Чоловік-француз хто він — чи варто виходити заміж? Заміж за француза — характер, відносини, діти, менталітет: характеристика

У даній статті ми розповімо, чи варто виходити заміж за чоловіка француза і чому.

Багато жінок мріють вийти заміж за іноземця і виїхати жити за кордон. Часто вони думають, що їх там чекає така казка, яку не здатний подарувати жоден чоловік на батьківщині. Проте, чи так це? Ми вирішили дізнатися, яке це — вийти заміж за француза і як з ним жити.

Чоловік-француз хто він — чи варто виходити заміж?

Заміж за француза

Зазвичай, почитавши гарні романи, надивившись красивих пейзажів і може бути навіть побувавши у Франції — кожний в неї закохується. І адже дійсно, ця країна дуже красива і пробуджує любов до кожного її будиночку і кожній вуличці.

Тому і не дивно, що жінки хочуть вийти заміж за француза. Ось саме за нього, а не іншого іноземця. Адже жити у Франції хочуть багато, а якщо там ще буде і сім'я, то це приємніше удвічі. Хоча, деякі жінки шукають відносин тільки для того, щоб отримати громадянство.

Якщо запитати будь-яку жінку про те, які вони — французькі чоловіки, то відразу ж у голові прокидається образ галантного, красивого і люблячого чоловіка. Що саме з цього правда, а що — ні, давайте дізнаємося.

Заміж за француза — який характер?

Характер французів

Якщо ви наївно вважаєте, що всі французи романтики, то ви сильно помиляєтеся. Так, безперечно, вони виявляють подібні почуття, але це буває дуже рідко. Приміром, на першому побаченні він вам покаже романтизм, а потім може перестати його проявляти. Це обумовлено тим, що в реальності французи прагматичні і не вважають за потрібне робити постійно романтичні вечори, щоб зачарувати свою даму.

Незважаючи на це, з французькими чоловіками цікаво спілкуватися, так як вони від природи володіють великим красномовством, та й багато хто з них мають гарну освіту, що робить бесіди з ними ще цікавіше. До того ж протягом усього життя французи не перестають навчається і завжди розвивають свій кругозір.

Але, не дивуйтеся, якщо у звичайному житті людина виявиться справжнім занудою. Він любить поговорити на політичні теми і про закони, постійно захищає власні інтереси і навряд чи відмовиться прийняти участь у страйку або демонстрації.

Ще говорять про легковажність французів, але це неправда. Вони життєрадісні і гармонійні, а ще не звикли переживати із-за дрібниць і створювати проблеми з рівного місця. Ще важливо відзначити, що французи не поспішають одружуватися, багатьом подобається звичний уклад життя.

Так що підкорити серце завзятого холостяка француза зможе тільки цікава та освічена жінка. Ці чоловіки володіють багатьма позитивними якостями, але особливо виділяється стриманість та розсудливість.

Французи самі по собі звикли жити спокійно і розмірено, а тому для них не властива пристрасть у стосунках. Вони завжди згладжують конфлікти, шукають компроміси в суперечках і намагаються примирити інших. Спілкуватися з ними завжди приємно, адже доброзичливості їм не позичати. Ще наголошується, що французи ведуть себе дипломатично не тільки в політиці, але і побутових питаннях.

Заміж за француза — який він у відносинах?

Французи у відносинах

Безперечно, у стосунках французи проявляють себе як джентльмени. Вони шанобливо ставляться до своєї партнерки і вважають її рівною. Якщо француз стане нахвалювати свою дівчину, то він виділить її розум і талант, а не красу і привабливість.

Звичайно, таким чоловікам приємно, коли дівчина доглядає за собою і на неї приємно подивитися. Ось тільки їм важливіше не зовнішніх вигляд, а те, що вона з себе представляє.

Разом з таким чоловіком ви зможете відчути себе яскравою особистістю, а не беззахисною принцесою. Французи ніколи не роблять з жінки богиню і не схиляються перед нею. До того ж вони не схильні ідеалізувати відносини.

Багато дівчат задаються питанням, порівнюють французькі чоловіки своїх співвітчизниць з російськими жінками. Так, звичайно, і навіть роблять власні висновки.

Вони вважають, що слов'янські дівчата красивіші і навіть не просто тому, що вони такі від природи. Справа в тому, що вони витрачають на це більше зусиль і коштів, ніж жінки на батьківщині.

