Хто видалився з друзів в ВК — як подивитися, перевірити: способи, додаток. Чому ВК видаляються друзі? Чорний список ВК: як піти з друзів в ВК непомітно?

Хочете дізнатися хто пішов у вас друзів ВК, але не знаєте, як це зробити? У цій статті є багато способів, описів програм та інших методів.

Ми багато часу проводимо у соцмережі ВК — додаємо до своїх друзів близько знайомих людей, а так само тих людей, з якими хотіли б познайомитися.

 • З ким ми спілкуємося, а на сторінки інших просто не звертаємо уваги.
 • Часто не помічаємо, як хтось прибрав себе з переліку друзів або не дав підтвердження на заявку в друзі.
 • Дізнатися, хто видалився з друзів ВК просто.
 • Існують різні програми та інші способи, що допомагають зробити це швидко. Детальніше читайте у статті.

Чому ВК видаляються друзі?

Хто видалився з друзів ВК

Існує безліч причин, чому користувачі ВК видаляють друзів. Деякі люди роблять все, щоб їх видалили зі списку приятелів, не підозрюючи, що змушують людину нервувати і викликають негативне ставлення до себе. Ось кілька причин, з-за чого ваші друзі можуть вас видаляти з переліку друзів ВК:

 1. Ви постійно видалити свою сторінку, а потім відновлюєте. Багатьох людей дратує, коли замість аватарки з'являється «собачка».
 2. Ставите негативні статуси, постійно на щось скаржитеся, виставляючи запису з ниттям на своїй стіні, завантажуєте неадекватні картинки, фото, відео. Всі ваші оновлення є у стрічці новин ваших друзів, а не всім подобається спостерігати ідіотську поведінку якогось користувача.
 3. Любите тролити. Багато людей закривають свої профілі, щоб не читати негативні відгуки і коментарі. Якщо вам подобається негативить в бік людей, нехай навіть і у віртуальному світі, не дивуйтеся, що вони починають віддалятися з друзів.
 4. Замість нормальної сторінки фейк. Люди не люблять спілкуватися з користувачами, у яких замість фото на аватарці, стоїть якась реклама або незрозуміла картинка. Та й навіщо такого «друга» тримати у себе в друзях? Краще видалити.
 5. Компромат — не найкращий спосіб привернути увагу. Якщо у вас є невдалі фото якогось користувача і ви вирішили їх викласти, та ще й відзначити одного на них, то не ображайтеся, якщо така увага не сподобається вашому другу і він вас видалить з ВК.
 6. Реклама і спам сильно дратують, коли їх багато. Якщо з вашої сторінки йде багато такого контенту, тоді ваші друзі не будуть терпіти.
 7. Заборонений контент. Якщо на вашій сторінці є порнографічні знімки, відео, картинки, і ви постійно оновлюється їх, публікуючи кожен день щось нове, то не дивуйтеся, що скоро друзів ВК у вас зовсім не залишиться.

Тепер ви знаєте причини видалення з друзів. Звичайно, ви можете накрутити собі друзів і не переживати про віддалених користувачів. Але пам'ятайте, що додані друзі таким чином, можуть видалятися ще швидше. Прочитайте статтю на нашому сайті, як накрутити 10000 друзів. Саме стільки друзів можна мати ВК.

Хто видалився з друзів в ВК — як подивитися, перевірити: способи, додаток

Може бути таке, що людина віддаляється з друзів, але все одно проявляє інтерес до вашої персони — заходить на вашу сторінку. Під ВКонтакте немає функції, що дозволяє подивитися, хто відвідує ваш профіль, але це можна зробити за допомогою програм. Докладно про це читайте в статті на нашому сайті. Якщо ви будете знати, що людина прибрав себе зі списку ваших приятелів, але при цьому відвідує вашу сторінку, то тоді ви зможете запитати у нього, в чому причина видалення з друзів. Можливо, вийшло якесь непорозуміння або помилка, а може людина відчуває до вас симпатію.

Існує кілька способів, щоб дізнатися, хто видалився з друзів ВК. Зробіть всього пару кліків, і вже через кілька хвилин ви будете знати, хто з ваших приятелів пішов, не сказавши ні слова і не пояснюючи причину. Ось ці способи:

Вихідні заявки

Цей спосіб підходить для вас, якщо ви подавали заявку конкретного користувача на додавання в друзі. Зробіть всього два кліка і ви дізнаєтеся, що людина просто ще не додав вас в друзі або вже видалив. Вам потрібно виконати такі етапи:

У рубриці «Друзі» знайдіть посилання «Вихідні заявки»
 • Зайдіть в свій аккаунт.
 • Перейдіть в рубрику «Друзі».
 • Відкрийте посилання «Заявки в друзі».
 • Тепер вивчіть розділ з вихідними заявками.

