Кактус: значення квітки. Що означає тату кактус? Татуювання кактус: ідеї, кращі ескізи, шаблони, трафарети, фото

Який секрет таїть в собі образ кактуса? Чому багато людей, які так люблять їх вирощувати і що означає тату з зображенням цієї рослини.

Кактус: значення квітки

Кактус є довгожителем серед рослин і здатний виживати в надзвичайно жорстких природних умовах. Тому він символізує здатність жити там, де інші испепелялись б від життєвих труднощів. Палюче сонце, неймовірна спека і довгі місяці без опадів навчили їх витрачати воду економно і запасати її про запас. Це символізує здатність знаходити вихід там, де інші втратили б надію і зламався б від щоденних проблем.

 • У пустелі росте дуже мало рослин і для того щоб не стати їжею для травоїдних тварин, вони відростили собі колючки. Іноді, люди вимушені жити в суворій психологічної середовищі, ведуть себе так само, сиплють колкостями і не підпускають до себе інших на коротку дистанцію.
 • Але це далеко не єдиний ракурс, під яким можна поглянути на суть кактуса і ув'язнений в ній образ. Це рослина довго готується до цвітіння. Скажімо, Ехінокактус Грузона зацвіте лише у віці 20-30 років. Так і деякі люди дуже довго таять в собі приховані таланти і тільки минуло довгих років починають вихлюпувати їх назовні.
Ехінокактус Грузона на якому тільки-тільки починає розпускатися бутон
 • Буває, що колючий, непоказна й нічим не примітний чоловік раптом розквітає з незвичайного боку. Він може стати художником, музикантом, поетом, співаком, навіть якщо ніколи не мав до цього виражених здібностей. Така людина може підсвідомо зробити собі тату кактуса, яке і буде підштовхувати його до досягнення нових цілей.
Татуювання з кактусом означає прагнення відкрити прихований талант
 • Деякі люди теж дуже довго готуються до того, щоб в їх житті з'явилося щось нове: дівчина довго шукає собі гідного кавалера, чоловік не наважується відкрити бізнес і присікає всі розмови про гроші, хлопець не поспішає робити пропозицію коханій, — всіх їх об'єднує те, що вони чимось схожі на кактус.
Кактус — це не тільки рослина, але і впізнаваний епітет
 • Якщо вірити астрологам, то кактус — це рослина-талісман, для людей, що народилися під знаком Скорпіона.
Кактус і скорпіон
 • У слов'янській культурі кактус сприймається, як якась дивина, щось чуже, незнане, і тому вибаглива. Перші згадки про кактуси в Росії датуються тільки 1714 роком, тоді Петро I заснував аптекарський город, де і були посаджені ці колючі рослини.
Клумба засаджена кактусами
 • Цікаво, що для місцевих жителів Північної Америки кактуси навпаки були цілком звичним і буденним рослиною, яке широко використовувались у побуті. Ними, наприклад, обсаджували ділянку, щоб захиститися від тварин і непрошених гостей. Іноді кактуси грали навіть військово-оборонну функцію. Ймовірно, саме із-за таких кактусових огорож в світ і пішло подання про те, що кактуси здатні охороняти і захищати.
Жива огорожа з кактусів
 • Ще кактуси йшли на корм худобі, з них робили ліки, а іноді навіть використовували їх в якості холодильника. Аборигени Північної Америки з задоволенням вживали кактуси в їжу, втім, їдять їх і зараз.
Жінка в Мексиці продає кактуси, призначені для їжі
 • Ще один образ, з яким нерозривно пов'язані кактуси, — світ американських вестернів. Промені спекотного сонця, пісок, дорога, що йде в горизонт, і кактуси на узбіччі, — саме так голлівудські режисери зазвичай зображували шлях до мрії і свободу.
Дорога ковбоя
 • Звичайному обивателю здається, що кактус — це невибаглива рослина, яке досить поливати хоча б раз на місяць. Але це далеко не так, і тільки люди, які займаються розведенням цих квітів, знають який кропіткий догляд за ними потрібен. Зараз відомо понад 3000 видів рослин і для кожного з них потрібні свої унікальні умови.
Білий кактус з червоними квітами більше схожий на рукотворний предмет декору, ніж на рослину
 • Цікаво, що коли кактуси цвітуть, виділяють дуже приємний солодкий аромат.
Квітучий кактус
 • Квітучий кактус — рідкісне явище і яскравий образ, що символізує вміння розкривати свої кращі якості всупереч всьому.
Кактус, квіти на якому тягнуться до сонця і , здається, самі випромінюють сонячне тепло
 • На зеленому кактусі можуть бути самі неймовірні квіти, навіть тигрові або різнокольорові, в цьому кактус схожий на скритного людини, в якому обов'язково є щось прекрасне.
Ніжні квіти на кактусі

