М. Відео: як зареєструвати і активувати бонусну картку через особистий кабінет? Як працює бонусна карта М. Відео, як перевірити баланс і витратити бонусні рублі?

«Мвидео-Бонус» — це програма, що дозволяє заощадити кошти при покупках.

Зміст

М. Відео — це популярна торгова мережа в Росії. У магазинах цієї мережі можна купити будь-яку побутову техніку, фотоапарати, телефонію, електроніку, освітлювальні прилади.

 • Вартість продукції коливається від мінімальних доступних цін, так і до товарів високої преміального сегмента. Кожен покупець знайде тут те, що йому потрібно.
 • Для постійних клієнтів у магазинах мережі діє вигідна бонусна програма.
 • Скільки можна за допомогою бонусної картки заощадити грошових коштів під час кожної покупки, і вигідно їй користуватися? На ці питання ви отримаєте відповіді в цій статті.

Як отримати бонусну картку М. Відео?

Як отримати бонусну картку М. Відео?

У цієї самої популярної торгової мережі діє програма «МВидео-Бонус». Стати учасником програми, зможе кожен охочий покупець, але він повинен бути громадянином Росії, віком не менше 18 років.

 • Для використання програми потрібно заповнити анкету у вигляді заяви в будь-якому стаціонарному магазині мережі або на офіційному сайті М. Відео при реєстрації.
 • Як отримати бонусну картку М. Відео? Після того як ви заповните заяву з особистими даними, вам видається бонусна картка.
 • Участь у програмі абсолютно безкоштовне, оплата не стягується за оформлення, ні за участь.
 • Представлена в М. Відео бонусна програма дає можливість покупцеві отримати частину грошей, витрачених на здійснення покупок. За кожні витрачені 30 рублів на рахунок бонусної картки повертається 1 рубль.

В даний час цією програмою користується майже 95% всіх покупців мережі. Люди зрозуміли, що це вигідно, і можна заощадити грошові кошти.

М. Відео: як зареєструвати і активувати бонусну картку через особистий кабінет?

М. Відео: як зареєструвати і активувати бонусну картку через особистий кабінет?

Якщо ви хочете відстежувати баланс своєї бонусної картки в будь-який час, тоді вам необхідно її зареєструвати і активувати через особистий кабінет. Ця функція буде доступна після реєстрації в інтернет-магазині М. Відео. Як зареєструвати і активувати бонусну картку через особистий кабінет?

Як відкрити особистий кабінет на сайті, читайте в цій статті. Тепер виконайте інструкції:

 • На головній сторінці сайту вгорі є рубрика «М. Відео-Бонус», натисніть на активну стрілку цієї рубрики, поруч з написом «Приєднуйтесь».
 • Потім відкриється сторінка з інформацією про програму. Внизу на цій сторінці буде активна кнопка «Особистий кабінет». Натисніть на неї.
М. Відео: як активувати бонусну картку через особистий кабінет?

Далі виконаєте наступні кроки:

 • Коли відкриється Особистий кабінет, ви побачите в ньому «Додавання Бонусної картки». Натисніть на неї.
 • Введіть дані карти: тип, номер, ZIP.
 • Потім натисніть кнопку «Додати».

Тепер ваша карта прив'язана до Особистого кабінету. Ви можете відстежувати баланс і стежити за накопиченням бонусних балів.

Бонусна програма в М. Відео: як накопичувати бали, правила програми?

Бонусна програма в М. Відео: як накопичувати бали, правила програми?

Різні бонусні програми у великих торгових мережах необхідні покупцям, щоб економити кошти. З їх допомогою можна повернути до половини вартості продукту, якщо це передбачає проведена мережею акція.

Як накопичити бали в Бонусній програмі в М. Відео?

Для цього потрібно лише здійснювати покупки в будь-якому магазині М. Відео, а бали будуть автоматично зараховуватися на рахунок вашої бонусної кари. Правила цієї програми полягають в наступному:

 • Отримана в магазині Бонусна карта повинна бути зареєстрована протягом 90 днів з моменту здійснення першої покупки з використанням цієї карти. Якщо цього не зробити, то участь у програмі припиняється, а бонусні бали згорають і відновленню не підлягають.
 • Ви можете змінювати зареєстровані особисті дані по карті самостійно, через сайт, або за допомогою дзвінка в Центр обслуговування учасників програми за безкоштовними телефонами: 8 (495) 777-777-5 для Москви або 8 800 200-777-5 для регіонів.
 • Якщо ви вкажіть неправильні особисті дані про себе або несвоєчасно змінити застарілі дані, тоді ви приймаєте на себе ризик виникнення небажаних наслідків, пов'язаних з наданням недостовірної інформації.
 • Умови проведення конкретних акцій ви зможете дізнатися в будь-якому магазині або на сайті компанії. Якщо діє кілька програм або акцій, тоді учаснику будуть нараховуватися бали за найбільш вигідною для нього системі.
 • При здійсненні покупок бонусні бали нараховуються після пред'явлення карти на касі або при внесенні номеру картки на замовлення, якщо ви купуєте техніку в інтернет-магазині.
 • Бонусні рублі не нараховуються при купівлі Подарункових карт або сертифікатів, оплату послуг доставки, за товари, оплачені повністю Бонусною карткою.

