Плащ-пончо

Серед безлічі предметів сучасного гардероба нерідко зустрічаються речі, цікаві не тільки своїм естетичним показником, але і мають практичну спрямованість. Завдяки старанним зусиллям креативних дизайнерів, гардероб поповнюється стильними новинками в дусі часу. Одним з таких актуальних предметів одягу є плащ пончо.

Зовні він виглядає у вигляді прямокутника з отвором для голови. Коріння цього елементу одягу йдуть від стародавніх індіанських племен. Стараннями стилістів. будинків високої моди, плащ-пончо спустився з подіумів і перейшов на плечі мешканців мегаполісу.

Раніше пончо, виготовлене з вовняної тканини в смужку, служила захистом від негоди і спекотного сонця. Актуальне призначення моделі дещо змінилося. Тепер це одяг, призначений для любителів активного відпочинку на природі, мандрівників, любителів полювання і рибальства, прогулянок під дощем, а також неординарний елемент стилю сучасних модниць.

Плащ-пончо настільки зручний у застосуванні, що не викликає незручностей і дозволяє максимальну свободу рухів без обмеження. Застосування інноваційних технологій дозволяє виробу бути стійким до негоди і бути невибагливим у догляді. При цьому зовнішній вигляд моделі залишається незмінним тривалий час, роблячи предмет гардероба одним з найбільш необхідних у виборі сучасної функціональної одягу.

Різновиди

У конструкції використовують натуральні матеріали і синтетичні компоненти. Відмінною рисою класичного вироби є надзвичайна легкість. Він легко і просто складається для зберігання і транспортування, що відзначено позитивними відгуками любителів активного відпочинку та подорожей.

Плащ-пончо можна розділити на два напрямки: повсякденна і спеціалізована.

Міська версія являє собою моделі, більш схожі на стильний динамічний аксесуар мегаполісу. Це практична, неординарна одяг, тому вона дозволяє використання своєрідних оздоблювальних матеріалів і колірних композицій.

Спеціалізована лінія влаштовує своїх володарів саме простотою конструкції і великим функціоналом. Тому вибір другої лінії заснований на практичних і якісних показниках вироби, ніж на зовнішніх характеристиках. Цікаві моделі плаща пончо пропонує торгова марка Tatonka, що спеціалізується на розробці і виробництві спорядження для туристів і рибалок.

Туристичний варіант плаща, крім мобільності і мінімального ваги, здатний трансформуватися в тент, вкриваючи не тільки самого туриста, але і його рюкзак. Завдяки спеціальним технологіям, синтетичний матеріал, що використовується в розробці і виробництві дощовика, є непроникним і герметичним, що стає великим плюсом у виборі аксесуара, який рятує не тільки від сильного вітру, але і проливного дощу. Зручна конструкція капюшона зберігає зачіску, а спеціальні стяжки запобігають попаданню крапель в капюшон. Така синтетична модель чудово підійде не тільки туристам і мандрівникам, але і городянам, захопленим раптово дощем.

Портативний плащ мобільний на відміну від парасольки, тому він легко поміщається в сумочці, а мала вага робить його зручним у транспортуванні. Зазвичай виріб виконується з нейлонових і мембранних матеріалів. Технологія membrane це розширення дозволяє шкірі дихати, при цьому не пропускаючи воду. Капюшон конструктивно забезпечений втачной куліскою, що регулює обсяг. При створенні виробу ведеться облік нездоланність у вигляді двухзамковою блискавки і манжетів, оснащених гумкою для щільного прилягання до рук.

Серед цікавих варіантів зустрічаються так звані військові моделі, прекрасно підходять як дощовика для рибалок або мисливців. Їм притаманні шнурки і кінцевики-стопори. Вага такого плаща не перевищує 200 грам. В цілому така річ є гідною альтернативою парасольці, прикриваючи від негоди і вітру.

Плащ-пончо відповідає сучасним вимогам до спеціальної функціональної одязі.