Найкрасивіші жінки, народжені під знаком Діви: топ відомих красунь

Хто вони красиві і знамениті Діви? Давайте розглянемо цих знаменитих особистостей.

Кожен знак зодіаку має своїм особливим характером властивим тільки йому. У Дів – це зібраність, чіткість і послідовність дій, працьовитість, яке допомагає їм просуватися все вище і вище по кар'єрних сходах. У тандемі з красою — це вбивча сила, здатна допомогти в досягненні успіху в світі шоу-бізнесу, кіно або на телебаченні. Це головна доля всіх Дів.

Найкрасивіші жінки, народжені під знаком Діви

В цьому ви самі можете переконатися, лише перевіривши список красивих жінок , які народилися в період з 23 серпня по 23 вересня. Досконалість у всьому – це головне правило жінки-Діви. Найчастіше такі жінки досить довго шукають собі партнера і протягом довгого часу живуть одні. Догляд за собою це також основна задача гарних Дів, адже зовнішність це їх марка.

 • Красива жінка Ракель Уелч (дата народження 5.09.1940) – популярна актриса Америки.
Ракель

Діви романтичні натури, віддані. Вони виключно поєднують в собі діловий підхід і романтичність, що зовсім не притаманне іншим знакам.

 • Красива жінка Антуанетта Никпрелаж (20.09.1986) – супермодель Албанії і також актриса.
Красуня

Високі інтелектуальні здібності допомагають тверезо мислити в будь-якій ситуації і все піддавати критиці. А з іншого боку — особливий гострий розум і логіка в усьому допомагають аналізувати все, що відбувається навколо. Вони відмінні помічники навіть, на перший погляд, у складних питаннях.

 • Красива жінка Стефанія Фернандес (4.09.1990) – уродженка Венесуели, працює фотомоделлю. Стала володаркою титулу «Міс Венесуела» в 2008 році, а також «Міс Всесвіт» у 2009 році.
Модель

Бути хорошими працівниками допомагає жінкам-Дівам пунктуальність, старанність, критичність і, звичайно ж, працьовитість без якого ніяк. Будь-яку справу завжди доводить до досконалості.

 • Красива жінка Лусеро (дата народження 29.08.1969) – популярна співачка Мексики, а також актриса кіно.
Співачка

Діви до всього ставиться з відповідальністю і серйозністю. Вони не прощає помилок інших.

 • Красива жінка Фань Бінбін (16.09.1981) – відома актриса і співачка Китаю.
З Китаю

Не зовсім красуні, народжені під цим знаком – виглядають і одягатися зухвало, це ж відноситься до їх нецензурної мови і поганим манерам.

 • Красива жінка Адріана Скленарікова (17.09.1971) – красуня родом зі Словаччини, де займається модельним бізнесом.
Адріана

Кожна гарна Діва неодмінно б позитивно поставилася до словами Чехова, що кожен повинен бути прекрасна у всьому. Невідповідність цього буде постійно критикуватися.

 • Красива жінка Тетяна Котова (3.09.1985) – відома російська співачка. В 2006 році отримала титул «Міс Росія». Всіх, хто не відповідає її стандартам, вона критикує і висловлюється про них уїдливо.
Котова
 • Красива жінка Ранія Аль-Абдулла (31.08. 1970) – королева Йорданії.
Королева

До себе вони відносяться також критично, але не дозволяють нікому висловлюватися з приводу їх персони і давати якісь поради. Діви вважають, що на це в інших немає ні найменшого права.

 • Красива жінка Шермин Шахрівар (17.09.1982) – дівчина іранської національності, яка отримала титул «Міс Німеччина» в 2004 році, а також «Міс Європа» в 2005.
Шермин

Навіть самокритичність не дозволяє їм викидати своєрідні витівки тим більше на публіці. Вони не люблять бути в центрі уваги, і ніколи не будуть лаятися в громадському місці. І що найголовніше, йти за всіма і підлаштовуватися під загальний настрій.

 • Красива жінка Софі Лорен (20.09.1934) – чудова актриса сонячній Італії.
Відома Діва

Діви здатні на багато що і особливо кинути виклик кожному. Вони не вміють прикидатися і лукавити. Безпосередньо тому, ніколи не приділяють достатнього інтересу громадської думки.

 • Красива жінка Інгрід Бергман (29.08.1915) – актриса, яка завоювала свою популярність не тільки у Швеції, але і в Америці.
Інгрід

Вони ніколи не будуть пліткувати самі і також не сприймають це від інших. Їх мало цікавить, що говорять за їх спиною.

 • Красива жінка Саянтани Гхош (6.09.1985) – популярна телевізійна актриса Індії, модель.
Популярна

Формальності вони не сприймають ні шлюб, ні в процесі розлучення. Народити дитину, вони можуть навіть не будучи заміжньою. У відносинах з чоловіками вони щирі і повністю відкриті. Їх щастя найдорожче для них, ніж порожні розмови оточуючих. Вони господарські, здатні створити затишок у домі. Ніколи не набувають даремні і безглузді речі, що характеризує їх як ощадливих і практичних осіб. Все просто і зі смаком. Люблять порядок навіть у побуті, де все на своїх місцях, щоб було завжди під рукою і не викликало занепокоєння, і зайвих проблем.

 • Красива жінка Сальма Хайек (2.09.1966) – чудова актриса, яка стала популярна в Мексиці і в Америці.
Діва

Красиві Діви стежать не тільки за зовнішністю, але і за своїм здоров'ям і здоров'ям своїх рідних. У цьому їм допомагає смачна і здорова їжа. Лікарські трави грають величезну роль в їх житті, вони застосовують їх в косметичних і лікувальних цілях. Дитина Дів також відрізняється особливою умілістю і акуратність у всьому, адже у нього є гідний авторитет в особі матері. Хоч і матері-Діви досить строгі і вимогливі, але це не привід не дарувати любов і турботу.

 • Красива жінка Кемерон Діаз (30.08.1972) – актриса Америки.
Актриса

Чоловіки Дів відрізняються тактовністю, мужністю і здатністю завжди прийти в скрутну хвилину на допомогу. Строгість також проявляється в відносинах до свого супутника життя, але це благотворно позначається на характері чоловіка і його поведінці в суспільстві, і з людьми. Всі секрети Діва буде зберігати під замком і навіть тортури не допоможуть видати все найпотаємніше, що довірив їй чоловік. Вони не ревниві і не виносять «сварок з хати» на люди. Але для цього не буде жодних підстав, так як чоловік з такою дружиною ніколи не піде «наліво».

Її краса і сексуальність дає їй право іноді трохи пофліртувати, щоб ще більше підвищити свою самооцінку. Але Діва ніколи не вийде за межі дозволеного, так як знає почуття міри і відносяться до жінок однолюбам.

 • Красива жінка Шрия Саран (11.09.1982) – модель і популярна актриса Південної Індії.
Шрия

Вони вимогливі до себе і також грунтовно підходять до вибору супутника життя. Але коли знаходять його, віддаються повністю. Чоловіків підкорюють ці жінки зовсім не дикою пристрастю, а ніжністю і добротою.

 • Красива жінка Бейонсе Ноулз (4.09.1981) – відома американська співачка.

Красиві жінки Діви розкуті не тільки в спілкуванні, але й у сексі, де люблять виявляти ініціативу, і не керуються розумом, а лише своїм бажанням і почуттям.

Відео: Красиві Діви