Якщо товар був придбаний в кредит, тоді бонусні рублі нараховуються на вартість техніки з урахуванням знижки. На суму знижки, яка надається мережею, нарахування Бонусних балів не проводиться. Детальніше читайте на сайті М. Відео тут.

Як перевірити баланс бонусної картки в М. Відео?

Як перевірити баланс бонусної картки в М. Відео?

Багато покупців, що отримали на руки Бонусну карту не знають, що з нею робити. Здійснюйте покупки і пред'являйте картку на касі або вказуйте її дані в інтернет-магазині при замовленні товару. Якщо ви захочете перевірити баланс бонусної картки в М. Відео, виконайте такі кроки:

 • Зайдіть на сайт, в Особистий кабінет.
 • Пройдіть по посиланню, натискаючи на кнопку «Все бонусних рублів».
 • Після цього відкриється сторінка з відображенням кількості бонусних рублів.

Пам'ятайте: Витратити бонусні рублі ви зможете, якщо їх кількість буде кратним 500, тобто вам потрібно накопичити 500, 1000, 1500 або 2000 рублів.

Як використовувати бонусні рублі в М. Відео?

Як використовувати бонусні рублі в М. Відео?

Якщо у вас на балансі карти вже накопичилася достатня кількість рублів, у вас може виникнути питання: як використовувати бонусні рублі в М. Відео?

Ви зможете використовувати свою картку при наступній покупці товару в стаціонарних магазинах мережі або в інтернет-магазині.

Пред'явіть її на касі, оплачуючи товар, або вкажіть, що хочете використовувати при здійсненні замовлення на сайті. Якщо на карті буде достатня сума балів, то поруч з замовленням ви побачите кнопку «Оплата бонусами». Натискайте на неї і заощаджуйте ще більше.

Як оплатити товар бонусними рублями в М. Відео?

Як оплатити товар бонусними рублями в М. Відео?

Оплатити товар бонусними рублями в М. Відео можна, пред'являючи карту на касі магазину або при замовленні техніки на сайті. Як говорилося вище, натисніть на активну кнопку «Оплата бонусами». Бонусні бали будуть зняті, як пройде оплата товару.

Де подивитися номер бонусної картки в М. Відео?

Де подивитися номер бонусної картки в М. Відео?

Вам потрібен номер картки при реєстрації або під час дзвінка в Центр підтримки покупців з приводу консультації?

Де подивитися номер бонусної картки в М. Відео?

Ці цифри можна знайти на самій карті із зворотного боку. З лівого боку під чорною магнітною смугою — це номер, а праворуч — спеціалізований код.

Який термін дії бонусної картки в М. Відео?

Який термін дії бонусної картки в М. Відео?

У будь-якої пластикової картки є свій термін служби. Але який термін дії бонусної картки в М. Відео? Ця картка діє протягом декількох років, але бонусні рублі можуть згоріти. Це може статися у таких випадках:

 • Бонусні рублі повинні бути активовані знижку. Ви зможете це зробити, якщо їх сума кратна 500.
 • Якщо сума менше, то і термін дії картки закінчиться протягом року.
 • Але, якщо протягом цього часу, ви зробите хоча б одну покупку, то бали збережуться на балансі вашої карти.
 • Активні для знижки бонусні рублі, накопичені до порога в 500 рублів, можна використовувати протягом 180 днів з моменту активації. Якщо цього не зробити, бонусні рублі згорять.

Бонусна карта дуже зручна для використання при отриманні знижки. Але вона вигідна лише для постійних клієнтів торговельної мережі М. Відео.

Як відновити бонусну карту М. Відео, якщо втратив?

Як відновити бонусну карту М. Відео, якщо втратив?

Якщо ви втратили бонусну картку, негайно зверніться в будь-який магазин М. Відео з проханням про її блокування. Як відновити бонусну карту? Здійсніть такі етапи:

 • Зверніться до менеджера будь-якого магазину мережі.
 • Напишіть заяву на відновлення.
 • Пред'явіть паспорт або інші документи, що посвідчують особу.
 • Отримаєте нову бонусну картку в зазначений термін, безкоштовно.

Бонусні бали, які були накопичені на втраченої карті, не переносяться на нову карту.

М. Відео: чи можна об'єднати бонусні карти?

М. Відео: чи можна об'єднати бонусні карти?

Часто бувають такі ситуації, коли в однієї людини кілька бонусних карток. Чи можна об'єднати бонусні карти в М. Відео? Це зробити легко і не займе багато часу:

 • Відкрийте Особистий кабінет в інтернет-магазині.
 • Зайдіть у вкладку Мої карти.
 • Натисніть на кнопку «Додати карту».
 • Дотримуйтесь інструкцій на сайті, і всі ваші карти будуть додані відразу ж.
 • Вам необхідно внести їх номер і ZIP.

Об'єднання карт не об'єднує бонусні бали цих карт. Всі рублі на кожній карті можуть бути використані окремо.

Тепер ви знаєте, як користуватися бонусною карткою. Сплачуйте покупки бонусами і економте свої гроші в М. Відео.

Відео: М. Відео БОНУС спасибі! програма ефективних покупок