Камінь аквамарин — історичні згадки про камені, лікувальні і магічні властивості — якому знаку зодіаку підходить камінь?

Камінь аквамарин дуже гарний і має величезні лікувальні і магічні властивості. Про них ви дізнаєтеся зі статті.

Аквамарин – неймовірної краси камінь, який відомий з часів древніх цивілізацій. Шумери вважали сповнений дорогоцінної красою морських далей аквамарин символом щастя, довголіття та вічної молодості. Стародавні річки і римляни вважали камінь здатним захистити мореплавців від негараздів, пов'язаних з їх професією.

Історичні згадки про аквамарині

Аквамарин також уособлював відданість і любов.

 • Римляни зображували на камені повелителя морів Посейдона, і брали його з собою в плавання, вірячи в його захисні властивості.
 • Моряки ж з уст в уста передавали легенди, в яких сирени, зберігали камені в своїх палацах, під час сильного шторму передавали їм їх для захисту. Камінь здатний передрікати погану погоду – напередодні дощу або бурі він проявляє зелений відтінок, а в яскраву і сонячну погоду чистий і прозорий, іскриться своїми голубими переливами.
З переливами
 • Перші письмові згадки про камені належать письменникові, що жила в першому столітті нашої ери в Римі – Плінію Старшому. Саме з його легкої руки камінь став називатися аквамарин, що в дослівному перекладі означає «морська вода». Автор також зазначив приголомшливу подібність мінералу з смарагдами і берилами, а також дав перший докладний опис, що дозволяє відрізнити його від інших каменів.
 • В Середньовічних літописах тринадцятого і чотирнадцятого століть згадується камінь, який ніби несе в собі силу моря. Незважаючи на темні століття і ставлення до магічних предметів у ті часи, камінь продовжували використовувати, щоб відродити вогонь почуттів між подружжям.
Яскравий
 • Аквамарин відноситься до того ж сімейству мінералів, що і смарагд – берили. Він має дуже високі показники твердості, за що цінується серед ювелірів. Сьогодні найбільші родовища каменю розташовуються в Бразилії, Росії та на Мадагаскарі. Найбільший видобутий аквамарин був знайдений в родовищі в Бразилії і важив сто десять кілограм.

Лікувальні властивості аквамарину

Кристали аквамарину з давніх часів вважалися якимись барометрами психофізичного стану власника. Коду людина, що носив його, був здоровий – камінь зберігав свою чистоту і прозорість. Потемнілий кристал розповідав про незадовільний психічному чи фізичному стані власника. Також камінь змінює колір — коли людина щаслива і відчуває радість він стає блакитним, коли власник у гніві або просто засмучений – зеленіє. Якщо ви відчуваєте смуток – ваш аквамарин може помутніти.

Лікувальний
 • Аквамарин в давнину вважався одним з найбільш цінних мінералів, застосовуваних у медицині. У стародавніх манускриптах його описували як панацею від артритів різного походження, запалення очного яблука, проблем з дихальною системою і морської хвороби.
 • У Стародавньому Римі аквамарин рекомендували носити людям, страждаючим хворобами шлунково-кишкового тракту, печінки і дихального апарату.
 • Передавальний спокій морської гладі під час сонячного середземноморського ранку камінь також здатний відновити психіку власника – він заспокоює, позбавляє від туги і дарує власникові душевну рівновагу.
 • Можливо, з-за своєї морської енергетики, камінь має потужний вплив на органи, що приймають участь у процесі дихання. При ГРВІ і подібних їм захворюваннях він позбавляє власника від кашлю та звільняє носові проходи, полегшуючи тим самим дихання. Також він позбавляє від запалення горла і допомагає при підвищенні температури тіла.
 • Взимку аквамарин обов'язково потрібно тримати на видному місці в будинку (краще – в секторі здоров'я по фен-шуй) – він допоможе зміцнити імунітет і ваші близькі не будуть сприйнятливі до вірусних захворювань та інших проблем зі здоров'ям.
 • Якщо у вас проявилася екзема, з'явилися почервоніння, кропив'янка або інші захворювання шкіри – вам потрібно носити аквамарин.
 • Камінь позитивно впливає на функцію щитовидної залози і здатний привести в порядок гормональний фон власника або власниці без будь-яких лікарських втручань.
 • Якщо у вас проблеми із зором – тримайте кристали на закритих повіках по двадцять хвилин на день і незабаром ви помітите поліпшення.
 • При оперізувальному лишаї аквамарин застосовують як додатковий лікарський засіб.
Лікує
 • Якщо ви відчуваєте внутрішні спазми – ляжте на ліжко або диван, розслабтеся і покладіть камінь на сонячне сплетіння на тридцять хвилин. Повторюйте сеанси поки проблема не зникне.
 • Людям, у яких є літні батьки радять подарувати їм аквамарин зеленого відтінку – він позитивно впливає на серцево-судинний апарат, і допоможе підтримати серце.

