Який найменший розмір одягу для дівчат, жінок — s, m, l: рукавичок, бюстгальтера, валянок. Який найменший розмір одягу для новонародженого?

Хочете дізнатися, який найменший розмір одягу? Якщо ви мініатюрна дівчина, то для придбання одягу в інтернеті, вам потрібно знати свої мірки для визначення розміру. У цій статті наведені таблиці розмірних сіток різних країн світу.

Вибір одягу може бути складним у повних чоловіків і жінок, так як виробники часто випускають вироби невеликих і середніх розмірів. Але і мініатюрним жінкам також проблематично підібрати сукню, блузку, спідницю чи костюм, так як найменший розмір предметів гардероба у кожного виробника унікальний і його специфічність залежить від країни.

Щоб правильно підібрати собі гардероб, потрібно розбиратися в розмірних таблицях, які вважаються загальноприйнятими для російських і іноземних виробників. З цієї статті ви дізнаєтеся, який розмір найменший в Росії, США і Європі.

Який найменший розмір одягу для дівчат, жінок у Росії, США, Європі — s, m, l?

Мініатюрна дівчина з маленьким розміром одягу

Розмір одягу може бути цифровим або буквеним. Цей код відображає параметри людини:

Параметри людини для розмірної сітки

Все це вимірюється в залежності від того чи іншого елементу гардеробу. Кожна жінка повинна знати наступне:

 • Самий мініатюрний розмір суконь, спідниць, блузок, штанів позначається буквою «S» — від англ. слова small — міні.
 • Ще менше — це розмір XS — в перекладі як самий мініатюрний. Одяг саме такого обсягу складно знайти в бутиках, так як виробники цей параметр вважають дитячим і майже його не випускають. Але те ж саме може бути і з параметром S.
 • Самий ходовий розмір — це M і L. У магазинах зазвичай можна зустріти одяг саме цих розмірів.

Важливо: У США, Росії та Європі різні розмірні сітки.

Якщо ви хочете купувати одяг по інтернету, без примірки, то вам краще знати відмінності в маркуванні, так як у багатьох колекціях вказують загальноприйняті значення за єдиною стандартизації виробників або різних країн світу.

Розміри одягу в Росії

Дівчина з маленьким розміром одягу

У нас в країні одиницею виміру при визначенні розміру є «см». У РФ існує 7 розмірів, починаючи від міні і закінчуючи самим великим:

 • XXS — (ex-stra ex-stra small) — самий, самий мініатюрний розмір для жінок — це 38, для чоловіків — 40.
 • XS — (ex-stra small) — міні-розмір для жінок — 40, для чоловіків — 42.
 • S (small) — найменший або просто маленький — 42 для жінок і 44 — для чоловічого одягу.

Після цих величин йдуть середні значення M, максі — L і супер максі — XL, XXL. Розміри для повних і великих дам або чоловіків — XXXL і так далі. Якщо вам потрібно придбати одяг міні розміру, то знімайте мірки по обхвату грудей, талії і стегон.

Важливо знати: Якщо у вас виходять середні значення, наприклад, 86,5, тоді краще округлити параметри до 87, а не до 86. Так одяг краще сяде на фігуру. Додатково слід брати до уваги зростання.

Розмірна сітка в США

Американська розмірна сітка

Іноземні виробники славляться величезним асортиментом одягу. Зараз можна купити будь-який одяг від брендів США. Розмірна таблиця в цій країні зовсім інша, ніж у Росії.

 • Самий, самий маленький розмір в Штатах — це «00». Якщо порівнювати з розмірами одягу в Росії, то це буде самий маленький 38 розмір.
 • Найменші або найменші розміри — 2, 4, 6.
 • Найбільший розмір США — 28 — це 64-й російський розмір. Значення між найменшими і найбільшими великим розмірами — це середні значення, які вважаються самими ходовими.

Звичайно, фахівці фешн-індустрії без проблем переводять значення розмірних сіток різних країн, але для цього їм знадобляться такі параметри:

 • Обхват за самим піднесеним точках лінії грудей.
 • Обхват талії, не напружуючи прес.
 • Об'єм стегон по самим виступаючим точкам.
 • Зростання від маківки до п'ят. Вимірюється, коли людина коштує рівно, з випрямленою спиною.

Важливо: При визначенні параметрів також усі значення округлюються в бік збільшення.

Розміри в Європі

Дівчина з маленьким розміром одягу

Європа велика і в різних країнах може бути своя розмірна сітка. Для всієї Європи самий міні розмір, наприклад, джинс вважається 32-й. В Італії — розмір цієї ж одягу для самих мініатюрних дам буде 36-й, а у Великобританії — 4-й номер. Як бачите, різниця суттєва. Для визначення правильного європейського розміру потрібно від самого міні в РФ відняти 6 пунктів і вийде S-розмір в Європі.

Варто знати: Заплутатися можна при замовленні різних елементів одягу: верху або низу, зимових курток або нижньої білизни, носок і аксесуарів. Крім цього розміри в Англії та Італії сильно відрізняються від загальноприйнятих європейських мірок.

