Сонник – бачити в сні тигра. До чого сниться побачити, тікати, годувати, гладити, грати, вбити маленького, величезного, домашнього, сплячого, лагідного, який кусає, ручного, мокрого, сердитого, білого, чорного, червоного, помаранчевого, блакитного, атакую

В залежності від обставин, при яких уві сні з'явився тигр, можна судити o майбутніх наяву події.

Тигр, як один з найбільш величних і грізних хижаків, асоціюється c загрозою та небезпекою, яку він здатний заподіяти. Але разом з тим — це одне з самих величних тварин, викликають захоплення. Яке значення несе сон o них розкажуть вид тварин і їх дії.

Тигр c тигренятами уві сні.

До чого сниться тигр?

Як правило, тигр уві сні попереджає o небезпеку. В оточенні знаходяться лицеміри, які не забаряться скористатися ситуацією.

 • Маленький тигр уві сні асоціюється c дитиною, і може пояснюватися бажанням мати дітей.
 • Величезний тигр часто сниться напередодні важливого і події. Сон має позитивне значення і віщує успіх.
 • Годування тигра каже o далекоглядності сновидця, здатності прораховувати ходи наперед. Якщо довелося годувати м'ясом, вийде залишити конкурентів далеко позаду, але заручившись підтримкою людини, що володіє владою.
 • Домашнього тигра уві сні пов'язують c чином деспота. Характер партнера залишає бажати кращого, однак вимоги його цілком справедливі.
 • Сплячий тигр відображає стабільність в житті, обумовлену заступництвом особи, яка займає високе становище.
 • Тигр у клітці у сні пророкує перемогу. Підступи недоброзичливців шкоди не принесуть, як би вони не старалися. Але для досягнення бажаного результату потрібно поступитися власною думкою на догоду громадськості.
 • Гладити тигра у сні — виникне необхідність знайти спільну мову c начальством, a для цього доведеться негативні емоції і принципи відсунути на задній план.
 • Гра c тигром говорить про впевненість сновидця у своїх силах, він зможе показати себе c самої вигідної сторони. Людям, які своєю метою ставлять кар'єрне зростання, сон обіцяє удачу.
 • Дерущийся тигр означає можливість рухатися вперед, зараз для цього є всі умови.
 • Тигренята уособлюють дітей в сім'ї або просто молодших ee членів, з якими незабаром доведеться вирішувати невеликі проблеми.
 • Ласкавий тигр уві сні несе удачу, особливо, якщо лягає біля ніг. У цьому разі визнання і достаток будуть завойовані, але, можливо, доведеться вдатися до допомоги покровителів.
 • Кусає за руку тигр закликає насторожитися. Сновидець своїми вчинками або нажив собі серйозного противника, який ще й до того ж володіє владою, або втратив підтримку могутнього людини.
 • Ручний тигр означає хлопчики, що розігралися агресивні і негативні емоції, які, втім, вийде приборкати і вгамувати. Якщо хижака вийшло приручити уві сні, вдасться отримати допомогу і підтримку з боку впливової особи.
 • У разі, коли тигра довелося бачити в брудній каламутній воді, належить боротьба з власними негативними емоціями і враженнями. За власні переконання доведеться поборотися, але постаратися при цьому уникнути конфлікту. Тигр у чистій прозорій воді — здібності та особисті якості будуть оцінені по достоїнству і принесуть добрі результати.
 • Якщо тигр кусає уві сні, є небезпека того, що відкрите невдоволення та обурення з приводу чиїхось дій нашкодить сновидінню. Зараз не час відкрито відстоювати свої переконання і агресивно реагувати на чужі вчинки, ситуація може обернутися проти нього.
 • Шкура тигра у сні означає, що виконана робота принесе хороші результати, з'явиться можливість безтурботного проведення часу і задоволень.

Скільки тигрів було уві сні, стільки ворогів або, навпаки, покровителів, з'явиться у сновидіння наяву.

Побачений тигр символізує дитини наяву.

До чого сниться тигр жінці, дівчині, вагітної?

 • Якщо тигр з'явився уві сні заміжній жінці, їй варто докласти зусиль, щоб уникнути сварки з чоловіком. Попереду нелегкий період, доведеться поборотися за свою думку. Здобувши перемогу над твариною у сні або вкинувши його у втечу, вона схопить удачу за хвіст наяву, все ee плани будуть реалізовані c кращими результатами.
 • Дівчині тигр, з'явився у сні, пророкує зустріч c майбутнім супутником життя, який буде наділений всіма кращими якостями, приписуваному цього грізного, але величного звірові. Він буде сміливим, впевненим, до того ж і забезпеченим. Втім, образ тигра може уособлювати і подругу, вірну і надійну.
 • Якщо тигр був сердитим, потрібно подбати o власної репутації, є ризик ee зіпсувати.
 • Ручний домашній тигр уві сні незаміжньої дівчини попереджає, що її майбутній обранець не позбавлений частини деспотичности і жорсткості.
 • Вагітній жінці тигр уві сні розповість o характер дитини, якого вона чекає. З самого раннього віку він буде показувати свою самостійність і незалежність.
Тигр у жіночому сновидінні може передвіщати сварку c партнером.

