Як малювати графіті в ВК в повідомленнях: з комп'ютера, телефону, палітра, інструменти, функція ефекти, можливі проблеми. Як відправити графіті ВК: покрокова інструкція

Як малювати графіті ВКонтакте? Відповідь на це питання шукайте в статті.

ВКонтакте — просунута соціальна мережа з безліччю зручних функцій і приємним дизайном. Це одна із самих популярних соцмереж, яка використовується для спілкування, відпочинку за своїм пристроєм при перегляді відео, та читанні публікацій в улюблених групах. Багато користувачів навіть використовують ВК для заробітку грошей.

Розробники і адміністратори цієї соцмережі постійно займаються її удосконаленням, придумуючи щось нове. Але іноді повертається забуте старе, наприклад, така функція як графіті.

Як малювати графіті в ВК в повідомленнях з комп'ютера?

Графіті — це зображення або напис, яка намальована або выцарапана на будь-якій поверхні: папері, стіні, в мережі інтернет. Раніше у ВК була функція малювання графіті, але розробники з часом прибрали її, вважаючи незатребуваною. Однак через деякий час ця функція знову повернулася, але вже в більш сучасній інтерпретації.

Тепер функція малювання малюнка доступна користувачам не тільки на стіни, але і зробити це реально навіть в особистих повідомленнях. Крім цього ви можете додати стікери, написи і смішні малюнки на свою або чужу фотографію, а потім відправити її одному в приват. Отже, ось інструкція, як намалювати графіті у ВК повідомлення з ПК:

 • Зайдіть на свою сторінку ВК.
 • Увійдіть в розділ особистих повідомлень і відкрийте діалог з другом, якому ви хочете зробити графіті. Для цього натисніть біля рядка введення повідомлень, значок скріпки.
Натисніть на значок скріпки
 • Завантажте фото або картинку.
 • Якщо навести на зображення, ви побачите напівпрозорий смайлик, можна натиснути на нього, щоб відкрити редактор.
 • Але можна і натиснути на зображення лівою кнопкою миші. Картинка відкриється в новому вікні з набором різних функцій.
 • Натисніть на напис «Ще». У що з'явилася вкладці є «Фоторедактор» і «Ефекти». Натисніть на одну з цих вкладок.
Натисніть на «Ще», а потім на «Фоторедактор» або «Ефекти»
 • В одній вкладці ви зможете відредагувати фото, додаючи контрастність або змінюючи фон.
 • В іншій вкладці можна малювати і додавати прикольні стікери. Для цього просто натисніть на «Малювання» і починайте творити.
Відкривайте інструменти і працюйте з зображенням
 • Потім натисніть «Зберегти» — графіті готово.
Графіті готово

Малюємо графіті ВКонтакте: палітра, інструменти, функція ефекти

Ви напевно вже звернули увагу на велику кількість можливостей при малюванні графіті, які зробили розробники соцмережі ВК для користувачів. Нижче міститься їх опис.

За допомогою палітри і інструментів можна намалювати яскраве графіті ВК

Фоторедактор:

 • Допомагає змінити фото до невпізнання.
 • Різні фільтри зможуть зробити зображення більш яскравим, менш контрастним і навіть чорно-білим.
 • Завдяки цій функції, вам тепер не потрібно встановлювати і використовувати програму «фотошоп». Все вже є у Вконтакті.

Ефекти — це функція, що дозволяє вставити фотографію або картинку стікери, написи або намалювати щось власноруч. Ви можете за допомогою смайликів передати свої емоції або написати зізнання в любові оригінальним способом. У цьому вам допоможуть такі інструменти:

 • Палітра кольорів — гамма кольорів для малювання невелика, але їх вистачить, щоб намалювати красивий малюнок.
 • Смайлики — якщо палітра кольорів невелика в функції «Графіті», то вибір смайлів просто величезний. Це і звичайні «особи» з емоціями, і милі собачки, котики, букети квітів та інші.
 • Розмиття — чітким буде тільки фото центр, по краях зображення розмивається.
 • Поворот на 90, 180 і 360 градусів.
 • Кадрування — змінюється розмір фото. Можна зробити зображення такого розміру, як, наприклад, аватарка.
 • Текст — дозволяє написати прикольний текст на зображенні за допомогою вже готових шаблонів.

