Як і яку вибрати варильну панель? Індукційна або електрична: яка варильна панель краще, економніше, безпечніше? Індукційні варильні панелі: переваги та недоліки

Переваги і недоліки електричних і індукційних варильних панелей.

Індукційна варильна поверхня з'явилася на ринку Росії досить давно. Проте в нинішньому році лише 10% покупців віддали перевагу саме таким моделям. Це пов'язано з деякими побоюваннями і недовірою до даного виду техніки. У цій статті ми спробуємо розібратися, чим відрізняється індукційна плита від електричної, і який варто віддати перевагу.

Як вибрати варочну панель?

Виглядають зовні електрична та індукційна плита як брати-близнюки. Тобто у цих плит є склокерамічна варильна поверхня, оснащена блискучим покриттям, своєрідною розміткою, а також кнопками. Тому зовні визначити відмінності абсолютно ніяк не вийде. Однак ці плити працюють за різними принципами. Стандартна електрична плита працює за рахунок нагрівання спіралі, яка знаходяться під склокерамічною поверхнею.

Таким чином після нагрівання поверхні, вона віддає тепло посуді, яка пізніше віддає температуру рідини або продукту. Відповідно ККД досить низький. Тобто енергії витрачається дуже багато, але значна кількість втрачається просто так, віддаючи тепло найближчим предметів. В індукційних варильних панелях принцип роботи абсолютно інший.

Варильна панель

Справа в тому, що всередині кожної конфорки стоїть спеціальна індукційна котушка, яка виробляє магнітне поле. Саме воно і впливає на їжу або воду, яка знаходиться в каструлі. При цьому сама каструля не нагрівається, вона є лише своєрідним провідником між енергією і харчовим продуктом.

Таким чином електроенергія витрачається набагато економніше і розумніше. Бо як тепло не віддається у навколишнє середовище, і немає необхідності нагрівати посуд. Це не єдина відмінність варильних поверхонь електричного та індукційного типу.

Сіменс

Індукційна або електрична варильна панель: відмінності

Відмінності:

  • Справа в тому, що зараз в електричних варильних поверхнях існує спеціальна розмітка. Це гуртки різного діаметра. Саме в межах цих гуртків здійснюється нагрівання. Тобто, якщо ви на великий гурток поставите маленький кухоль, то грітися буде не тільки сама гуртка, але і всі навколо.
  • Необхідно підбирати посуд різного розміру, якщо вам необхідно одночасно готувати кілька страв. Тобто таким чином, щоб розмір посуду відповідав діаметру конфорки. В індукційній плиті не грає ролі, який предмет і діаметр ємності ви поставите на конфорку.
  • Нагріватися буде не сама посуд, а рідина, яка знаходиться в неї або харчовий продукт. Сама посуд служить лише провідником. Саме тому в індукційних плитах немає необхідності підбирати плиту по діаметру конфорки. Багатьох лякає необхідність повної зміни посуду. Однак насправді це міф.
Варильна панель

Яка варильна панель краще — індукційна чи електрична?

Істотною перевагою індукційних плит є те, що вони не працюють зовсім за того режиму, який встановлений в електричних плитах. Справа в тому, що зараз більшість виробників намагаються оснастити свою техніку різноманітними функціями. Однак існують форс-мажорні обставини, в яких навіть тих програм, які є недостатньо.

Найчастіше це трапляється, коли в будинку є маленькі діти. Тому що на плиту можуть вкладатися абсолютно різні, незрозумілі предмети. Таким чином дитина у вашу відсутність або коли ви будете зайняті прибиранням у будинку, може спробувати поекспериментувати з новою плитою. Так ось індукційна плита для маленьких дітей набагато краще. Справа в тому, що електрична плита відразу після включення починає нагріватися. Тобто відразу нагрівається поверхня. При цьому вона остигає дуже повільно, навіть після зняття каструлі з гарячою їжею. Тобто ваша дитина може випадково до неї доторкнутися, і обпектися. Ймовірність опіку з індукційною плитою зведена до мінімуму.

Красива варильна панель

Чи безпечна індукційна варильна поверхня?

Відразу після зняття каструлі поверхню перестає нагріватися. Їй немає необхідності давати команду нагрівати чи ні. Тому що магнітний потік виникає лише в тому випадку, якщо каструля знаходиться на плиті. При цьому електрична варильна поверхня розжарюється до червоності і до максимуму. Таким чином за приготуванням їжі на плиті необхідно ретельно стежити. Тому що всього 1-2 хвилини відпочинку можуть спровокувати підгоряння їжі.