Що означає тату кактус?

 • Тату кактуса роблять люди прагнуть виділитися з натовпу. В силу того, що татуювання з кактусом — рідкість, і люди найчастіше вибирають її саме з-за цього. Як часто вам доводилося бачити таку татуювання наживо? Швидше за все, один раз або взагалі ніколи.

 • Сама ж татуювання означає, що її власник наділений жорстким і колючим характером. За колючками у такої людини ховається ранима душа, яка за певних обставин може розквітнути надзвичайно гарними квітами.
 • Можна зробити як чорно-білі, так і кольорові тату кактуса.

 • Іноді люди настільки захоплюються татуюваннями, що заповнюють ними всі доступні місця на тілі. Можна цим захоплюватися, можна засуджувати, але кожна людина сама вирішує, як йому прикрасити себе. А маленькі чорно-білі тату, іноді в недоступних погляду місцях, зазвичай роблять дівчата, і це говорить про те, що дівчина «з родзинкою» і хоче мати секрети доступні погляду тільки обраних.

Тату кактуса: фото

Татуювання з квітучими кактусами
 • Деякі тату з кактусами здаються милими і безтурботними. Зазвичай такі тату вибирають представниці прекрасної статі.
Татуювання з кактусами у дівчат
 • Чоловічі татуювання з кактусами бувають жорсткими та агресивними.
Чоловіча татуювання з кактусом
 • Ще одна тема, яка часто присутня на татуюваннях з кактусами — світ Дикого Заходу і Мексиканський епос. Мексика — країна, яка чітко асоціюється з цією рослиною, кактус навіть присутній на її прапорі.
Сюжетні татуювання з кактусами
 • А такі тату, як на фото нижче, вже відносять до більш давніх часів, коли на американському континенті правили племена майя та ацтеків. І самі тату, і що існували в ті часи звичаї здатні налякати нинішнього обивателя.
Татуювання з кактусом в стилі древніх племен
 • Мініатюрні тату з кактусом здатні здивувати оточуючих, яким вони несподівано попадуться на очі.
Маленький кактус на чоловічий і жіночої нозі
 • Деякі татуювання зачіпають космічну тему і наштовхують на думки про світобудову. Люди, які вибирають такі тату — розповідають про свою філософської натурі.
Дві схожі татуювання з космічними мотивами
 • Кольорові тату виглядають більш яскраво, але в графічних чорно-білих малюнках теж є своя принадність.
Чорно-білі татуювання з кактусами
 • Деякі татуювання говорять самі за себе, на фото нижче перше татуювання говорить: «Не доторкайся до мене».
Тату кактуса з написами

Якщо ви вирішили зробити собі тату, пам'ятайте про те, що робиться тату дуже швидко, а для того щоб позбутися від нього можуть знадобитися місяці. Щоб не помилитися у виборі, зробіть малюнок хною, який можна при бажанні просто змити водою. Походіть з цим малюнком, уявіть собі, що ви не розлучаєтеся з ним ні вдень, ні вночі довгі роки, і вже потім приймайте рішення про нанесення постійного тату.

Татуювання кактус: ідеї, кращі ескізи, шаблони, трафарети

Ідеї для тату з кактусом

Картинки для чорно-білого тату

ВІДЕО: Топ 10 татуювань, які не слід робити