До чого сниться тигр чоловікові, хлопцеві?

 • Сон, у якому довелося зустріти тигра, пророкує чоловікові майбутню боротьбу із суперником. Перемога над ним означає досягнення власних цілей наяву.
 • Хлопцеві, який побачив себе в образі тигра можна позаздрити: він неординарна особистість, наділена талантами.
 • Якщо уві сні чоловік почув гарчання тигра, але при цьому не побачив самого тварини, незабаром наяву йому вдасться завоювати прихильність вподобаної дівчини.

Якщо вірити соннику Медеї, тигр уві сні чоловіка є його власною проекцією. Наяву він почуває свою перевагу над своїми товаришами і колегами, володіє великим потенціалом і потужною енергетикою.

До чого сняться тигри і леви?

Тигр з'являється у сні у компанії льва невипадково. Але, незважаючи на деяку схожість цих тварин, розшифрувати сон з їх присутністю буває непросто.

Зазвичай такі сни віщують непросту ситуацію, в якій сновидець ризикує опинитися посеред двох ворогуючих сторін, кожна з яких буде намагатися заручитися його підтримкою. Дуже важливо буде не тільки залишитися при своїй думці, але і відстояти його. Тільки така позиція дозволить вийти з ситуації гідним чином і з найкращими результатами, завоювавши повагу і визнання.

Фрейд трактував сни, в яких привидівся лев c тигром разом або окремо, як прояв схильності сновидця до сексуальних відхилень та збочень, зокрема насильства. Левенята і тигренята уві сні, на думку Фрейда, кажуть o наростаючою сексуальної незадоволеності.

Сон, у якому тигр і лев з'явилися разом, може попереджати o неприємності.

До чого сниться білий, чорний, червоний, золотий, блакитний тигр?

 • Білий тигр втілює допомогу у вирішенні важливих питань.
 • Чорний тигр не наповнює сон позитивним змістом, передрікаючи зустріч складного суперника на шляху, який до того ж нерозбірливий у засобах досягнення своєї мети.
 • Червоний тигр обіцяє настання періоду, наповненого пристрасною любов'ю.
 • Рудий тигр уві сні принесе успіх, визнання і популярність творчим людям. Позитивний символ відкриває можливість досягнення задуманого, нових справ і проектів.
 • Блакитна шерсть тигра уві сні попереджає, що незабаром сновидінню буде представлений шанс змінити своє життя. Важливо не упустити своє щастя.

До чого сниться нападник, атакуючий тигр?

У загальному сенсі сон говорить o ризик невдачі, однак тлумачення безпосередньо залежить від підсумку сутички.

 • Атакуючий тигр в даному випадку втілює страх, який, якщо його не приборкати, принесе невдачу.
 • Зумівши захиститися від тигра уві сні, вийде подолати труднощі і наяву.
Атакуючий тигр — знак насувається загрози.

До чого сниться добрий тигр?

Емоції, які розривають сновидця, вдасться вгамувати, і це принесе відмінні дивіденди, наприклад, підвищення по службі. Ймовірно, ситуація на роботі складається найсприятливішим для сновидця чином, хоча він сам про це поки ще не здогадуватися.

Добрий тигр також може означати заступництво і симпатію впливової особистості.

До чого сниться тигр в будинку, в квартирі?

Успіх та впевненість у майбутньому подібний сон обіцяє, якщо тигр знаходиться в будинку, і він спокійний. Однак для досягнення цього потрібно буде проявити старанність і добре попрацювати. Загрозливий тигр в будинку пророкує зустріч c неприємним людиною, і краще ee уникнути.

Уві сні з'явився тигр в квартирі? Впливовий і забезпечений супутник скоро з'явиться у житті, якщо подібний сон приснився жінці. У замкнутому просторі, такому, як квартира, тигр може символізувати агресію і зайву жорсткість у поведінці сновидця.

Надійне заступництво обіцяє тигр, уві сні забрався в будинок сновидця.

До чого сниться тікати від тигра?

Доведеться змагатися c сильним опонентом, якого також нададуть підтримку покровителі. Потрібно докласти чимало зусиль, щоб перемогти в цій боротьбі. Не виключено, що підступний ворог будує плани проти сновидця.

Найближчий період буде ознаменований різного роду невдачами і проблемами. Слід пам'ятати, що він недовгим, і на зміну неприємностей обов'язково прийдуть везіння і успіх.

До чого сниться убитий, мертвий тигр?

 • Мертвий тигр означає переможених суперників. Вдасться обійти конкурентів і досягти бажаного, пройшовши довгий і важкий шлях.
 • Якщо уві сні довелося убити тигра, сновидець завоює визнання і повагу завдяки власним якостям, наприклад, досвіду та здібностям, не вдаючись до протекції впливових осіб.

Основне місце в тлумаченні снів c участю тигра має особисте враження і відчуття сновидця. Страх, неспокій — забарвлять сон негативні тони. Величний тигр, викликає захоплення, навпаки, наповнить сон позитивним значенням.

Красивий тигр у сні — гарний знак.

Не варто забувати, що таке тварина здатне як стати сильним і небезпечним супротивником, так і надійним, вірним захисником — у сні все вирішать емоції.

Відео: До чого сниться тигр?