Безкоштовний «Cameleo» анонімайзер: увійти анонімно на улюблений сайт. Що робити, якщо «Chameleon» анонімайзер теж заблокований: сайт анонімайзер «NoBlockMe»

З цієї статті ви дізнаєтеся, що існує такий безкоштовний сайт «Cameleo» анонімайзер. З його допомогою можна зайти на улюблений сайт анонімно.

Багато користувачів мережі часто шукають безкоштовний анонімайзер. Це може знадобиться для того, щоб заходити на улюблені сайти, навіть якщо до них немає доступу. Ресурси в інтернеті можуть закрити доступ для користувача за IP-адресою, a також поставити гео-обмеження або заблокувати іншим способом з будь-яких причин. Але для користувачів вихід є — це анонімайзер «Хамелеон». Докладніше про це нижче.

Безкоштовний «Cameleo» анонімайзер: увійти анонімно на улюблений сайт

«Хамелеон» може знадобитися не тільки в тому випадку, коли вас заблокував якийсь конкретний сайт, але і на роботі, якщо ваше керівництво закрило доступ до інтернету. За допомогою анонімайзера ви зможете непомітно «гуляти» по інтернету і відвідувати будь-які сайти, залишаючись непоміченим.

«Cameleo анонімайзер» — це безкоштовний сервер, що дозволяє анонімно зайти на улюблені сайти. Все один клік і через проксі вам стануть доступні будь-які ресурси мережі. Це просто:

Головна сторінка сайту «Cameleo» анонімайзер
  • Зайдіть на сайт «Chameleon» за цим посиланням.
  • Введіть в рядку на «Хамелеона» посилання потрібного сайту.
  • Натисніть «Go».

Все більше нічого робити не потрібно. Вже через мить ви опинитеся на улюбленому сайті.

Запам'ятайте: Анонімайзер «Хамелеон» безкоштовний і він такий один. Якщо вам пропонують в мережі виконати ті ж самі дії, але заплативши деяку суму грошей, відмовляйтеся. Можливо, це шахраї.

У мережі є сайти, які називаються майже як цей безкоштовний анонімайзер і при вході вимагають оплатити послуги анонімного входу. Також багато зовсім інших сайтів, що пропонують подібні послуги, і які намагаються будь-яким способом роздобути ваші кошти.

Безкоштовний анонімайзер «Chameleon» доступний користувачам не тільки в Росії, але і в інших країнах. Це легендарний сервіс, на якому можна застосувати практично будь-які адреси сайтів. Адміністратори сайту постійно працюють над поповненням списку інтернет-порталів, які найчастіше потребують, щоб на них заходили через анонімайзер.

Що робити, якщо «Chameleon» анонімайзер теж заблокований: сайт анонімайзер «NoBlockMe»

Часто буває так, що віруси і шкідливі програми потрапили у вашу ОС та тепер ви не можете зайти не тільки на улюблені сайти, але і на «Хамелеон». Що робити, якщо «Chameleon» анонімайзер теж заблокований? Ось інструкція:

Головна сторінка сайту анонімайзера «NoBlockMe»
  • Зайдіть на інший анонімайзер за цим посиланням. Цей сайт допоможе розблокувати вашу ОС і ви зайдете на сайт, як зазвичай.
  • Вставте посилання потрібного ресурсу в рядок, вгорі головної сторінки і натисніть «Відкрити».

Все — тепер вам сайти доступні, але потрібно знайти причину, чому виникла блокування. Якщо цього не зробити, то наслідки можуть бути жахливими — «злетить» ОС і ee доведеться встановлювати заново.

Головна перевага анонімайзерів «Хамелеон» і «NoBlockMe» — кросплатформеність. Це означає, що вони доступні для користувачів з будь-якою ОС і платформи. Вони однаково добре працюють, як на iPhone, iPad, так і на Andriod і будь-якому іншому пристрої, де є браузер.

Відео: Анонімайзер сайтів онлайн [Хамелеон]