Що дарують дружині, чоловікові або друзям на 9-ту річницю весілля?

Люди, які цікавляться традиціями, знають, що кожна річниця весілля має власну назву, яка зазвичай активно обігрується в подарунках. Орієнтування на подібні традиції має цілком конкретну мету – зробити так, щоб численні дати в тривалій подружнього життя не зливалися в потік однотипних подій.

Хоча ятирічний ювілей не вважається круглою датою, при правильній організації свята можна зробити так, щоб він запам'ятався на багато років вперед.

Як називається річниця?

9 років спільного життя хороші тим, що у цієї дати є одразу дві назви – фаянсовий і ромашкове весілля. Це істотно спрощує підбір подарунків та оформлення місця, де буде проходити святкування, оскільки обіграти можна відразу дві різні теми. Фаянсової цю весілля називають тому, що в цей момент стосунки подружжя, як не дивно, знаходяться в певної небезпеки. Вони живуть разом вже досить тривалий час, щоб дізнатися слабкі місця один одного, але, можливо, досі не настільки притерлися один до одного, щоб остаточно навчитися не бити по них ні за яких обставин.

Психологічний бар'єр у вигляді першого дійсно круглого десятирічного ювілею весілля поки не подолана, тому елементарна дурість або образа може стати причиною розриву відносин. Правда, ця дата одночасно і досить значна, тому її і називають фаянсової – вона вже гарна, але все ще досить тендітна.

Інші фахівці вказують, що фаянс обраний символом з дещо інших причин. Пара, яка прожила дев'ять років у шлюбі, вже повинна навчитися бачити романтику в кожному дні свого спільного життя, адже навіть щоденний вечірній чай може бути незамінною традицією, що викликає найтепліші почуття. Фаянс як матеріал вишуканої домашньої посуду якраз і демонструє цінність таких маленьких моментів, які визначають глобальне щастя.

Що ж стосується ромашок, то вони в таку дату теж здаються дуже доречними. Це не самі дорогі і вишукані квіти, здатні сказати про високому почутті навіть в одиничному екземплярі, зате їх можна дарувати кожен день, адже це і є відмінне доказ ніжних почуттів. Ромашка не помпезна, але з функцією кольорів, що символізують любов, справляється досить успішно.

Що дарують дружині?

Враховуючи назва річниці, подружжя можуть провести день разом, вибираючи спільний подарунок один одному у вигляді нового фаянсового сервізу. Втім, багато чоловіків хотіли б зробити для своєї половинки сюрприз особисто від себе, тому можна звернути увагу, наприклад, на іншу посуд з цього ж матеріалу. Такий подарунок обов'язково повинен бути вишуканим і витонченим – тоді навіть простий чайничок для заварки стане приємним аксесуаром для справжньої господині. Іншим напрямком вибору подарунка, про який варто задуматися, чи є ювелірна сфера і все, що з нею пов'язано. Керамічна скринька з фаянсу може стати відмінним сховищем для нового прикраси, а буває і так, що сама прикраса частково виконано з фаянсу. Вишуканий матеріал добре поєднується з дорогоцінними металами і камінням, тому нерідко використовується для виготовлення різноманітних підставок.

В цілому ж виробники сувенірів сьогодні можуть зробити з фаянсу практично все що завгодно. Актуальним символічним подарунком може стати статуетка або оберіг, який прикрашає будинок і показує турботу про кохану дружину. Власне, «фірмовий» матеріал цієї річниці може використовуватися і для оформлення іншого подарунку – наприклад, в фаянсовому флакончику можна подарувати дорогі парфуми або ж презентувати ромашковий букет теж дуже актуальний у цей день у комплекті з вазою.

Втім, обіграти тему фаянсу можна і зовсім інакше, адже з цього матеріалу нерідко роблять ванни, а що може бути романтичніше, ніж спільний прийом ванни з шампанським і пелюстками троянд для коханої. До речі, необов'язково це робити вдома – багато спа-салони пропонують таку послугу в спеціально організованій атмосфері.

