«Зупинися, мить, ти прекрасно» — приклад для твору

Твір-роздум на тему: «Зупинися, мить, ти прекрасно».

З чого складається наше життя – з безлічі моментів, в яких ми відчуваємо найрізноманітніші почуття. А може все життя – і є мить у порівнянні з вічністю, якщо замислитися, скільки поколінь людей, що жили до нас, мали свою долю – думки, бажання, прикрості і радості.

Коли хочеться зупинити мить?

У житті кожної людини бувають такі моменти, коли подібно до героя трагедії Гете хочеться вигукнути: «Зупинися, мить, ти прекрасно». Адже серце переповнює справжнє щастя. Такі моменти безцінні і запам'ятовуються нам в найдрібніших подробицях станом чистої радості й захвату.

  • Всі ми маємо зовсім різні цілі в житті і прагнемо до щастя своїм шляхом. Тому найкращі миті у кожного свої.
  • Хтось бачить щастя в стані «на гребені хвилі». Такі люди хочуть наповнити своє життя подіями – подорожами, екстремальними видами спорту, азартними іграми, постійним пошуком нових вражень і насолод. Можна назвати такі моменти щастям?
На межі можливостей
  • Є люди, які будь-яким шляхом шукають популярності і слави. Тільки популярність буває різною. Слава знаменитого письменника, художника або вченого не може бути зіставлена з популярністю фріка з соціальних мереж.
  • Наприклад, мріяв про славу князь Болконський, герой роману Толстого. Залишивши дружину, він відправляється на війну, марячи про подвиги. Він веде солдатів у бій, і саме це мить хотів би зупинити і зберегти в пам'яті. Але після бою, поранений, дивлячись у небо Аустерліца, розуміє, наскільки важливіше сама життя.
  • Кожне спогад людей, які пройшли війну, які захищали Батьківщину, назавжди залишиться з ними радістю перемоги і гіркотою втрат близьких.
Щастя захищати Батьківщину
  • У сучасному світі часто успіх полягає в матеріальних цінностях. Такі люди на перше місце ставлять кар'єру, досягнення влади, високого соціального статусу. Щасливі моменти для них – це визнання зверхності, просування бізнесу, достаток.
  • При цьому в душі майже не залишається місця для щирих почуттів і бажань. Навіть досягнувши матеріального благополуччя і поваги в суспільстві, людина раптом усвідомлює, що поруч вже немає справжніх друзів, не вистачає часу або душевної потреби у спілкуванні з близькими, а більшість речей, дорогих чи бажаних, більше не приносять ніякої радості. Та і спілкування з навколишніми стає фальшивим, перетворюючись у набір банальних фраз для підтримки розмови, коли людям не особливо важливі відповіді співрозмовника.
Щастя бути успішним в кар'єрі

Для багатьох щастя полягає в любові. Саме любов шукають люди протягом усього життя. Навіть неразделенное почуття залишається в пам'яті найсильнішим і трепетним спогадом. Любов визначає думки і вчинки людини, його надії і розчарування. Взаємна любов, яка звичайно, теж не вічна, є для людей істинним щастям.

Тема любові, так чи інакше, розкривається у всіх літературних творах.

Велика мета всякого людського істоти – усвідомити любов. Любов – не в іншому, а в нас самих, і ми самі її в собі пробуджуємо. А ось для того, щоб її розбудити, і потрібен цей інший. Всесвіт набуває сенсу лише в тому випадку, якщо нам є з ким поділитися нашими почуттями. Пауло Коельо

Зрівнятися з почуттям романтичне кохання може тільки любов батьків до своїх дітей. Це почуття настільки сильне і безумовне, не піддається поясненню, воно закладено самою природою. Народження дитини, перша посмішка, перше слово, перший крок – найщасливіші моменти в житті батьків. Перше знайомство з рідним малюком – те саме мить, яку хочеться згадувати нескінченно.

Щастя материнства

Всі ми відчуваємо щастя в різні моменти життя. Щасливий той, хто не створює ці моменти штучно, а радіє простим речам – чашці кави, поцілую при зустрічі, усмішці дитини, весняного сонця.

Найстрашніше – смуток і розчарування в житті, коли хочеться, щоб день, тиждень, місяць, швидше пройшли, коли немає радості ні в теперішньому, ні в завтрашньому дні. Щоб відчувати радість від життя, потрібно змінити своє ставлення до неї. Згадати свої захоплення, займатися тим, що подобається, усвідомити, що життя – велика цінність, яку не можна розтрачувати даремно.

Відео: Зупинися мить! Stop a moment!