Сонник – бачити в сні квартиру: значення сну. До чого сниться робити перестановку в квартирі, прибирати, мити, грабувати, купувати, продавати, отримувати, шукати нову, переїжджати в квартиру: тлумачення сну

Про те, до чого сниться квартира, можна здогадатися, звернувши увагу на її зовнішній вигляд. Зазвичай чиста, світла та простора квартира обіцяє успіх, а маленька і похмура — обіцяє неприємності.

Зміст

Квартира у сні уособлює життєвий простір людини. Чим затишніше уві сні квартира, тим комфортніше і вільніше сновидець відчуває себе в цьому світі. Все зі сну події, пов'язані з квартирою, говорять про социализированности особистості людини, про успішність його пошуку власного місця в житті.

До чого сниться квартира?

До чого сниться квартира?

Бачити уві сні як квартиру, в якій жив раніше, так і інші епізоди зі свого минулого цілком нормально. Можливо, сновидець сумує за якимось людям, з якими розвела доля, і приснився квартира є відображенням цих почуттів. Не треба ускладнювати собі життя, можна просто знайти телефонний номер в забутому записній книжці і відновити втрачений зв'язок.

 • Голуб – символ миру, щирих почуттів. Так, влетів у сні в квартиру голуб означає любов і взаєморозуміння в сім'ї. Загалом птиці в квартирі – знак швидких новин. Якщо птахи небезпечні, хижі або ж виглядають хворими, то известия будуть не самими радісними.
 • Миші в квартирі – знак нещирість людей із найближчого оточення. Але відкритої агресії чекати не варто, до активних дій не дійде. Зовсім інша справа щури. Побачити в сні щура в своїй квартирі означає, що незабаром доведеться зіткнутися зі злісним і небезпечною людиною, готовим напасти в будь-яку хвилину.
 • Клопи у приснився квартирі – знак пересуди і плітки за спиною сновидця.
 • Приснився кішка в квартирі може грати роль провідника в духовному світі людини. Сновидінню незабаром відкриється якесь таємниче сакральне знання.
 • Собака в квартирі – символ вірності і дружби. Сон, у якому в квартирі присутня собака, означає, що сновидіння є надійний друг, який завжди готовий прийти на допомогу.
 • Займатися в сні перестановкою в квартирі – означає робити рішучі кроки в реальності. Приймати активну життєву позицію. Бачити, як перестановку робить хтось чужий – плисти за течією, дозволяти вирішувати власну долю інших людей.
 • Бачити уві сні незнайомих чужих людей у своїй квартирі означає, що в оточенні сновидця немає людини, на якого можна було б покластися. На жаль, поруч з ним сторонні, чужі для нього люди. Сон закликає зробити відповідні висновки і навчитися заводити друзів.
 • Брудна квартира – ознака натягнутості відносин домочадців. Розрядити обстановку допоможе спільний перегляд хорошого комедійного фільму або сімейний виїзд на природу.
 • Маленька квартира говорить про дріб'язковість, скупості сновидця. Такій людині тісно з самим собою, йому варто відпустити ситуацію і перестати рахувати кожну копійку. Це допоможе набути крила і змінити життя на краще.
 • Якщо приснилася бабусина квартира, значить, хтось з родичів потребує допомоги, але не наважується про це розповісти. Потрібно поцікавитися справами своєї рідні.
 • Незнайома квартира обіцяє різкі зміни на любовному фронті.
 • Знімна квартира – ознака незадоволеності своїм становищем. Зневірятися не варто, треба навчитися радіти тому, що вже є, і тоді доля неодмінно дасть більше.
 • Біла квартира символ неоднозначний, з одного боку сон закликає звернути увагу на здоров'я, з іншого – обіцяє світле, безхмарне майбутнє.
 • Красива квартира говорить про те, що сновидець добре розбирається в людях, вміє цінувати справжню дружбу. Світла квартира – знак чистоти помислів, щирості сновидця.
 • Продавати в сні квартиру – знак фінансових надходжень. Втім, потрібно поводитися обачно, є ризик обміняти на гроші безцінні речі.
 • Отримати уві сні квартиру – заслужити підвищення по службі, встати на наступний щабель кар'єрних сходів.
 • Шукати в сні квартиру означає, що сновидець заплутався у власному житті. Раніше поставлені цілі втратили актуальність і більше не викликають інтерес, а нових ще не знайшлося. Сонники радять не квапити події, життя налагодиться.
 • Порожня квартира у сні означає, що пора звільнитися від давніх страждань, викинути з голови колишні образи за закінченням терміну давності. Попереду нова, цікава життя.
 • Мити, прибирати квартиру у сні – дуже позитивний знак. Сновидінню вдасться налагодити хороші відносини практично з усіма людьми зі свого оточення.
Миші в квартирі уві сні — символ недоброзичливців наяву.

