Смайл-емодзі «знак оклику» ВКонтакте – червоний, подвійний, серце, білий: код смайла, значення і розшифровка

Не знаєте для чого потрібен смайл «знак оклику» Вконтакте, читайте статтю. У ній докладно все описано.

Перші Емодзі (Emojio) з'явилися у 90-х роках минулого століття. Країна походження цієї мови ідеограм — Японія. В даний час такі ідеограми використовують на різних мобільних платформах і стаціонарних пристроях. Наприклад, на iOS сьогодні доступно більше 1420 ідеограм у 8 наборах.

Користувачам соціальної мережі ВКонтакте також доступні емодзі. З їх допомогою простіше спілкуватися в діалогах і можна передати всі свої емоції. Але ми часто не знаємо, що означає той чи інший смайл. Приміром, «знак оклику» — про що говорить цей смайлик, коли його потрібно використовувати і який у нього код? Відповідь на це питання шукайте нижче.

Значення і розшифровка смайла-емодзі «знак оклику» ВКонтакте: червоний, серце, подвійний, білий

У російській мові питальний знак позначає експресію, здивування і вказує на сильні почуття. Наприклад, якщо потрібно звернути увагу на щось, тоді в кінці речення ставиться знак.

Смайл «Червоний знак оклику» ВКонтакте

Смайл «знак оклику» був придуманий для вираження емоцій. За допомогою такого знака можна звернути увагу співрозмовника на своє повідомлення, показати невдоволення і висловити захоплення. Наприклад:

  • Можна надіслати фото і написати: «Подивися, яка я сьогодні чітка» і відправити знак оклику «!».
  • «Ти що ще вдома? Я тебе вже чекаю!» «!»
  • «Ти сьогодні виглядала заліково» «!»

Висловити свої емоції захоплення, якщо ви любите людину, можна за допомогою смайлика знак оклику у вигляді серця. За допомогою такого емодзі буде відразу зрозуміло про ваші почуття і ставлення до людини.

Смайл «Серце-знак оклику» ВКонтакте

Подвійний знак оклику говорить сам за себе — це посилення усіх емоцій, які були описані вище. Тобто це емоції захоплення, невдоволення або звернення уваги, але більш сильні і експресивні.

Смайл «Подвійний знак оклику» ВКонтакте

Білий або сірий знак оклику також вказує на емоції, але вони більш м'які. Людина хоче заявити про своєму здивуванні, але він поважає вас і робить це з обережністю.

Смайл «Білий або сірий знак оклику» ВКонтакте

У російській мові для посилення почуття експресії і подиву ставиться потрійний знак оклику. Такого окремого символу-емодзі не існує, але ви можете поставити одинарних знаків стільки, скільки потрібно. Для цього просто вставити потрібний код рядка повідомлень і при відправленні листа, знаки з'являться автоматично. Які коди у кожного з цих знаків, читайте нижче.

Смайл-емодзі «знак оклику» ВКонтакте: код смайла

Щоб вставити в повідомлення emoji, нічого особливого робити не потрібно. Просто напишіть повідомлення і вставити код смайла. Відправте повідомлення або окремо цей код і емодзі з'явиться в діалозі моментально.

Важливо: Вставляйте код саме так, як він написаний. Нічого не додавайте і не змінюйте, інакше людині відправиться не смайл, а набір незрозумілих символів.

Отже, скопіюйте і вставте рядок повідомлень такі коди при відправленні наступних емодзі:

  • Червоний знак оклику ❗
  • Подвійний знак оклику ‼
  • Серце знак оклику ❣
  • Білий або сірий знак оклику ❕

Тепер ви можете висловлювати свої експресивні почуття за допомогою емодзі і вставляти смайл «знак оклику» там, де це вам потрібно.

Відео: Топ-22 приховані таємниці символів, знаків, смайлів