Чоловічі імена на букву «Т» — росіяни: список

У цій статті ви знайдете список російських чоловічих імен на букву «Т».

Коли в сім'ї народжується малюк, збирається вся родина і думає, яке ім'я дати дитині. Але буває і по-іншому: часто мама, ще коли виношує дитину, вже знає, як назве малюка.

  • Хтось вибирає, вивчаючи весь список імен, a інші придумують ім'я, щоб воно було співзвучним c прізвищем та по батькові.
  • Треті, хочуть, щоб красиво виглядали ініціали дитини.
  • Приміром, якщо у малюка прізвище на букву «Т» і по батькові на «Т», то ім'я йому можна дати теж на цю ж літеру алфавіту. В цьому випадку залишається назвати дитину ім'ям батька.
  • Але так зробити — це банально і зовсім не оригінально. Можна вибрати інше ім'я. Нижче ви знайдете список російських імен на букву «Т».

Чоловічі імена на букву «Т» — росіяни: список

Імен на букву «Т» не так багато, але всі вони дуже красиві. Є старослов'янські, зберегли свою популярність до наших днів, a є такі, які звучать, як іноземні, але насправді — це справжні російські імена, у яких навіть є православне ім'я. Наприклад, ім'я «Тіт» — хресне православне ім'я «Тіт».

Ось список російських чоловічих імен на букву «Т»:

Список російських чоловічих імен на букву «Т»

Ми звикли, що, наприклад, ім'я «Томас» — це іноземне ім'я. Але це не так, таке ім'я походить від руського «Фома», і швидше за все, саме жителі інших країн запозичили це ім'я в російському словнику.

Відео: Значення імені чоловічі Буква Т