Повернення товару Ламода через пошту Росії: адреса повернення, заяву на повернення, умови, терміни, відгуки. Як повернути посилку на Ламода поштою Росії?

Повернення товару на Ламода — проста процедура. Читайте статтю, як правильно це зробити.

Інтернет-магазин Ламода був відкритий при підтримці інвестора з Європи — Rocket Internet. Цей онлайн-рітейлер відоме майже кожній людині з Росії та інших країн СНД.

 • В даний час свої інвестиції в Ламода вкладають такі відомі корпорації зі світовим ім'ям: Tengelmann Gr., Holtzbrinck Ventures, Kinnevik, JP Morgan A. M., IFC.
 • Ще один важливий інвестор — це PPR Group. Дана корпорація володіє такими брендами, як Gucci, Yves Saint Laurent, Puma і Volcom.
 • Тому в якості виробів, пропонованих на Ламода, можна і не сумніватися. Але ситуації бувають різні, і часто покупцеві доводиться повернути виріб продавцю. Як це правильно зробити і оформити?
 • Якщо ви новачок в світі Ламода, то швидко і легко оформити замовлення допоможе інструкція на сайті тут. Будь-яке питання про товар або доставку ви можете задати ввічливим менеджерам компанії за безкоштовними телефонами: для москвичів: +7 (495) 134-00-40, для жителів інших регіонів: 8 800 333-14-48, для Білорусі: +375 (17) 388-04-09.
 • Навіть, якщо ви новачок в світі онлайн-шопінгу на Ламода, прочитайте статтю про повернення. Можливо, ця інформація вам також стане в нагоді.

Терміни повернення товару в Ламода поштою?

Терміни повернення товару в Ламода поштою?

Кожен покупець має право повернути придбані речі, аксесуари і косметику, якщо вони йому не підходять, протягом двох тижнів, не рахуючи дня замовлення виробів. Тому, якщо говорити про терміни повернення товару у Ламода поштою, то можна з упевненістю сказати, що неважливо скільки йтиме посилка, ви повинні її відправити не пізніше 14 днів після придбання.

Якщо ви придбали брендові вироби до травня минулого року, то ви його маєте право повернути продавцю протягом 365 календарних днів. Такі терміни повернення виробів діють в компанії Ламода.

Умови повернення товару у Ламода поштою?

Умови повернення товару у Ламода поштою?

Повернути куплені бренди в цю компанію легко. Для цього покупець повинен виконати всі умови повернення товару в Ламода поштою. Зробіть наступне:

 • Заповніть всі графи в бланку заявки на повернення в режимі реального часу.
 • Роздрукуйте бланк заявки і підпишіть.
 • Зберіть посилку, яка повинна складатися з таких документів і виробів: сама річ, підписана заявка, чек.
 • Віднесіть посилку на пошту і відішліть адресату. Дочекайтеся СМС про надходження вироби в складське приміщення компанії. Через 10 днів отримаєте грошові кошти на банківський рахунок.

Важливо: Не забудьте підписати заяву, інакше ваша заявка буде відхилена. Також в посилку повинен бути вкладений чек, який вам доставили разом з купленим виробом.

Як заповнити заяву на повернення в Ламода?

Як заповнити заяву на повернення в Ламода?

Часто люди губляться — у них не виходить заповнити заявку в режимі реального часу. Як заповнити заяву на повернення в Ламода? Виконайте такі етапи:

 • Увійдіть на сторінку свого особистого кабінету методом авторизації. Вгорі сторінки, що відкрилася, натисніть кнопку «Профіль».
 • У випадаючому меню натисніть на вкладку «Мої замовлення».
 • Відзначте замовлення, з якого вам потрібно повернути вироби. Позначте товар і вкажіть причину повернення речей.
 • Відзначте спосіб повернення грошей. Введіть потрібні дані та натисніть кнопку «Далі».
 • Потім зайдіть в свою поштову скриньку. Відкрийте лист від Ламода з формою заяви.
 • Роздрукуйте на принтері бланк, поставте підпис.

