Доставка в Крим з Алиэкспресс: як ввести адресу, вибрати товар і спосіб доставки, які терміни доставки? Що відбувається з товаром після оплати при доставці в Крим з Алиэкспресс?

У цій статті розкриваються всі секрети, пов'язані з доставкою посилок з Алиэкспресс в Крим.

Алиэкспресс завоював практично всю земну кулю, і російський Крим — не виняток. Покупці з півострова можуть зіткнутися з деякими труднощами під час замовлення з доставкою, якщо неправильно заповнений адресу і невірно вказаний індекс. Детальніше читайте у статті нижче.

Доставка в Крим з Алиэкспресс: як ввести адресу, вибрати товар і спосіб доставки, які терміни доставки?

Щоб правильно зареєструватися на Алиэкспресс, прочитайте статтю на нашому сайті за цим посиланням. Ця інформація допоможе вам зробити все правильно.

Отже, реєстрація пройдена, тепер потрібно ввести адресу доставки, і тут є кілька нюансів:

 • Зайдіть в свій аккаунт, натисніть на вкладку в випадаючому меню праворуч зверху «Мій Алиэкспресс».
 • Відкриється сторінка вашого профілю. Зліва в колонці знайдіть посилання «Адреса доставки» — натисніть на неї.
 • На цьому етапі ви побачите сторінку, на якій будуть відображатися введені вами адреси доставки. Натисніть «Додати нову адресу».
 • У таблиці введіть дані в кожну графу.
 • Спочатку заповніть графи з прізвищем і ім'ям англійською мовою. Потім з випадаючого меню виберіть «Russian Federation».
 • У графі «Край, область також з випадаючого меню виберіть «Other/Інший». Справа в тому, що на Алиэкспресс ви не знайдете «Republic of Crimea» або «Krimsky FO», тому варто вибирати Інший регіон.
Виберіть Пункт «Інший»

Слід знати: Не переживайте, що ваша посилка загубиться, якщо вашого регіону немає у списку. Головне для пошти — це індекс.

В наступній графі введіть місто, а потім індекс. Правильний індекс для Криму — це ваш старий індекс, але тільки попереду дописується цифра «2». Наприклад, якщо раніше у вас був індекс 96015, то тепер 296015. Потім введіть номер телефону та натисніть «Готово». Тепер ваша бандероль з Китаю прийде в поштове відділення вашого міста.

Вибрати товар на Алиэкспресс просто:

 • На головній сторінці сайту є категорії ліворуч.
 • Натискаючи на кожну з'являються підкатегорії.
 • Клікайте на те, що вам потрібно — відкриється сторінка з пропозиціями від продавців.
 • Потім вибирайте товар і клікайте на його зображення.
 • Після цього ви потрапите на сторінку товару, на якій слід зазначити необхідну кількість, колір та інші параметри.

На цьому етапі на Алиэкспресс також ви можете вибрати спосіб доставки. Прокрутіть повзунок трохи нижче, і ви побачите форму з різною інформацією про товар. Знайдіть «Доставка та оплата» — натисніть. Ви побачите випадає таблицю з пропозиціями по доставці. Вибирайте те, що вам підходить за ціною і термінами.

Виберіть спосіб доставки

Більшість покупців віддають перевагу безкоштовній доставці, але при такому варіанті, посилка може йти набагато довше, ніж заявлено на Алиэкспресс. Якщо ви не боїтеся трохи переплатити, тоді варто вибрати платну доставку по мінімальної вартості.

Порада: Але не вибирайте найшвидшу доставку, так як вона зазвичай найдорожча. Вам доведеться заплатити, наприклад, понад 4 000 рублів за бандероль з товаром за ціною 300 рублів. Це зовсім невигідно.

Що відбувається з товаром після оплати при доставці в Крим з Алиэкспресс?

Бандероль з Алиэкспресс в Крим

Після оплати товару при доставці її з Алиэкспресс в Крим, з ним відбувається те ж саме, що і з товарами, які будуть відправлятися в інші регіони Росії:

 • Адміністрація сайту перевірить оплату
 • Потім буде виконана упаковка товару
 • Останній етап — відправлення бандеролі

Всі процеси, що проводяться з вашим товаром, на кожному етапі відображаються в вашому профілі у вигляді статусу. Після відправлення, ви можете відстежувати рух посилки з кодом, який вам надасть продавець. Зробити це можна на різних поштових сервісах.

 • Один з популярних сайтів «Де посилка».
 • Після того як ваша бандероль прибуде на територію РФ, її можна буде відстежувати по Пошті Росії.

Через кілька днів бандероль прибуде в ваше місто і вам зателефонують з поштового відділення, щоб ви прийшли і отримали посилку. Як бачите, нічого складного при замовленні та доставці товару з Алиэкспресс для кримчан немає. Вдалого шопінгу!

Відео: Алиэкспресс та Крим в 2018 році! Як купувати? Як оплатити?