Деякі імена утворюються в результаті змішування або спрощення інших імен, деякі прийшли в нашу мову з іноземних мов, а деякі імена давно канули в лету і не використовуються.

Виходить так, що у багатьох імен загальні морфеми — корінь, тому мимоволі виникає питання: «А не родинні це імена? Можна одне таке ім'я замінювати іншим?». У даній статті ми розглянемо наступні імена: Ксенія, Оксана, Ксюша, Аксінья і розповімо, родинні це імена чи ні?

Ксенія, Ксенія, Оксана, Аксінья: різні імена чи ні чим відрізняються, як правильно називати ім'я?

Ім'я Ксенія прийшло до нас з далекої Стародавньої Греції. Там Ксенією іноді називали богиню любові і хтивості — Афродіту. Також Ксенія мовою Греції пишеться «Xenios» або «Xenia» і перекладається на російську як «мандрівниця», «мандрівниця», «чужоземка», «гостя».

Ксенія — це повна форма імені. Існують також скорочення, наприклад Ксюша, Ксю, Ксеня, Сеня, Сіна. Крім повної та короткої форми імені є зменшено-лагідний варіант: Ксеша, Ксенечка, Ксюшенька, Ксюня.

Короткий опис характеру жінки з ім'ям Ксенія

Наступні два імені є родичами ім'я Ксенія, але існують окремо від нього. Це імена Ксенія і Оксана.

Якщо говорити точніше, то Ксенія — похідне від Аксіньі. Ксенія — на грецький манер, на російський манер — Ксенія, на український — Оксана. Зараз всі ці три імені повністю самостійні і відокремлені один від одного. Їх можна назвати родинними, синонімічними, але вони різні.

Ім'я Ксенія має те ж значення, що і Ксенія. Кажуть, що жінки з ім'ям Ксенія — прекрасні господині, дуже цілеспрямовані, розумні та активні лідери.

Ксенія — бізнес-вумен і господиня в одній особі

Оксана — ім'я, що походить від Аксіньі, більш розмовне і часто зустрічається. Позначає те ж, що Ксенія грецькою мовою. Ім'я самостійна, повна. Короткої форми не має, однак зустрічається у варіантах Ксана, Сеня, Сіна, Сану.

Оксани, як правило, жінки сильні, трохи дивакуваті, що володіють хорошою фантазією. Саме ім'я Оксана має у своєму складі тільки тверді приголосні, тому сприймається по фоносегматическому профілю як Інга, Інна, Ірина, Яру, Яна.

Трактування імені Оксана

Відео: КСЕНІЯ. Значення та Тлумачення імені