Ім'я Даша, Дарина, Дарія, Дарина: різні імена чи ні? Чим відрізняється ім'я Даша, Дар'я від Дарія, Дарина? Даша, Дарина, Дарія, Дарина: як правильно називати повне ім'я?

Походження та значення імен Дарина, Даша і Дарина.

Зараз досить часто дівчаток називають Даринами. Це досить популярне ім'я. Найцікавіше, що воно ніколи не було в списку перших імен, але завжди тримало постійні позиції. Про нього практично ніколи не забували.

Ім'я Даша, Дарина, Дарія, Дарина: різні імена чи ні?

Спочатку самим основним іменем було Дарина. Воно має давньоперські коріння. Означає володіє або перемагає. У християнстві асоціюється з мученицею. Взагалі це ім'я переважно використовували селяни і робоче населення. Воно в 17 столітті було популярним на ряду з Феклой, Євдокією. Найцікавіше, що після революції про ім'я на якийсь час забули, так як з ним асоціювали дореволюційний час. Але в 70-х роках 20 століття ім'я знову стало популярним. Даша — це скорочене від Дарини, яке з'явилося вже в часи радянської влади. Дарія — християнський варіант, саме тау запишуть в церкві ім'я вашої дочки.

Дарина — багато хто вважає це ім'я одним з варіантів Дар'ї, але це невірно. Цей варіант зустрічається не тільки в Росії, але і в Чехії, Англії та Франції. Значення і походження цього імені інше. Воно означає в перекладі з ірландської «скеляста гора». Там це ім'я вимовляється як Даррен. Нічого спільного крім деякого співзвуччя з ім'ям Дарія не має.

Ім'я Даша, Дарина, Дарія, Дарина: різні імена чи ні?

Даша, Дарина, Дарія, Дарина: як правильно називати повне ім'я?

Варто розуміти, що Дарина і Дарина — це різні імена, незважаючи на схожу вимову. Скороченими варіантами Дарини є Даша. Але частина і Дарину називають Дашею, насправді це не вірно. Імена різні і Дарину не можна називати Дашею.

Даша, Дарина, Дарія, Дарина: як правильно називати повне ім'я?

Чим відрізняється ім'я Даша, Дар'я від Дарія, Дарина?

Дарина і Дарія — одне і те ж ім'я. Справа в тому, що в перській мові ім'я звучало як Дарія. Але на Русі, щоб простіше було вимовляти, стали вимовляти Дарина. У церковному порядку залишилося вживання імені Дарія. Скороченим варіантом цих імен є Даша.

Дарина має ірландське коріння, тому не є похідною від Дарини. Скорочувати як Даша або називати Дариною не варто.

Чим відрізняється ім'я Даша, Дар'я від Дарія, Дарина?

Можна Дашу, Дарину, Дарію називати Дариною?

Ні, так називати Дарину і Дашу не можна. За походженням це абсолютно різні імена, які тільки схоже вимовляються. Дарина — окреме ім'я.

Як бачите, думка про те, що Дарія і Дарина це одне ім'я є помилкою. Це різні імена з різним походженням.

ВІДЕО: Ім'я Дарія