Можна маніпулювати чоловіками з допомогою сексу? Коли варто карати сексом і чому? Як ще жінки маніпулюють чоловіками?

У даній статті ми поговоримо, як жінки маніпулюють чоловіками з допомогою сексу і чому цього не варто робити.

Однією з головних жіночих маніпуляцій є позбавлення чоловіка сексу. Деякі, особливо заповзятливі дами намагаються маніпулювати партнером, щоб отримати бажане. Ось тільки не завжди це правильно. Давайте розберемося, чому не варто маніпулювати сексом, і які ще бувають жіночі маніпуляції.

Незважаючи на все, - яка образа була, подружжя завжди повинні спати в одному ліжку. Саме такої думки дотримуються психологи. Коли жінка позбавляє близькості по дрібницях, наприклад, чоловік забув винести сміття або не захотів, то це велика помилка. Таким чином, вона сама штовхає партнера на те, щоб знайти заміну.

Безумовно, один раз це відбудеться, але коли увійде в звичку, то відносини почнуть валитися. Чоловік вирішить, що не потрібна йому дружина, яка ображається на дрібниці, та ще й сексу позбавляє із-за цього. А він йому просто необхідний. І вже через кілька таких образ, він стане подумувати про те, щоб сходити «наліво».

Як маніпулювати чоловіком за допомогою сексу — коли варто це робити?

Маніпуляція сексом

Не дозволяти чоловікові торкатися до себе можна тільки в тій ситуації, якщо він сильно перед вами завинив. Приміром, була зрада, він вас ударив або сильно образив.

В ідеалі чоловіка не можна карати постіллю, тому що у вас з ним одна енергетика, але якщо ви застали його за зрадою, то лягти в різні ліжка — це вірний вибір. Адже ваше ложе сплюндровано. Так що поки ви не поговоріть зі своїм чоловіком, не очистіть постіль, то воз'єднуватися з ним не варто.

Коли ви відходите, то даєте зрозуміти, що ви дуже ображені і подібні ситуації не прийнятні. Адекватні чоловіки, які дорожать відносинами, завжди зроблять правильні висновки і постараються все виправити.

Важливо врахувати і те, що ситуацію треба обговорити. Не варто просто мовчки лягати в іншу постіль. Скажіть, що ви незадоволені, але краще спокійно.

Як маніпулювати чоловіком за допомогою сексу — коли не варто це робити?

Коли маніпулювати безглуздо?

Маніпуляція сексом може подіяти лише на нормального чоловіка. Якщо вам попався цинічний чоловік або хлопчик, у якого відразу кілька партнерок, то йому буде все одно, що вам там не подобається.

Більш того, немає сенсу виховувати таким способом алкоголіка або грубіяна. Вони не стануть загострювати увагу на ваші вчинки. Якщо жінка живе з питущим або задиристим чоловіком, то вплинути на такого неможливо. Адже це діагноз.

У такій ситуації жінці доведеться вирішувати навіть не те, як змінити людину, а чи варто з ним жити взагалі. Вся справа в тому, що якщо вона готова приймати свого чоловіка таким, який він є, то і сенсу відмовляти йому у сексі немає із-за якихось принципів.

Як маніпулювати чоловіком за допомогою сексу і чому не варто цього робити?

Чому не варто маніпулювати сексом?

Незважаючи на те, що маніпуляція сексом є самою популярною, вона шкодить і нам самим. На це є кілька причин.

Відсторонення від близькості просто за те, що чоловік не купив подарунок або не виконав обіцянку вам знайоме? Ну, може ви самі так не робили, але точно чули. Так от, робити цього ні в якому разі не варто, якщо ви хочете зберегти ваші відносини.

  • Секс без задоволення

Якщо тільки ваш чоловік вважає, що секс є чимось хорошим і при його відсутності страждає тільки він, то виходить, що для вас близькість — це точно не спосіб отримання задоволення. Якщо ви маніпулюєте доступом до свого тіла, то ризикуєте залишитися без задоволення і оргазму, тому що чоловік перестане це робити.

  • Неповага

Нерідко чоловіки говорять про те, що кожна жінка продажна. Звичайно, це неприємно чути і в такому разі не варто мовчати. Однак, якщо ви самі віддаєтеся за послуги чи подарунки і ображаєтесь, що вам їх не дають, то тоді чоловік переконається в своїй думці про вас. І остаточно стане вважати всіх продажними.

  • Відсутність ініціативи

Якщо ви випрошуєте подарунки у чоловіка шантажем, то в майбутньому він точно не захоче робити для вас щось приємне. А в майбутньому шантаж взагалі не буде працювати, і тоді ви втратите все — секс, чоловіка і подарунки.

  • Зрада

Якщо чоловік буде «маринуватися» занадто довго без близькості і при цьому провини за собою не буде почувати, то він просто знайде задоволення на стороні. І хто виявиться у виграші? Ну, точно не ви. До того ж шантаж виявиться марним, і бажаного ви явно не доб'єтеся.

Так що маніпулювання чоловіком, а тим більше такої важливої складової відносин, точно ні до чого доброго не призведе.