Вкладіть цей папір в посилку разом з чеком і виробом і сміливо відправляйте її поштовою пересилкою.

Адреса повернення товару поштою в Ламода

Адреса повернення товару поштою в Ламода

При відправленні посилки поштою, важливо правильно вказати одержувача. Адреса повернення товару поштою в Ламода: індекс — 140150, Московська область, п. Биково, а/я № 47, «Купишуз».

Контактний телефон служби підтримки з повернення товару на Ламода

Контактний телефон служби підтримки з повернення товару на Ламода

Вирішити проблему з приводу повернення виробів можна через електронну поштову скриньку. Напишіть в Ламода: [email protected] Кожна людина може звернутися до грамотним працівникам компанії через форму зворотного зв'язку, що є на головній сторінці сайту.

Але, якщо вам зручніше зателефонувати, тоді потрібно знати контактний телефон служби підтримки з повернення товару на Ламода: для жителів Москви: +7 (495) 134-00-40, для регіонів: 8 800 333-14-48.

Як дізнатися вартість посилки повернення в Ламода?

Як дізнатися вартість посилки повернення в Ламода?

Коли покупець хоче зробити повернення товару, йому цікава інформація про тарифи. Як дізнатися вартість посилки повернення в Ламода? Вартість і терміни доставки посилки з її обчислене товаром дізнавайтеся у відділенні на пошті або на офіційному сайті «Пошта Росії».

Повернення товару Ламода через пошту Росії: відгуки

Повернення товару Ламода через пошту Росії: відгуки

Багато покупці бояться повертати товар на Ламода поштою. Адже посилка може загубитися, а речі коштують дорого, особливо, брендовий одяг та взуття. Прочитайте відгуки про повернення товару Ламода через пошту Росії.

Поліна, 26 років

У мене з поверненням товару на Ламода все вийшло. Замовляла 6 позицій для чоловіка — 2 кардігана, 2 сорочки і 2 піджака. Все довелося в пору, крім піджаків. Довелося зайнятися поверненням. Дізналася всю необхідну інформацію про повернення, зібрала посилку, написала адресу. Віднесла на пошту. Через 2 дні на телефон прийшло СМС-повідомлення, що товар надійшов на склад. Ще через 2 дні повернули гроші. Все чітко, швидко і просто!

Олег, 30 років

Замовляв на сайті Ламода джинси Topman. Люблю цю марку — речі якісні, зручні. При замовленні поспішав, так як оформляв купівлю в офісі. Оплатив, навіть і не помітив, що оплата пройшла за 2 речі, хоча здалося, що дорогувато за одні джинси. Але не став розбиратися, відправив замовлення. У підсумку, кур'єр доставив товар, я забрав, навіть не приміряючи, так як завжди купую джинси лише цього виробника, і в розмірі був упевнений. Відкрив посилку на наступний день, там виявилося двоє джинсів однакової моделі. Звичайно, можна було б і залишити, але мені ні до чого двоє однакових штанів. Повернення оформив швидко, відправив посилку поштою, і вже через 3 дні отримав гроші. Спасибі Ламода за прекрасний сервіс!
Інеса, 24 роки
На Ламода замовляла спідницю-олівець від Love Republic. Це перша моя покупка цього бренду, тому потрібно було правильно вибрати розмір. Мені було лінь вимірювати свої параметри і замовила спідницю навмання. Природно, я помилилася, і мені привезли товар, але вдома був тільки чоловік. Він прийняв замовлення. Увечері я одягла спідницю і засмутилася — вона мені мала за розміром. Чоловік мене заспокоїв, і порадив оформити повернення. Це було просто: роздрукували заяву, зібрала посилку і відправила. Через 4 дні мені повернули гроші. Приємно мати справу з професіоналами!

Відео: Офіційна реклама Lamoda по телевізору