До чого сниться нова квартира?

 • Нова квартира у сні – знак життя наяву. Сновидець стоїть на порозі глобальних змін, пов'язаних з великим особистісним зростанням. В недалекому майбутньому може круто змінитися його положення в суспільстві, можливий переїзд в інше місто, зміна роботи і оточення.
 • Якщо уві сні вигляд нової квартири радує, вселяє почуття впевненості в собі, отже, зміни в реальному світі виявляться дуже корисними для сновидця.

До чого сняться таргани, мурашки, змії в квартирі?

Значення сну про квартиру в великій мірі буде залежати від побачених в ній мешканців.

 • Таргани в квартирі означають множинні незначні перешкоди, які не дають спокою ні вдень, ні вночі. Плани по їх усуненню та врегулювання ситуації буквально рояться в голові. Турбуватися не варто, це явище тимчасове.
 • Мурахи – маленькі трудяги. Бачити уві сні в квартирі – означає, що доведеться попрацювати для того, щоб не вдарити обличчям в бруд перед начальством. Мурахи, що опинилися в ліжку, на обідньому столі або на тілі знак того, що потрібно звернути увагу на своє здоров'я, сон свідчить про спад імунітету.
 • Якщо під час нічних мрій довелося побачити змію прямо в квартирі, значить, у сновидця є небезпечний ворог, причому їм може виявитися як людина зі злим умислом, так і небезпечна хвороба. У будь-якому випадку потрібно бути готовим до серйозної боротьби. Якщо уві сні змія була переможена – сновидінню дістануться лаври переможця.
Таргани в квартирі у сні передвіщають перешкоди в задуманому.

До чого сниться багато квартир?

Багато квартир у сні – знак багатогранності особистості сновидца. Така людина, як правило, захоплений одночасно декількома ідеями, бере участь у різних, абсолютно не пов'язаних між собою проектах. Його з однаковою ймовірністю можна зустріти як на форумі щодо вирішення питань глобального потепління, так і на зльоті вільних художників, як в закритому клубі любителів сиру, так і на конкурсі спортивних досягнень.

Якщо уві сні довелося вибирати квартиру з великої кількості варіантів, значить, підсвідомість вказує на те, що непогано було б відмовитися від чогось і в реальному світі. Звузивши коло своїх захоплень, сновидець зможе більш якісно проявити себе. Приділити більше часу та уваги залишилися інтересам.

Багато квартир одночасно сняться багатогранним різним особистостям.

До чого сниться чужа квартира?

Чужа квартира у сні – означає, що життя сновидця переплететься з чужим життям. Буде це швидкоплинне захоплення, легка інтрижка або ж велике світле почуття, покаже час.

Якщо чужа квартира у сні була красивою, зі смаком обставлена – належить дуже корисне знайомство з цікавими та впливовими людьми.

Чужа квартира у сні означає сильний вплив на життя сновидця іншої людини.

До чого сниться інша квартира?

Інша, незнайома квартира у сні обіцяє зміни в особистому житті.

 • Якщо квартира чиста, світла, затишна – попереду лише любов, мир і радість. Якщо досі стосунки перебували у стані застою, то зараз вони піднімуться на абсолютно новий рівень, заграють новими яскравими фарбами.
 • Молодій дівчині такий сон обіцяє швидке заміжжя і прекрасного чоловіка.
 • Для тих, хто вже знайшов свою другу половинку, сон так само сприятливий, очікується другий медовий місяць.

Якщо незнайома квартира у сні похмура, завалена різним мотлохом, виглядає відштовхуюче, викликає бажання скоріше з неї забратися – настав період важких випробувань для сновидця і його пари. Не виключено, що в їх відносини вклиниться хтось третій і буде всіляко провокувати конфліктні ситуації. Ким би не був цей чоловік, які цілі він переслідував, неодмінно потрібно обмежити її негативний вплив. Ні у жалісливої свекрухи, ні в доброзичливій тещі, ні в навченої досвідом кращої подруги не повинно бути ключів від дверей в особисте життя подружжя.

Незнайома похмура квартира у сні попереджає про наближення в житті сновидца чорної смуги.

До чого сниться переїзд в квартиру?