Користувачі, які знаходяться в цьому переліку — вас видалили з друзів спеціально за своїм бажанням або не дали підтвердження вашої заявки на додавання в друзі. Зараз ви їх передплатник, але ви можете відписатися від статусу одного, і від новин, натискаючи на кнопку «Отписаться».

Вивчаємо статистику через телефон

Натисніть в додатку «Заявки в друзі»

У мобільному додатку також просто, як і у повній версії сайту:

 • Зайдіть в додаток ВК — відкриється ваш профіль.
 • Увійдіть в розділ «Друзі». Біля цього слова є «стрілочка» — натисніть на неї.
 • З'явиться випадаюче меню, натисніть «Заявки».
 • Потім «Вихідні заявки».
Вихідні заявки вказують на віддалився друзів

Відкрився список людей, які, як і в першому випадку — видалили вас або не прийняли заявку.

Перевіряємо статус

Цей спосіб підійде тим людям, у яких невелика кількість друзів, припустимо, до 100 або трохи більше. Якщо кожного з друзів ви пам'ятаєте, то зайдіть до кожного на сторінку і подивіться статус — у друзях він чи ні.

Якщо людина в друзях, то під аватаркою так і буде написано: «... (ім'я) у вас в друзях». Якщо чоловік пішов, то ви можете побачити, що перебуваєте в передплатників або напис «Додати у друзі». Це означає, що цей чоловік пішов з переліку ваших приятелів.

Цікаві сторінки

Удалившиеся друзі є у цікавих сторінках

Це ще один простий інструмент визначення, хто пішов з переліку товаришів. Ось інструкція:

 • Зайдіть у профіль.
 • Знайдіть вікно «Цікаві сторінки» — ліворуч, трохи нижче аватарки. Натисніть на цей розділ.
 • Тут знаходяться групи, в яких ви перебуваєте і люди, у яких ви перебуваєте в передплатників.

Це ті люди, які вас видалили з друзів.

Важливо знати: У список цікавих сторінок також можуть потрапляти люди, яких ви тільки відправили запит в друзі, або на чию сторінку підписалися. Тому важливо відрізняти друзів із цього блоку, які видалили або які ще не стали вашими друзями.

Додаток під ВКонтакте

Простий спосіб, що допомагає дізнатися віддалився користувачів зі списку ваших приятелів. Ось інструкція:

Додаток для визначення віддалився друзів
 • Зайдіть в список ваших програм і знайдіть додаток «Мої гості». Якщо у вас його ще немає, тоді вам потрібно спочатку встановити. Зробити це можна через розділ «Ігри». Наберіть в пошуковому рядку назву програми, потім «Enter» і вибирайте те, що вам потрібно. Натисніть «Встановити» — готове.
 • Відкрийте в програмі розділ «Все про друзів». Виберіть вкладку «Зміни в друзях». Неважливо, який додаток ви встановите або яким користуєтеся, назви всіх вкладок і розділів будуть майже однаковими.
 • Перед вами відкриється перелік друзів, які віддалилися, а також ви побачите користувачів, нещодавно доданих в друзі.

Зверніть увагу: В інтерфейсі додатка є колонка «Хто кого додав/видалили і коли» — це те, що вам потрібно. У цій колонці ви побачите друзів, які були додані або пішли зі списку ваших приятелів.

Чорний список ВК: як піти з друзів в ВК непомітно?

Додайте користувача чорний список ВК і він піде з друзів

Якщо ви хочете вийти з друзів, але не хочете, щоб він відстежив ваші маніпуляції через додаток або іншими способами, тоді додайте його в чорний список — НС. Цей розділ дозволяє заблокувати людини, щоб у нього не було доступу до вашої сторінці, фото, відео. Також він автоматично видаляється зі списку ваших друзів.

Пам'ятайте: Якщо він зайде на вашу сторінку, то побачить, що знаходиться в НС.

Якщо вам стане незручно за свої дії, коли людина запитає, чому ви так зробили, то можна легко відновити користувача в друзях, і сказати йому, що це сталося випадково. В підсумку таке видалення з друзів пройшло безболісно для вас і вашого друга.

Тепер ви вмієте перевіряти хто пішов з вашого переліку друзів. Знаєте всі способи та хитрощі, що допомагають це зробити швидко і просто. Удачі.

Відео: Як дізнатися хто видалив вас з друзів ВКонтакте