Тему ромашок теж можна активно експлуатувати. Якщо вже суворо дотримуватися традицій, то в цей день чоловік просто зобов'язаний подарувати дружині ромашковий букет, в ідеалі – зібраний власноруч. При цьому подарунком можуть бути і косметичні засоби на основі натуральної ромашки, і одяг або будь-які аксесуари з нанесеним на них ромашковим принтом. Можна обіграти любов прекрасної статі до ароматичного милу і замовити таке у формі квітки і з характерним запахом. В цілому ж експлуатувати квіткову тему може абсолютно будь – яка річ від підноси, форми для випічки до набору для рукоділля і тих же ювелірних прикрас.

Який подарунок приготувати чоловікові?

Що стосується подарунка чоловікові на таку річницю, то більшості жінок, звичайно ж, більш простим завданням здасться вибір презенту, пов'язаного саме з фаянсової тематикою. Самим банальним варіантом стане гуртка або пивний келих, але можна придумати і щось більш оригінальне – наприклад, подарувати ароматичну лампу або талісман з кераміки, який міг би перемагати знак зодіаку адресата. Якщо чоловік палить, гарним подарунком стане вишукана попільничка з фаянсу. З практичних речей може знадобитися лампа з абажуром з фаянсу, але можна обійтися і символічним подарунком не без гумору, вручивши дружину спеціальну статуетку або кубок з написом, приуроченої до конкретної дати.

Якщо орієнтуватися на максимальну практичність, можна оформити подарунок у вигляді нової сантехніки для ванни. Численні коментарі в інтернеті вказують, що багато чоловіків будуть щиро раді такому нововведенню, як змонтований спеціально для них пісуар – такий презент буде сприйнятий ними не гірше, ніж джакузі була б сприйнята жінками.

Якщо ж подружжя схильні пожартувати один над одним і люблять разом посміятися, то подарунком чоловікові може стати навіть маленький фаянсовий сувенір у вигляді унітазу.

Ромашкова тема здається не надто близькою для чоловіків, але розумна дружина і тут знайде, як обіграти ці квіти так, щоб вони виявилися доречними і сподобалися представнику сильної статі. Якщо в якості подарунка може використовуватися ремонт в санвузлі, то точно так само можна вчинити і в спальні – фотошпалери з красивим ромашковим полем навряд чи будуть сприйняті в багнети. Аналогічний принт може бути завдано і на ту ж фаянсову чашку, яку, до речі, можна заповнити чаєм з додаванням натуральної ромашки. Деякі чоловіки, що володіють власним присадибною ділянкою, люблять садівництво – тоді вони, швидше за все, оцінять насіння декоративних сортів цієї квітки.

Навіть сніданок можна подати так, щоб у ньому прозирала ромашкова тема – наприклад, ту ж яєчню можна оформити у вигляді ромашок. Не варто думати про те, що такий подарунок не виглядає по-справжньому цінним – все ж таки справжній ювілей буде тільки через рік. В інтернеті можна зустріти навіть кілька оригінальну ідею, згідно з якою можна прикрасити інструменти коханого чоловіка ромашкової розписом, але будемо чесні – більшість представників сильної підлоги навряд чи оцінять такий хід.

Як привітати друзів?

У пари, яка перебуває у шлюбі дев'ять років, зазвичай немає достатньо дорослих дітей, тому основними гостями на святі є друзі і родичі не молодше ювілярів. Отже, подарунок очікується не найдешевшим – на святкування найчастіше приходять вже відбулися люди, які заробляють гроші. В умовах прив'язки до ювілею фаянсу найбільш очікуваним подарунком є новий сервіз, але тут потрібно розуміти, що аналогічна думка, швидше за все, прийшла в голову та іншим запрошеним, тому перед покупкою варто радитися з іншими гостями.

Варто відзначити, що теоретично сервізи можуть мати абсолютно різне призначення, тому навіть два одночасно подарованих набору посуду необов'язково дублюють один одного хоча б частково. Зрештою, посуд не завжди призначається саме для оформлення прийому їжі – декоративні тарілки сьогодні активно використовуються для прикраси інтер'єру.

В наші дні подібний сувенір можна виготовити на замовлення, тоді на нього можна нанести абсолютно будь-який малюнок, помістивши туди фотографію пари або будь-яке інше зображення, яке покаже, що такий подарунок призначається цілком конкретним людям. Той же малюнок необов'язково потрібно наносити на тарілку – сюжет можна передати і статуеткою або фігуркою, що буде досить оригінально.