 • Кажуть, що один переїзд – гірше двох пожеж. Переїжджати у сні – означає круто змінити звичний хід свого життя.
 • Для дівчини сон може означати заміжжя, для чоловіка – кардинальну зміну сфери діяльності. У будь-якому випадку в найближчому майбутньому очікуються нові, незвичні клопоти і заняття.

До чого сниться велика квартира?

 • Велика квартира – знак великих планів на життя і великих перемог. Сон означає, що потенціал сновидця дуже великий. Треба лише дати йому розвиватися в правильному напрямку, і результат перевершить всі очікування.
 • Якщо у великій квартирі в сні повно народу, значить, сновидінню доведеться виступати проти думки громадськості. Непросто змусити оточуючих людей подивитися на речі з іншого ракурсу. Втім, якщо є мета і сновидець впевнений у собі, то його ораторський талант виручить і на цей раз.
Велика світла квартира в сні — символ великих планів.

До чого сниться потоп, вода в квартирі?

 • Тлумачення такого сну на пряму залежить від виду приснився води. Прозора, чиста вода, що ллється прямо на голову в квартирі, як не дивно, дуже хороший знак. Попереду світла смуга життя. Все буде складатися як не можна краще. Забудуться минулі негаразди, удача, любов і міцне здоров'я стануть нерозлучними супутниками сновидця.
 • Якщо ж квартира у сні наповнюється брудною, каламутною рідиною – сон попереджає про можливі проблеми зі здоров'ям.

До чого сниться переїзд в іншу квартиру?

 • Переїжджати у сні в іншу квартиру означає, що лід готовий рушити. Сновидець довгий час перебував у підвішеному стані, не наважуючись на зміни, але тепер настав час здійснити стрибок в невідомість. Удача буде супроводжувати в будь-яких нових починаннях.
 • Переїжджати в квартиру, потребує ремонту – знак того, що сновидінню випав шанс самому активно впливати на свою долю.
Переїзд в іншу квартиру в сні — до успіху в справах.

До чого сниться ремонт у квартирі?

Ремонт в квартирі у сні – до фінансового прибутку.

 • Якщо ремонт роблять чужі люди, значить, сновидець може сміливо передоручити частину своїх справ відповідальному співробітнику, своєму помічникові.
 • Робити ремонт в квартирі своїми руками – будувати наяву своє майбутнє. Сновидець знаходиться в фазі активного творчого творчості.
 • Якщо уві сні довелося робити ремонт у чужій квартирі – мабуть, сновидець великий любитель сунути ніс в чужі справи. Не варто надмірно зловживати довірчими відносинами, краще жити своїм власним життям.
Робити ремонт у власній квартирі у сні — до прибутку фінансової наяву.

До чого сниться підлога, стеля, двері, вікна в квартирі?

Велике значення при тлумаченні сну про квартирі має її оздоблення.

 • Так мокрий підлогу – знак сімейних конфліктів та негараздів з причини зайвої багатослівності. Зараз корисно тримати колючі та дотепні жарти при собі.
 • Пол, який руйнується прямо під ногами, говорить про наявність недоброзичливців, старанно очорнює репутацію сновидця. Щоб їх зусилля залишалися марними, потрібно зважувати кожен свій вчинок на вагах порядності і безкорисливості.
 • Чистий, рівний підлога в квартирі – знак дружною, міцною сім'ї.
 • Стеля – символ творчого потенціалу.
 • Високий, світлий, рівна стеля ознака неабияких здібностей сновидця. Цілком можливо, настав час розкрити у всій красі дрімав досі великий талант.
 • Низький, гнітючий стеля у квартирі означає депресивний настрій, втрату інтересу до життя. Обов'язково потрібно поділитися чорними думами з близькою людиною. Любов дорогих людей неодмінно допоможе розвіяти смуток, відігнати геть печалі.
 • Двері квартири у сні — знак нерішучості сновидця.
 • Проткрывать уві сні двері в квартиру – сновидець знаходиться на порозі нового етапу свого життя, але ніяк не наважиться спалити за собою мости.
 • Закривати двері своєї квартири – приховане прагнення розірвати гнітючі, обтяжливі стосунки.
 • Розмір вікон в квартирі говорить про комунікабельності сновидця. Великі, розкриті навстіж вікна свідчать про широту його душі, щирості.
 • Закриті, маленькі, щільно завешенные шторами віконця — знак скритності, підозрілості.
 • Побачити тріснуте, розбите вікно у своїй квартирі – випробовувати муки ревнощів.
Брудний або зруйнований підлогу в квартирі свідчить про наявність недоброзичливців наяву.

До чого сниться стара квартира?