Якщо вам потрібно замовити одяг європейського бренду, тоді зверніть увагу на розмірну сітку на сайті. У різних інтернет-магазинів і брендів ці значення будуть різнитися. Ось міні розміри одягу в Росії, США і Європі:

Маленький розмір одягу в Росії, США, Європі — мірки

Який найменший розмір рукавиць?

Рукавички — це незамінний аксесуар, коли на вулиці холодно. Крім цього рукавички можуть використовуватися в господарстві, для захисту від хімзасоби. Існує багато професій, коли під час роботи люди використовують рукавички: лікарі, садівники, будівельники і так далі. Тому розмір своїх рукавичок потрібно знати абсолютно всім.

Якщо вибрати рукавички не за розміром, то виріб буде обтягувати долоню і пальчики, а також шви можуть розійтися. Ось розмірна сітка рукавичок:

Розміри рукавичок

Варто відзначити, що важливо правильно виміряти обхват долоні, так як саме ширина руки — це основний параметр при визначенні розміру рукавичок. Ось інструкція, як це потрібно робити:

 • Приготуйте м'який метр-смужку.
 • Оберніть її навколо своєї долоньки, у найширшій її частині, а саме на тій лінії, де знаходиться початок заснування чотирьох пальців.
 • Долоньку тримайте рівно, не згинайте.
 • Значення, яке вийшло — це ширина кисті див.

Важливо знати: Ширина кисті вимірюється на «робочу» руку. Так, наприклад, у правшів це буде права кисть, а у лівшів — ліва. Вважається, що ширина «робочої» кисті відрізняється від другої руки в більшу сторону — вона ширше і товщі.

Ось розмірна сітка рукавичок США та Франції:

Розміри рукавичок

Порада: При виборі рукавичок не переплутайте жіночі рукавички з чоловічими, так як чоловічі набагато більше і їх розміри істотно відрізняються.

Ось приміром, американські і європейські розміри чоловічих рукавичок:

Розміри рукавичок

Який найменший розмір бюстгальтера?

Бюстгальтер — це ще один унікальний елемент одягу. Його розміри відрізняються від решти одягу. Визначається розмір ліфчика по обхвату грудей і лінії під грудьми:

 • Розмір бюстгальтера — це буква і цифра.
 • Цифра — обхват колу під грудьми, а цифра — це різниця між обхватом лінії грудей і під грудьми.
 • Найменшим розміром бюстгальтера є 70 АА (0).

Ось таблиця визначення розміру ліфчика:

Розмірна сітка бюстгальтера

Важливо: Навіть знання свого розміру ліфчика і глибини чашок не є гарантією купівлі відповідного розміру. Все із-за того, що матеріал бюстгальтера може як зменшити параметри тіла, так і змінити у бік збільшення.

Тому, якщо ви любите купувати нижню білизну в інтернеті, тоді замовляйте бюстгальтера вже перевірених брендів, чиї вироби ви купували неодноразово. Знаючи розмір виробника, матеріал і модель ви точно купуйте те, що вам потрібно.

Який найменший розмір валянок?

Вимірювання ноги для визначення розміру валянок

Параметри ноги для вимірювання розміру валянка краще вимірювати ввечері, так як до кінця дня нога набрякає і стає трохи більше. Щоб визначити розмір валянка, потрібно окреслити стопу на аркуші паперу, потім вирізати і виміряти.

 • Найменший розмір валянок для дитини — 13-ї — діти до року.
 • Найменший розмір валянок дорослої людини — 21 — це стандартний 33 розмір взуття.

Ось таблиці з розмірами валянок:

 • Для дітей
Дитячі розміри валянок
 • Для дорослих
Дорослі розміри валянок

Існує перевірена формула визначення розміру валянок:

 • Розмір взуття, мінус 13 см, плюс 1-2 див.
 • Наприклад, у вас 38 розмір взуття: 38-13+1=26 розмір валянок.

Запас в 1 см потрібен, щоб нога лежала у валянках вільно, інакше у вас будуть мерзнути ноги.

Який найменший розмір одягу для новонародженого?

Вибирати одяг новонародженому маляті необхідно по зростанню. На розмір по місяцях варто орієнтуватися, якщо ваш малюк розвивається за стандартними параметрами. Ось таблиця з мірками одягу для новонароджених:

Розміри одягу для новонародженого

Не закуповуйте речі запас для маленької дитини, так як він виросте дуже швидко і вже через 1-2 місяці вам доведеться купувати новий одяг. Виробники одягу для новонароджених також використовують свої мірки, тому при замовленні товарів в інтернеті для маленьких крихіток, які щойно з'явилися на світ, звертайте увагу на цей факт.

Як бачите, визначити розмір одягу просто. Правильно виміряйте свої параметри. Краще, щоб це зробив хтось за вас, так як самостійно незручно міряти, в особливості, зростання або довжину штанин, спідниці та інших виробів низу. Якщо параметри виходять з половиною, тоді округляйте до більших значень. Так одяг буде краще виглядати на фігурі. Удачі!

Відео: Як визначити необхідний розмір жіночого одягу? Таблиця