З фаянсу роблять навіть картини і настінні композиції, так що потрібно просто не обмежувати власну фантазію. У презенту для пари може бути поєднане декоративно-практичне значення, якщо ви даруєте скарбничку або ключницю. Більш того, можна обійтися і зовсім недорогим подарунком, подарувавши чайну пару з різних кухлів, які сприймаються як взаємно доповнюється комплект.

Що ж стосується ромашки, то принт з нею може прикрашати подарунки абсолютно будь-якого роду. Практично з будь-якого приводу доречно дарувати гроші, хоча б заради покриття витрат на свято, так от їх можна вручити в конверті або листівці, прикрашеної квітковими мотивами. Те ж саме стосується і торта, для якого в будь кондитерської можна замовити ромашки з крему. Ці польові квіти можуть бути зображені на картині, але ще частіше ними прикрашені постільні приналежності, які подружній парі точно знадобляться – це може бути комплект постільної білизни, а також окреме покривало або подушка.

Приблизно з тієї ж опери та аксесуари для святкового застілля – від скатертини з характерним принтом до підставок для келихів. Прекрасним тематичним прикрасою для інтер'єру стануть і нові фіранки з відповідним малюнком. При цьому ромашковий подарунок може бути і солодким – є цукерки з такою назвою, яких можна подарувати дуже багато, а можна і просто скласти такий «квітка» з солодощів різних марок.

Оригінальні приклади

Як не крути, навіть люди, які добре знають традиції святкування ювілеїв і активно їх дотримуються, зазвичай дарують одне і те ж в подібних ситуаціях. Такий чоловік, швидше за все, знає, як називається ятирічний ювілей, але з-за того, що у кожної річниці є своя назва, він з ходу може назвати лише декілька варіантів тематичного подарунка. При цьому більшість гостей із задоволенням подарують щось дійсно незвичайне, не дуже віддаляючись від теми свята, але потрібно придумати, що б це могло бути. Теоретично можна дарувати що завгодно, навіть не орієнтуючись на фаянс або ромашки, але якщо хочеться відповідати традиціям і не бути при цьому банальним, варто звернути увагу на нематеріальні подарунки, залишають яскраві враження. Відразу слід зауважити, що подібні презенти зазвичай вище цінуються прекрасною статтю, але при правильній організації, яку готові взяти на себе спеціальні фірми незвичайного проведення дозвілля, такий досвід може зацікавити і чоловіків.

Найпростіше – це чайна церемонія, яка дозволить перетворити урочистий, але кілька проевшийся вихід в кафе в щось незвичайне. Для пари це стане не тільки черговим чаюванням, але і можливістю долучитися до нової, дещо незвичайною культурі. Інший варіант безпосередньо пов'язаний з посудом, питання лише в тому, що зробити – власне ліпити її або розписувати вже готові фаянсові вироби.

Не варто переживати з приводу того, що у подружжя немає відповідного досвіду – сьогодні багато майстри пропонують не тільки регулярне навчання, але і поодинокі майстер-класи для тих, хто хотів би отримати нові враження і спробувати себе в нетиповій сфері діяльності.

Знову ж, для багатьох ідеальна прив'язка фаянсу до свята – це можливість провести вишукані водні процедури удвох. Лише на перший погляд здається, що така ідея сподобається виключно жінкам – більшість чоловіків насправді теж не відмовляться від романтичного сеансу гідромасажу в компанії улюбленої половинки, а вже спа-процедури і зовсім можуть виявитися для них справжнім відкриттям.

У всьому іншому обмежень і зовсім немає – потрібно просто придумати, як прив'язати фаянс або ромашку до матеріального подарунку або способу проведення часу. Так, хорошою пам'яттю на довгі роки вперед стане фотосесія, де пара буде відображена в характерному ромашкове антуражі. Якщо ж обидва люблять подорожувати і вельми схильні до по-справжньому романтичним проявах власних почуттів, шикарним подарунком для жінки буде можливість поїхати туди, де її лицар зможе подарувати коханій ціле поле ромашок.

Про те, що дарують дружині, чоловікові або друзям на 9-ту річницю весілля, дивіться у наступному відео.