Ще одна чарівна здатність аквамарина – камінь приводить в норму водний баланс.

Аквамарин в магії

Першим чарівним властивістю аквамарину можна вважати те, що він каламутніє, коду за вас хтось починає говорити неправду. Це може надати неоціненну допомогу при важливих переговорах або бізнес зустрічах. Чоловіки при бажанні можуть носити камінь при собі в кишені, а жінки – надягати прикраса з аквамарином.

Використовується в магії
 • Аквамарин попереджає власника про нещастя, які на нього насуваються або навіть смерті. У разі небезпеки для свого власника камінь змінює свою прозорість і також стає каламутним.
 • Захисні властивості аквамарину проявляються в захисті він негативних думок, псування, пристріту, енергетичного вампіризму і навіть нечистої сили. Камінь створює потужний бар'єр, захищаючи енергетичне поле свого власника від негативу.
 • Діючи на психологічний стан власника аквамарин підвищує самооцінку. Тому якщо ви впали в депресію або з яких-небудь причин зневірилися у власних силах і не можете знайти рівновагу – обов'язково придбайте і носіть аквамарин.
 • Мінерал робить людину носить його сильніше і витривалішими – тому його брали в далекі подорожі, військові походи і просто одягали, коли відчували занепад фізичних сил.
 • Аквамарин робить свого власника (або власницю) неймовірно талановитим оратором. Завдяки йому ви будете спокійні, куди б не занесла ваших опонентів дискусія, і точно знайдете аргументи, які допоможуть залучити на вашу сторону навіть супротивників вашої ідеї. Ваша мова буквально обеззброїть опонента. Будь-який конфлікт буде вирішено мирним чином і знайдеться така унікальна ідея, яка не залишить обділеною ні одну сторону. Багато людей в давнину і нині беруть з собою аквамарин на робочі наради, суди і пояснення з керівництвом.
 • Своєму власникові камінь допомагає вдосконалюватися і ставати краще у всьому – в навчанні, роботі, стосунках до рідних, фізично – жодна сторона вашого я не буде обділена магічною захистом і підтримкою аквамарину.
 • В любовній сфері аквамарин також незамінний – він допомагає жінкам, які бажають повернути коханого в сім'ю, хлопцям помиритися з бажаною дівчиною або привернути її увагу.
 • Скандали у будинку, де знаходиться аквамарин, особливо в зоні любові і сімейних відносин – також і не встигають розгорітися і принести біль ні одній із сторін.
Сильний

Завдяки заспокійливій і позитивному впливу каменю з сімейства берилів абсолютно різні люди можуть жити в мирі та щасті. При цьому у них не буде виникати сварки або думки про розставання. Саме із-за цієї властивості каменю в стародавні часи існувала традиція презентувати камінь молодятам в перші дні їх спільного шляху. Вважалося, що саме завдяки каменю люди, які до весілля були майже не знайомі, успішно уживалися разом і навіть ставали щасливими.

Кільця з аквамарином допомагають зберегти почуття навіть на відстані. Перед тривалою розлукою в стародавні часи пара обмінювалася такими кільцями вірячи, що вони допоможуть зберегти почуття, не зганьбити їх подружньою невірністю і повернуть дорогої людини під сімейний дах цілим і неушкодженим.