Як маніпулювати чоловіком: інші способи

Способи маніпуляції чоловіками

Не варто думати, що жінки дурні. Багато хто з них настільки віртуозно вміють видресирувати чоловіка, що їм позаздрять будь-які бійці. Багато сучасні дівчата є справжніми психологічними бійцями, тільки вони називають це стервозністю. Чоловіки повинні завжди залишатися уважними, так як навіть з вигляду гарненька простенька дівчина може виявитися підступною. Повірте, в глибині душі кожен вважає своїм обов'язком навчитися керувати чоловіком, тому що так заведено.

Безперечно, всі накази жінки виконувати стане виконувати тільки підкаблучник. Так що жінкам доводиться вивертатися і вчитися маніпуляціям, щоб досягти бажаного.

Швидше за все, ви вже чули, що дівчата розводять чоловіків на подарунки і гроші. Це явна маніпуляція, але є й такі, які відразу виявити складно і багато чоловіків можуть за все життя їх не впізнати.

Спосіб 1. Комплекс провини

Цей метод вважається основним і найпоширенішим. У всякому разі більшість жінок використовують і навіть несвідомо. До того ж, зіткнутися з ним можна в будь-якій ситуації.

Наприклад, чоловікові хочеться зателефонувати колегам, але випадково він набирає номер улюбленої і далі він вибачається і каже, що подзвонив не туди. А жінка відповідає, що не сміє більше заважати, адже він їй не хотів дзвонити.

Ось це і є прояв маніпуляції. Взагалі, жінка могла б порадіти, що він її дуже любить, що навіть інтуїтивно набирає її номер. Ось тільки сучасні дівчата рідко так реагують.

Після такої неприємної розмови з'являється невелике почуття провини і навіть неважливо, що нічого поганого не сталося. Адже він би обов'язково подзвонив, тільки пізніше. Ось тільки дівчині вдалося звинуватити його і показати свою перевагу.

Створення комплексу провини

На превеликий жаль, жоден чоловік не здатний ухилитися від такого методу маніпуляції. Він універсальний і тому жінки можуть звинуватити з його допомогою просто у всім і навіть у суперечливих речі. Немає грошей для задоволення потреб дівчата? Тоді чоловік виявиться невдахою. Грошей достатньо? Значить, він посадив дівчину в «золоту клітку».

Якщо дівчині недостатньо сексу, то варто чекати звинувачень, що чоловік не вміє задовольняти, а якщо менше, то вона буде скаржитися, що вже втомилася. Якщо чоловік запропонував розлучитися, то він покидьок, а якщо жінка пішла, то він невдаха.

Саме це дозволяє жінкам завжди залишатися правими, навіть якщо це не так. Так що незалежно від виникаючих проблем, винуватим завжди виявиться чоловік. А ось жінка рідко зізнається у своїй неправоті, щоб не відмовлятися від такого зручного прийому.

У цьому випадку варто мислити позитивно і ставитися до всього з гумором. Не треба сприймати звинувачення серйозно, щоб жінка не могла відчути, що змогла вас зачепити. Можливо, з часом вона зрозуміє, що її прийоми не працюють. А якщо завжди залишатися в бойовій готовності, то дуже скоро такі прийоми будуть складені на полицю і відправлені в список неефективних.

Спосіб 2. Маніпулювання чином «справжнього чоловіка»

Справжній чоловік

Від жінок у розмовах завжди можна почути про те, хто такий «справжній чоловік». Це вже усталена кліше, але ніхто не може відповісти — чому воно саме таке? Та й до того ж, кожна жінка уявляє свого ідеального чоловіка і часом, навіть не може пояснити, що він із себе представляє. Ось тільки, незважаючи на все, це не заважає маніпулювати чоловічим підлогою.

Наприклад, вважається, що справжній чоловік завжди платить, дарує квіти, подарунки і взагалі він обожнює жінку. І чоловіки дійсно цього піддаються, адже вони хочуть бути кращими для своєї коханої. Причому навіть неважливо, що це все нічим не підкріплене, тому що чоловіча гордість для них важливіше. Кожен хоче стати справжнім чоловіком для тієї єдиної, щоб вона завжди їм захоплювалася. Якщо ж чоловік зважиться боротися з настільки абсурдними твердженнями, то йому доведеться приготуватися до того, що його самооцінка може впасти нижче нікуди. Адже тоді він стане найгіршим з чоловіків.

Хоча і боротися з такими маніпуляціями чоловікові дуже легко. Йому досить переконати себе, що його вчинки правильні. Якщо врахувати, що оцінки частіше виявляються суб'єктивними, а кожна людина унікальна, то подібна впевненість буде максимально корисною.

Таким чином, дівчата можуть по-різному маніпулювати чоловіками, але тільки не завжди це приносить користь. В особливості, не варто «грати» з сексом, тому що чоловік просто може піти. Більш того, не варто постійно робити з чоловіка винного і змушувати його вести себе з якимось незрозумілим правилами «справжнього чоловіка». Це точно користі для відносин не принесе, особливо, якщо робити це постійно. Можливо, грамотний підхід може навпаки повернути ту чи іншу ситуацію в потрібне русло, але тільки якщо це не дрібниця.

Відео: Жіночі маніпуляції: жіноча маніпуляція сексом