Тепер ви вмієте красиво змінювати фотографію, додавати в неї щось своє і оригінальне. Після цього картинку потрібно відправити другу в ЛС. Як це зробити, читайте далі.

Як відправити графіті ВК: покрокова інструкція

Якщо ви робили все так, як було описано вище, то оброблена картинка або фото вже готові до відправки. Після того, як ви натиснули на «Зберегти», коли закінчили малювати, зображення залишиться висіти завантаженим під рядком повідомлень, але вже в зміненому вигляді. Вам потрібно буде лише натиснути на стрілочку відправки і ваш співрозмовник моментально отримає перероблене фото в діалозі.

Для відправки графіті натисніть на стрілку

Якщо ви просто змінювали фотографії, не відкриваючи діалоги, тоді вони будуть зберігатися у вкладці «Мої фото». Тому в будь-який момент ви можете зайти в повідомлення і відправити потрібну картинку своєму другові, як звичайну фотографію.

Як малювати графіті в ВК в повідомленнях з телефону?

З телефону малювати графіті також просто, як з ПК, але робити це набагато зручніше. Перейдіть до повідомлення та натисніть на значок скріпки. Відразу відкриється вікно, у якому ви побачите «Пензлик». Під нею написано «Графіті». Натискайте на цю вкладку.

Функція «Графіті» в додатку ВК

Тепер, у вікні, натисніть на кнопку «Намалювати графіті» і починайте творити. З телефону інструменти трохи відрізняються від інструментів з ПК:

 • «Галочка» — зберегти та надіслати. Перед відправкою ви побачите своє перероблене зображення і якщо щось не так, можна все виправити.
 • «Хрестик» — вихід. Але обов'язково збережіть спочатку роботу, інакше всі зміни зникнуть.
 • «Три смужки» — вибір розміру пензлика. Форма кисті тільки одна — кругла.
 • Прямокутник сірого кольору — ластик. Періть повністю, якщо вам щось не подобається, або подправляйте дрібні штрихи.
 • «Стрілка» — скасувати останню дію.

Як бачите, з телефону всі функції набагато простіше, ніж з ПК. Ви можете намалювати малюнок і він відразу відправиться після збереження. Якщо щось не виходить, читайте нижче.

Можливі проблеми при малюванні графіті в ВК в повідомленнях

Графіті ВК

Незважаючи на те, що розробники трудяться над удосконаленням функції, все одно можуть з'являтися недоліки в роботі кожного користувача. Ось кілька проблем, які можуть виникати при малюванні графіті:

 • На комп'ютері — якщо ви малювали графіті з ПК і в результаті зображення не відправляється, видаючи помилку, значить перевищені ліміти допустимого формату картинки. Вам необхідно зменшити розмір до максимально допустимого. Після цього збережіть зображення, перезавантажте ПК і повторіть відправку.
 • З телефону — якщо малюнок, який ви малювали з телефону, не відправляється, тоді слід оновити додаток або перевстановити, перезапустити його. Якщо і після цього не виходить, тоді доведеться скористатися сторонніми програмами для малювання і потім відправити другу вже готову картинку. Це може бути пов'язано з тим, що додаток на вашому телефоні не оновлюється і працює некоректно.

В основному, така функція працює бездоганно і її використовують мільйони користувачів ВК. Радуйте своїх друзів кумедними картинками, пишіть міні-оголошення і таблиці, додаючи в звичні сполучення трохи позитиву і яскравих фарб. Удачі!

Відео: Як створювати стікери ВКонтакте своїми руками? Як відправити картинку у вигляді графіті в ВК?