Француженкам більше до вподоби природна краса, і вони навіть не намагаються робити нічого, щоб привабити чоловіка. Більш того, вони ведуть себе незалежно від чоловіків, їм важливіше власний комфорт і кар'єра. А ось російські жінки із задоволенням присвячують себе дітям і родині.

Є думка, що французи дуже скупі. Це обумовлено практичністю і ощадливістю. Французькі бойфренди ніколи не будуть скупитися, якщо хочуть вибрати хороший парфум для своєї дами, але квіти не стануть дарувати часто.

Заміж за француза — як вони доглядають?

Як доглядають французи?

У Росії дівчата звикли, що чоловіки дарують їм квіти як знак уваги або на свята. А ось у Франції зазвичай купують багато квітів для прикраси власного будинку.

Так, коли француженка купує продукти на вечерю, то може захопити з собою гарний букет, щоб порадувати його видом всіх домашніх. Для російської дівчини ця традиція вважається дикунством — чому вона сама повинна купувати собі квіти?

Ще у Франції дівчата часто оплачують вечеря в ресторанах і не тільки за себе. Наприклад, якщо ви покликали коханого на побачення, то вам же і платити. Дуже дивний підхід, але це поняття іншої країни.

Справа в тому, що французькі чоловіки не звикли, коли їх щедрість сприймається як належне. Кожному буде приємно, якщо дівчина іноді оплатив вечерю. Для них це прояв турботи і любові. А в родині пари можуть платити по черзі.

Заміж за француза — відносини в шлюбі: особливості

Француз у шлюбі

Як ми вже сказали, чоловіки у Франції ведуть себе по відношенню до жінок на рівних. Всі обов'язки по дому діляться навпіл. Навіть виховувати дітей подружжя повинні разом. Французькі жінки, як правило, не сидять довго у декреті і швидше прагнуть вийти на роботу.

Діти дуже швидко стають самостійними, а в батьків немає звички обмежувати їх у будь-яких починаннях. Безперечно, це з одного боку добре, але з іншого — у них відсутня особлива прихильність до батьків.

Жінок-домогосподарок у Франції дуже мало. Кожна намагається себе реалізувати і відбутися. Крім роботи, жінки часто зустрічаються з подружками і проводять час поза домом. Якщо француженка закриється від усіх і не буде нікуди виходити, то для неї це дуже погано, насамперед, для самої себе.

Перевагою відносин з французом є і те, що його батьки ніколи не стануть лізти з порадами і настановами. Вони живуть власним життям і в них просто немає часу роздавати поради.

Ось тільки і постійно сидіти з онуками бабусі не будуть. У них багато своїх справ. І до речі, якщо ви подасте на розлучення, то ймовірно, що суд залишить дитину з батьком. Це одна з найбільш підступних ситуацій для російської жінки.

Франція є багатою і цивілізованою країною, де дуже багато можливостей для розвитку. Але тільки не кожна жінка зможе звикнути до різниці менталітетів і прийняти їх.

Заміж за француза — як адаптуватися в чужій країні?

Як звикнути до чужій країні?

І ось ви зустріли француза — чоловіка своєї мрії, він у вас закохався і ви вже готові одружитися. От тільки як же звикнути до життя в чужій країні? Адже там зовсім інші люди, та й взагалі інший менталітет. Є кілька слушних порад, які допоможуть вам швидко влитися в життя цієї країни.

  • Почніть активно вивчати французьку

В ідеалі варто знайти російськомовного викладача, який постійно проживає у Франції. Це дозволить вам не тільки швидше вникнути в саму мову, але і адаптуватися в різних дрібницях. Так що до вибору вчителя ретельно підходите. Він повинен допомогти вам розібратися з французькою культурою, а також дати слушні поради.

Варто подбати і про групових заняттях, які постійно проводяться в меріях. Такі курси завжди обов'язкові для іммігрантів і дозволяють осягнути основи мови. Не варто боятися, що у вас нічого не вийде. Повірте, навіть найслабші в навчанні люди, освоюють французьку, так що у вас точно все вийде.

  • Поважайте звичаї країни і ненав'язливо вводите власні

Російські та французькі сім'ї сильно відрізняються, хоча б навіть взаємовідносинами поколінь. Ми вже говорили, що вони не жертвують своїм особистим життям і це ви повинні розуміти. Тому, якщо вам не з ким залишити дитину і потрібна допомога рідних, то слід про неї домовитися заздалегідь. У Франції навіть в гості не прийнято приходити несподівано, а вже просити про що-то тим більше. Це вважається неввічливим і може образити людину.

