Сміятися уві сні, сміятися уві сні і різко прокинутися, сміятися голосно уві сні, сміх до сліз уві сні, над вами сміються уві сні: трактування сну

Сміх у сні, здавалося б, може передвіщати тільки хороше. Але чи так це насправді?

Кожен напевно хоча б раз сміявся уві сні. Тлумачення таких снів є різне. На це впливає ситуація, в якій вам було смішно, і причина сміху. Хихикати взагалі могли і не ви, а хтось над вами.

Сміятися у сні: значення снів сонники

Сміх у сні, коли ви одні:

 1. Коли ви смієтеся уві сні від радості – вас очікують добрі новини. З вами в житті станеться подія, яка вас порадує і ощасливить.
 2. Коли уві сні ви почули, як смієтеся – насправді у вас проблеми, які впливають на ваш душевний стан. Ви схильні до депресії і сильному стресу.
 3. Сміх свідчить, що ви досить закрита людина, ви боїтеся показувати оточуючим свої емоції повноцінно.
 4. Коли ви смієтеся над собою у сні – вас в майбутньому щось засмутить. Ситуація, яка буде навколо вас засмутить. Щоб виправити цю ситуацію потрібно докласти зусилля і досить багато часу почекати.
 5. Ви смієтеся над людьми уві сні, які вас недолюблюють або бажають вам зла – можливо, скоро вам буде потрібна підтримка чи допомога, щоб вирішити якісь важливі питання. Вам обов'язково допоможуть.
 6. Смієтеся над близькими вам людьми або друзями – ви самозакохана людина. Не за горами той час, коли ви зазнаєте розчарування.

  У сні
 7. Тихий, скромний сміх, від якого ви хочете позбутися, свідчить про те, що у вашому оточенні є люди, негативно про вас відкликаються. Можливо, вас хочуть наврочити недобрі люди.
 8. Якщо причиною сміху були анекдоти або смішні жарти, скоро вас чекає сварка, може і розставання з близькими вам людьми.
 9. Якщо ваш знайомий розповідає смішні жарти, щоб вас розсмішити, то в реальності він глумиться над вами на публіці і виставляє на загальні глузування.
 10. Фрейд казав, що якщо сміх у сні гучний і сотрясающийся, у вас проблеми в сексуальному плані. Від цієї напруги як можна швидше треба позбутися.

  Гучний сміх — до сексуальних проблем
 11. Дівчина, що складається в шлюбі, сміється над чоловіком – сон їй підказує бути акуратніше. В реальності жінка упереджено до нього ставиться і не викликає належної довіри. Якщо чоловік це побачить і відчує, то сварки не уникнути.
 12. Чоловікові сниться його дружина, яка посміхається і сміється, по-доброму – у них буде все добре. Непорозуміння і конфлікти будуть їх обходити стороною. Вся сімейне життя буде весела, щаслива, вони будуть любити і поважати один одного.

Ви смієтеся уві сні не один, а в компанії або просто до вас лунає чужий сміх:

 1. Ви помітили уві сні, що людина над ким-то насміхається, але перешкодити вам не вдається – сумні звістки очікують близьких вам людей або родичів.
 2. Дитина уві сні сміється дзвінко – означає захоплення і задоволення. Такий сміх означає зміну чорної смуги на білу, у всіх життєвих ситуаціях. Особливо це відноситься до здоров'я. Малюк вилікуватися від тривалої хвороби.

  Дитячий сміх
 3. Якщо вам сниться чоловік, який вже неживий – вас чекає довга і безтурботне життя. Лиха і негоди вас будуть уникати.
 4. У сні ви смієтеся з колишнім другом або колишнім коханим — в реальності ваші думки очистяться, і ви перестанете думати про них і переживати від розставання з ними.

Що означає, коли ви сміялися уві сні і різко прокинулися?

Реготати уві сні і прокинутися з веселим настроєм, бадьорим і виспавшись – добрий знак. Насправді ви будете щасливі, те, що ви раніше задумували, збудеться, і ви на це не витратите багато енергії і зусиль.

Регіт у сні

Закотитися у сні дзвінким реготом і прокинутися від цього – на вас чекатимуть приємні та несподівані сюрпризи або грошову винагороду. Ще це можна тлумачити як кардинальні зміни в житті. Рішення, на яке ви довго не могли знайти відповіді, і воно постійно мучило вас, вирішиться в одну мить.

Що значить сміятися голосно уві сні?

Існують дві підстави, які дають зрозуміти, чому сплячий чоловік голосно сміється:

 1. Почуття, які ви не могли показати в звичайному житті. Сміх символізує наяву виникли у вас проблеми відкрито проявляти свої емоції. Ви не вихлюпує свої емоції і почуття назовні, адже це вкрай необхідно для безперебійної роботи організму. Енергія затримується всередині і пригнічує організм, впливаючи на внутрішні органи, на функціонування мозку. В реальності ви не смієтеся, тоді весь накопичений позитив ви вихлюпніть під час сну.
 2. Вираження емоцій як наслідок побаченого уві снах. Люди, які не можуть з якихось причин міцно спати, переживають в реальності емоції, які отримані в сновидіннях.

У дружній компанії ви постійно голосно і радісно смієтеся уві сні – вас будуть чекати приємний дозвілля в компанії друзів. Ви смієтеся в цирку над жартами клоуна уві сні, це означає, ви будете запрошені на світський захід, де буде багато людей. Це потягне за собою нові приємні знайомства, на вас будуть звертати увагу.

Що означає сміх до сліз уві сні?

Скандальний сміх, сміх, який доводить вас до сліз, не обіцяє нічого доброго. Насправді ви будете плакати і розчаруєтеся в людях. Якщо такий сміх виходить не від вас, то і вам не варто переживати і турбуватися.

Інше тлумачення цього сну означає, що, можливо, ви зіткнетеся з проблемами. Хто-то в цьому випадку вам заздрить і бажає нашкодити.

Якщо над вами сміються уві сні: трактування сну

 • Вам приснилося, що над вами глузують – це свідчить, в основному, про вашу сором'язливість, нерішучість і розгубленість у своїх думках і вчинках. Ви боїтеся допустити помилку, яка може призвести до висміюванню вас.
 • Добрі глузування з боку друзів свідчать, що наяву вас чекає веселощі разом.
 • Ви відчуваєте незручність, коли над вами відкрито сміються – це свідчить про заздрість цих людей, вони плетуть інтриги.
 • Вас будуть чекати труднощі, коли вам в обличчя сміються. Вирішити вам їх буде не дуже просто. Зверніться за допомогою до незнайомих людей, однак за це доведеться викласти кругленьку суму.
Над вами сміються
 • Чоловікові сниться жінка, яку він любить, однак уві сні вона глумиться над ним і хихикає. Це означатиме, що ви не єдина людина в її житті. Вона не може зробити вибір, хто з вас краще.
 • Уві сні над вами насміхаються незнайомі вам люди – ви відчуєте себе значущим, до вас будуть прислухатися, незважаючи на ситуацію, яка склалася.

Значення снів безліч. Воно може бути не тільки позитивне, але й негативне. Якщо ви серйозно ставитеся до снів, після того, як прокинулися, повністю відкрийте віконце і промовте такі слів: « Куди йде ніч, нехай йде туди і сон». Однак уві сні не варто сприймати буквально побачене, це може бути всього-навсього попередження про загрозу або виникнення непередбаченої ситуації. Варто зупинитися і добре подумати, може ви щось робите не так.

Відео: Сміх у сні