 • Аквамарин розвиває у власника почуття передбачення, вчить його довіряти своїй інтуїції. Люди, тривалий час носять камінь або взаємодіють з ним, можуть передбачати недалеке майбутнє, неприємності або події, приховують в собі приховані можливості.
 • Аквамарин – камінь однолюб. Якщо ще хтось у вашій родині аквамарин або потребує його допомоги – не можна давати свій камінь. Краще придбайте кілька камінчиків.
Радять екстрасенси

Екстрасенси рекомендують періодично дивитися на аквамарин – завдяки цьому ваша душа очищається від образ і якогось негативу. І тримати його в руках – спокій і зцілення недуг вам гарантовані. Також корисно тримати аквамарин в «межах досяжності аури» коду ви працюєте, вчитеся або навіть спите – камінь збереже вас і допоможе вам у ваших справах.

Аквамарин і гороскоп: яким знаком зодіаку підходить камінь?

Астрологи переконані, що немає такого знака зодіаку, якому аквамарин був би протипоказаний взагалі. Звичайно, найбільше добра він приносить палким Скорпіонам, але й інші знаки можуть багато чого придбати, якщо додадуть аквамарин в свою колекцію каменів.

 • Овни завдяки аквамарину стануть м'якше, навчаться бути більш добрими і чуйними, завдяки чому придбають просто неймовірно потужну підтримку в середовищі сім'ї та друзів.
 • Близнюкам камінь покаже шлях до саморозвитку і самовдосконалення, навчить бути мудрішими і стриманішим і допоможе налагодити зв'язки з оточуючими. Завдяки цьому вічно невпевнений, метання з боку в бік, і переживає Близнюк, нарешті, знайде цілісність особистості і спокій.
 • Безпричинне занепокоєння, яке так властиво Ракам і Левам перестане їх мучити і ускладнювати їм життя, якщо поруч буде аквамарин. Представники цих знаків зодіаку придбають душевну рівновагу та відчуття стабільності.
Для рівноваги
 • Діви, життя яких сильно псують їх завищені вимоги до себе і оточуючих їх людей, стануть більш м'якими і спокійними. Їх життя стане в принципі щасливішими, якщо аквамарин буде перебувати в межах досяжності їх аури, і вони будуть періодично тримати його в руках.
 • Ваги, вічно коливні і не мають сил і впевненості для прийняття того чи іншого рішення, отримають землю під ногами і будуть наділені врівноваженістю і рішучістю, яких їм бракує, з лишком.
 • Стрільцям, як і Тельцям, не завжди зрозуміла і приємна енергетика самоцвіту. Але тим з них, кого приверне неймовірна сила каменю і він здасться привабливим, аквамарин допоможе вирішити багато проблем, захистить і підтримає, де необхідно.
 • Водолії, часто роблять необгрунтовані витрати і потім сожалеющие про них, придбають фінансового наставника у вигляді аквамарину. Камінь трохи охолодить вируючу спонтанність Водолія, вбереже від необдуманих вчинків, навчить правильно витрачати гроші, трохи відкладати на майбутнє і допоможе налагодити фінанси в цілому.
Для фінансів
 • Риб аквамарин навчить правильно розставляти цілі в порядку пріоритету, роблячи власників успішними. Направляючи Риб до духовного самовдосконалення самоцвіт перетворює їх у впевнених у собі індивідів.
 • Найбільшу допомогу і підтримку аквамарин надасть Скорпіонам, яким, по суті, просто нікуди без цього самоцвіту. Емоційність, імпульсивність і потужна сексуальна енергетика Скорпіона призводить до того, що представники цього знака роблять величезну кількість помилок у житті. Аквамарин допомагає Скорпіонам знизити рівень агресії і імпульсивності, підказує їм вірний шлях і стає вірним супутником і опорою на цьому шляху.

Аквамарин, як оброблений, так і немає, рекомендують носити у вигляді амулета і при будь-яких обставин тримати поруч. Спокій і позитивні флюїди каменю направлять в позитивне русло будь-яку вашу активність і просто зроблять вас трохи щасливішими.

Відео: Сакральні властивості аквамарину