Як правильно вести листування Алиэкспресс: тренажер для письма, зразки листів

Ви хочете написати листа продавцю Алиэкспресс, але не знаєте, як це зробити? Читайте статтю — в ній ви знайдете різні шаблони та зразки особистих повідомлень.

Зміст

Щоб замовити товар на Алиэкспресс необов'язково знати англійську мову. Опис до товару вже вказані російською мовою. Якщо назва речі і написано англійськими словами, то його можна перевести в будь translate-формі, наприклад, у Гугл-перекладач. Крім цього більшість браузерів мають таку функцію, як переклад контенту в автоматичному режимі.

  • Але на Алиэкспресс існує такі правила: вести листування з продавцями необхідно англійською мовою.
  • Звичайно, можна записати те, що хочеться сказати на російській мові, наприклад, у ворд-документі, а потім перекласти на англійську і вставити у форму особистих повідомлень на Алиэкспресс.
  • Але часто буває так, що людина навіть не знає, як правильно написати продавцю про ту чи іншу проблему і як правильно сформулювати своє запитання, щоб продавець зрозумів, що від нього вимагається. У цій статті ви знайдете шаблони листів продавцям Алиэкспресс.

Як правильно вести листування Алиэкспресс?

Якщо у вас немає облікового запису на Алиэкспресс, але вам хочеться робити вигідні покупки, тоді зареєструйтесь на цій торговому майданчику. Стаття на нашому сайті за цим посиланням допоможе вам у цьому.

Писати листи потрібно вміти. Спочатку потрібно привітати людини, і багато бувалі покупці радять звертатися до продавця Алиэкспресстак: «Один» — «Friend», «Любий друг» — «Dear friend». Ось ще декілька рекомендацій:

  • У листі ви повинні бути ввічливими, навіть якщо у вас немає настрою або погано себе відчуваєте. Обов'язково привітайтеся, а в кінці попрощайтеся і залиште свій підпис, наприклад, у вигляді імені.
  • У тексті листа опишіть свою проблему і вкажіть номер замовлення. У продавця багато покупців і він не може знати, що ви замовили. Також можна залишити посилання на товар.
  • Якщо ви не знавець англійської мови, не використовуйте складні звороти. Пишіть по справі, коротко і ємко, простими висловлюваннями.
  • Не грубите і не хаміть — це ні до чого доброго не призведе. Так ви не досягнете бажаного результату. Стриманість і ввічливість — ось що повинно бути в спілкування з китайськими продавцями.
  • Намагайтеся не вимагати без аргументів і фактів. Не робіть раптових висновків. Якщо ви висуваєте продавцеві претензію листі, то це повинно бути підкріплено конкретикою: фото, відео і так далі.

Пам'ятайте: Продавець — це теж людина, і торгівля на Алиэкспресс — це його робота або бізнес. Тому спілкуйтеся з китайцем, як з діловим партнером, і тоді отримати те, що вимагаєте, набагато простіше.

Правильне ведення листування на Алиэкспресс: тренажер для письма, зразки листів, шаблони

Тепер давайте розглянемо, як ще можна звертатися, і що варто писати на продавцеві Алиэкспресс в тих чи інших ситуаціях:

Загальні звернення:

Звернення у вигляді загальних фраз

Питання про придбання товару і про все, що з цим пов'язано:

Фрази при придбанні товару
Фрази при придбанні товару

Питання з приводу оформлення замовлення:

Кілька фраз, які можна застосувати при оформленні товару

Звернення з проханням отримання купона або знижки:

Фрази для отримання знижки або купонів

Питання по доставці, трек-номером і відстеження:

Фрази з питань по доставці, трек-номером і відстеження
Фрази з питань, пов'язаних з доставкою, трек-номерами і відстеженням

Спірні ситуації, диспут, претензії:

Фрази для письма в спірних ситуаціях

Позитивні відгуки:

Хороший відгук

Негативні відгуки:

Негативний відгук
Поганий відгук

Можна здивувати продавця Алиэкспрессі написати йому листа на китайській мові. Ось загальні фрази, що стосуються того або іншого питання:

Фрази для письма на китайській мові
Фрази для письма на китайській мові

Це фрази на різні теми, які можна використовувати в листі до китайського продавцю на Алиэкспресс. Ви можете написати що-то своє, і скориставшись перекладачем, перекласти слова чи речення на англійську чи китайську мову. Але пам'ятайте, що спілкуватися потрібно ввічливо, описуючи проблему чітко і доступно — без складних зворотів російської мови. Вдалого шопінгу!

Відео: Повідомлення Алиэкспресс. Як написати повідомлення продавцю на Алиэкспресс?