Чи можна і як в Алиэкспресс оформити доставку посилки кур'єром: компанії, як відстежити посилку, переваги, недоліки, відгуки

На Алиэкспресс можна замовити доставку товару кур'єром. Детальніше читайте у статті.

Алиэкспресс — найбільший торговельний майданчик, що розвивається кожен день і пропонує своїм покупцям все найкраще. Кожна людина, яка здійснює покупки на Алі, може вибрати найзручніший спосіб доставки товару.

Комусь простіше прийти на пошту та отримати бандероль, а іншим покупцям може знадобитися доставка придбаного товару кур'єром. Як оформити доставку посилки кур'єром, читайте в цій статті.

Доставка кур'єром Алиэкспресс: компанії, як відстежити посилку?

Доставка кур'єром від Алиэкспресс відомими транспортними компаніями

Якщо ви ще не зареєстровані на Алиэкспресс, але вас зацікавив шопінг на цьому торговельному майданчику, тоді прочитайте статтю за цим посиланням. Дана інформація допоможе вам швидко створити обліковий запис і зробити перше замовлення.

Іноді буває так, що покупцеві потрібно замовити доставку товару кур'єром. Це часто пов'язано з тим, що посилка потрібна терміново, так як там знаходиться подарунок близькій людині, чи важливо, щоб товар прийшов в цілості й схоронності, так як він дорогий. На сьогоднішній день на Алиэкспресс кур'єрську доставку пропонують такі логістичні компанії:

 •  CDEK — доставка здійснюється протягом 15-20 днів. Відстежувати рух бандеролі можна тільки на сайті цієї компанії.
 • EMS — це спосіб доставки вважається один з найдорожчих. Вартість доставки стартує від 1000 рублів. Тому такий спосіб варто вибирати, якщо товар дорогий або його потрібно отримати терміново. Швидкість доставки від 7 до 20 днів. Відслідковувати можна на сайті компанії за цим посиланням.
 • DHL — експрес-доставка кур'єром — 2-5 днів. Дорога доставка, але якісна і швидка. Відстеження на сайті DHL.
 • ePacket — доставка платна, не надто дорога. Протягом 15-20 днів посилка прийде до місця призначення. Відстеження за посиланням на сайті «Де посилка».
 • SF eParcel — доставка цій логістичної компанії дорога. В основному, її пропонують покупцям рідко, так як термін доставки складає від 30 до 45 днів. Відстеження проводиться тут за цим посиланням.

Кур'єр з Алиэкспресс зв'язується з покупцем за допомогою телефону і уточнює час, коли він прибуде на місце призначення. Далі дії покупця повинні бути такими:

 • При отриманні бандеролі, покупець пред'являє паспорт.
 • Також необхідно перевірити цілісність упаковки, і тільки потім можна розкрити бандероль і уважно розглянути товар.
 • Якщо все нормально, тоді кур'єр запропонує вам розписатися в документах про отримання замовлення.
 • Якщо є якісь претензії з приводу якості або порушена цілісність упаковки, тоді варто відмовитися від посилки. Кур'єр складе акт і забере посилку.

Процес отримання бандеролі з Алиэкспресскраще знімати на відео, щоб у випадку появи претензій у вас були докази того, щоб ви праві.

Переваги і недоліки доставки товару з Алиэкспресс кур'єром

Кур'єрська доставка

Доставка купленого товару кур'єром з Алиэкспресс має безліч плюсів, які полягають у наступному:

 • Посилка буде доставлена до порога дому, тому немає необхідності ходити на пошту для отримання та стояти там у чергах.
 • Транспортні компанії, які пропонують послуги кур'єрів, зобов'язуються, що відправлений товар за допомогою такого сервісу, буде доставлений без пошкоджень.
 • Частіше це швидкий спосіб доставки. Якщо кур'єрська служба працює погано, і посилки йдуть довго, тоді така компанія довго існувати не буде.
 • Зручне відстеження руху бандеролі на всьому шляху прямування.

Мінус кур'єрської доставки з Алиэкспресс всього один: висока вартість. Буває так, що оплата за доставку може перевищити ціну самої речі. Тому такий спосіб вигідно замовляти, якщо є на те причини:

 • дорогий товар або речі, що мають велику цінність для покупця;
 • необхідно отримати товар терміново.

Ще один незначний недолік — це оформлення митної документації. Але таке може знадобитися в рідкісних випадках і транспортна компанія попереджає продавця про це заздалегідь.

Як вибрати доставку кур'єрською службою Алиэкспресс?

При виборі товару на Алиэкспресс покупцеві майже завжди пропонується безкоштовна доставка. Це звичайний поштовий сервіс — посилка буде йти протягом місяця і відслідковуватися тільки на шляху прямування в Китаї. Якщо ви хочете вибрати кур'єрську службу, тоді доведеться заплатити деяку суму грошей за доставку.

Вибір кур'єрської доставки

Для вибору потрібної кур'єрської компанії на Алиэкспресс зробіть наступне:

 • На сторінці товару натисніть на рубрику «Доставка і оплата».
 • Для цього перейдіть повзунок трохи вниз, і ви побачите вкладки з описом і характеристикою товару. Серед них є пропозиції від транспортних компаній.
 • Щоб вибрати ту чи іншу доставку, натисніть на назву компанії: ePacket, EMS, Fedex IE або DHL.
 • Найвигідніша компанія з перерахованих вище — це ePacket. Але необхідно уточнити у продавця, чи дійсно ця вартість за відправлення кур'єром, а не поштою.

Коли доставка обрана, її вартість буде додано до ціни обраної речі. Після цього можна переходити до оплати товару.

Кур'єрська доставка з Алиэкспресс: відгуки покупців

Кур'єрська доставка з Алиэкспресс

Відгуки людей, які вже скористалися з кур'єрською доставкою Алиэкспресс частіше хороші:

Наталя, 34 роки

Замовляла на Алиэкспрессцифрову відеокамеру — професійну і дорогу. Вона мені потрібна для подарунка, та хотілося, щоб мені її прислали в цілості й схоронності. Продавець порекомендував доставку кур'єром. При вартості камери в 7800 рублів, заплатити за доставку потрібно було трохи більше 2000 рублів. Я погодилася, так як при придбанні цього пристрою в магазині мені довелося б віддати грошей на 50% більше, ніж вартість камери на Алі разом з доставкою. Посилка була доставлена швидко і якісно. Упаковка не пошкоджена.

Ірина, 28 років

Для свого вбрання на весілля замовляла прикраса. Але, знаючи, як довго йде товар з Алиэкспресс, вирішила відмовитися від замовлення. На питання продавця, чому я зробила відмову, розповіла про свої плани і те, що прикраса мені потрібно терміново. Продавець порадив кур'єрську доставку, але попередив, що вона дорога. Я погодилася і була задоволена — бандероль з моїм прикрасою мені доставили протягом тижня.

Михайло, 30 років

Замовляв ноутбук на Алиэкспресс кур'єрською доставкою. Упаковка була німого подряпана, але не критично. Сам ноутбук — цілий, без пошкоджень і пошкоджень. До цього замовляв товари поштовою службою, і зробив висновки: якщо продавець сумлінну і добре все упакує, то нічого страшного, якщо бандероль буде надіслана звичайною безкоштовною доставкою.

Відео: Як отримати товар швидше? АлиЭкспресс