З індукційною плитою такого не трапиться, тому що електрична енергія поширюється рівномірно. При цьому багато батьків маленьких дітей вважають, що може статися пожежа саме через індукційної плити. Насправді це не так. Навіть якщо ваша дитина поставить на плиту порожню каструлю, вона просто не спрацює. Тому що плита нагріває зовсім не каструлю, а продукцію, яка знаходиться в ній. При цьому навіть якщо ваш малюк викладе на плиту болти, гайки або дитячий металевий конструктор, плита теж не спрацює. Справа в тому, що такого роду плита спрацьовує лише в тому випадку, якщо на поверхні є посуд діаметром більше 8 див. Якщо це предмет меншого діаметру, то плита просто не включається. 

Індукційна варильна поверхня

Індукційні варильні панелі переваги і недоліки

Переваги і недоліки:

  • Ще одним аргументом на користь індукційної варильної поверхні є те, що вона економна. Тобто приблизно в 2 рази менше електроенергії буде витрачатися на приготування їжі. Це значний плюс в тому випадку, якщо ви регулярно готуєте домашню їжу і у вас велика сім'я. Тоді економія електрики буде суттєва. Ще однією перевагою такої плити є простота управління.
  • Багато вважають індукційну варильну поверхню шкідливою. Це пов'язано з магнітним випромінюванням. Проте британські вчені провели ряд досліджень і з'ясували, що фен виробляє в 100 разів більше електромагнітного випромінювання, ніж індукційна плита. Таким чином переживати за своє самопочуття та стан здоров'я перед застосуванням індукційної плити не варто. Магнітні потоки настільки незначні, що не здатні завдати істотної шкоди здоров'ю.
  • Існує думка, що індукційна плита коштує дуже дорого. Насправді вартість електричної керамічної індукційної варильної поверхні і практично однакові. Різниця може становити близько 2000 руб.
Каструля на плиті

Індукційна поверхня: особливості вибору посуду

Деякі люди вважають, що перед тим, як купити індукційну варильну поверхню, необхідно змінити всю посуд. Тобто доведеться придбати кухонне начиння, на якій є напис induction. Це означає, що плита може працювати з такою посудом. Тільки насправді це помилка. Не поспішайте викидати всі свої старі каструлі. Справа в тому, що зазвичай емальований посуд і чавунний казанок відмінно підходять для індукційної плити.

Вони електризується, і підтримують проходження магнітного потоку безпосередньо до їжі або рідини, яка знаходиться в каструлі або сковороді. Щоб точно знати, чи підійде ваша посуд для індукційної плити, досить зняти магніт з холодильника і перевірити магнитится він чи ні. Якщо магніт прилипає, немає необхідності викидати сковорідку або каструлю, вона буде працювати з такою плитою.

Сучасна варильна поверхня

Зверніть увагу, що, якщо у вас немає коштів купувати нову посуд з позначкою індукційна, можете придбати спеціальні диски. Це своєрідні перехідники, які дозволять працювати такій техніці. Це звичайні металеві диски, до яких може приєднуватися ручка. Таким чином подібний гурток викладається на індукційну поверхня, на яку після цього виставляється каструля. Завдяки наявності магнітної металевої пластини, здійснюється нагрів і приготування їжі.

Тому, всі думки про те, що необхідно буде купувати нову посуд, є безпідставними. Як бачите, завдяки розробкам сучасних інженерів і технологів, купувати нову посуд не потрібно. Можна навіть користуватися звичайними скляними посудинами, які попередньо виставляються на спеціальні металеві диски. Дуже часто такі диски йдуть в комплекті з індукційними моделями, тому поцікавтеся у продавця, якщо такі диски у наборі з технікою, чи їх необхідно купувати окремо. Як правило, їх можна придбати в тому ж магазині побутової техніки.

Приготування їжі

Індукційна або електрична поверхні: де швидше готується їжа?

Ще однією перевагою індукційних плит, є швидкість приготування їжі, так як немає необхідності витрачати час на нагрівання посуду. Розігрівається безпосередньо їжа або рідина в ємності, тому приготування здійснюється набагато швидше. Таким чином, ви зможете у декілька разів заощадити час на приготуванні їжі. Це особливо актуально в тому випадку, якщо у вас є маленькі діти, або вам потрібно приготувати кілька страв одночасно, при підготовці до якогось свята чи події.

Іноді не вистачає часу, і господиня змушена чекати, коли звариться картопля і овочі на салат, замість того щоб займатися справді важливими справами. З індукційною плитою такі моменти відпадають, бо як картопля вариться не 20 хвилин, а 10 або максимум 12.

Варильна поверхня

Як бачите, безперечним фаворитом є індукційна варильна панель. Вона економна, красива і надійна. При цьому час приготування їжі істотно скорочується.

ВІДЕО: Індукційна варильна поверхня