Як поміняти валюту на Алиэкспресс на рублі, гривні, білоруські рублі, тенге долар: два простих способи

Два простих способи, що допомагають швидко поміняти валюту на Алиэкспресс.

Для жителя кожної країни зручніше вибирати товар на Алиэкспресс, якщо ціни стоять в своїй національній валюті. Але система цієї торгової площадки влаштована таким чином, що покупцям доводиться встановлювати свою валюту кожен раз при відкритті свого облікового запису. Але існує два простих способи, які допоможуть зробити це один раз. Інструкцію шукайте в цій статті.

Як поміняти валюту на Алиэкспресс на рублі, гривні, білоруські рублі, тенге долар: два простих способи

Якщо у вас ще немає аккаунта на Алиэкспресс, але ви намагаєтеся познайомитися зі світом цього захоплюючого шопінгу, тоді прочитайте статтю за цим посиланням. Інформація в статті допоможе швидко зареєструватися на Алі і зробити свій перший замовлення.

Як поміняти валюту на Алиэкспресс — інструкція:

Спосіб перший — за допомогою ПК:

  • Відкрийте сайт, зайдіть в свій аккаунт і у верхньому правому куті натисніть на значок країни і валюти. З випадного меню виберіть потрібну країну.
Виберіть країну з випадаючого меню
  • У наступному рядку теж є випадаюче меню. Виберіть у ньому валюту. Потім натисніть «Зберегти».
Виберіть валюту і випадаючого меню
  • Тепер у вашому акаунті варто країна — Росія та валюта — рублі.

Ті ж самі кроки зробіть, якщо потрібно встановити гривні, білоруські рублі, тенге або долар: спочатку виберіть свою країну валюту.

Спосіб другий — в мобільному додатку:

  • В даний час більшість покупців замовляють товари на Алиэкспресс саме через додаток, так як це набагато зручніше і вигідніше. Якщо ви використовуєте мобільну версію цієї торгової площадки, тоді цей спосіб для вас. Зайдіть в мобільний додаток Алиэкспресс, натисніть «Налаштування».
Відкрийте «Установки»

Виберіть валюту і вийдіть з розділу «Налаштування».

Виберіть потрібну валюту і вийдіть з розділу налаштувань.

Тепер ви зможете легко орієнтуватися в цінах на Алиэкспресс. Те ж саме зробіть, якщо вам потрібно вибрати валюту іншої країни. Вдалого шопінгу!

Відео: Як поміняти валюту на Алиэкспресс? 2 простих способи поміняти валюту в системі