При необхідності завжди може покликати няню, але тільки це не повинна бути молода і симпатична француженка. Практика показує, що найбільш надійними вважаються португальські жінки. А далі ви вже самі вирішуйте.

  • Жінка повинна працювати
Жінка на роботі

Навіть незважаючи на те, що вам з чоловіком вистачає або у вас дуже маленькі діти, ви все одно повинні працювати. Це пережиток фемінізму. Якщо ви до такого не готові, то наведіть вагомі аргументи. А коли ви виходите на роботу, то повинні розподілити всі обов'язки по дому. В іншому випадку, ви переймете все ті ж проблеми російських сімей.

Французи самостійні і відмінно ведуть господарство. Так їх виховують з дитинства. Так що чому б не скористатися таким подарунком долі? Тільки не забувайте, що як і всі чоловіки, вони будуть не проти позбутися від обов'язків, якщо є жінка, яка готова на все.

Раз вже вам випав такий шанс, то не варто їм розмінюватися і створювати російську сім'ю з французом. Хіба цього ви хотіли? Краще акуратно розподіліть обов'язки, і навіть якщо він робить щось погано, то все одно хваліть. Ви зауважила, що наступного разу він точно зробить все краще.

  • Чоловік-француз ідеальний для російської дівчини

Французи відкриті, велелюбні, прості і душевні. Можна навести купу прикладів, а також оповідань дівчат, які стверджують, що вони найкращі коханці. У родині чоловіки воліють затишок і спокій.

У жінок французам подобається витонченість і освіченість, уміння підтримати будь-яку розмову незалежно від теми. Так що від того, наскільки добре ви володієте мовою, буде залежати ваш комфорт в цілому.

Більше того, ви повинні бути дружиною в самому прямому сенсі цього слова — забезпечити затишок, бути спокійною, бажаною і просто надійною. Це найважливіший етап процесу адаптації, який слід подолати.

  • Навчіться отримувати задоволення від життя
Будь оптимістом

Французи відрізняються тим, що вони оптимісти по життю. Вони завжди впевнені, що все буде добре. Часто їм важливий навіть не результат, а просто хороше ставлення до справи і позитивний настрій. Взагалі, життя у Франції побудована на культурі насолоди. Тут все повинно робитися з задоволенням і вас завжди будуть запитувати, чи ви задоволені.

Перехід до такого стану значить менше працювати, не поспішати і не метушитися. Навчіться відсторонюватися від нагальних справ і повністю віддаватися задоволення під час відпочинку.

  • Вивчіть французькі ритуали

Тут завжди зустрічають гостей, виходять в ресторан, є власні звичаї проведення свят і вихідних, а ще прийнято бувати в подорожах. Наприклад, обід у ресторані кожен день — це звична справа. А ось вечеря в особливому ресторані — це ритуал. Починають зазвичай з вибору закладу.

Коли все готово, і ви, нарешті, відправляєтеся на вечерю, то від вас очікують, що ви вмієте дегустувати страви і напої, а ще давати змістовні коментарі. Тут у всьому треба шукати насолоду і естетику.

Вино в ресторані п'ють не для того, щоб потім танцювати, а просто для обговорення. Кожен француз, навіть не будучи експертом у винах, все одно в них розбирається.

Смачні страви, цікавий розмову, яка може тривати годинами — це все є якоюсь традицією, що прийшла з давніх часів. І її всі поважають. До речі, якщо ви самі захочете, то можете стати хорошим співрозмовником для чоловіка.

  • Освойте схему — спостерігаю, звикаю, діють

Вона діє безвідмовно в будь-якій ситуації. Це дозволить вам налагодити комфортне сімейне життя, зробити нові відкриття і просто стати щасливою з французом.

Чи варто виходити заміж за француза російській дівчині?

Взагалі, звичайно, якщо людина хороша, то чому б за нього не вийти заміж. І яка взагалі різниця, хто він? Якщо ви вибрали собі в чоловіки француза, то будьте готові миритися з звичаями чужої країни і звикати до них. Це і буде запорукою успішних відносин. А взагалі, французи чудові сім'янини і батьки, так що варто розглянути їх в якості кандидата на главу сім'ї.

Відео: Заміж за француза! Чого чекати від життя в шлюбі у Франції? Плюси і мінуси. Менталітет