Як дізнатися адресу електронної пошти Ламода? Як зв'язатися з оператором і фахівцем Ламода по електронній пошті?

У Ламода існує кілька способів зворотного зв'язку. Звертайтеся до фахівців компанії по телефону, електронній пошті і пишіть в месенджері з обміну повідомленнями.

Ламода — це унікальна торгова площадка, яка відома по всій Росії та інших країнах СНД. Кожен покупець зможе знайти тут різні групи товарів: одяг, взуття, аксесуари, декоративну косметику і засоби для догляду.

 • Якщо ви ще не знайомі з Ламодой, прочитайте інформацію на сайті тут, яка допоможе вам зробити перший замовлення. Якщо немає часу читати і вивчати інструкцію, зателефонуйте по:

Безкоштовним цілодобовим номерами телефонів:

Для жителів Москви: +7 (499) 750-14-50,

Для регіонів: 8 800 333-14-48

 • Але буває зручніше для покупця зв'язатися з менеджерами інтернет-магазину по електронній пошті. Відповідь прийде швидко, так як фахівці сайту працюють злагоджено і професійно.
 • У цій статті висвітлена інформація про те, як дізнатися адресу пошти інтернет-магазину і є зворотний зв'язок у Ламода.

Як дізнатися адресу електронної пошти Ламода?

Звернутися до фахівців інтернет-магазину може знадобитися в таких випадках:

 • зробити замовлення через інтернет;
 • зробити повернення товару;
 • дізнатися про статус замовлення;
 • вирішити інші питання, пов'язані з доставкою та отримання речей.

Як дізнатися адресу електронної пошти Ламода? Якщо вам потрібно зробити повернення товару, тоді всі питання направляйте за такою електронною адресою: [email protected].

Якщо треба дізнатися статус замовлення за номером, без авторизації, пишіть на таку електронну адресу: [email protected]. Ця та інша інформація знаходиться на цій сторінці офіційного сайту Ламода.

Якщо ви натиснете на цій сторінці внизу на «Центр підтримки», «Залишилися питання? Напишіть нам».

У цій вкладці є форма зворотного зв'язку, яка допоможе вам задати питання спеціалісту або зателефонувати за Вайберу, Ватсапу або Телеграм, т. к. в цій вкладці будуть контактні номери цих видів зв'язку.

Також збоку зліва на цій же сторінці побачите кнопку «Онлайн консультанта«.

Способів зв'язку, крім безкоштовної лінії телефонів, з фахівцями сайту превелика безліч.

Ламода — зворотній зв'язок

Зворотний зв'язок необхідний для того, щоб можна було задати питання менеджерів інтернет-магазину і вирішити, що з'явилася проблему з доставкою або замовленням товару. У Ламоде зворотній зв'язок представлена різними сервісами:

 • телефонний дзвінок — для жителів Москви: +7 (499) 750-14-50, для регіонів: 8 800 333-14-48
 • електронна пошта: [email protected]
 • зв'язок в месенджерах з обміну електронними повідомленнями: ВатсАп, Вибер або Телеграм у розділі «Залишилися питання? — Напишіть нам» внизу цієї сторінки сайту.
 • зв'язок через різні соціальні мережі.

Якщо у вас виникають які-небудь проблеми з вибором, замовленням або доставкою товару, звертайтеся менеджерам Ламода будь-яким зручним для вас способом. Завдяки зручному і сучасному сервісу цього інтернет-магазину, здійснювати віртуальні покупки буде просто і приємно.

Відео: Lamoda інтернет-магазин одягу, як ним користуватися і робити покупки