При визначенні значення цього сну важливо враховувати, які асоціації викликають у сновидця спогади про старій квартирі.

 • Якщо вони навіюють легку, приємну ностальгію за світлим дням дитинства, юності – сон хороший. Він свідчить про прихильність сновидця до сім'ї, до старих добрих друзів. Ці добрі взаємні почуття допомагають вистояти під час будь-яких неприємностей.
 • Якщо ж думки про колишній квартирі змушують сновидця покриватися холодним потом від страшних спогадів, сон є застереженням. Потрібно відгородити себе від неприємних роздумів, перестати жити минулим. Настав час перегорнути сторінку і почати життя з чистого аркуша. В іншому випадку є ризик надовго застрягти в безодні розчарувань і зневіри.
 • У деяких випадках приснився стара квартира попереджає сновидця про те, що найближчим часом йому бажано припинити свою діяльність і зникнути з поля зору недоброзичливців.
Стара квартира у сні може попереджати про необхідність сховатися, сховатися.

До чого сниться покупка квартири?

Тлумачі пов'язують подібні сни з фінансової прибутком. Це може бути дуже вдале вкладення коштів, нова, високооплачувана робота або навіть лотерейний виграш. Важливо розпорядитися отриманими грошима максимально правильно, витратити їх на дійсно потрібні і корисні покупки.

Якщо уві сні довелося довго вибирати собі квартиру, розглядати різні варіанти, то в реальному житті очікуються великі зміни. Самовіддану працю та невелика частка удачі допоможуть втілити у життя найсміливіші і амбітні плани.

До чого сниться пограбування квартири?

Пограбування квартири, що сталася в нічних мареннях, знак того, що сновидіння є заздрісники і недоброзичливці, яким не терпиться нашкодити, зробити якусь капость. Зараз корисно було б оточити себе відданими друзями, готовими стати пліч-о-пліч на захист.

Сон має абсолютно протилежне тлумачення, якщо сновидець виступав у ролі грабіжника, а не жертви. У цьому випадку існує загроза самому опинитися в неприємному становищі заздрісника. Слід зібрати всю свою розсудливість і відмовитися від злих помислів. Заздрість руйнує людину зсередини, пригнічує в ньому кращі якості, змушує опускатися до низьких вчинків. Потрібно рішуче гнати її геть, тільки так можна досягти своїх висот.

Пограбування квартири у сні вказує на наявність в житті сновидца заздрісників.

До чого сниться пожежа, вогонь в квартирі?

Вогонь у квартирі, будинку трактується як загроза тільки, якщо в результаті пожежі постраждали люди. У всіх інших випадках пожежа в квартирі обіцяє великий успіх, істотну матеріальну прибуток, емоційний підйом. Сновидінню вдасться пройти через вогонь і відродитися подібно казковому феніксу, знайшовши нову силу і міць.

Якщо винуватцем пожежі є сам сновидець, значить, він перебуває у вкрай неприємною залежно від важкого людини, а може бути звалив на себе зайві обов'язки. У будь-якому випадку йому незабаром представиться можливість знайти лазівку і звільнитися.

До чого сниться квартира померлого?

Бачити уві сні квартиру покійного нині людини — попередження.

Якщо квартира світла та простора – незабаром сновидець отримає свій шанс дуже успішно самореалізуватися в новій для нього сфері, але може втратити цю можливість через банальну лінь. Потрібно напружитися, приловчитися і зловити удачу за хвіст, справа того варта.

Бачити в квартирі покійного багато суетящихся, що снують туди-сюди людей, тварин, інших істот – перебувати в реальному житті у важкому, пригніченому стані, коли ритм життя нестерпно швидкий і стрімкий. Сновидець потребує перезавантаження. Треба зупинити цей нескінченний вихор подій. Допоможе відпустку, невелику подорож, в крайньому випадку, тимчасова зміна кола спілкування.

Якщо в квартирі померлого зовсім порожньо, значить, сновидець відчуває почуття провини за зроблену помилку. Коли виправити вже нічого не можна, потрібно, по-перше, покаятися, а по-друге, спокутувати свою помилку, зробивши добру справу для якогось стороннього людини. Це напевно допоможе позбутися від тяжких докорів сумління.

Квартира померлого у сні — попередження про неприємності наяву.

Квартира у сні являє собою надійний оплот, фундамент, на якому можна будувати своє подальше життя. Якщо квартира в повному порядку, значить, у сновидця є надійні тили в реальному житті: сім'я, друзі, родичі. Як кажуть: «Мій дім – моя фортеця».

Відео: До чого сниться квартира?