Безкоштовний телефон Ламода для замовлення і допомоги в Москві і регіонах Росії. Ламода — контактний телефон, цілодобовий для підтримки клієнтів, кур'єрської служби та оформлення замовлення в Росії

Здійснювати покупки на Ламода дуже легко, так само легко можна отримати будь-яку необхідну інформацію, адже центр підтримки споживачів Ламода працює цілодобово. Про те, як зв'язатися з представниками інтернет-магазину, читайте в цій статті.

П'ять років тому стартувала нова площадка для покупки в інтернеті одягу для будь-якого випадку життя — Lamoda. Однак і сьогодні знаходяться ті, хто тільки починають знайомитися з цим магазином. Часто у новачків інтернет-шопінгу виникає безліч запитань, відповісти на які можуть тільки представники сайту.

Для зв'язку з фахівцями досить набрати номери безкоштовних телефонів:
Для жителів Москви: +7 (495) 134-00-40
Для регіонів: 8 800 333-14-48

Lamoda: сайт для замовлення

Придбати останні модні новинки за дуже приємною ціною і з постійними знижками можна на офіційному сайті інтернет-магазину .Ламода

Головна сторінка інтернет-магазину Ламода

Ознайомимося з пристроєм сайту. Більшу частину головної сторінки займають анонси розпродажів і знижок на асортимент магазину. Серед цих іконок ви можете знайти афіші акцій, більш детальна інформація про яких розписана детально в розділі «.Розпродаж«

Всі товари на сайті розбиті, як і в звичайних магазинах, на три основні групи:

 • Жіночі
 • Чоловічі
 • Дитячі
Розділи в інтернет-магазині Ламода

Перейшовши за цим посиланням, ви знайдете каталоги з товарами для обраної групи. Товари для чоловіків і жінок скомпоновані в однакові вибірки:

 • Розділ »Новинки« пропонує ознайомитися з нещодавно доданими речами різних цінових категорій і видів.
Розділ «Новинки» на Ламода
У розділі можна знайти найновіші тренди сезону
 • »Стиль життя« градирует речі згідно модним віянням («Тренди сезону») і стильовими уподобаннями, починаючи від базового гардероба до одягу для різних урочистих подій. Також в цьому розділі відвідувачу сайту пропонують до прочитання статті з журналу Lamoda і ознайомитися зі спеціальними проектами цього інтернет-магазину.
Розділ «Стиль життя»
 • Якщо у вас є певні переваги стосовно виробників одягу, то радимо заглянути в розділ »Бренди« і вибрати симпатичних вам серед всіх представлених на сайті.
Розділ «Бренди» на Ламода
 • Одяг класу люкс для цінителів модних шедеврів зібрана в каталозі »Преміум«.
Розділ «Преміум для жінок» на Ламода
 • Активним прихильникам здорового способу життя буде цікаво перегорнути сторінки розділу»Спорт «, де зібрані всі товари для спорту від партнерів.
Розділ «Спорт для жінок» на Ламода
 • У розділі »Краса« представлені товари для догляду за шкірою, декоративна косметика.
Розділ «Краса» на Ламода
 • »Розпродаж« зібрала всі наявні на сайті пропозиції про продаж товарів зі знижкою.
Розділ «Розпродаж» на Ламода

Дитячі речі представлені такими вибірками:

 • Також зібраний розділ »Розпродаж« з пропозиціями про знижки і »Новинки« з новими товарами.
 • В каталогах »Хлопчиків« і»Дівчаток « крім брендів і типів одягу є поділ на вікові категорії: новонародженим, від 2 до 6 років, до двох і від шести. Завдяки такому поділу легше відшукати вбрання для підростаючих модників.
 • Одяг для новонароджених ще раз виділена в окрему категорію для полегшення пошуку.
Розділ «Дітям» на Ламода

Після оформлення замовлення ви зможете контролювати його переміщення за допомогою трек-номера, а також скористатися безкоштовною службою доставки прямо на будинок. До того ж відповідь на будь-яке раптово з'явився питання можна задати оператору у цілодобовому інформаційному центрі.

Ламода: телефон для замовлення

При оформленні замовлення на сайті вам потрібно буде ввести свій номер телефону. Це необхідно для того, щоб оператор магазину Lamoda зміг зателефонувати за вказаним номером і уточнити всі нюанси придбання й доставки. Час очікування дзвінка зазвичай займає не більше 10 хвилин, але при великій кількості замовлень іноді доводиться почекати трохи довше.

Оформлення замовлення на Ламода

Зауважте, що далеко не всі замовлення потребують дзвінок оператора. Якщо ви не повністю заповнили бланк замовлення, вирішили не вказувати ім'я одержувача або по батькові, оператор передзвонить вам для уточнення інформації.

З якоїсь причини не встигли відповісти на дзвінок одразу? Не варто переживати, за вашим номером передзвонять ще три рази. І якщо жодна зі спроб не увінчається успіхом, то вам відправлять інформацію про інші способи підтвердження покупки.

При повному та точному заповненні замовлення система автоматично оформить вашу заявку і незабаром куплена вами блузка або плаття вирушить у дорогу до вашого дому.

Якщо ж Ви відчуваєте труднощі в оформленні замовлення, тоді телефонуйте за ці безкоштовними номерами:
Для жителів Москви: +7 (495) 134-00-40
Для регіонів: 8 800 333-14-48

Телефон гарячої лінії 8800 — цілодобовий телефон на Ламода

Для зручності клієнтів магазин Lamoda організував роботу цілодобової довідкової служби, за номером якої ви можете зателефонувати і уточнити деталі по цікавить вас питання в будь-який час доби. Дзвінок абсолютно безкоштовний для жителів усіх без винятку регіонів Російської федерації за номером 8 800 333-14-48.

Номери телефонів ви можете знайти в нижньому лівому куті екрану, у спливаючому вікні при натисканні клавіші «Задайте запитання» (на фото нижче).

Номери телефонів підтримки на Ламода

Для жителів російської столиці створена окрема телефонна лінія.

Зв'язатися з представниками магазину можна і натиснувши кнопку «Зв'язатися з нами» внизу сторінки

Кур'єрська служба Lamoda — телефон

Служба доставки товарів магазину Lamoda надає свої послуги для всіх міст Росії. Замовлений вами товар буде доставлений кур'єром до вашого будинку, причому при розмові з оператором покупець сам призначає зручний для нього часовий інтервал, протягом якого він може самостійно прийняти товар і ознайомитися з його зовнішнім виглядом і якістю.

Кур'єрська доставка товару з Ламода

Кур'єр, до прибуття на місце, заздалегідь сповіщає про свою швидку появу із замовленням. Після доставки клієнт може приміряти вибрані їм речі і оплатити покупку тих, що припали до душі. Інше працівник служби доставки самостійно відвезе назад.

Не багато знають, що доставка товарів з магазину Ламода здійснюється різними кур'єрськими службами та у різних містах вони різні. Не варто хвилюватися, що ви не дізнаєтеся номер кур'єрської доставки — при оформленні замовлення представники магазину повідомляють клієнтам номер торгового представника, який здійснює доставку замовлення.

Відео: Як зробити замовлення на Lamoda.ru?